Komentarze ILQ Latam

W tej sekcji przeanalizujemy brokera ILQ Latam, jest brokerem forex i CFD.

Broker wspomina bycie częścią ILQ Latam, a także ILQ Australia PTY LTD.

Jeśli chodzi o jego ubicación, broker wspomina, że ​​ma siedzibę w Sydney w Australii.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Jeśli przeanalizujemy regulację firma, o której firma wspomina, że ​​jest zarejestrowana (nieuregulowana) w ASIC (australijski organ regulacyjny).

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez ILQ Latam, zauważamy, że oferuje 3 różne typy: Konto Mikro, Konto Premium i Konto VIP.

Konto mikro- Minimalny depozyt początkowy to 250$, maksymalna dźwignia to 1:500, stałe spready, spready do 1 pipsa, maksymalna liczba jednoczesnych otwartych zleceń: 150.

To jest śledzone konto premium Premium- Minimalny depozyt początkowy to 15.000 1 $, maksymalna dźwignia to 500: 1, zmienne spready, spready do 300 pipsa, maksymalna liczba jednoczesnych otwartych zleceń: XNUMX, dostępne sygnały rynkowe, dostępna pomoc na żywo.

Ostatnim typem konta jest Konto VIP- Minimalny depozyt początkowy to 50.000 1 $, maksymalna dźwignia to 500: 0,2, zmienne spready, spready do 400 pipsa, maksymalna liczba jednoczesnych otwartych zleceń: XNUMX, dostępne sygnały rynkowe, dostępna pomoc na żywo, również webinaria.

Możesz zobaczyć jeszcze więcej cech typów rachunków brokerskich ILQ Latam na poniższym obrazku:

Niektóre specyfikacje dotyczące typów kont ILQ Latam
Niektóre specyfikacje dotyczące typów kont ILQ Latam

Te platformy do obsługi jakie oferuje ILQ Latam to: MetaTrader 4 (MT4).

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które ILQ Latam udostępnia swoim klientom na swojej stronie internetowej.

Strona internetowa ILQ Latam
Strona internetowa ILQ Latam

ILQ Latam zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: wyjaśnienie podstawowych pojęć handlowych, takich jak sposób działania niektórych instrumentów dostępnych do handlu, podstawowe wyjaśnienia dotyczące działania platformy transakcyjnej (MT4), seria filmów edukacyjnych, w których najczęściej korzystają z platformy i wyjaśniają niektóre z jej funkcji, a tak naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Inne informacje o ILQ Latam

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: www.ilqlatam.com

Número de teléfono: + 598 91915173

E-mail: [email chroniony]

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcjąWierzymy, że firma ILQ Latam jest wiarygodna? Tak nam się wydaje. Dlaczego? Chociaż szukając jego reputacji w Internecie nie znaleźliśmy wiele, wydaje się, że w tej chwili jest to rekomendowany broker.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o ILQ Latam? Jakie było twoje doświadczenie?

 


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

14 komentarze do «ILQ Latam: Ocena i komentarze»

 1. Raul Torres odpowiedź

  Są oszustami.. nawet nie myśl o wysłaniu im pieniędzy przez sekundę.. nigdy ci ich nie zwrócą..
  okradli mnie ok. 8500 dll. Powiedzieli mi, że będą zarządzać moim kontem, abym mógł wygrać. I zgodnie z tym, że uruchomili robota… który stracił wszystko. Potem zagrozili mi mówiąc, że mają już mój adres i że wszystko mają nagrane.. w każdym razie.. prawdziwa odwaga, by stracić sporą część moich oszczędności..

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Raul, bardzo dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z ILQ Latam, bardzo nam przykro za wszystko, co ci się przytrafiło… Czy możesz nam powiedzieć więcej o swoich doświadczeniach z tą firmą? Czy pamiętasz, jak je znalazłeś? Jak to się stało, że ci grozili? Co dokładnie ci powiedzieli? To niesamowite, co wspomniałeś o ILQ Latam.

   Pozdrowienia.

 2. Daniel odpowiedź

  Witam, dzień dobry mam na imię Daniel, a prawda jest taka, że ​​wrażenie jakie mam na temat tej firmy nie jest dobre od dawna zainwestowałem z bratem pieniądze sumę tysiąca dolarów, a minął już miesiąc i połowa, że ​​chcemy wypłacić nasze zyski i nie mamy nowości brokera, nie odbiera telefonu ani żadnej innej platformy, którą zostawił do kontaktu

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Danielu, bardzo dziękuję za podzielenie się swoim doświadczeniem z ILQ Latam, bardzo nam przykro z powodu tego, przez co przeszedłeś… Czy możesz nam opowiedzieć więcej o swoim doświadczeniu z tą firmą? Czy pamiętasz, jak je znalazłeś? Czy masz nazwiska doradców, e-maile? Czy próbowałeś się z nimi skontaktować z innego numeru lub e-maila?

   Pozdrowienia.

 3. JORGE odpowiedź

  TWOJA BIEŻĄCA STRONA NIE DZIAŁA, PONIEWAŻ COŚ TO MOŻE BYĆ OSZUSTWEM.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Jorge, dziękuję za komentarze. Pracowałeś z ILQ Latam? Jeśli masz więcej informacji o firmie, podziel się nimi z nami.

   Pozdrowienia.

 4. ręczny odpowiedź

  Doskonała firma

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Manuel, bardzo dziękuję za podzielenie się swoją opinią na temat ILQ Latam…

   pozdrowienia

 5. Matilde odpowiedź

  To doskonała firma, to firma informacyjno-usługowa, a nie pośrednik… bo zamiast podawać nieprawdziwe informacje dzwonią i pytają? telefon jest w sieci ... także e-mail ... jak mało są poważni, podając błędne informacje ... rozmawiają i źle wspominają o innych brokerach
  Dlaczego nie masz numeru telefonu kontaktowego? ponieważ nie mają lokalizacji ani nic?

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Matilde, podobno pracujesz dla ILQ Latam, jeśli tak to zapraszamy do wyjaśnienia informacji o tej firmie, napisaliśmy o nich recenzję, ponieważ otrzymaliśmy wiadomość od osoby, która twierdzi, że zaprosiła go do inwestowania... Nie podać telefon lub adres, ponieważ nie oferujemy żadnego rodzaju usług, nie jako ILQ Latam.

   Pozdrowienia.

 6. P Juarez odpowiedź

  Cóż, myślę, że nie są one również regulowane, jeśli spojrzysz na stopkę strony internetowej, jest na niej napisane, że regulacja ASIC dotyczy tylko mieszkańców Australii (umieszcza to w języku angielskim), więc jak rozumiem, mielibyśmy do czynienia z brokerem bez regulacji, żeby zobaczyć czy ktoś może to potwierdzić...

  dzięki za miejsce

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witam P Juárez, bardzo dziękuję za komentarz, rzeczywiście w stopce wspominają, że regulacja ASIC (australijskiego organu nadzoru finansowego) dotyczy tylko osób mieszkających w Australii ... Wspominają również, że nie zarządzają lub otrzymuj kapitał, co jest dość mylące, będąc ILQ Latam brokerem…

   Pozdrowienia.

 7. maku odpowiedź

  Ironfx nie ma nic wspólnego z ilq ... gadasz bzdury ... skąd to masz?

 8. Opiekun finansowy odpowiedź

  Te szczury pochodzą z IronFX, które oszukały tysiące ludzi !!!! WSPANIAŁA OPIEKA! NIE ZROBIŁBYM MNIE Z NAMI, WSZYSTKICH OSTRZEŻAM !!!

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.