Komentarze na temat InTraders

 

➡️ W tej sekcji Przeanalizujemy InTraders (zwany także nazwą: intraders.com), jest pośrednikiem Forex, kryptowaluty, fundusze ETF i CFD. Czy naprawdę poleca się InTraders do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

To możesz znaleźć następujące elementy: opinie o InTrader ✅, roszczenia, reklamacje 😡, doświadczenia 📝, analiza 📊 najważniejszych cech tej firmy (aktualizacja 2021), i co najważniejsze: Czy InTraders ⚠️ jest bezpieczną stroną? ⛔ Czy możemy zaufać tej firmie? ✅ Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.


Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 


ℹ️ Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

InTraders wspomina o byciu częścią: ZMARKET SP.

❌ Jeśli chodzi o twoje ubicación, firma ma siedzibę w Wielka Brytania według strony internetowej, ale nie ma ważne informacje aby to potwierdzić, uważamy, że jest to fałszywa informacja.

❌ Jeśli przeanalizujemy Twoje bezpieczeństwo, zauważamy, że InTraders wymienia różne przepisy jako IRBEM, MSZ, SFINS i BaFin, ale to wszystko jest całkowicie fałszywew żadnym z wykazów ewidencji tych podmiotów nie występuje Intraderzy.

UWAGA: InTraders jest brokerem NIEREGULOWANY. ⚠

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowani, ponieważ muszą spełniają bardzo rygorystyczne wymagania. Współpraca z nieuregulowanym brokerem to bardzo ryzykowne. 📌

 

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Teraz przejdziemy do analizy typów kont, które oferuje InTraders, w tym przypadku, nie znaleźliśmy informacje wskazujące na istnienie różnych typów kont.

 

La platforma do działania To, co oferuje InTraders, to: Platforma Sirix.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Tutaj przyjrzymy się różnym zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, który InTraders udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udostępniane na stronie mogą być świetny punkt na korzyść brokera.

Witryna InTraders
Witryna InTraders

InTraders zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: krótkie wyjaśnienie oferowanych usług i rynków, na których działa, kalendarz ekonomiczny, wiadomości, najczęściej zadawane pytania, między innymi.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Inny informacja na InTraders

 

🔻 Zostawimy Ci coś więcej niż informacja w przypadku, gdy chcesz skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻

🌏Strona internetowa: intraders.com

📞Numer telefonu: + 43 800 783298

📧 E-mail: [email chroniony]

Może się zastanawiasz dlaczego sprawdziliśmy InTraders. Zrobiliśmy tę recenzję i ocenę, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z prośbą o rzetelność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomóc inwestorom, dostarczanie klucz informacyjny o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć zanim będziesz skłonny lub nie, inwestując w firmę inwestycja.

Jesteś przedstawiciel tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

 

Wycena na InTraders

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją: Czy wierzymy, że firma InTraders jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐ Analiza 2021 ⭐

Po przejrzeniu polecamy być ostrożnym, ponieważ to jest nielegalna firma, wyraźnie określone dla branie pieniędzy od ludzi poprzez oszustwo i oszustwo. Jest bardzo mało przejrzysty, Cóż, prawie nie oferuje informacje prawne, nie pokazuj dane o Twojej rejestracji plus brak regulacji (firma nieregulowana). ❌


📛 W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność. 📛


UWAGA : na stronie internetowej InTraders Jest sekcja przedstawiająca organy regulujące tego brokera, ale wyjaśnimy dwie rzeczy:

Zarówno strona szwajcarskiego regulatora (sfins.ch) podobnie jak w przypadku niemieckiego regulatora (bafin.com.de) są fałszywe, ich prawdziwe nazwy to odpowiednio finma.ch i bafin.de.

Wspominają również IRBEM jako rzekomy regulator, ale to NIE jest prawdziwy regulator. InTraders po prostu spróbuj podszyć się pod regulowanego brokera.

PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ


Nasza rada: zawsze polecamy pracować tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, Czy nie lepiej mieć ochrona dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora?

 

 

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulamin brokera, to znaczy, że jest to prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MAJĄ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje autorytet do których w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą złożyć skargę. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania zostaw komentarz na naszej stronie internetowej z Twoim doświadczeniem z tym brokerem.

 

🔻🔻 Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokerów mogli głosować. 🔻🔻 

 

Co myślisz o inTrader? Jakie było twoje doświadczenie?

 

Reklamuj się z nami

4 komentarze do «InTraders: ocena i komentarze»

 1. Josep odpowiedź

  To ten sam broker, który wcześniej działał w TIMARMAKETS….
  Skontaktowano się z pewną manuelą, w timarketach powiedziała, że ​​jest Włoszką, teraz mówi, że jest Greczynką, mam poprzednie i obecne nagrania, a ona jest tą samą osobą… ..przekręt

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Josep, rozszerzymy wspaniałe informacje, które nam właśnie przekazałeś, aby wszyscy wiedzieli, kim są i nie zostali oszukani przez tych przestępców. Używają również linków flash, które prowadzą do fałszywych stron internetowych regulatorów, które sami stworzyli, bądź bardzo ostrożny !!! nie wierz w nic !!!

   Pozdrowienia.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Silvia, dziękuję za komentowanie InTraders. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *