Komentarze na temat rynków IGC
W tej sekcji przeanalizujemy Rynki IGC (zwany także nazwą: igcmarkets.com), jest pośrednikiem Forex, Criptomonedas y CFD. Czy firma IGC Markets jest naprawdę polecana do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o IGC Markets ✅, roszczenia, reklamacje 😡, doświadczenia 📝, analiza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2021), i co najważniejsze: Czy to IGC Markets? ⚠️ bezpieczny broker? ⛔ Czy możemy zaufać tej firmie? ✅ Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

❌ IGC Markets wspomina o byciu część: MaxxMedia LLC.

 

❌ Jeśli chodzi o twoje ubicación, firma ma siedzibę w Saint Vincent i Grenadyny.

 

❌ Jeśli przeanalizujemy Twoje bezpieczeństwozaobserwowaliśmy, że Rynki IGC nie ma żadnego rodzaju regulacji.

 

UWAGA: IGC Markets jest brokerem NIEREGULOWANY. ⚠

 

📌 PamiętajBrokerzy regulowani są najlepszą (i najbezpieczniejszą) opcją, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowanym brokerem jest bardzo ryzykowna. 📌

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Teraz przejdziemy do analizy rodzajów kont, które oferuje Rynki IGC, w tym przypadku, obserwujemy, że oferuje 7 różne rodzaje kont. Zostawimy Ci obraz z dodatkowymi informacjami na temat każdego rodzaju konta.

Konto standardowe: minimalny depozyt początkowy $0, szkolenia na platformie handlowej, zarządzanie ryzykiem, standardowe szkolenia na rynkach.

Konto podstawowe: minimalny depozyt początkowy $ 10.000, wyłączny opiekun konta, podstawowe szkolenie na platformie handlowej, podstawowe szkolenie z zarządzania ryzykiem, podstawowe szkolenie na rynku.

Konto Deluxe: minimalny depozyt początkowy $ 25.000, wyłączny opiekun konta, szkolenie na platformie handlowej, szkolenie z zarządzania ryzykiem, szkolenie rynkowe.

Konto Złote: minimalny depozyt początkowy $ 50.000, dedykowany opiekun konta, szkolenie dotyczące platformy handlowej, szkolenie z zarządzania ryzykiem, szkolenie rynkowe, codzienne alerty, handel bez ryzyka, spersonalizowane sesje szkoleniowe.

Konto Prime: minimalny depozyt początkowy $ 100.000, Exclusive Account Manager, IGC Telegram Channel Signals, najwyższej klasy szkolenie w zakresie zarządzania ryzykiem, podstawowe szkolenie rynkowe.

Najlepsze konto: minimalny depozyt początkowy $ 250.000, wyłączny opiekun klienta, sygnały na kanale Telegram IGC, doskonałe szkolenie z zarządzania ryzykiem, szkolenie z głównego rynku.

Konto VIP: minimalny depozyt początkowy $ 500.000, wyłączny opiekun konta, sygnały na kanale Telegram IGC, szkolenie z zarządzania ryzykiem VIP, szkolenie rynkowe VIP, codzienne alerty handlowe VIP.

Rodzaje kont IGC Markets
Rodzaje kont IGC Markets

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania oferowane przez IGC Markets to: własna platforma.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Tutaj przyjrzymy się różnym zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, którego IGC Markets udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa IGC Markets
Strona internetowa IGC Markets

Rynki IGC zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: wyjaśnienie rynków, na których działa, tutoriale, sekcja edukacyjna, promocje, niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

🌐 Inne informacje na temat Rynki IGC 🌐

 

🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻

🌏Strona internetowa: igcmarkets.com

📞Numer telefonu: + 442045255570

📧 E-mail: nie ma.

Być może zastanawiasz się, dlaczego dokonaliśmy przeglądu na IGC Markets. Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed podjęciem decyzji o inwestowaniu w firmę inwestycyjną.

Czy jesteś przedstawicielem tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

➡️ Ocena włączona Rynki IGC ⬅️

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Rynki IGC jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐Analiza 2021

 

❌ Po zapoznaniu się z nim radzimy zachować ostrożność, ponieważ jest to firma o wyraźnie ugruntowanej pozycji, która przyjmuje pieniądze od ludzi poprzez oszustwo i oszustwo. Jest bardzo nieprzejrzysty, ponieważ nie zawiera prawie żadnych informacji prawnych, znajduje się w znanym raju podatkowym, a także nie ma żadnego rodzaju regulacji (firma nieregulowana). ❌

 

📛 W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, sugerujemy zachowanie ostrożności. 📛

 

⛔ Uwaga ⛔ : w październiku 2021 dodano FMA (Austria) Rynki IGC do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia FMA z października 2021 r. ⚠️

 


Nasza rada: zawsze polecamy pracować tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, Czy nie lepiej mieć ochrona dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora?

 

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, czyli prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MIEJ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, a także zostawienia komentarza na naszej stronie internetowej ze swoimi doświadczeniami z tym brokerem.

 

🔻🔻 Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokerów mogli głosować. 🔻🔻

 

Co myślisz o IGC Markets? Jakie było twoje doświadczenie?

 

Reklamuj się z nami

4 komentarze do «Rynki IGC: ocena i komentarze»

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Sergio, dziękuję za komentarz na temat rynków IGC. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Adriana Guevara, dziękuję za komentarz na temat rynków IGC. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *