Broker Bux

Wstępne komentarze

Analiza na Inceptial

➡️ W tej sekcji przeanalizujemy Początkowy (zwany także imieniem: inceptial.com), Broker Forex i CFD. Czy naprawdę poleca się Inceptial do dokonania inwestycji? Czy lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

To możesz znaleźć następujące elementy: opinie o Inceptial ✅, roszczenia, skargi, doświadczenia, analiza najważniejszych cech tej firmy (aktualizacja 2022), a co najważniejsze: Czy Inceptial jest bezpieczną witryną? ⛔ Czy możemy zaufać tej firmie? ✅ Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tej recenzji o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

ℹ️ Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

 • ❌ Wstępne wzmianki będące częścią Kapitał Wzrostu LLC.
 • ❌ Jeśli chodzi o twoje ubicación, na stronie wygląda na to, że firma ma siedzibę w Białoruś, (Zgodnie z wiadomościami klientów znajduje się on pod adresem: Darüşşafaka, Büyükdere CD nr: 257, 34498 Sarıyer/İstanbul. Nurol Plaza, In Stambuł, Turcja. – MASLAK MAH. BÜYÜKDERE CAD. NUROL PLAZA NR: 255 DRZWI WEWNĘTRZNE NR: 201 SARIYER/ STAMBUŁ. Link do Map Google. Dzwonią z firmy o nazwie lavixo.com.
 • ❌ Analizując jego bezpieczeństwo, zauważamy, że Inceptial nie ma żadnych regulacji.

UWAGA: Inceptial jest brokerem NIEREGULOWANY.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowani, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowanym brokerem jest bardzo ryzykowna. 📌.

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Teraz przechodzimy do analizy typy kont że Inceptial oferuje, w tym przypadku zauważamy, że oferuje 4 różne rodzaje kont:

 • Konto klasyczne: Dźwignia do 1:100, Margin Call 70%, Stop Out 20%, minimalny lot 0.01, ochrona przed ujemnym saldem.
 • Konto Srebrne: Dźwignia do 1:100, Margin Call 70%, Stop Out 20%, minimalny lot 0.01, ochrona przed ujemnym saldem.
 • Konto Złote: Dźwignia do 1:100, Margin Call 70%, Stop Out 20%, minimalny lot 0.01, ochrona przed ujemnym saldem.
 • Konto VIP: Dźwignia do 1:100, Margin Call 70%, Stop Out 20%, minimalny lot 0.01, ochrona przed ujemnym saldem.

Platforma handlowa oferowana przez Inceptial to: MetaTrader 4.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Tutaj przyjrzymy się różnym zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, którego Inceptial udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Oryginalna strona internetowa
Oryginalna strona internetowa

Inceptial zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: między innymi wyjaśnienie rynków, na których działa, kalkulatory, kalendarz ekonomiczny, tutoriale, analizy wykresów, wiadomości, dział edukacyjny, dział często zadawanych pytań.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Inny informacja na Początkowy

 

🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻.

 • 🌏Strona internetowa: inceptial.com
 • 📞Numer telefonu: 00375445887062
 • 📧 E-mail: [email chroniony]

Może się zastanawiasz dlaczego sprawdziliśmy Inceptial. Zrobiliśmy tę recenzję i ocenę, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z prośbą o rzetelność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomóc inwestorom, dostarczanie klucz informacyjny o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć zanim będziesz skłonny lub nie, inwestując w firmę inwestycja.

Jesteś przedstawiciel tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

Wycena na Początkowy

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją: Czy wierzymy, że firma Inceptial jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐ Analiza 2022 ⭐

❌ Po zapoznaniu się z tym, radzimy zachować ostrożność, ponieważ jest to firma nielegalna, której celem jest pobieranie pieniędzy od ludzi poprzez oszustwo i oszustwo. Nie jest zbyt przejrzysty, ponieważ nie oferuje informacji prawnych, nie pokazuje danych o jej rejestracji, a także nie ma regulacji (firma nieregulowana). ❌.


W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność.

UWAGA: Otrzymaliśmy wiadomości od klientów zapewniające, że Inceptial utrzymuje bliskie relacje z Ontega y eXcentral, brokerzy o złej reputacji i skargi na niego, oskarżony o oszukanie swoich użytkowników. ⛔. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ

UWAGA!: w kwietniu 2022 CNMV dodano do początkowego do twojej listy oszukańcze firmy finansowe, za działanie bez upoważnienia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ

➡️ Link do ostrzeżenia CNMV z kwietnia 2022 r.


Nasza rada: zawsze polecamy pracować tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, Czy nie lepiej mieć ochrona dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora?

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulamin brokera, to znaczy, że jest to prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MAJĄ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje autorytet do których w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą złożyć skargę. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania zostaw komentarz na naszej stronie internetowej z Twoim doświadczeniem z tym brokerem.

 

🔻🔻. Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować. 🔻🔻.

 

Co myślisz o Inceptial? Jakie było twoje doświadczenie?

 


Broker Bux

Reklamuj się z nami

89 komentarze do «Wstępny: ocena i komentarze»

 1. Bezpieczna sprawiedliwość odpowiedź

  Pochodzę z Meksyku i znam ludzi z rodziny Düzgün w Londynie, którzy są mi winni pewne przysługi. Powiedziałem im, że w Turcji zdarzają się czasem pożary w środku dnia pracy, gdy wszyscy pracownicy fabryki zostali spaleni, nie mogli wyjść i skończyli jak smażony kurczak… ODP.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Sprawiedliwości, teraz możemy nadać twarz temu gangowi zorganizowanemu w celu oszukiwania klientów, wiemy już, gdzie znaleźć tych oszustów, firma obsługująca Inceptial nazywa się Lavixo (stąd dzwonią), a jej adres to: Darüşşafaka, Büyükdere Nr kom.: 257, 34498 Sarıyer/İstanbul. Nurol Plaza w Stambule w Turcji. – MASLAK MAH. BÜYÜKDERE CAD. NUROL PLAZA NR: 255 DRZWI WEWNĘTRZNE NR: 201 SARIYER/ STAMBUŁ. (Patrz Adres), mamy nadzieję, że już niedługo ktoś prześle nam fotoreportaż wszystkich sprzedawców, którzy oszukali wszystkich klientów i że stosowną skargę uda się złożyć na policję, aby zostali aresztowani.

   Jeśli chcesz zobaczyć twarze wszystkich, którzy Cię oszukiwali, kliknij ten link: Początkowy

   Dziękujemy za komentarz na temat Inceptial. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 2. Informacje o inicjale odpowiedź

  Witam, udało mi się znaleźć więcej informacji o tym Lavixo, z którego najwyraźniej dzwonią złodzieje Inceptial, firma ze Stambułu w Turcji. Myślę, że powinniśmy to zgłosić na policję. Są oszustami.

  Ci ludzie pracują dla Lavixo, o ile mogłem się dowiedzieć: Ezgi Solak, Dilan Polat, Mine Erdem, Elif Öz, Berivan Sarı, Taha Naganlu, Veysel KARATAY, Emir Egilli, Osvaldo Zurique Vergara, Aslıhan Öztürk, Beyza Kahya.

  Udało mi się również znaleźć te zdjęcia poniżej

  Pracownicy Lavixo

  Pracownicy Lavixo - Inceptial w Turcji Stambuł

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witam, teraz możemy nadać twarz temu gangowi zorganizowanemu w celu oszustwa klientów, już wiemy, gdzie znaleźć tych oszustów, firma obsługująca Inceptial nazywa się Lavixo (stąd dzwonią), a ich adres to: Darüşşafaka, Büyükdere Cd No:257, 34498 Sarıyer/Istanbul. Nurol Plaza w Stambule w Turcji. – MASLAK MAH. BÜYÜKDERE CAD. NUROL PLAZA NR: 255 DRZWI WEWNĘTRZNE NR: 201 SARIYER/ STAMBUŁ. (Patrz Adres), mamy nadzieję, że już niedługo ktoś prześle nam fotoreportaż wszystkich sprzedawców, którzy oszukali wszystkich klientów i że stosowną skargę uda się złożyć na policję, aby zostali aresztowani.

   Dziękujemy za komentarz na temat Inceptial. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Mcio odpowiedź

   cześć, musimy zatrudnić prawnika lub policję w Turcji, aby wywrzeć presję na tych oszustów… czy ktoś ma kontakt w Turcji, aby to zweryfikować? Inceptial oszukał mnie ponad 5000 dolarów.

  • Beto odpowiedź

   Zostałem okradziony z ponad 10,000 XNUMX dolarów, a znajomy został okradziony z więcej… Co możemy zrobić? Nie możemy pozwolić, żeby uszło im to płazem, skontaktować się z turecką policją lub śledczym? Co sugerujesz? Kto jeszcze został oszukany przez Inceptial?

  • Oszukany przez Inceptial i Lavixo odpowiedź

   Ci sukinsyni oszukali mnie na ponad 10000 XNUMX dolarów. Zrobię twarz wszystkim w call center, żeby zobaczyć, czy są tak odważni, jak przez telefon, bo traktują mnie jak śmiecia.

   Zobaczmy, czy są tak odważni, zobaczymy

   niedługo ich odwiedzę, zadzierali z niewłaściwą osobą

   aktualności wkrótce będą w wiadomościach z turcji

   • Polecane brokers.com odpowiedź

    Witaj Scammed, teraz możemy nadać twarz temu gangowi zorganizowanemu w celu oszukiwania klientów, wiemy już, gdzie znaleźć tych oszustów, firma, która obsługuje Inceptial, nazywa się Lavixo (stąd dzwonią), a ich adres to: Darüşşafaka, Büyükdere Nr kom.: 257, 34498 Sarıyer/İstanbul. Nurol Plaza w Stambule w Turcji. – MASLAK MAH. BÜYÜKDERE CAD. NUROL PLAZA NR: 255 DRZWI WEWNĘTRZNE NR: 201 SARIYER/ STAMBUŁ. (Patrz Adres), mamy nadzieję, że już niedługo ktoś prześle nam fotoreportaż wszystkich sprzedawców, którzy oszukali wszystkich klientów i że stosowną skargę uda się złożyć na policję, aby zostali aresztowani.

    Jeśli chcesz zobaczyć twarze wszystkich, którzy Cię oszukiwali, kliknij ten link: Początkowy

    Dziękujemy za komentarz na temat Inceptial. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

    Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

    Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

    Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

    Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

    Pozdrowienia.

 3. ważna informacja odpowiedź

  Witam, mam informacje o Inceptial, firma która obsługuje Inceptial nazywa się lavixo, skąd dzwonią. Adres jest następujący: Darüşşafaka, Büyükdere Cd. No:257, 34498 Sarıyer/İstanbul. Plac Nurola.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witam, bardzo dziękuję za tę ważną informację!!! Wiemy już, gdzie znaleźć tych oszustów, firma obsługująca Inceptial nazywa się Lavixo (stamtąd dzwonią), a ich adres to: Darüşşafaka, Büyükdere Cd. No:257, 34498 Sarıyer/İstanbul. Nurol Plaza w Stambule w Turcji. – MASLAK MAH. BÜYÜKDERE CAD. NUROL PLAZA NR: 255 DRZWI WEWNĘTRZNE NR: 201 SARIYER/ STAMBUŁ. (Patrz Adres), mamy nadzieję, że już niedługo ktoś prześle nam fotoreportaż wszystkich sprzedawców, którzy oszukali wszystkich klientów i że stosowną skargę uda się złożyć na policję, aby zostali aresztowani.

   Dziękujemy za komentarz na temat Inceptial. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 4. EABV odpowiedź

  Inceptial, KTÓRY NIE STAJE SIĘ BROKEREM….ONI SĄ KILKA HP OSZUSTWÓW, SZCZURY KANAŁOWE….

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witam EABV, wiemy, że to Stambuł, ale jest to bardzo duże miasto, wciąż musimy znać adres, mamy nadzieję, że ktoś z nami będzie współpracował. Dziękujemy za komentarz na temat Inceptial. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko tak to wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 5. Mireya Huerta odpowiedź

  Inceptual Są złodziejami, 15 lutego 2022 mi ukradli Dowiedziałem się o nich dzięki filmikowi, który zamieścili na Facebooku Zarejestrowałem się i zaczęli do mnie dzwonić z różnych firm, w tym z jej inceptiial

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Mireya, pamiętasz nazwy innych firm, które do ciebie dzwoniły? Wiemy, że to Stambuł, ale to bardzo duże miasto, jeszcze musimy znać adres, mamy nadzieję, że ktoś będzie z nami współpracował. Dziękujemy za komentarz na temat Inceptial. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Mireya, Wiemy, że to Stambuł, ale jest to bardzo duże miasto, wciąż musimy znać adres, mamy nadzieję, że ktoś z nami będzie współpracował. Dziękujemy za komentarz na temat Inceptial. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 6. Carmen odpowiedź

  Ta firma INCEPTIAL .COM ukradła mi 8000 tysięcy dolarów, ten Alican A on jest najgorszy, podobno wygrywałem i kiedy chciałem się wycofać, o zbiegu okoliczności, podobno przegrał wszystko, fałsz, zadzwonił, żebym włożył więcej pieniądze do odzyskania, kiedy moja mama wyszła To było poważne, dopóki nie płakałam, żeby mnie zwrócił, a oni mnie zignorowali, a on powiedział, że jeśli chce, aby twoje pieniądze włożyły więcej pieniędzy, dzwonili do mnie codziennie, aby powiedzieć mi to samo, a oni strasznie chciałem, żebym włożył więcej pieniędzy, uważaj to dranie, ale każda łza tego wylewu z powodu impotencji i bólu, ci ludzie zapłacą za to pomnożona przez tysiąc, oni i ich rodzina, to co zrobili nie ma nazwy.
  Tutaj zostawiam adres, który pojawia się w twoim e-mailu

  [email chroniony]
  www .inceptial .com
  Telefon:00375445887062
  Adres: pokój 60, ul. Zybitskaya 6, Mińsk, 220030, Republika
  z Białorusi, Europy

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Carmen, Wiemy, że to Stambuł, ale jest to bardzo duże miasto, nadal musimy znać adres, mamy nadzieję, że ktoś z nami będzie współpracował. Dziękujemy za komentarz na temat Inceptial. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko tak to wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 7. antaria budujob odpowiedź

  nie wierzcie w tych sukinsynów, wszyscy to szumowiny, zasługują na najgorsze, zrobię z nich czary, a konsekwencje poniosą ich bliscy krewni!!!

