✔️ Informacje sprawdzone i zaktualizowane w lutym 2024 r. przez Pedro Martíneza Gonzáleza

Komentarze na temat Integra MMG

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Integra MMG, jest brokerem Forex, CFD i kryptowalut. Czy Integra MMG naprawdę jest polecana do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Należy zaznaczyć, że firma nie posiada strony internetowej w języku hiszpańskim, chociaż otrzymaliśmy wiadomości od osób hiszpańskojęzycznych, więc zdecydowaliśmy się również na przeprowadzenie przeglądu.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina przynależność do: Get Marketing Ltd. .

Jeśli chodzi o jego ubicación, pośrednik wspomina, że ​​ma siedzibę w: Wyspy Marshalla.

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: skoro Integra MMG nie wspomina absolutnie nic o żadnej regulacji, wspomina jedynie o „przestrzeganiu regulacji Unii Europejskiej”, ale wszystko wskazuje na to, że jest to broker NIEREGULOWANY.

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Integra MMG, zauważamy, że oferuje 3 rodzaje rachunków: Konto Instytucjonalne, Konto Standardowe oraz Konto Senior.

Nie wspominają zbyt wiele informacji o rodzajach kont ...

Możesz zobaczyć jeszcze więcej funkcji dotyczących typów kont brokera Integra MMG (kliknij aqui aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze) na poniższym obrazku:

Rodzaje kont Integra MMG
Rodzaje kont Integra MMG

Te platformy do obsługi jakie oferuje Integra MMG to: MetaTrader 4.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla handlowców, które Integra MMG udostępnia na swojej stronie internetowej.

Strona internetowa Integra MMG
Strona internetowa Integra MMG

Integra MMG zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: wyjaśnienie oferowanych produktów, wyjaśnienie podstawowych pojęć świata handlu, kalendarz ekonomiczny, niektóre wykresy na żywo, analiza rynków, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Inne informacje o Integra MMG

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: www.integrammg.com/en i https://www.eimmg.com/

Número de teléfono: + 44 2039 663 744

E-mail: [email chroniony]

>>> Ocena Integra MMG <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma Integra MMG jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej być ostrożnym, ponieważ: dostarczają bardzo mało informacji na ich temat, nie wspominają absolutnie nic o byciu regulowaną spółką, co wskazuje, że jest to nieregulowany broker, opiera się na nie bardzo poważne kraje (Wyspy Marshalla), poza tym szukając innych ocen czy opinii o firmie nie znaleźliśmy niczego, co wskazywałoby na to, że jest to firma „nowa”, bez historii.

Uwaga: CNMV wydał ostrzeżenie przed Integra MMG

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o Integra MMG? Jakie było twoje doświadczenie?
O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

5 komentarze do «Integra MMG: Ocena i komentarze»

 1. Alfonso odpowiedź

  Witam, bardzo przepraszam za złe doświadczenia z tą platformą, mają inne platformy, moim zdaniem grał TRADER PLATINUM i myślę, że jest to przykrywka, aby zdobyć czarne pieniądze i uniknąć płacenia podatków. Również jeśli wprowadzisz fundusze, będziesz miał problemy z ich odzyskaniem. Proszą o zapłacenie 10% prowizji z góry i nigdy nie otrzymasz pieniędzy.
  Wymyślają wszystkie historie, aby uniknąć płacenia.
  Ponadto nie jest znane miejsce pobytu wspomnianej platformy, wiadomo, że platforma ma kontrolę finansową nad tym samym INTEGRA MMG

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Alfonso, bardzo dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Integra MMG… Czy możesz nam powiedzieć więcej o swoich doświadczeniach z tą firmą? Czy pamiętasz, jak je znalazłeś? Czy masz nazwiska doradców, e-maile? Dlaczego mówisz, że mają inne platformy?

   Pozdrowienia.

 2. Alber odpowiedź

  Wpłacam pieniądze, a oni nalegają, żebym wprowadził większy kapitał… Powiedziałem im, że nie chcę już nic o nich wiedzieć, że dają mi pieniądze, o których mnie informują, że są 10 razy większe niż te, które wpłaciłem. Problem, który mi mówią, polega na tym, że ich bank ma siedzibę w Polsce i muszę zapłacić podatek w wysokości 10% tego, co chcę wypłacić (nie zgadzają się na odliczenie go od mojego kapitału ... muszę go zapłacić osobno)

  Wszystko to zdarza się bardzo rzadko i nie wiem, czy wycofać swoją inwestycję płacąc te 10% (co jest zbliżone do kapitału początkowego) i odpisać.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Alber, dziękuję za informacje o Integra MMG, bardzo nam przykro z powodu tego, co się z tobą dzieje… Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?… Opowiedz nam więcej o swoim doświadczeniu. Prawda jest taka, że ​​to wszystko bardzo rzadko, z tych powodów zawsze zalecamy współpracę tylko z firmami regulowanymi.

   Pozdrowienia.

  • Fernandez odpowiedź

   Holla, jak z nimi skończyłeś? Czy odzyskałeś swoje pieniądze?

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *