Komentarze na temat kapitału nieskończoności
W tej sekcji przeanalizujemy Kapitał nieskończonościG (zwany także nazwą: infinitycapitalg.com), jest pośrednikiem Forex, Criptomonedas y CFD. Czy naprawdę poleca się Infinity CapitalG do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o Infinity CapitalG ✅, roszczenia, reklamacje , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2022), i co najważniejsze: Czy kapitał nieskończoności G ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

❌ Infinity CapitalG wspomina o byciu część: InfinityCapitalG Ltd

 

❌ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​jest oparty na Saint Vincent i Grenadyny.

 

❌ Jeśli przeanalizujemy Twoje rozporządzenie, nie wspominaj nic o byciu regulowany broker lub jego regulacja.

 

UWAGA: Infinity CapitalG jest brokerem NIEREGULOWANY. ⛔.

 

📌 PamiętajBrokerzy regulowani są najlepszą (i najbezpieczniejszą) opcją, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowanym brokerem jest bardzo ryzykowna. 📌

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Infinity CapitalG, zauważyliśmy, że oferuje 6 różne rodzaje kont: Konto Samozarządzane, Konto Podstawowe, Konto Złote, Konto Platynowe, Konto Diamentowe i Konto VIP. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto zarządzane samodzielnie: minimalny depozyt początkowy w wysokości € 250, przegląd rynku, dźwignia do 1:100.

Konto podstawowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości € 5.000, przegląd rynku, dedykowany opiekun konta, bonus handlowy, ulepszone spready, dźwignia do 1:200.

Konto Złote: minimalny depozyt początkowy w wysokości € 10.000, przegląd rynku, dedykowany opiekun konta, premia handlowa, ulepszone spready, planowanie finansowe, planowanie zarządzania ryzykiem, spółki specjalne, dźwignia do 1:200.

Konto platynowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości € 25.000, przegląd rynku, dedykowany opiekun konta, premia handlowa, ulepszone spready, planowanie finansowe, planowanie zarządzania ryzykiem, spółki specjalne, dźwignia do 1:300.

Konto diamentowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości € 50.000, przegląd rynku, dedykowany opiekun konta, premia handlowa, ulepszone spready, planowanie finansowe, planowanie zarządzania ryzykiem, spółki specjalne, dźwignia do 1:400.

Konto VIP: Tylko z zaproszeniem.

Rodzaje rachunków Infinity Capital
Rodzaje kont Infinity CapitalG

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania oferowane przez Infinity CapitalG to: własna platforma.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, które Infinity CapitalG udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa Infinity Capital
Strona internetowa Infinity CapitalG

Kapitał nieskończonościG zapewnia następujące pomoce lub zasoby dla handlowców lub zainteresowanych: słowniczek, e-booki, trochę informacji o produktach, które oferujesz, dział FAQ, naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

🌐 Inne informacje na temat Kapitał nieskończonościG 🌐

 

🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻

🌏Strona internetowa: infinitycapitalg.com

📞Numer telefonu: +61879148639 (Australia) | +441519470604 (Wielka Brytania) | +43720971687 (Austria)

📧 E-mail: [email chroniony] | [email chroniony]

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję Infinity Capital. Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed podjęciem decyzji o inwestowaniu w firmę inwestycyjną.

Czy jesteś przedstawicielem tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

➡️ Ocena włączona Kapitał nieskończoności G ⬅️

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Kapitał nieskończonościG jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐Analiza 2022

 

❌ Po przeanalizowaniu tego zalecamy zachować ostrożność, ponieważ jest to broker, który nie jest regulowany i znajduje się w bardzo niepewnym kraju dla tego typu działań, dodatkowo szukając opinii o Infinity CapitalG znajdujemy wiele negatywnych i ostrzec o tym brokerze. ❌

 

📛 W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, sugerujemy zachowanie ostrożności. 📛.

 

⛔ Uwaga ⛔ : w lipcu 2021 dodano BCSC Kapitał nieskończonościG do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia BCSC z lipca 2021 r. ⚠️

 

⛔ Uwaga ⛔ : we wrześniu 2021 dodano FMA (Austria) Kapitał nieskończonościG do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia FMA z września 2021 r. ⚠️

 

Nasza rada: Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora? 

 

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, czyli prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MIEJ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, a także zostawienia komentarza na naszej stronie internetowej ze swoimi doświadczeniami z tym brokerem.

 

🔻🔻 Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokerów mogli głosować. 🔻🔻

 

Co myślisz o Infinity CapitalG? Jakie było twoje doświadczenie?

 


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Infinity CapitalG: Ocena i komentarze»

 1. Gabriel odpowiedź

  BCSC już wysłał tego brokera na swoją czarną listę, oszukali nas, odzyskanie pieniędzy nie będzie możliwe.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Gabriel, dziękuję za komentarz na temat Infinity CapitalIG. Ten broker to oszustwo. BCSC (British Columbia Financial Regulator) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link).

   Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.