Czy Inbestial to oszustwo? 2023 Recenzje

Informacje sprawdzone w Febrero de 2023

W tej sekcji powiemy Ci dlaczego NIE powinieneś inwestować w Inbestial. Analizujemy serwis, obserwujemy każdy szczegół i badamy główne cechy, które są brane pod uwagę przy wyborze dobrego brokera takie jak lokalizacja, firma do której należy, jej regulacja, jej reputacja…

W kilku słowach NIE POLECAMY. Poniżej przedstawimy Ci najważniejsze informacje o Inbestial i wyjaśnimy, dlaczego doszliśmy do takiego wniosku:

Podstawowe informacje

🌐 WWWinbestial.com
🏠 spółka*Zgodnie z wiadomościami otrzymanymi od byłych pracowników firmy, nazwa firmy stojącej za Inbestialem: RIBOVA HOLDING INVESTMENTS (PTY) LTD, Tianguis SL TIANGUIS CONSULTING SL, Ugel Invest Sl Domniemany administrator tej firmy to: Jhonatan Enciso Lopez (MULTISERVICIOS MBRIEFE SL), wcześniej właścicielami byli Jean Pierre Zannotti i Shay Keinan, Paulo Bandeira (Portugalia), Sabrina Clemente, Leonardo Branco, José Enciso Lopez, Ricardo Rubio, Maria Pulido, Jean Pierre Zannotti i Gorgues Rosset Rosa María.

aktualizacja: Zgodnie z wiadomościami otrzymanymi od byłych pracowników firmy: „nazwa firmy stojącej za Inbestial to „S***** M******** SL” (ze stroną internetową s***** 5.com) firma z Barcelony w Hiszpanii, która nią zarządza to niejaki „A** M********”. Poinformowano nas, że ma dwóch głównych partnerów: „C*****” (chiński) i „M****” (kataloński) – „M**** F***** S*** * ”. Inne powiązane firmy to T***5 M***A SL.
⚖️. RozporządzenieNieregulowany
📧 E-mail[email chroniony]
📈 PlataformaHandlowiec internetowy
📌 Adres Według wiadomości otrzymanych od byłych pracowników firmy, prawdziwy adres Inbestial to podobno: Calle Travesera de Gracia 73, drugie piętro, Barcelona, ​​​​Hiszpania. Drzwi nie mają klamki.

⚠️ Inbestial jest własnością RIBOVA HOLDING INVESTMENTS (PTY) LTD, Tianguis SL TIANGUIS CONSULTING SL, Ugel Invest Sl, firmy nie wspomina, gdzie ma siedzibę, uważamy, że jest to potencjalnie niebezpieczne dla klientów ze względu na brak regulacji i brak powagi. Klienci nie są chronieni. Firma nie wspomina, gdzie ma siedzibę, uważaj. ⚠️

Rodzaje kont

Teraz przeanalizujemy typy kont, które oferuje Inbestial, w tym przypadku obserwujemy, że oferuje 4 różne typy kont:

Typ kontaMinimalny depozyt początkowy
Podstawowy$ 250
Dowiedz się więcej$ 2.500
Premia$ 10.000
VIP$ 50.000

Informacje w sieci

Czy oszustwo Inbestial jest oszustwem?

Inbestial zawiera wyjaśnienia dotyczące oferowanych przez siebie usług, wiadomości rynkowe i analizy, sekcję FAQ i niewiele więcej.

Lista numerów telefonów

+ 27218139058

???? Ocena końcowa Inbestial ????

Wreszcie, w kilku słowach, nasza rekomendacja to: NIE INWESTUJ Z Inbestial.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, jest to firma finansowa zlokalizowana w miejscu, w którym nie będziesz mieć ochrony przed prawem na wypadek pokrzywdzenia, czyli nie będziesz mógł do nikogo dochodzić, jeśli dojdzie do nieszczęśliwego zdarzenia, takiego jak nagła strata swoich funduszy lub zamknięcie firmy.

W przypadku problemów najprawdopodobniej władze Twojego kraju nie będą w stanie nic zrobić. Jako klient tej firmy nie jesteś chroniony!

Inwestowanie u nieregulowanych brokerów lub brokerów z siedzibą w takich krajach jest bardzo ryzykowne. Najlepiej inwestować u regulowanego brokera z siedzibą w poważnym kraju.

aktualizacje

Wiadomości o Inbestiach:

data Aktualizacja wiadomości
marzec 2022Według wiadomości od klientów, Inbestial jest powiązany z Handel bykami i niedźwiedziamiamplixxHANDEL FWInvestMarkets y Wygraj2Wygrajfirmy o złej reputacji.
Wrzesień 2022Według wiadomości od byłych pracowników: Shay Keinan jest jedną z osób odpowiedzialnych za Inbestial i jest administratorem firm RIMINEX TRADE SL, GRUFIUM INFORMATICA SL, ELLIPTIC CURVE SL, XPANTEX INVEST SL, ELLIPTIC CURVE AI SL, NUPTAR TRADE SL , CITY ESPRESSO BAR BCN SL, ARGENTUMONLINE SL, MINMAR TRADE SL i UGEL INVEST S
październik 2022Zgodnie z wiadomościami otrzymanymi od byłych pracowników firmy, nazwa firmy stojącej za Inbestial to „S***** M******** SL” (ze stroną internetową s*****5. com) firma z Barcelony w Hiszpanii, która nią zarządza to niejaki „A** M********”. Poinformowano nas, że ma dwóch głównych partnerów: „C*****” (chiński) i „M****” (kataloński) – „M**** F***** S*** * ”. Inne powiązane firmy to T***5 M***A SL. Byliby to domniemani menedżerowie Inbestial.
październik 2022Według wiadomości otrzymanych od byłych pracowników firmy, prawdziwy adres Inbestial to podobno: Calle Travesera de Gracia 73, drugie piętro, Barcelona, ​​​​Hiszpania. Drzwi nie mają klamki.
październik 2022Otrzymujemy wiadomości od klientów, którzy twierdzą, że Inbestial jest powiązany z IconTrade

Opinie o los usuarios

Co myślisz o Inbestial? Jakie było twoje doświadczenie?

Jaka jest Twoja opinia? Zapraszamy do współpracy i głosowania. Możesz także zostawić komentarz na temat swojego doświadczenia z Inbestial.

Na końcu recenzji znajdziesz komentarze klientów.


Jak odebrać pieniądze oszukane przez Inbestial?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odebrać swój kapitał, jeśli zostałeś oszukany, w dalszej części sekcji FAQ znajdziesz nasze porady.

Jak zgłosić Inbestial

Jeśli czujesz się niezadowolony z usług świadczonych przez firmę i z jakiegoś powodu chcesz to zgłosić, poniżej, w dziale FAQ, znajdziesz najlepszy sposób na zgłoszenie tej firmy.

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę zgłosić Inbestial?

To zależy od tego, gdzie jesteś, powinieneś udać się do organu nadzoru finansowego w swoim kraju. Napisz do nas komentarz do tej recenzji, a my Ci pomożemy.

Czy Inbestial to oszustwo – czy to oszustwo?

Tak, uważamy, że Inbestial to oszustwo. Otrzymywaliśmy wiadomości od klientów, którzy wspominali o braku możliwości wycofania swojego kapitału, co dodało inne bardzo negatywne cechy firmy.

Czy Inbestial jest niezawodny?

Nie. Inbestial nie jest wiarygodna, jest bardzo niebezpieczną firmą: 1) ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, 2) ma bardzo złą reputację 3) ma dużo skarg 4) Jest to stosunkowo nowy broker bez stażu pracy. Te cechy sprawiają, że firma jest bardzo zawodna.

Jak odzyskać pieniądze od Inbestial?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odzyskać swój kapitał, możesz to zobaczyć tutaj. Szczegółowo wyjaśniamy krok po kroku proces odzyskiwania pieniędzy od oszusta.

Czy istnieją (zalecane) alternatywy dla Inbestial?

Tak, oczywiście są lepsze i bezpieczniejsze opcje! Tutaj możesz zobaczyć brokerów, których polecamy: ranking najlepszych brokerów.


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

71 komentarze do «Czy Inbestial to oszustwo? 2023 Recenzje»

 1. oszukany odpowiedź

  Nazywają się Juan Martin Montes, Deiby Souza Rodríguez numer dokumentu 7636119421 z Republiki Portugalskiej, Mia i Samantha, zmuszają do kilkukrotnej inwestycji; Mają bardzo dobry parlament i łatwo cię przekonają przenoszą konto na obligacje każą otwierać operacje a potem wmawiają że straciłeś wszystkie pieniądze albo po prostu nie pozwalają ci się wycofać i nigdy nie odpowiadają lub dać ci odpowiedź ponownie, mogą dzwonić do ciebie z różnych numerów, niektóre to +44 7311 551218, +44 7418 375256, +44 7833 848457. Początkowo wszedłem na platformę pod adresem http://bullsbearstrades.pro/es, potem powiedzieli mi, że powinienem przejść do nowego projektu o nazwie https://www. inbestial.com/home

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj oszukany, Inbestial to oszustwo (teraz nazywają się Icontrade, ale są tacy sami w tej samej lokalizacji). TERAZ WSZYSCY DOTKNIĘCI WIEDZĄ, SKĄD ZADZWONILI DO NIECH REKLAMY, KTÓRZY ICH OSZUKALI I MOGĄ JUŻ TERAZ ODBRAĆ SWOJE PIENIĄDZE TUTAJ!: Travessera de Gracia 73, 2 piętro. CP 08006, Barcelona, ​​​​Hiszpania (drzwi bez klamki), (patrz biura).

   Wszystko jest zmanipulowane i jest to firma stworzona do oszustwa, wszystko jest zaprojektowane tak, aby stało się to, czego chcą, czyli w zasadzie kradzież pieniędzy. Dziękuję za komentarz na temat Inbestial. Ten broker jest uważany za oszustwa. Sugerujemy NIE wysyłanie pieniędzy, kłamią, aby cię okraść, operacje są fikcyjne, pieniądze nigdy nie trafiają na rynek, symulują to, a na końcu oznaczają cię i mówią, że straciłeś wszystko i zatrzymują je.

   Jeśli poprosisz o wypłatę, zażądają więcej pieniędzy na opłacenie prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie rób!To jasne ostrzeżenie, że jesteś klientem brokera oszustw i nawet jeśli zapłacisz, nigdy nie zwrócą Ci pieniędzy.

   Wszystkie informacje, które podasz o firmie, pomogą osobom, których dotyczy ten broker, wyjaśnią szczegółowo, jak wszystko się wydarzyło, jaką reklamę zobaczyłeś, imię i nazwisko doradcy, numery, e-maile, z których się kontaktowano itp.

   Aby odzyskać pieniądze, porozmawiaj z naszym CZATEM lub kliknij ten link i wypełnij formularz: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 2. Maria odpowiedź

  Witam, chcę tutaj zostawić moje złe doświadczenia, abyście byli bardzo ostrożni, oszukali mnie z bullsbearstrades, a potem zmienili nazwę na Inbestial, mówią, że mają regulację to Finra i na pewno jest to AXA, ale wszystko jest fałszywe, oni osłodź sobie ucho byciem bardzo miłym, ale zmieniają swoją tożsamość i kiedy najmniej się tego spodziewasz, mówią ci, że wszystko stracone i że muszą coś wpłacić na ubezpieczenie, aby móc odzyskać twój kapitał... UWAŻAJ, ONI ŻYCZĘ BARDZO DOBREGO PARLAMENTU; ciągle zmieniające się numery i e-maile

  Jest kilka osób, wśród nich nazywają siebie: Deiby Souza Rodriguez, Juan Martin Montes, Samantha i Mia

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Maria, Inbestial to oszustwo (teraz nazywają się Icontrade, ale są takie same w tej samej lokalizacji). TERAZ WSZYSCY DOTKNIĘCI WIEDZĄ, SKĄD ZADZWONILI DO NIECH REKLAMY, KTÓRZY ICH OSZUKALI I MOGĄ JUŻ TERAZ ODBRAĆ SWOJE PIENIĄDZE TUTAJ!: Travessera de Gracia 73, 2 piętro. CP 08006, Barcelona, ​​​​Hiszpania (drzwi bez klamki), (patrz biura).

   Wszystko jest zmanipulowane i jest to firma stworzona do oszustwa, wszystko jest zaprojektowane tak, aby stało się to, czego chcą, czyli w zasadzie kradzież pieniędzy. Dziękuję za komentarz na temat Inbestial. Ten broker jest uważany za oszustwa. Sugerujemy NIE wysyłanie pieniędzy, kłamią, aby cię okraść, operacje są fikcyjne, pieniądze nigdy nie trafiają na rynek, symulują to, a na końcu oznaczają cię i mówią, że straciłeś wszystko i zatrzymują je.

   Jeśli poprosisz o wypłatę, zażądają więcej pieniędzy na opłacenie prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie rób!To jasne ostrzeżenie, że jesteś klientem brokera oszustw i nawet jeśli zapłacisz, nigdy nie zwrócą Ci pieniędzy.

