Komentarze na temat Insta-Trading

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Insta-Trading (zwanego również toltechfx.com), jest brokerem Forex i CFD. Czy naprawdę zaleca się Insta-Trading, aby dokonać inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o Insta-Trading ✅, roszczenia , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2022), i co najważniejsze: Czy to Insta-Trading? ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy możemy wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie tej firmy inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina przynależność do: Protiviti Group Ltd.

Jeśli chodzi o jego ubicación, pośrednik wspomina, że ​​ma siedzibę w: Bułgarii i na Cyprze. 

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker. 

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Insta-Trading, zauważyliśmy, że oferuje 5 różne rodzaje kont/planów: Konto Podstawowe, Konto Brązowe, Konto Srebrne, Konto Złote i Konto Platynowe. Zostawiamy obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto podstawowe- Wsparcie 24/6, codzienne podsumowanie rynku, centrum edukacyjne, seminaria internetowe na żywo, codzienne filmy z analizami, alerty cenowe. 40% bonus powitalny.

Konto brązowe- Wsparcie 24/6, codzienne podsumowanie rynku, centrum edukacyjne, webinaria na żywo, codzienne analizy wideo, alerty cenowe, wyznaczony doradca handlowy (nowość). 40% bonus powitalny.

Konto Srebrne: srebrne marże, wsparcie 24/6, codzienne podsumowanie rynku, centrum edukacyjne, seminaria internetowe na żywo, codzienne filmy z analizami, alerty cenowe, wyznaczony doradca handlowy (stary). 60% bonus powitalny.

Złote konto Gold: marże złota, wsparcie 24/6, codzienne podsumowanie rynku, centrum edukacyjne, seminaria internetowe na żywo, codzienne filmy analityczne, alerty cenowe, przypisany doradca handlowy (VIP), spersonalizowana strategia handlowa, intuicyjna platforma. 80% bonus powitalny.

Konto platynowe: Platynowe marże, wsparcie 24/6, dzienne podsumowanie rynku, centrum edukacyjne, seminaria internetowe na żywo, codzienne analizy wideo, alerty cenowe, przydzielony doradca handlowy (VIP), niestandardowa strategia handlowa, niestandardowe szkolenia, intuicyjna platforma. 100% bonus powitalny.

Rodzaje kont TOLTECHFX
Rodzaje kont Insta-Trading

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi że oferty Insta-Trading to: własna platforma Insta-Trading.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które Insta-Trading udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa Insta-Trading
Strona internetowa Insta-Trading

Insta-Trading zapewnia następujące pomoce lub zasoby dla traderów lub interesariuszy: tylko kilka wykresów na żywo, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat Insta-Instalacja |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: insta-trading.com

Número de teléfono: + 44 117 4090725

E-mail: s[email chroniony]

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję Insta-Trading. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, aby zainwestować z firma inwestycyjna.

>>> Ocena włączona Insta-Instalacja <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy uważamy, że firma Insta-Trading jest godna zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Prawda jest taka, że ​​zalecamy ostrożność, ponieważ: jest to nieuregulowany broker, ma siedzibę w niebezpiecznych krajach (Bułgaria i Cypr), szukając opinii o Insta-Trading nie znaleźliśmy żadnej innej recenzji, uważamy, że to nowy broker, bez trajektorii. Sugerujemy zachowanie ostrożności. 

⛔ Uwaga ⛔ : w marcu 2021 dodano CNMV Insta-Instalacja do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia CNMV z marca 2021 r.

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o Insta-Tradingu? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

139 komentarze do «Insta-Trading: ocena i komentarze»

 1. DI odpowiedź

  Mam konto handlowe insta i nie dzwonili do mnie od dłuższego czasu

  Mam ponad 3000 eur w insta trading i aby wypłacić część pieniędzy przelałem ponad 500 eur, powiedzieli mi, że za 4 dni dotrą do mojego banku miesiąc później i nikt nie zadzwoni

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj DI, ci brokerzy manipulują wszystkim, abyś myślał, że wygrywasz, a na końcu tracą wszystko bez wykonywania operacji, dzięki czemu zatrzymują wszystkie pieniądze, które otrzymują. Możesz odzyskać pieniądze, porozmawiaj z naszym CZATEM. Teraz znamy jego techniki i lokalizację (Zobacz budynek) w ten sposób właściwe organy będą mogły aresztować wszystkich OSZUSTW, którzy pracują w tych urzędach, aby zostali zamknięci w więzieniu i w ten sposób mogli zamknąć ten oszukańczy biznes.

