Komentarze na temat IGM Holdings
W tej sekcji przeanalizujemy brokera Holdingi IGM (zwany również nazwą: igmholdings.com), jest brokerem kryptowalut. Czy IGM Holdings jest naprawdę rekomendowany do inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅
➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o IGM Holdings ✅, roszczenia, reklamacje , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2022), i co najważniejsze: Czy IGM Holdings? ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wspomina przynależność do: IGM Holdings.

 

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, Broker wspomina, że ​​ma siedzibę w Szwajcarii, problem polega na tym, że nie jest to regulowane w tym kraju, więc uważamy, że jest to nieprawdziwa informacja.

 

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem ani o jego regulacji. . ⛔ IGM Holdings jest brokerem nieregulowanym. ⛔

 

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany broker to jest bardzo ryzykowne. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez IGM Holdings, zauważamy, że oferuje 5 różne rodzaje kont/planów: Konto Podstawowe, Konto Srebrne, Konto Złote, Konto Platynowe i Konto VIP. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto podstawowe: minimalny depozyt początkowy € 250, całodobowa obsługa klienta, profesjonalny personel, 24-dniowy okres próbny zarządzanego konta, dostęp do 7 różnych rynków, bezpłatna wypłata, dźwignia 7:5.

Konto Srebrne: minimalny depozyt początkowy € 10.000, całodobowa obsługa klienta, profesjonalny personel, 24-dniowy okres próbny zarządzanego konta, dostęp do 7 różnych rynków, bezpłatna wypłata, dźwignia 30:5, osobisty analityk.

Konto Złote: minimalny depozyt początkowy € 25.000, całodobowa obsługa klienta, profesjonalny personel, cotygodniowa sesja z analitykiem, dostęp do 24 różnych rynków, bezpłatna wypłata, dźwignia 7:5, osobisty analityk.

Konto platynowe: minimalny depozyt początkowy € 50.000, całodobowa obsługa klienta, profesjonalny personel, cotygodniowa sesja z analitykiem, dostęp do 24 różnych rynków, bezpłatna wypłata, dźwignia 7:5, osobisty analityk.

Konto VIP: minimalny depozyt początkowy € 250.000, całodobowa obsługa klienta, profesjonalny personel, cotygodniowa sesja z analitykiem, dostęp do 24 różnych rynków, bezpłatna wypłata, dźwignia konta zarządzanego 7:5, w pełni zarządzane konto.

Rodzaje kont IGM Holdings
Rodzaje kont IGM Holdings

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania oferowane przez IGM Holdings to: własna platforma.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które IGM Holdings udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa IGM Holdings
Strona internetowa IGM Holdings

Holdingi IGM zapewnia następujące pomoce lub zasoby dla traderów lub interesariuszy: trochę wykresów na żywo, trochę informacji o oferowanych usługach, naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

🟢 Inne informacje na temat Holdingi IGM 🟢

 

(Tj. Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. (Tj.

🌏Strona internetowa: igholdings.com

📞Numer telefonu: +44 2078712403 | +43 720145057

📧 E-mail: [email chroniony]

Być może zastanawiasz się, dlaczego dokonaliśmy przeglądu IGM Holdings. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, przekazujemy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

>>> Ocena włączona Holdingi IGM <<

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Holdingi IGM jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? ⭐ Analiza 2022

 

❌ Po przeanalizowaniu tej firmy zalecamy ostrożność, ponieważ jest to firma przykrywka – „offshore”, mało przejrzysta, wykorzystuje nieprawdziwe dane, nie jest zarejestrowana (lub jest zarejestrowana w raju podatkowym) i wreszcie nie ma regulacji ( firma nieregulowana). Podsumowując: nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność using.

 

⛔ Uwaga ⛔ : we wrześniu 2021 dodano FCA Holdingi IGM do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia FCA z września 2021 r

 

⛔ Uwaga ⛔ : w październiku 2021 dodano AMF (Francja) Holdingi IGM do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia AMF z października 2021 r. ⚠️

 

⛔ Uwaga ⛔ : w październiku 2021 dodano FINMA (Szwajcaria) Holdingi IGM do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia FINMA z października 2021 r. ⚠️

 

⛔ Uwaga ⛔ : w listopadzie 2021 dodano CNMV Holdingi IGM do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia CNMV z listopada 2021 r

 

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

 

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

 

Co myślisz o IGM Holdings? Jakie było twoje doświadczenie?