   Wszystkie informacje, które podasz o firmie, pomogą osobom, których dotyczy ten broker, wyjaśnią szczegółowo, jak wszystko się wydarzyło, jaką reklamę zobaczyłeś, imię i nazwisko doradcy, numery, e-maile, z których się kontaktowano itp.

   Aby odzyskać pieniądze, porozmawiaj z naszym CZATEM lub kliknij ten link i wypełnij formularz: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 3. Wiktora Mendeza odpowiedź

  Pierwsza część.
  Nazywam się Victor Mendez z Quito w Ekwadorze. Zainwestowałem 12.000,00 12.000 $ (dwanaście tysięcy dolarów amerykańskich), jestem pewien, że już je straciłem, dzwonię, wysyłam e-maile, wiadomości WhatsApp i nikt nie odpowiada, co więcej, José Luis (Kolumbijczyk), mój doradca, zablokował mnie na WhatsApp. Proszę nie inwestować, to legowisko oszustów, poniżej znajduje się przegląd tego, jak osiągnąłem 00 250,00 USD inwestycji, dokładnie z 1.000,00 USD, a następnie XNUMX USD i z głównym mentalizatorem Rayanem Chanem (Chińczykiem), który grozi ci od początku zasada, że jeśli nie zwiększysz kwoty, straciłeś już wszystko, więc aby cię nie męczyć, będę dalej opowiadał moją historię utraty w kolejnych częściach, na miłość boską, nie inwestuj w tę platformę, pozwól nam stać się wirusowymi, aby miliony naiwnych ludzi, takich jak ja, tracą część swojego życia.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Víctor, Inbestial to oszustwo (teraz nazywają się Icontrade, ale są takie same w tej samej lokalizacji). TERAZ WSZYSCY DOTKNIĘCI WIEDZĄ, SKĄD ZADZWONILI DO NIECH REKLAMY, KTÓRZY ICH OSZUKALI I MOGĄ JUŻ TERAZ ODBRAĆ SWOJE PIENIĄDZE TUTAJ!: Travessera de Gracia 73, 2 piętro. CP 08006, Barcelona, ​​​​Hiszpania (drzwi bez klamki), (patrz biura).

   Wszystko jest zmanipulowane i jest to firma stworzona do oszustwa, wszystko jest zaprojektowane tak, aby stało się to, czego chcą, czyli w zasadzie kradzież pieniędzy. Dziękuję za komentarz na temat Inbestial. Ten broker jest uważany za oszustwa. Sugerujemy NIE wysyłanie pieniędzy, kłamią, aby cię okraść, operacje są fikcyjne, pieniądze nigdy nie trafiają na rynek, symulują to, a na końcu oznaczają cię i mówią, że straciłeś wszystko i zatrzymują je.

   Jeśli poprosisz o wypłatę, zażądają więcej pieniędzy na opłacenie prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie rób!To jasne ostrzeżenie, że jesteś klientem brokera oszustw i nawet jeśli zapłacisz, nigdy nie zwrócą Ci pieniędzy.

   Wszystkie informacje, które podasz o firmie, pomogą osobom, których dotyczy ten broker, wyjaśnią szczegółowo, jak wszystko się wydarzyło, jaką reklamę zobaczyłeś, imię i nazwisko doradcy, numery, e-maile, z których się kontaktowano itp.

   Aby odzyskać pieniądze, porozmawiaj z naszym CZATEM lub kliknij ten link i wypełnij formularz: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 4. ntf odpowiedź

  Strzeż się TERAZ NAZYWAJĄ SIĘ „IconTrade”, zmienili nazwę, ale są po prostu złodziejami. Bądź bardzo ostrożny.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Ntf, Inbestial to oszustwo (teraz nazywają się Icontrade, ale są takie same w tej samej lokalizacji). TERAZ WSZYSCY, KTÓRZY MAJĄ WPŁYW, WIEDZĄ, GDZIE SPRZEDAWCY, KTÓRZY ICH SZKODZILI, ZADZWONILI DO NIEJ I MOGĄ ODBIERZ SIĘ TUTAJ!: Travessera de Gracia 73, 2 piętro.CP 08006, Barcelona, ​​​​Hiszpania (drzwi bez klamki)(patrz biura).

   Wszystko jest zmanipulowane i jest to firma stworzona do oszustwa, wszystko jest zaprojektowane tak, aby stało się to, czego chcą, czyli w zasadzie kradzież pieniędzy. Dziękuję za komentarz na temat Inbestial. Ten broker jest uważany za oszustwa. Sugerujemy NIE wysyłanie pieniędzy, kłamią, aby cię okraść, operacje są fikcyjne, pieniądze nigdy nie trafiają na rynek, symulują to, a na końcu oznaczają cię i mówią, że straciłeś wszystko i zatrzymują je.

   Jeśli poprosisz o wypłatę, zażądają więcej pieniędzy na opłacenie prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie rób!To jasne ostrzeżenie, że jesteś klientem brokera oszustw i nawet jeśli zapłacisz, nigdy nie zwrócą Ci pieniędzy.

   Wszystkie informacje, które podasz o firmie, pomogą osobom, których dotyczy ten broker, wyjaśnią szczegółowo, jak wszystko się wydarzyło, jaką reklamę zobaczyłeś, imię i nazwisko doradcy, numery, e-maile, z których się kontaktowano itp.

   Aby odzyskać pieniądze, porozmawiaj z naszym CZATEM lub kliknij ten link i wypełnij formularz: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 5. Ludwika Pallasa odpowiedź

  Dzień dobry, pomóż mi odzyskać pieniądze. Zostałem oszukany w środę 5 października i czwartek 6 października 2.022 r. Pochodzę z Ekwadoru. Nazywam się Luis Pallasco. Ta nieszczęsna firma Inbestial, modlę się do Boga i do Ciebie , mój numer to +59xxxxxxx2, jest to kwota 9.950 dolarów.Zmusili mnie do wykonania przelewu na Bezpieczną Płatność kodami, dzięki

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Luis, TERAZ KAŻDY, KTÓRY DOTYCZY, WIE, GDZIE SPRZEDAWCY, KTÓRZY ICH OSZUSZALI, DZWONIĄ DO NIEJ I MOGĄ WEJŚĆ, ABY ODBIERZ PIENIĘDZY TUTAJ!: Travessera de Gracia 73, 2 piętro.CP 08006, Barcelona, ​​​​Hiszpania (bez drzwi uchwyt)(patrz biura).

   Wszystko jest zmanipulowane i jest to firma stworzona do oszustwa, wszystko jest zaprojektowane tak, aby stało się to, czego chcą, czyli w zasadzie kradzież pieniędzy. Dziękuję za komentarz na temat Inbestial. Ten broker jest uważany za oszustwa. Sugerujemy NIE wysyłanie pieniędzy, kłamią, aby cię okraść, operacje są fikcyjne, pieniądze nigdy nie trafiają na rynek, symulują to, a na końcu oznaczają cię i mówią, że straciłeś wszystko i zatrzymują je.

   Jeśli poprosisz o wypłatę, zażądają więcej pieniędzy na opłacenie prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie rób!To jasne ostrzeżenie, że jesteś klientem brokera oszustw i nawet jeśli zapłacisz, nigdy nie zwrócą Ci pieniędzy.

   Wszystkie informacje, które podasz o firmie, pomogą osobom, których dotyczy ten broker, wyjaśnią szczegółowo, jak wszystko się wydarzyło, jaką reklamę zobaczyłeś, imię i nazwisko doradcy, numery, e-maile, z których się kontaktowano itp.

   Aby odzyskać pieniądze, porozmawiaj z naszym CZATEM lub kliknij ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

  • Andres odpowiedź

   Drogi Luisu

   Czy możesz mi pomóc z informacjami, bo inwestuję w tę firmę, poprosili mnie o 250, ale teraz proszą mnie o więcej pieniędzy, chcą, abym przelał jeszcze 500 dolarów i nie daje mi to dużej pewności, mam Byłem tam przez dwa tygodnie i nie kontaktują się ze mną, żeby mnie uczyć, a tylko prosić o pieniądze.

   • Polecanibrokerzy.com

    Witaj Andres, Inbestial to oszustwo (teraz nazywają się Icontrade, ale są takie same w tej samej lokalizacji). TERAZ WSZYSCY, KTÓRZY MAJĄ WPŁYW, WIEDZĄ, GDZIE SPRZEDAWCY, KTÓRZY ICH SZKODZILI, ZADZWONILI DO NIEJ I MOGĄ ODBIERZ SIĘ TUTAJ!: Travessera de Gracia 73, 2 piętro.CP 08006, Barcelona, ​​​​Hiszpania (drzwi bez klamki), (patrz biura).

    Wszystko jest zmanipulowane i jest to firma stworzona do oszustwa, wszystko jest zaprojektowane tak, aby stało się to, czego chcą, czyli w zasadzie kradzież pieniędzy. Dziękuję za komentarz na temat Inbestial. Ten broker jest uważany za oszustwa. Sugerujemy NIE wysyłanie pieniędzy, kłamią, aby cię okraść, operacje są fikcyjne, pieniądze nigdy nie trafiają na rynek, symulują to, a na końcu oznaczają cię i mówią, że straciłeś wszystko i zatrzymują je.

    Jeśli poprosisz o wypłatę, zażądają więcej pieniędzy na opłacenie prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie rób!To jasne ostrzeżenie, że jesteś klientem brokera oszustw i nawet jeśli zapłacisz, nigdy nie zwrócą Ci pieniędzy.

    Wszystkie informacje, które podasz o firmie, pomogą osobom, których dotyczy ten broker, wyjaśnią szczegółowo, jak wszystko się wydarzyło, jaką reklamę zobaczyłeś, imię i nazwisko doradcy, numery, e-maile, z których się kontaktowano itp.

    Aby odzyskać pieniądze, porozmawiaj z naszym CZATEM lub kliknij ten link i wypełnij formularz: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

    Pozdrowienia.

 6. Rafa odpowiedź

  Witaj JPTV

  Potwierdzono, że adres jest poprawny.
  Mam nadzieję, że skontaktujesz się ze mną, aby Ci pomóc.
  pozdrowienia

  DO WSZYSTKICH, KTÓRZY ZOSTALI OSZKODZENI!
  Tutaj zostawiam:
  JESTEM*********:
  Właściciel firmy S********* używa nazwy Inbestial na swojej stronie internetowej.
  Firma S*****a jest zarejestrowana w Barcelonie, w Hiszpanii jako S*****a M*****g sl.
  Prawdziwy adres biura to Calle Traveserra de Gracia 73, drugie piętro. Drzwi nie mają klamki.
  Komórka A**: +34 *********
  Jest pierwszym odpowiedzialnym za oszustwa.

  A** ma dwóch wspólników:
  C****i (chiński): +34 *********
  M***í (kataloński): +34 *********

  Firma korzysta z rozporządzenia z Republiki Południowej Afryki, które zostało jej sprzedane przez inną firmę.

  Post:
  [email chroniony]*****5.com
  [email chroniony]*****5.com

  NIE CZEKAJ – WYPOWIEDZ!
  Zanim uciekną!!

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Rafa, DZIĘKUJEMY ZA POMOC WIELU OSOBOM Z NOWYMI INFORMACJAMI DZIĘKUJEMY ZA PODANIE SWOJEGO DOKŁADNEGO ADRESU, TERAZ WSZYSCY KTÓRZY DOTYCZYLI WIEDZĄ, GDZIE SPRZEDAWCY, KTÓRZY ICH OSZUSZALI, ZADZWONILI DO NICH I MOGĄ ODBIERZĆ PIENIĘDZY TUTAJ !: Travessera de Gracia 73, 2 piętro CP 08006, Barcelona, ​​​​Hiszpania (drzwi bez klamki)(patrz biura).

   Wszystko jest zmanipulowane i jest to firma stworzona do oszustwa, wszystko jest zaprojektowane tak, aby stało się to, czego chcą, czyli w zasadzie kradzież pieniędzy. Dziękuję za komentarz na temat Inbestial. Ten broker jest uważany za oszustwa. Sugerujemy NIE wysyłanie pieniędzy, kłamią, aby cię okraść, operacje są fikcyjne, pieniądze nigdy nie trafiają na rynek, symulują to, a na końcu oznaczają cię i mówią, że straciłeś wszystko i zatrzymują je.

   Jeśli poprosisz o wypłatę, zażądają więcej pieniędzy na opłacenie prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie rób!To jasne ostrzeżenie, że jesteś klientem brokera oszustw i nawet jeśli zapłacisz, nigdy nie zwrócą Ci pieniędzy.

   Wszystkie informacje, które podasz o firmie, pomogą osobom, których dotyczy ten broker, wyjaśnią szczegółowo, jak wszystko się wydarzyło, jaką reklamę zobaczyłeś, imię i nazwisko doradcy, numery, e-maile, z których się kontaktowano itp.

   Aby odzyskać pieniądze, porozmawiaj z naszym CZATEM lub kliknij ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.