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Antaria, Wiemy, że to Stambuł, ale to bardzo duże miasto, wciąż musimy znać adres, mamy nadzieję, że ktoś z nami będzie współpracował. Dziękujemy za komentowanie Inceptial. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko tak to wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 8. Alex odpowiedź

  Witam, mam użytkownika na tej platformie Inceptial i z powodów, że zmieniłem adres, poprosiłem o wypłatę moich środków i nigdy nie zwrócili mi pieniędzy, poza tym nie akceptują inwestorów z Ekwadoru i jak teraz otworzyli moje konto. chcą zamknąć użytkownika i nie wiedzieć więcej bo nie pokazują twarzy i pobierają wartości za nieotwieranie operacji, pobierają przesyłki pocztowe z dostępnego funduszu i nikt mi nie odpowiada, już przystąpiłem do składania reklamacji. Bo nie wiem, z czym później wyjdą.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Alex Wiemy, że to Stambuł, ale to bardzo duże miasto, nadal musimy znać adres, mamy nadzieję, że ktoś będzie z nami współpracował. Dziękujemy za komentarz na temat Inceptial. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko tak to wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 9. ELIZABETH odpowiedź

  Proszą nas też o dokumenty osobiste i dokończyć rejestrację, którą im wysłałem i trochę mnie to przeraża, że ​​chcą postawić jakąś groźbę lub zaciągnąć pożyczki w swoim imieniu.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witam ELIZABETH, na razie nie mieliśmy wiadomości o tego typu działalności przestępczej, ale nie jest wykluczone, że mogą to zrobić, musimy pamiętać, że są OSZUSTWAMI i nie możemy im ufać.

   Pozdrowienia.

 10. ELIZABETH odpowiedź

  Witam, w Peru znajduje się nowoczesne centrum śledcze policji, dobrze byłoby zebrać wszystkich poszkodowanych i złożyć skargę wraz z posiadanymi przez nas dowodami i ich zlokalizować.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj ELIZABETH, Wiemy, że to Stambuł, ale to bardzo duże miasto, jeszcze musimy znać adres, mamy nadzieję, że ktoś z nami będzie współpracował. Dziękujemy za komentowanie Inceptial. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko tak to wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 11. Jona odpowiedź

  Dzień dobry wszystkim złodziejom z INCEPTIAL, obiecali mi wielkie korzyści, ale nikczemnie ukradli mi ponad 10.000 XNUMX dolarów. W zasadzie zostawili mnie bez grosza na Boże Narodzenie i te wszystkie randki. Wyjaśniłem, że potrzebuję przynajmniej jej części, aby spędzić wakacje z rodziną, a ich to nie obchodzi. Co więcej, po tym, jak to powiedzieli, przestali odbierać wiadomości i telefony, w zasadzie zrujnowali wszystkie imprezy, moja żona i dzieci już ze mną nie rozmawiają, a ja też straciłem wszystkie oszczędności życia.

  Moją radą jest, abyś nie inwestował w tego typu firmy, które wykorzystują tych z nas, którzy po prostu chcą zarobić trochę więcej pieniędzy, podobno inwestując pieniądze i sprawiając, że to działa, ale jedyne, co się dzieje, to to, że kradną wszystkie twoje pieniądze, a potem śmiać się z Twojej twarzy.

  Chciałbym, żeby ktoś powiedział mi, gdzie są biura, żebym mógł odwiedzić tych złodziei.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Jona, Wiemy, że jesteś w Stambule, ale jest to bardzo duże miasto, musimy znać adres, mamy nadzieję, że ktoś będzie z nami współpracował. Dziękujemy za komentowanie Inceptial. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 12. Omar Gil odpowiedź

  Inceptial to po prostu nowa nazwa EXCENTRAL, najlepsi pracownicy pracują teraz z INCEPTIAL, a najgorsi zostawili ich z EXCENTRAL, nawet nadal są w tym samym biurze w Stambule… nic się nie zmieniło, tylko nazwa bo excentral pojawiła się już jako przekręt wszędzie ... przy okazji, za każdym razem, gdy ktoś traci pieniądze, świętują i śmieją się (jestem byłym pracownikiem excentral)

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Omar TWÓJ WKŁAD ZNAKOMITY !!!Jesteśmy z Tobą, świetny sposób na rozpoczęcie roku, czynienie dobra zawsze się opłaca, zobaczysz !! Czy znasz nazwę firmy, do której zatrudniają oszustów? Czy możesz nam powiedzieć, które lub jakie są twoje adresy w Stambule? Dziękujemy za komentowanie Inceptial. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 13. Ana odpowiedź

  Ocena: to czyste oszustwo, nigdy nie pozwalają wycofać kapitału, oszuści 🚨🚨🚨🚨🚨🚨🚨🚨🚨 inceptual to oszustwo 👮‍♀️🚔 wszyscy powinni siedzieć w więzieniu

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Ana, dziękuję za komentarz na temat Inceptial. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 14. Lau odpowiedź

  dzięki za informację znajomi, uratowałeś mnie dzięki Twoim komentarzom pod adresem inceptual. Dzwonili do mnie. Uratowali mnie przed inwestowaniem z tymi złodziejskimi piratami

  dziękuję bardzo błogosławieństwo

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Lau, dziękuję za pisanie, cieszymy się, że pomogliśmy.

