✔️ Informacje sprawdzone i zaktualizowane w lutym 2024 r. przez Pedro Martíneza Gonzáleza

W tej sekcji powiemy Ci dlaczego NIE powinieneś inwestować w Intel Academy. Analizujemy serwis, obserwujemy każdy szczegół i badamy główne cechy, które są brane pod uwagę przy wyborze dobrego brokera takie jak lokalizacja, firma do której należy, jej regulacja, jej reputacja…

W kilku słowach NIE POLECAMY. Poniżej przedstawimy Ci najważniejsze informacje o Akademii Intela i wyjaśnimy, dlaczego doszliśmy do takiego wniosku:

Podstawowe informacje

🌐 WWWintel-academy.com
🏠 spółkaSerwis Aktywny Sp.zoo
⚖️. Rozporządzenienieregulowany
📧 E-mail[email chroniony]
📈 Plataformawłasna platforma
📌 AdresPolonia

⚠️ Intel Academy jest własnością firmy Service Active Sp.zoo znajduje się w Polsce, potencjalnie niebezpieczny raj podatkowy dla swoich klientów ze względu na brak regulacji i brak powagi. Klienci nie są chronieni. Firma znajduje się w bardzo niebezpiecznym miejscu, bądź ostrożny. ⚠️

Rodzaje kont

Teraz przeanalizujemy typy kont oferowane przez Intel Academy, w tym przypadku obserwujemy, że oferuje 4 różne typy kont:

Typ kontaMinimalny depozyt początkowy
Początkujący€249
mediator€999
handlowiec€1.499
Elite€2.499

Informacje w sieci

Witryna Akademii Intel

Intel Academy zawiera podstawowe wyjaśnienia dotyczące oferowanych przez nią produktów finansowych, sekcję edukacyjną, słowniczek, indeks aktywów, wiadomości rynkowe w języku angielskim, kalendarz ekonomiczny również w języku angielskim, wykresy na żywo, niewiele więcej.

Lista numerów telefonów

 • + 48573581067

???? Ocena końcowa Akademii Intel ????

Wreszcie, w kilku słowach, nasza rekomendacja to: NIE INWESTUJ Z Intel Academy.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, jest to firma finansowa zlokalizowana w miejscu, w którym nie będziesz mieć ochrony przed prawem na wypadek pokrzywdzenia, czyli nie będziesz mógł do nikogo dochodzić, jeśli dojdzie do nieszczęśliwego zdarzenia, takiego jak nagła strata swoich funduszy lub zamknięcie firmy.

W przypadku problemów najprawdopodobniej władze Twojego kraju nie będą w stanie nic zrobić. Jako klient tej firmy nie jesteś chroniony!

Inwestowanie u nieregulowanych brokerów lub brokerów z siedzibą w takich krajach jest bardzo ryzykowne. Najlepiej inwestować u regulowanego brokera z siedzibą w poważnym kraju.

aktualizacje

Aktualności Akademii Intel:

data Aktualizacja wiadomości
grudzień 2022 rZgodnie z otrzymanymi wiadomościami jest powiązany z Handlowcy Onyxu, PROPONUJEMY OSTROŻNOŚĆ.

Opinie o los usuarios

Co myślisz o Akademii Intela? Jakie było twoje doświadczenie?

Jaka jest Twoja opinia? Zapraszamy do współpracy i głosowania. Możesz także zostawić komentarz na temat swoich doświadczeń z Intel Academy.

Na końcu recenzji znajdziesz komentarze klientów.


Jak odebrać pieniądze oszukane przez Intel Academy?

Jak zgłosić Intel Academy

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę zgłosić Intel Academy?

To zależy od tego, gdzie jesteś, powinieneś udać się do organu nadzoru finansowego w swoim kraju. Napisz do nas komentarz do tej recenzji, a my Ci pomożemy.

Czy Intel Academy to oszustwo – czy to oszustwo?

Tak, uważamy, że Intel Academy to oszustwo. Otrzymywaliśmy wiadomości od klientów, którzy wspominali o niemożności wycofania swojego kapitału, co dodało innym bardzo negatywnym cechom firmy.

Czy Intel Academy jest godna zaufania?

Nie. Akademia Intela nie jest godna zaufania, jest to bardzo niebezpieczna firma: 1) ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, 2) ma bardzo złą reputację 3) ma dużo skarg 4) Jest to stosunkowo nowy broker bez stażu pracy. Te cechy sprawiają, że firma jest bardzo zawodna.

Jak odzyskać pieniądze z Akademii Intela?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odzyskać swój kapitał, możesz to zobaczyć tutaj. Szczegółowo wyjaśniamy krok po kroku proces odzyskiwania pieniędzy od oszusta.

Czy istnieją (zalecane) alternatywy dla Intel Academy?

Tak, oczywiście są lepsze i bezpieczniejsze opcje! Tutaj możesz zobaczyć brokerów, których polecamy: ranking najlepszych brokerów.

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Czy Intel Academy to oszustwo? 2023 Recenzje»

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Ana-21, dziękuję za pisanie o Akademii Intela. Obecnie ten broker jest uważany za SCAM.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze, przejdź do naszego czatu lub sprawdź ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *