Broker Bux

Komentarze na temat iMarketsLive
W tej sekcji przeanalizujemy iMarketsLive (zwany również nazwą: imarketslive.com), to platforma inwestycyjno-społecznościowa. Czy naprawdę polecamy iMarketsLive do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczna strona? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o iMarketsLive ✅, roszczenia, reklamacje , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2022), i co najważniejsze: Czy iMarketsLive? ⚠️ bezpieczna strona? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

❌ iMarketsLive wspomina o byciu część: International Markets Live LTD. (nie istnieje)

❌ Jeśli chodzi o twoje ubicación, firma wspomina, że ​​opiera się na Zjednoczone Królestwo, ale nie ma informacji, które by to potwierdzały, dlatego uważamy, że jest to fałszywe dane.

❌ Jeśli przeanalizujemy jej regulacja, widzimy, że nie jest regulowana ani nadzorowana przez żadną władzę.

UWAGA: iMarketsLive to firma NIEREGULOWANY. ⛔

📌 PamiętajBrokerzy regulowani są najlepszą (i najbezpieczniejszą) opcją, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowanym brokerem jest bardzo ryzykowna. 📌

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez iMarketsLive, zauważamy, że oferuje 3 różne rodzaje planów:

Zestaw IBO: 15 USD zaliczki i 15 USD miesięcznie, dostęp do systemu marketingowego iMarketsLive oraz usług detalicznych.

Pakiet platynowy: 195 USD zaliczki i 145 USD miesięcznie, dostęp do „skanera harmonicznych”, akademii iMarketsLive, iMarketsLive TV i Daily Swing Traders.

Członkostwo Platynowe: 235 USD zaliczki i 185 USD miesięcznie, dostęp do wszystkiego, co oferuje Pakiet Platinum, plus sygnały forex, SwipeTrades i FusionTrader.

La platforma do działania że oferty iMarketsLive to: własna platforma.

Zasoby | Stronie internetowej

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które iMarketsLive udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa IMarketsLive
Strona internetowa IMarketsLive

iMarketsLive zapewnia następujące pomoce lub zasoby dla handlowców lub zainteresowanych: trochę informacji o usługach, które oferujesz, dział FAQ, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

🌐 Inne informacje na temat iMarketsLive 🌐

🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻

🌏Strona internetowa: imarketslive.com

📞Numer telefonu: 1-917-354-4965

📧 E-mail: [email chroniony] | [email chroniony]

Być może zastanawiasz się, dlaczego recenzujemy iMarketsLive. Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed podjęciem decyzji o inwestowaniu w firmę inwestycyjną.

Czy jesteś przedstawicielem tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

➡️ Ocena włączona iMarketsLive

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? iMarketsLive jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐Analiza 2022

❌ Po przeanalizowaniu tej firmy zalecamy zachowanie ostrożności, ponieważ jest to bardzo nieprzejrzysta firma typu offshore, która nie oferuje żadnych informacji prawnych, nie jest zarejestrowana tam, gdzie jest wymieniona (lub jest zarejestrowana w raju podatkowym) i brak również regulacji (firma nieregulowana). ❌

📛 W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, sugerujemy zachowanie ostrożności. 📛.

⛔ Uwaga ⛔ : w lipcu 2021 dodano CMF iMarketsLive do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia CMF z lipca 2021 r. XNUMX️

⛔ Uwaga ⛔ : w lipcu 2021 dodano SBS (Peru) iMarketsLive do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do SBS Lipiec 2021 Ostrzeżenie ⚠️

⛔ Uwaga ⛔ : Otrzymaliśmy wiadomości od klientów zapewniające, że iMarketsLive jest ściśle powiązany z Obudzić Marzyciele e Akademia IM, firma oskarżona o popełnienie wielu oszustw.

Nasza rada: Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora? 

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, czyli prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MIEJ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, a także zostawienia komentarza na naszej stronie internetowej ze swoimi doświadczeniami z tym brokerem.

🔻🔻 Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokerów mogli głosować. 🔻🔻

Co myślisz o iMarketsLive? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker Bux

Reklamuj się z nami

4 komentarze do «iMarketsLive: Ocena i komentarze»

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć ANA, dziękuję za komentowanie iMarketsLive. Ten broker to oszustwo. CMF (Chile’s Financial Regulator) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (patrz link CMF), również SBS (Financial Regulator of Peru) ostrzegł przed tym OSZUSTWEM (patrz link SBS). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 1. Rodrigo odpowiedź

  To ogromne oszustwo tutaj w Chile zostało potępione przez CMF za ilość popełnionych oszustw, bądź ostrożny

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Rodrigo, dziękuję za komentowanie iMarketsLive. Ten broker to oszustwo. CMF (Chile’s Financial Regulator) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (patrz link CMF). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.