Komentarze na temat systemu międzyrynkowego

W tej sekcji przeanalizujemy brokera System międzyrynkowy (zwany także intermarketsystem.com), jest brokerem Forex, kryptowalut, ETF i CFD. Czy naprawdę poleca się Intermarket System do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję na Intermarket System. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie. firma inwestycyjna.

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wspomina przynależność do: INTERMARKET SYSTEMS LIMITED.

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, Broker wspomina, że ​​ma siedzibę w: Wielkiej Brytanii, chociaż nie ujawnia ważnych szczegółów, takich jak numer rejestracyjny i numer regulaminu, najprawdopodobniej dane są fałszywe.

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany brokerTo bardzo ryzykowne, nie podejmuj takiego ryzyka. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Intermarket System, zauważamy, że oferuje 6 różne rodzaje kont/planów: Portfel Newcomer, Portfel Srebrny, Portfel Inwestora, Portfel Premium, Portfel Złoty i Portfel Czarny VIP. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Portfolio nowicjuszy: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial € 250, menedżer konta osobistego, 3 zabezpieczone transakcje, handel mikro lotami, stałe i zmienne spready.

Portfel srebrny: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial € 2.000, menedżer konta osobistego, 4 zabezpieczone operacje, handel mikro lotami, stałe i zmienne spready, pożyczki firmowe.

Portfel inwestora: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial € 5.000, opiekun konta osobistego, 5 zabezpieczonych operacji, handel mikro lotami, stałe i zmienne spready, pożyczki firmowe, ubezpieczenie konta.

Portfel premium: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial € 10.000, opiekun konta osobistego, 10 ubezpieczonych operacji, handel mikrolotami, stałe i zmienne spready, pożyczki firmowe, ubezpieczenie konta, kurs edukacyjny, premia 50%.

Złote portfolio: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial € 50.000, menedżer konta osobistego, 15 zabezpieczonych transakcji, handel mikro lotami, stałe i zmienne spready, pożyczki firmowe, ubezpieczenie konta, kurs edukacyjny, premia 70%, osobisty analityk, grupa sygnałowa do zabezpieczonego handlu, dostęp do funduszy firmy.

Czarny portfel VIP: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial € 100.000, menedżer konta osobistego, 15 zabezpieczonych transakcji, handel mikro lotami, stałe i zmienne spready, pożyczki firmowe, ubezpieczenie konta, kurs edukacyjny, premia 70%, osobisty analityk, grupa sygnału do bezpiecznego handlu, dostęp do funduszy firmy, nieograniczony dostęp do analizy rynku .

Rodzaje kont w systemie międzyrynkowym
Rodzaje kont systemu Intermarket (1)
Rodzaje kont w systemie międzyrynkowym
Rodzaje kont systemu Intermarket (2)

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć zdjęcie 1 w pełnym rozmiarze y Kliknij tutaj, aby zobaczyć zdjęcie 2 w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania jaką oferuje Intermarket System to: własna platforma.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla handlowców, które Intermarket System udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa Systemu Intermarket
Strona internetowa Systemu Intermarket

Intermarket System zapewnia handlowcom lub zainteresowanym następujące pomoce lub zasoby: niektóre sekcje edukacyjne, informacje o firmie, kalendarz ekonomiczny, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat System międzyrynkowy |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: intermarketsystems.com

Número de teléfono: +442080970770 | +74950490727

E-mail: [email chroniony]

>>> Ocena włączona System międzyrynkowy <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? System międzyrynkowy jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Po jego przeanalizowaniu radzimy zachować ostrożność, ponieważ: jest to broker nieregulowany, nie znamy jego prawdziwej lokalizacji, ponieważ nie jest zarejestrowany w UK. Szukasz więcej recenzji i informacji na temat System międzyrynkowy Nie znaleźliśmy żadnej innej recenzji, uważamy, że jest to nowy broker, bez historii. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co sądzisz o Intermarket System? Jakie było twoje doświadczenie?

Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

3 komentarze do «System Intermarket: Ocena i komentarze»

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Roman, dziękuję za pytanie o Intermarket System. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 1. Skradziony przez system międzyrynkowy odpowiedź

  Kłamią, manipulują i kradną te nieszczęsne psy nie słuchają niczego, co mówią

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.