   Pozdrowienia.

 15. Jenny odpowiedź

  Żałuję, że nigdy nie dołączam do Inceptial! Ich agent chce tylko, abym wpłacał pieniądze, aby inwestować coraz więcej….
  W końcu sprawią, że stracisz to wszystko ...
  Obchodzi ich to, ile pieniędzy mogą przekonać Cię do wpłaty na Inceptial w celu inwestycji, a na koniec rolowanie premium pochłonie WSZYSTKIE Twoje inwestycje każdego dnia dla dowolnej otwartej transakcji.
  Pieniądze klienta będą musiały pozostać tam, gdy handel będzie przeciwko tobie, więc Inceptial może przejąć twoją inwestycję za pośrednictwem dowolnej otwartej transakcji i zjeść wszystko!
  Nie ufaj ich agentom!

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Jenny, dziękuję za komentarz na temat Inceptial. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 16. Jenny odpowiedź

  Żałuję, że nigdy nie dołączam do Inceptial! Ich agent chce tylko, abym wpłacał pieniądze, aby inwestować coraz więcej….
  W końcu sprawią, że stracisz to wszystko ...
  Obchodzi ich to, ile pieniędzy mogą przekonać Cię do wpłaty na Inceptial w celu inwestycji, a na koniec rolowanie premium pochłonie WSZYSTKIE Twoje inwestycje każdego dnia dla dowolnej otwartej transakcji.
  Pieniądze klienta będą musiały pozostać tam, gdy handel będzie przeciwko tobie, więc Inceptial może przejąć twoją inwestycję za pośrednictwem dowolnej otwartej transakcji i zjeść wszystko!

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Jenny, dziękuję za komentarz na temat Inceptial. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 17. Ryszard G. odpowiedź

  Witam wszystkich, jestem Ricardo, wpłaciłem 251 usa, chcieli, żebym wpłacił więcej, najpierw rozmawiał ze mną Dilan, a potem Santiago, który był moim doradcą do inwestowania. Dokonałem minimum 4 inwestycji i straciłem we wszystkich 50. W ostatniej inwestycji Santiago bardzo nalegał, żebym wpłacił więcej, a kiedy odmówiłem, poczułem, że się zdenerwował i nie odezwał się do mnie po kilku dniach, więc chciałem wycofać XNUMX usa i dali mi jedną legendę, że doradca będzie się ze mną komunikował i tu czekam…. Takie jest moje doświadczenie… podali mi swoje imię, ale nie prosiłem o nazwisko, więc kiedy z nimi rozmawiają, zdobądź ich zaufanie i poproś o więcej danych osobowych, chociaż mogą być fałszywe, ale przynajmniej nie czytaj mamy o nich więcej informacji.Pozdrawiam i maltretujemy wszystkich, których nie wpadli do jego sieci

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Ricardo, dziękuję za komentarz na temat Inceptial. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 18. Ismael odpowiedź

  Dobry wieczór. Właśnie zobaczyłem reklamę tej firmy, zapisałem się, zadzwonili do mnie natychmiast, aby wyjaśnić wszystkie moje wątpliwości i powiedzieli mi, że muszę wpłacić minimum 250 i maksymalnie 5000 dolarów, poprosili mnie o kredyt lub kartę debetową, aby móc dokonać przelewu.Przed dokonaniem inwestycji zdecydowałem się znaleźć komentarze na ich temat i dziś czytam ich doświadczenia chcę podziękować za poinformowanie i podzielenie się wszystkim co z nimi związane, dziś jestem bardziej przekonany, aby nie oddaj moje pieniądze i lepiej bierz się do pracy. Powinniśmy to zrobić zamiast dawać pieniądze oszustom pozdrowienia

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Ismael, dziękuję za komentarz na temat Inceptial. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 19. Paweł odpowiedź

  Dzień dobry, jak wspominają tutaj inne komentarze, stałam się stworzona do fałszywej reklamy, ale oczywiście po zainwestowaniu wiedziałam, że jest fałszywa. Podszywają się pod znane gazety w moim kraju, ale to nie jest kopia strony internetowej, to nie jest prawdziwa gazeta. Następnie zapraszają do inwestowania z Inceptial. Wyraźnie nie mogę wypłacić pieniędzy i proszę o pomoc w wypłacie. Nie mogę. Nie mogę znaleźć sposobu na wycofanie się. Szukam wsparcia, aby móc wypłacić moje 250$. Dziękuję Ci.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Pablo, dziękuję za komentarz na temat Inceptial. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 20. Berno odpowiedź

  Dzień dobry, dzięki za komentarze znajomych! Uratowali mnie przed inwestowaniem, nalegają na telefon, jak nie zainwestują, to się złoszczą i nie szanują, są złodziejami i szaleńcami, hahaha. Zmusiłem ich do marnowania czasu przez telefon, w końcu powiedziałem im, że są oszustami i że nie zamierzam inwestować z brokerem mającym tyle skarg hahaha.