 


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

16 komentarze do «IGM Holdings: Ocena i komentarze»

 1. darecki odpowiedź

  IMG holdingi dzwonią do mnie z polskiego numeru nie wiem czy moge turaj pododac numeru telefonu nie że szwajcari i namawiam żebym wypłacił 5 tysięcy euro wwtedy dostanę z brokerem wcześniej wplaciles 250 euro ,ale jeszcze nie próich próich

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Darecki, dziękuję za komentarz na temat IGM Holdings. Ten broker to oszustwo. FCA (UK Financial Regulator) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link FCA).

   Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 2. Denis odpowiedź

  FCA, angielski regulator, potępił IGM HOLDINGS dla oszustów, udają oni firmę regulowaną, ale NIE SĄ

  Chcą cię oszukać i udawać poważną firmę, ale to nic innego jak oszustwo ...

  uważaj, bo to zawodowi złodzieje

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Denis, dziękuję za komentarz na temat IGM Holdings. Ten broker to oszustwo. FCA (UK Financial Regulator) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link FCA).

   Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 3. Rsmiro odpowiedź

  Są oszustwem. Mam na koncie 138.000 28 euro i XNUMX lipca dokonali likwidacji. Wciąż czekam. Czyści przestępcy i specjaliści od oszustw

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Rsmiro, dziękuję za komentarz na temat IGM Holdings. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, oni tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 4. J. odpowiedź

  Oszustwo

  Witam: Mam saldo ponad 20.000 XNUMX dolarów na koncie IGM.
  Całkowicie zignorowali wypłaty gotówki, bez dopłat.
  Wysłałem już przelew 19% na sumę do rozliczenia konta i nie wykonali.

  Już izolują cię od twojego brokera, mówiąc, że złapał COVID i został przyjęty.
  Że nie mogą zająć się tobą za to samo, idą do likwidacji konta z wysłaniem pieniędzy 19% dodatkowych kosztów.

  Następnie po zadzwonieniu na numer, który pochodzi ze skargi ze Szwajcarii, kierownik dzwoni do Ciebie, informując, że zwolnił osobę, która była z Tobą.

  Obecnie żadne odpowiedzi podobno ze Szwajcarii.

  Osoba każe ci udzielić odpowiedzi w ciągu godziny i nawet nie dzwoni ponownie, bez względu na to, jak bardzo nalegasz na otrzymane adresy kontaktowe.

  W warunkach Twojego konta masz prawo
  do wypłat pieniędzy bez żadnych dodatkowych kosztów.

  Będąc całkowicie fałszywym, ponieważ oprócz zablokowania Cię w sekcji konta, wypłacaj pieniądze.
  Kto u mnie uczestniczył, mówi, że według banku kosztuje to od 4 do 5% dopłaty za
  częściowa kwota do wypłaty.

  Oszustwo za oszustwem, oprócz pieniędzy, moralnej frustracji, myślenia, że ​​rozmawiasz z ludźmi, o niewątpliwych wartościach etycznych i moralnych.

  Co za wstyd łotrów!

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć J., dziękuję za komentarz na temat IGM Holdings. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 5. Maryja Chwała odpowiedź

  Dzień dobry wszystkim,

  Ten broker z mojego punktu widzenia i doświadczenia, jakie mam z nim, aby wypłacić pieniądze, JEST PRAWDZIWYM OSZUSTEM, nikomu go nie polecam.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Maria Gloria, dziękuję za komentarz na temat IGM Holdings. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, oni tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 6. Kamil odpowiedź

  Czy jest jakaś aby aby od nich pieniądze też zostałem oszukany

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Kamil, dziękuję za komentarz na temat IGM Holdings. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://polecanibrokerzy.com/odbierz-swoje-pieni%C4%85dze%2C-my-Ci-pomo%C5%BCemy/

   Pozdrowienia.

 7. WŁAŚNIE odpowiedź

  NIE SĄ W SZWAJCARII !!! SĄ OSZUSTEM !!!

  JEŚLI BYLI W SZWAJCARII, BYLIBY WRESZCIE REGULOWANY, KTÓRY JEST REGULATOREM TEGO KRAJU, Z OBOWIĄZKU POWINNI BYĆ

  NIE KŁAM !! NIE SĄ W SZWAJCARII ANI NIE SĄ REGULOWANE, ANI NIE MAJĄ UPOWAŻNIENIA DO ŚWIADCZENIA USŁUG FINANSOWYCH, SĄ TAKI TYP FIRMY, KIEDY CHCESZ WYCOFAĆ KAPITAŁ, ZNIKAJĄ

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć JUSTO, dziękuję za komentarz na temat IGM Holdings. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 8. Ivana odpowiedź

  To oszustwo, nie mogę wypłacić pieniędzy, jakieś rekomendacje?

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Ivana, dziękuję za komentarz na temat IGM Holdings. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.