Komentarze do IGFINVESTMENT

W tej sekcji przeanalizujemy brokera IGFINVESTMENT (zwany również igfinvestment.com), jest brokerem Forex, kryptowalut i CFD. Czy naprawdę polecamy IGFINVESTMENT do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

Być może zastanawiasz się, dlaczego dokonaliśmy przeglądu IGFINVESTMENT. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, aby zainwestować z firmą inwestycyjną.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wymienia przynależność do: GRANIT OAK WORLDWIDE LIMITED.

Jeśli chodzi o jego ubicación, pośrednik wspomina, że ​​ma siedzibę w: Wyspy Marshalla. 

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowaną firmą, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker. 

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez IGFINVESTMENT, zauważamy, że oferują 3 różne rodzaje kont/planów: Konto Mini, Konto Klasyczne i Konto Premium. Zostawiamy obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Minikonto- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 500 USD, obsługa klienta, platforma MT4, bezpłatny ebook, wiadomości z rynków finansowych.

Konto klasyczne: Minimalny depozyt początkowy w wysokości 5.000 USD, obsługa klienta, platforma MT4, bezpłatny ebook, wiadomości z rynku finansowego, pomoc telefoniczna, sygnały transakcyjne, program szkoleniowy.

Konto premium- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 20.000 4 USD, obsługa klienta, platforma MT24, bezpłatny ebook, wiadomości z rynków finansowych, wsparcie telefoniczne, sygnały transakcyjne, program szkoleniowy, zespół sprzedaży dostępny 7/XNUMX, mentor handlowy .

Rodzaje kont IGFINVESTMENT
Rodzaje kont IGFINVESTMENT

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi jakie oferuje IGFINVESTMENT to: platforma MT4.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla handlowców, które IGFINVESTMENT udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa IGFINVESTMENT
Strona internetowa IGFINVESTMENT

IGFINVESTMENT zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: wyjaśnienie podstawowych pojęć świata handlu, wyjaśnienie produktów finansowych, które oferuje IGFINVESTMENT, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat INWESTYCJE |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: igfinvestment.com/ES/

Número de teléfono: + 442080893859

E-mail: [email chroniony]

>>> Ocena włączona INWESTYCJE <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma IGFINVESTMENT jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej być ostrożnym, ponieważ: jest to nieuregulowany broker, ma siedzibę w niebezpiecznych krajach (Wyspy Marshalla), szukając innych opinii o IGFINVESTMENT, nie mogliśmy ich znaleźć, co sprawia, że ​​myślimy o "Nowa firma. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

Aktualizacja grudzień 2019: CNMV (hiszpański regulator finansowy) ostrzegł przed IGFINVESTMENT

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o IGFINVESTMENT? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

8 komentarze do «IGFINVESTMENT: Ocena i komentarze»

 1. Luis Vargas odpowiedź

  Amigo que sabes de 2 empresas que son broker localizados en Espana….una se llama IC y la otra es IG.Queria ver si son broker serios x que no veo en ustedes informacion al respecto.Gracias

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Hola luis, gracias por escribir, tienes la web de estos brokers, a veces si son nuevos no los tenemos localizados, pero si eres tan amable te agradeceremos que nos los escribas y así podremos valorarlos y hacer una reseña sobre ellos.

   Pozdrowienia.

 2. Fernanda Vega Jacome odpowiedź

  Jak mogę zgłosić tego typu oszustów ... Mam szczegółowe informacje na ich temat i mam wiele informacji, aby ich zlokalizować. Wiem, że obecnie znajdują się lub są zarejestrowani w Meksyku w WTC, mają biura pod różnymi firmami nazwy.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Fernando,

   Lepiej zebrać kilka poszkodowanych i pozwać firmę w Meksyku, gdzie administratorzy i przedstawiciele handlowi udają Brokera i rzekomych doradców finansowych. Należy je zgłosić właściwym organom, policji itp.

   Pozdrowienia.

 3. Hannibal Campos odpowiedź

  Prawnym przedstawicielem tej firmy jest ENRIQUE CHAVEZ YAÑEZ, czołowy oszust, który wraz z Manlio Arellanosem Gutierrezem, Oscarem abrahamem Carpio Gonzalezem, Victorem Hugo Rodriguezem Cenicerosem, Rachel Murillo, kancelarią prawną w Kostaryce LARA LEGAL odpowiedzialnym za MAURICIO LARA różne firmy oszustów, takie jak Pacific Alliance, Horus i herva, Oc Financial corp, emporio, iq, core itp.
  Możesz zweryfikować w DATO CAPITAL, że za 40 $ otrzymasz rejestr handlowy IGF INVESTMENT, w którym zaświadczasz, że ENRIQUE CHAVEZ YAÑEZ jest właścicielem i jest powiązany z tymi wymienionymi w różnych oszustwach. Na twitterze @ scam-trading znajdziesz jego dokumenty. Są profesjonalnymi oszustami. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji lub uzyskać dodatkową pomoc w zgłoszeniu tych przestępców, napisz do nas [email chroniony]

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Aníbal, dziękuję za udostępnienie wszystkich informacji o IGFINVESTMENT.

   pozdrowienia

  • Fernández Vega odpowiedź

   Witaj Anibal, złożyłeś pozew, myślę, że zdecydowanie powinniśmy to zrobić, myślę, że to niesprawiedliwe, że żyją wygodnie i dobrze się bawią kosztem swoich cholernych kłamstw i oszustw.

   • Polecani brokerzy

    Witaj Fernandez, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z IGFINVESTMENT. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

    Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

    Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

    pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.