  Jeszcze raz bardzo dziękuję za informacje i komentarze, uratowało mnie to od bólu głowy i utraty kilkuset dolarów.

  pozdrowienia

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Bern, dziękuję za pisanie i komentowanie tego, po to jesteśmy, aby pomagać ludziom i lubimy czytać komentarze takie jak twoje, które zachęcają nas do dalszej walki.

   Pozdrowienia.

 21. Jan odpowiedź

  witam wpłata 3800 usd w sceptycznym, chcę odzyskać moje pieniądze, czytając to wszystko, jestem zdumiony

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć John, dziękuję za komentarz na temat Inceptial. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 22. Jose Pedro odpowiedź

  Zacząłem 22 września od wpłaty 250 USD z karty mojej żony. Nadal nie zaksięgowali tego na moim wyciągu z konta.- Następnie dokonałem wpłaty w wysokości 250 USD.- za pomocą mojej karty Mastercard. Ten został akredytowany 28 września. Następnie dokonałem wpłaty w wysokości 250 USD za pomocą mojej karty, która została zaksięgowana. W sumie wpłaciłem 750 USD, z czego w ciągu jednego dnia na ekranie pojawiło się saldo w wysokości 523 USD. na ekranie pojawia się saldo 107 USD.-Wysłałem wszystkie pokwitowania wpłaty, ale nadal nie potwierdzili pierwszego depozytu w wysokości 250 USD.- Sprawia to, że mam poważne wątpliwości. Kierownik skontaktował się ze mną w celu przeprowadzenia pewnych operacji, ale nie nastąpiły żadne zmiany.- Zgodził się zadzwonić w ten piątek 15 października, ale nie zadzwonił do mnie.- Dziękuję za uwagę, aby zdecydować, czy poczekać trochę dłużej, czy zrobić roszczenie.- Dziękuję bardzo . Z poważaniem, Jose Pedro

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć José Pedro, dziękuję za komentarz na temat Inceptial. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 23. Lo odpowiedź

  Zostanę z ciekawością 😝

  Moje doświadczenie wyglądało tak:

  Przeczytałem bardzo głupią wiadomość, która z największym prawdopodobieństwem będzie nieprawdziwa, że ​​Pepe Mujica (były prezydent Urugwaju) zarabia na tym pieniądze 😂.

  Będąc w 100% nowym w ekonomii i finansach (oprócz tego, czego nauczyłem się po zadłużaniu się w większości możliwych banków🤦🏻‍♀️) i oczywiście biedactwo, byłem ciekaw tych kryptowalut i sposobów na łatwe zarabianie w Internecie .
  Więc zamiast zacząć studiować ten temat z cierpliwością i rozwagą, których wymaga coś tak delikatnego jak inwestowanie pieniędzy, zapisałem się na to coś, co za dobry pomysł, prawda? kupa śmiechu

  Ale ja też nie jestem głupi i kiedy dotarłem do części rejestru, w której poproszono o dane mojej karty (mam tylko kartę debetową), zatrzymałem się i zamknąłem stronę i zapomniałem o tym.
  Nawet CRAZY umieściłem dane mojej karty na stronie o wątpliwym pochodzeniu, która prawdopodobnie prosi mnie o pieniądze. Spójrz, czy mnie zhakują... Jeśli coś mi obciążą... skończą mi się niecałe tysiąc pesos urugwajskich, które mi zostało 😂.
  Nigdy nawet żartobliwie nie mogłem im zapłacić 250 dolarów, nie połowę lub mniej, płaczę czytając ich komentarze 😢

  Ale… Właśnie dlatego zrobiło się dziwnie.
  Moje prawdziwe dane, jeśli je umieszczę, i mój numer telefonu. Zaczęli do mnie dzwonić. Za pierwszym razem, abyście dokończyli rejestrację, natarczywie i ignorując moją prośbę, aby najpierw dowiedzieć się czegoś więcej. Dlatego poprosiłem dziewczynę, żeby zadzwoniła do mnie później. Nie bardzo mu się to podobało, ale zgodził się.

  Zadzwonił do mnie wcześniej niż się umówiłem, nie odebrałem. Kiedy zadzwonił do mnie, kiedy się poznaliśmy, już coś przeczytał, a także jakiś czas temu było bardzo jasne w mojej intuicji, że to trucho, więc mój chłopak mu odpowiedział i śmialiśmy się długo, ponieważ dziewczyna nie przerwała rozmowy.

  Dzwonili do mnie jeszcze 4 razy. Dopóki nie stało się jasne, że niczego nie chce.
  A następnego dnia znowu i znowu odmówiłem.
  Jakie to wszystko dziwne.

