INTRGROUPS Komentarze

W tej sekcji przeanalizujemy brokera GRUP WEWNĘTRZNYCH (zwany także introgroups.com), jest brokerem Forex, kryptowalut i CFD. Czy naprawdę poleca się INTRGROUPS do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

Być może zastanawiasz się, dlaczego sprawdzamy INTRGROUPS. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie. firma inwestycyjna.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wspomina, że ​​jest częścią: nie wspominają o tym.
 
✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​ma siedzibę w Wielkiej Brytanii, ale w rzeczywistości nie jest to tam uregulowane, ta informacja jest fałszywa.
 
✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker.
 
📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany broker to jest bardzo ryzykowne. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez INTRGROUPS, zauważamy, że oferuje 5 różne rodzaje kont/planów: Konto Srebrne, Konto Platynowe, Konto Złote, Konto Diamentowe i Konto VIP. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto Srebrne: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial € 10.000, obsługa klienta 24 godziny 6 dni w tygodniu, dźwignia do 1:20, sygnały transakcyjne, bonus do 20%.

Złote konto Gold: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial € 20.000, całodobowa obsługa klienta, dźwignia do 24:6, sygnały transakcyjne, premia do 1%, kierownik konta, plan zarządzania kapitałem, codzienne przeglądy rynku, indywidualne szkolenie, 40 sesja zarządzana.

Konto Platynowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial € 100.000, całodobowa obsługa klienta, dźwignia do 24:6, sygnały transakcyjne, premia do 1%, dyrektor konta, plan zarządzania kapitałem, codzienne przeglądy rynku, szkolenia indywidualne, 60-60 sesje zarządzane, dostęp do premium pokój handlowy.

Konto diamentowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial € 200.000, całodobowa obsługa klienta, dźwignia do 24: 6, sygnały transakcyjne, premia do 1%, dyrektor konta, plan zarządzania kapitałem, codzienne przeglądy rynku, szkolenia indywidualne, 100 sesje zarządzane, dostęp do pokoju handlowego premium , program korepetycji VIP.

Konto VIP: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial € 500.000, całodobowa obsługa klienta, dźwignia do 24: 6, sygnały transakcyjne, bonus do 1%, account executive, plan zarządzania kapitałem, codzienne przeglądy rynku, indywidualne szkolenia, zarządzane sesje dzienne, dostęp do pokoju handlowego premium , program korepetycji VIP.

Rodzaje kont INTRGROUPS
Rodzaje kont INTRGROUPS

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.


La platforma do działania jakie oferuje INTRGROUPS to: własna platforma.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla handlowców, które INTRGROUPS udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona INTRGROUPS
Strona INTRGROUPS

INTRGROUPS zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: informacje o oferowanych usługach, wyjaśnienie niektórych ważnych pojęć, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat GRUP WEWNĘTRZNYCH |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

🌏Strona internetowa: intrgroups.com

📞Numer telefonu: + 32-460213593

📧 E-mail: [email chroniony]

>>> Ocena włączona GRUP WEWNĘTRZNYCH <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? GRUP WEWNĘTRZNYCH jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

 
Po przeanalizowaniu tego zalecamy zachować ostrożność, ponieważ jest to całkowicie nielegalny broker, który nie jest zarejestrowany ani regulowany, dodatkowo szukając opinii o INTRGROUPS znajdujemy tylko opinie, które są negatywne i dają frajdę z tego brokera. Sugerujemy zachowanie ostrożności.
 
Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?
 
Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.
 
Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o INTRGROUPS? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «INTRGROUPS: Ocena i komentarze»

 1. Szczery odpowiedź

  Witam, zainwestowałem tutaj pieniądze, ale mój doradca chce mnie przekonać, żebym ich nie wyciągał, nie rozumie, że naprawdę ich potrzebuję, czy mogę coś zrobić?

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Frank, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z INTRGROUPS. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.