   Mając dokładny adres, osoby poszkodowane mogą udać się po swoje pieniądze. Dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Insta-Trading, TEN BROKER NIGDY NIE ZWRACA PIENIĘDZY. Broker Insta-Trading to oszustwo, zatrzymuje Twoje pieniądze i ich nie zwraca. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę. CNMV (Financial Regulator of Spain) umieścił na nich ostrzeżenie, aby ostrzec, że dopuszczają się OSZUSTWA, (Spójrz tutaj)

   PROSIMY O MAKSYMALNĄ WSPÓŁPRACĘ, ABY POMÓC WSZYSTKIM, KTÓRY DOTYCZY TEN BROKER, W DOPROWADZENIU ICH DO SPRAWIEDLIWOŚCI. ŁASKA ZA OTRZYMANE WSPARCIE.
   POZYTYWNE KOMENTARZE NIE SĄ PRAWDZIWE, SĄ ZAMIESZCZANE PRZEZ WŁASNYCH PRACOWNIKÓW FIRMY, ABY PRÓBOWAĆ POCZYNĄ ICH BRUDNY WIZERUNEK SCAMMER BROKER.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Czas jest ważny, im mniej czekasz, tym lepiej.

   pozdrowienia

 2. pablo odpowiedź

  Mam konto w INSTA TRADER o wartości 2.000 euro i nie odpowiadają, nie zwracają pieniędzy, są prawdziwymi oszustami. Zamierzamy zjednoczyć tych, którzy są z nimi oszukani i skrzywdzeni i pozwać ich

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Pablo, możesz zgłosić to na policję, ale jest to proces kilku lat, ci brokerzy manipulują wszystkim, abyś myślał, że wygrywasz, a w końcu wszystko tracisz bez wykonywania operacji i w ten sposób zatrzymują wszystkie pieniądze dostają. Możesz odzyskać pieniądze, porozmawiaj z naszym CZATEM. Teraz znamy jego techniki i lokalizację (Zobacz budynek) w ten sposób właściwe organy będą mogły aresztować wszystkich OSZUSTW, którzy pracują w tych urzędach, aby zostali zamknięci w więzieniu i w ten sposób mogli zamknąć ten oszukańczy biznes.

   Mając dokładny adres, osoby poszkodowane mogą udać się po swoje pieniądze. Dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Insta-Trading, TEN BROKER NIGDY NIE ZWRACA PIENIĘDZY. Broker Insta-Trading to oszustwo, zatrzymuje Twoje pieniądze i ich nie zwraca. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę. CNMV (Financial Regulator of Spain) umieścił na nich ostrzeżenie, aby ostrzec, że dopuszczają się OSZUSTWA, (Spójrz tutaj)

   PROSIMY O MAKSYMALNĄ WSPÓŁPRACĘ, ABY POMÓC WSZYSTKIM, KTÓRY DOTYCZY TEN BROKER, W DOPROWADZENIU ICH DO SPRAWIEDLIWOŚCI. ŁASKA ZA OTRZYMANE WSPARCIE.
   POZYTYWNE KOMENTARZE NIE SĄ PRAWDZIWE, SĄ ZAMIESZCZANE PRZEZ WŁASNYCH PRACOWNIKÓW FIRMY, ABY PRÓBOWAĆ POCZYNĄ ICH BRUDNY WIZERUNEK SCAMMER BROKER.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Czas jest ważny, im mniej czekasz, tym lepiej.

   pozdrowienia

 3. Andres odpowiedź

  Jeśli to czytasz, to dlatego, że ci sukinsyni też cię oszukali.
  Idź szybko do raportu i nie trać czasu. Teraz nic nie możesz zrobić, nie daj się już zwieść.

 4. Andres odpowiedź

  Cóż z tak wieloma xxxxxxx
  Powiesz mi jak miło się z tobą skontaktować.
  Przeczytaj, a zobaczysz. Komentarze z odbiorcami.
  👍🏼👍🏼.