  Mam tylko nadzieję, że nie przegapiłam okazji bycia z nimi milionerem 😅

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Lo, zostałeś uratowany od wielkiego koszmaru. Dziękujemy za komentowanie Inceptial. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 24. Gonzalo odpowiedź

  Dobrze dzisiaj jestem klientem Inceptial, chcą abym wszedł w większe inwestycje ale nie chce mi się awansować, miałem krzyżyk słów ale na razie wydaje niewielkie zyski. Czy to oszuści? Nie odpowiadają na wszystkie moje pytania

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Gonzalo, poproś o wypłatę, co się dzieje… Nie podpisuj niczego i spróbuj cofnąć płatność. Dziękujemy za komentarz na temat Inceptial. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 25. Luis alvaro Czarnogóra llocya odpowiedź

  Cześć dobranoc
  Właśnie wpłaciłem 250 Us USD
  Właśnie przeczytałem komentarze tej firmy
  Proszę, jeśli wypłaci pieniądze, doradź, jak to robią
  Prawda jest taka, że ​​chce się podejmować i nie tonąć gorzej
  czekam na Twoje pomocne komentarze

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Luis, nie podpisuj niczego i spróbuj cofnąć płatność. Dzięki za komentowanie Inceptial. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, oni tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 26. Diana odpowiedź

  Dzień dobry, nie mogę wycofać swojego kapitału. Czuję się oszukany i proszę o pomoc, ukradli mi ponad 1000 dolarów. Może dla nich to niewiele dla mnie oznacza to dużo pieniędzy, których nie mam!

  Chcę odzyskać moje pieniądze oszustom!

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Diana, dziękuję za komentarz na temat Inceptial. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, oni tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 27. Luis Arias odpowiedź

  Cóż, właśnie zainwestowałem 250 dolarów w INCEPTIAL i mówią mi, że dzwonią do mnie jutro, ale właśnie przeczytałem te komentarze i jestem wściekły, proszę, dziękuję za pomoc w odzyskaniu pieniędzy, aby nie dawać ich tym złodziejom

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Luis, dziękuję za komentarz na temat Inceptial. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, oni tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 28. CRN12 odpowiedź

  DZIEŃ DZIEŃ WSZYSTKICH MOICH PRZYJACIÓŁ, AMI CHCE MI TEŻ OPOWIEDZIEĆ CHIŃSKĄ HISTORIĘ, ODWRÓCIŁEM TYLKO MINIMUM I ZAMÓWIŁEM ICH NASTAWIENIE TELEFONU PROSZĄ MNIE O ZWIĘKSZENIE PIENIĘDZY

  SZCZĘŚCIE SZUKAJ INFORMACJI O TYCH ZŁODZIEJACH, PONIEWAŻ WSZYSTKO WYGLĄDAŁO NA BARDZO PODEJRZEWA

  DZIĘKUJĘ ZA KOMENTARZE, KTÓRE OTRZYMAŁY MOJE OCZY NA OSZUSTWO INCEPTIAL

  DZIEŃ DOBRY PRZYJACIELE

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj CRN12, z przyjemnością Ci pomożemy, po to jesteśmy.

   Pozdrowienia.

 29. Rocio Barrientos odpowiedź

  Cześć, chciałem Ci powiedzieć, że myślę, że zostałem oszukany. Właśnie dokonałem wpłaty w wysokości 250 USD na poczet i aby dowiedzieć się, czy platforma działa poprawnie, chciałem wypłacić pieniądze i wysłali mi wiadomość z pytaniem w celu zweryfikowania wpłaty, gdy poproszą mnie o serię dokumentów, oraz kolejną wiadomość z prośbą o wypłatę, która potrwa 5 dni roboczych, ale obciążą mnie 10 USD, jeśli nie spełnię wymagań, takich jak wypełnienie dokumentacji i jeszcze nie działa na platformie, nie wiem co robić, chciałabym, aby tylko pieniądze, które wpłaciłam, zostały mi zwrócone, jestem samotną matką i pożyczając sobie zainwestowałam, bo mnie przekonali i wpadłam w ich pułapkę.
  proszę o pomoc.
  Dziękuję.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Rocio, dziękuję za komentowanie Inceptial. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, oni tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 30. Joan odpowiedź

  Cześć. Po rejestracji dzwonili do mnie prawie codziennie, teraz nawet mi nie odbierają, to oszustwo, nie mogę się wycofać bez wykonania tysiąca kroków, synowie pieprzonych oszustów. Jakich przepisów przestrzegają ci oszuści? jak zgłosić białoruską firmę? przeklinam je tysiąc dziwek. Niekontrolowane śmieci

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Joan, dziękuję za komentarz na temat Inceptial. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 31. Klaudia., Tak odpowiedź

  Dzień dobry: cóż, jestem tylko kolejnym głupcem, który ufał tym oszustom.

  Historia się powtarza, dzwonią do Ciebie codziennie, obiecują Ci zyski, a gdy chcesz dobrze wypłacić, zdajesz sobie sprawę, że zostałeś oszukany. To, o czym wspominają komentarze o braku możliwości wycofania się, jest niestety w 100% prawdziwe.

  Proszę nie dawaj pieniędzy tym złym złodziejom.

  Musimy uważać na nasze pieniądze, firmy takie jak INCEPTIAL zajmują się kradzieżą.

  Dobry dzień.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Claudia, dziękuję za komentarz na temat Inceptial. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 32. Saesba odpowiedź

  Dzisiaj skontaktowali się ze mną i prawie przekonali mnie do wpłaty 350 $. Prawda jest taka, że ​​zauważyłem wiele dziwnych rzeczy i dlatego się tutaj dowiaduję. Dziękuję

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Saesba, w tym celu każdego dnia ciężko pracujemy, aby uratować maksymalną liczbę osób, dzięki za pisanie.

   Pozdrowienia.

 33. GERALDO ALEXANDRE BORGES DE OLIVEIRA odpowiedź

  Otrzymałem link telefoniczny od brokera firmy Inceptial, czek do fazera lub katastru i depozyt tentei US250 kartą kredytową, porém lub bank nie autoryzowany lub depozyt.

  Rozmowa była bardzo trudna, ponieważ niewiele rozumiem o inwestycjach online, też mam połowę bycia oszukanym.

  Enfim, operacja nie została zakończona i teraz badam, czy ten broker jest godny zaufania, czy nie.

  Albo co Rekomendowani Brokerzy sądzą o isso?

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć GERALDO, dziękuję za komentarz na temat Inceptial. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, oni tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 34. suheidy odpowiedź

  Dzięki Bogu, że przeczytałem ich recenzje, ponieważ zamierzałem zainwestować 200 dolarów, o które prosili mnie na początek, zadzwonią do mnie jutro, aby dokonać inwestycji, ponieważ powiedziałem im, że mam gotówkę, którą będę musiał zdeponować na mojej karcie . Dzięki za poświęcenie czasu na badania i informowanie nas.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj suheidy, jesteśmy bardzo szczęśliwi, że pomogliśmy, w tym pracujemy.

   Pozdrowienia.

 35. nacięcie odpowiedź

  Zainwestowałem tydzień temu i nie poszło zbyt dobrze, dzwonią do mnie zawsze proszą o pieniądze, chcą, żebym włożył coraz więcej, już wiem, że chcą ode mnie ukraść, nie wiem co zrobić, jak mam wszystko?

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Nick, dziękuję za komentarz na temat Inceptial. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Sebastian odpowiedź

   Witaj Nick. Jak poszła ta inwestycja? Niestety zainwestowałem nie wiedząc zbyt wiele o tym Brokerze, zainwestowałem 250 USD, mam nadzieję, że nie stracę pieniędzy. Czy możesz mi powiedzieć, proszę 🙏

 36. Ameryka odpowiedź

  Zarejestrowałem się i zadzwonili do mnie z informacją, byli zaniepokojeni, ale w końcu zainwestowałem, bardzo dobrze mi to wyjaśnili. Polecili mi zainwestować w ropę i wydało mi się to dziwne, bo chciałem zainwestować w Amazon, czyli reklamę, ale zarobiłem pieniądze w pierwszym tygodniu i zaczęli mnie prosić o coraz więcej i powiedziałem im, że chcę aby zobaczyć, że zapłacili mi wszystkie moje pieniądze plus to. Zyski, aby zainwestować więcej i zaczęli się ze mnie naśmiewać i byli bardzo niegrzeczni i jeszcze mi nie zapłacili ...

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Ameryko, dziękuję za komentarz na temat Inceptial. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 37. Anne odpowiedź

  Dzięki Bogu czytałem ich recenzje przez długi czas, są złodziejami oszustów, widziałem, że każdego dnia nalegali na mnie, inwestuj! zainwestuj !!! I po co? okradać mnie?Te dranie to szczury !!!

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Anne, dziękuję za komentarz na temat Inceptial. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 38. Brian odpowiedź

  Póki co wszystko jest w porządku, do tej pory zarobiłem mniej więcej około 1200 dolarów ale jeszcze nic nie wypłaciłem, nie wiem czy będzie problem.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Brian, dziękuję za komentarz na temat Inceptial. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

   • Angela odpowiedź

    Właśnie się ze mną skontaktowali, zamierzam zainwestować 200 dolarów, mówią, że to oszustwo, polecają mnie, są strony, które mówią, że są dobre i wiem, że wygrywa wszystko, co jest kłamstwem, daj mi znać

    • Polecani brokerzy odpowiedź

     Cześć Angela, dziękuję za komentowanie Inceptial. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

     Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

     Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

     Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

     Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

     Pozdrowienia.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Daniel, dziękuję za komentarz na temat Inceptial. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.