 5. Joaquin odpowiedź

  JEDNA TAKA ALEJANDRA Z TEJ OSZUSTWEJ FIRMY, KIEDY PROSISZ GO O NUMER CERTYFIKATU KOMISJI RYNKU PAPIERÓW WARTOŚCIOWYCH. WYŚLIJ CI JEDEN Z INNYCH FOREX, INSTANT TRADING EU LTD, KTÓRE SĄ W ZAMÓWIENIU. PONIEWAŻ MAJĄ OGŁOSZENIE OSTRZEGAWCZE, ICH NAZWISKO W CNMV JEST INSTA-TRADINGOWE, PONIEWAŻ DWA NAZWISKO SĄ PODOBNE DO MNIE, OSZUKLIŁY MNIE Z DOKUMENTALNYM FAŁSZYWEM. RÓWNIEŻ ZYSKI Z MOJEGO KONTA U NICH TO MANIPULACJA, ZGŁASZANIE OSZUSTWA POLICJI LUB STRAŻY CYWILNEJ, ABY MÓGŁ COŚ ZROBIĆ NA POZIOMIE MIĘDZYNARODOWYM.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Joaquin, możesz zgłosić to na policję, ale jest to proces trwający kilka lat, ci brokerzy manipulują wszystkim, abyś myślał, że wygrywasz i ostatecznie tracisz wszystko bez wykonywania operacji i w ten sposób zatrzymują wszystkie pieniądze dostają. Możesz odzyskać pieniądze, porozmawiaj z naszym CZATEM. Teraz znamy jego techniki i lokalizację (Zobacz budynek) w ten sposób właściwe organy będą mogły aresztować wszystkich OSZUSTW, którzy pracują w tych urzędach, aby zostali zamknięci w więzieniu i w ten sposób mogli zamknąć ten oszukańczy biznes. Jeśli masz dokładny adres i podasz go nam, będzie to bardzo pomocne, aby osoby poszkodowane mogły udać się i odebrać swoje pieniądze. Dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Insta-Trading, TEN BROKER NIGDY NIE ZWRACA PIENIĘDZY. Broker Insta-Trading to oszustwo, zatrzymuje Twoje pieniądze i ich nie zwraca. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę. CNMV (Financial Regulator of Spain) umieścił na nich ostrzeżenie, aby ostrzec, że dopuszczają się OSZUSTWA, (Spójrz tutaj)
   PROSIMY O MAKSYMALNĄ WSPÓŁPRACĘ, ABY POMÓC WSZYSTKIM, KTÓRY DOTYCZY TEN BROKER, W DOPROWADZENIU ICH DO SPRAWIEDLIWOŚCI. ŁASKA ZA OTRZYMANE WSPARCIE.
   POZYTYWNE KOMENTARZE NIE SĄ PRAWDZIWE, SĄ ZAMIESZCZANE PRZEZ WŁASNYCH PRACOWNIKÓW FIRMY, ABY PRÓBOWAĆ POCZYNĄ ICH BRUDNY WIZERUNEK SCAMMER BROKER.
   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Czas jest ważny, im mniej czekasz, tym lepiej.

   pozdrowienia

  • Andres odpowiedź

   Uważaj na tych skurwysynów. Nie wstydzą się kraść, dopóki całkowicie nie zrujnują, kogo tylko mogą, nie dbając o zdrowie lub chorobę ofiar. Niech ich szlag trafi za ich czyny. Wcześniej czy później spadnie na nich sprawiedliwość, ale w ich krajach europejskie więzienia są dla nich za dobre.

 6. Daniel odpowiedź

  Mam konto w insta trading i dawno do mnie nie dzwonili, widziałem że ma około 4000 eur i już nie mogę wejść bo

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Daniel, czy możesz odzyskać pieniądze, porozmawiaj z naszym CZATEM. Teraz znamy jego techniki i lokalizację (Zobacz budynek) w ten sposób właściwe organy będą mogły aresztować wszystkich OSZUSTW, którzy pracują w tych urzędach, aby zostali zamknięci w więzieniu i w ten sposób mogli zamknąć ten oszukańczy biznes. Jeśli masz dokładny adres i podasz go nam, będzie to bardzo pomocne, aby osoby poszkodowane mogły udać się i odebrać swoje pieniądze. Dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Insta-Trading, TEN BROKER NIGDY NIE ZWRACA PIENIĘDZY. Broker Insta-Trading to oszustwo, zatrzymuje Twoje pieniądze i ich nie zwraca. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę. CNMV (Financial Regulator of Spain) umieścił na nich ostrzeżenie, aby ostrzec, że dopuszczają się OSZUSTWA, (Spójrz tutaj)
   PROSIMY O MAKSYMALNĄ WSPÓŁPRACĘ, ABY POMÓC WSZYSTKIM, KTÓRY DOTYCZY TEN BROKER, W DOPROWADZENIU ICH DO SPRAWIEDLIWOŚCI. ŁASKA ZA OTRZYMANE WSPARCIE.
   POZYTYWNE KOMENTARZE NIE SĄ PRAWDZIWE, SĄ ZAMIESZCZANE PRZEZ WŁASNYCH PRACOWNIKÓW FIRMY, ABY PRÓBOWAĆ POCZYNĄ ICH BRUDNY WIZERUNEK SCAMMER BROKER.
   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Czas jest ważny, im mniej czekasz, tym lepiej.

   pozdrowienia

  • Andres odpowiedź

   Jeśli przekonali cię w czymś… .dalo do zgubienia. Im szybciej zgłosisz to do sądu i policji - Straży Cywilnej (przestępstwa komputerowe -technologia), jeśli były to przelewy kartowe lub bankowe, masz miesiąc na to, aby móc wystąpić z roszczeniem do banku. Może uda ci się odzyskać coś w czasie. Jeśli nie, zapisz w banku opieczętowane pliki PDF wraz ze wszystkimi danymi, numerami telefonów, rozmowami itp. i szybko udaj się do dowolnego z wymienionych organów.

  • Andres odpowiedź

   Zrezygnuj z tego.
   Poproś o PDF w banku przelewów, numerów telefonów, rozmów telefonicznych, e-maili i udaj się na policję w sprawach technologicznych. Albo Gwardia Cywilna Edytuj.
   Nie trać czasu, są po nich. 👍🏼

 7. Jose odpowiedź

  Zostałem oszukany przez kilka firm

  Witam, bardzo dzień dobry, kontaktuję się z tobą, ponieważ zostałem oszukany przez kilka firm, pierwsza nazywa się Mx trader, druga to handel Insta, a trzecia to transakcje królewskie, które obiecały odzyskać wszystkie moje pieniądze w innych firmach i w końcu zablokował mnie z WhatsApp i nie aktywowali mojego konta i nie dzwonią do mnie i w ogóle nic.

  Chcę odzyskać wszystkie pieniądze. Mam też pieniądze na platformie Glade trade 2 i chcę je przelać na moje konto bankowe lub jakieś bezpieczne miejsce i nie pozwoli mi prosić o pomoc, bo mam problem rodzinny, nagrywam i chcę móc odzyskać te pieniądze i tym samym zakończyć ten problem.

  Mój telefon to 6XXX XX XXX Jose Manuel. Jeśli możesz, zadzwoń, ale jestem w domu z krewnym, ale nie chcę, żeby się dowiedzieli. Mam też wiele testów, aby móc odzyskać wszystkie pieniądze. Czekam na odpowiedź od Ciebie. [email chroniony]

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Jose, możesz odzyskać pieniądze, porozmawiaj z naszym CZATEM. Teraz znamy jego techniki i lokalizację (Zobacz budynek) w ten sposób właściwe organy będą mogły aresztować wszystkich OSZUSTW, którzy pracują w tych urzędach, aby zostali zamknięci w więzieniu i w ten sposób mogli zamknąć ten oszukańczy biznes. Jeśli masz dokładny adres i podasz go nam, będzie to bardzo pomocne, aby osoby poszkodowane mogły udać się i odebrać swoje pieniądze. Dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Insta-Trading, TEN BROKER NIGDY NIE ZWRACA PIENIĘDZY. Broker Insta-Trading to oszustwo, zatrzymuje Twoje pieniądze i ich nie zwraca. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę. CNMV (Financial Regulator of Spain) umieścił na nich ostrzeżenie, aby ostrzec, że dopuszczają się OSZUSTWA, (Spójrz tutaj)
   PROSIMY O MAKSYMALNĄ WSPÓŁPRACĘ, ABY POMÓC WSZYSTKIM, KTÓRY DOTYCZY TEN BROKER, W DOPROWADZENIU ICH DO SPRAWIEDLIWOŚCI. ŁASKA ZA OTRZYMANE WSPARCIE.
   POZYTYWNE KOMENTARZE NIE SĄ PRAWDZIWE, SĄ ZAMIESZCZANE PRZEZ WŁASNYCH PRACOWNIKÓW FIRMY, ABY PRÓBOWAĆ POCZYNĄ ICH BRUDNY WIZERUNEK SCAMMER BROKER.
   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Czas jest ważny, im mniej czekasz, tym lepiej.

   pozdrowienia

  • Andres odpowiedź

   Cóż z tak wieloma xxxxxxx
   Powiesz mi jak miło się z tobą skontaktować.
   Przeczytaj, a zobaczysz. Komentarze z odbiorcami.
   👍🏼👍🏼.

   • Polecani brokerzy

    Cześć Andres, możesz dzielić się informacjami na tym FORUM.

    Pozdrowienia.

 8. mmm odpowiedź

  Witam wszystkich, którzy zostali oszukani przez insta-trading.

  Zostawiam Ci WAŻNĄ WIADOMOŚĆ, ABY ODZYSKAĆ ​​NASZE PIENIĄDZE.

  Zgłosiłem swoją sprawę (nawiasem mówiąc, dość tłuste oszustwo) do wydziału KONSUMPCJI mojej wspólnoty autonomicznej i powiedzieli mi, że jeśli dotknięte są osoby z różnych hiszpańskich wspólnot autonomicznych, mogą połączyć się, aby podjąć działania na szczeblu ministerialnym.

  Może to przynieść nam wszystkim korzyści w procesie odzyskiwania naszych pieniędzy.

  Proszę, jeśli byłeś [email chroniony] dla tych pozbawionych skrupułów złodziei, tak jak ja, PROSZĘ O PRZEKAZANIE CIE DO BIURA KONSUMENTA WASZEJ WSPÓLNOTY AUTONOMICZNEJ.

  W ten sposób będziemy mieli znacznie więcej możliwości odzyskania naszych pieniędzy.

  Z góry bardzo dziękuję. 🙏🏼

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.