✔️ Informacje sprawdzone i zaktualizowane w czerwcu 2024 r. przez Pedro Martínez González

W tej sekcji powiemy Ci dlaczego NIE powinieneś inwestować w rynki IG. Analizujemy serwis, obserwujemy każdy szczegół i badamy główne cechy, które są brane pod uwagę przy wyborze dobrego brokera takie jak lokalizacja, firma do której należy, jej regulacja, jej reputacja…

W kilku słowach NIE POLECAMY. Poniżej przedstawimy Ci niezbędne informacje na temat IG Markets i powiemy, dlaczego doszliśmy do takiego wniosku:

Podstawowe informacje

🌐 WWWig.com
🏠 spółka*IG International Limited
⚖️. RozporządzenieFCA (Wielka Brytania) i ASIC (Australia)
📧 E-mail[email chroniony]
📈 Plataformawłasna platforma
📌 AdresZjednoczone Królestwo

⚠️ Właścicielem IG Markets jest firma IG International Limited znajduje się w Wielkiej Brytanii, potencjalnie niebezpieczny dla swoich klientów ze względu na brak regulacji i brak powagi. Klienci nie są chronieni. Firma znajduje się w bardzo niebezpiecznym miejscu, bądź ostrożny. ⚠️

Rodzaje kont

Teraz przechodzimy do analizy typów kont oferowanych przez IG Markets, w tym przypadku zauważamy, że nie oferuje ona typów kont:

Informacje w sieci

Strona internetowa IG Markets

IG Markets udostępnia oferowane przez siebie zasoby edukacyjne, informacje o produktach, w które inwestowany jest kapitał, lokalizacji firmy i środkach kontaktu.

Lista numerów telefonów

+34 917 87 61 57

???? Ostateczna wycena IG Markets ????

Wreszcie, w kilku słowach, Nasza rekomendacja jest następująca: NIE INWESTUJ W IG Markets.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, jest to firma finansowa zlokalizowana w miejscu, w którym nie będziesz mieć ochrony przed prawem na wypadek pokrzywdzenia, czyli nie będziesz mógł do nikogo dochodzić, jeśli dojdzie do nieszczęśliwego zdarzenia, takiego jak nagła strata swoich funduszy lub zamknięcie firmy.

W przypadku problemów najprawdopodobniej władze Twojego kraju nie będą w stanie nic zrobić. Jako klient tej firmy nie jesteś chroniony!

Inwestowanie u nieregulowanych brokerów lub brokerów z siedzibą w takich krajach jest bardzo ryzykowne. Najlepiej inwestować u regulowanego brokera z siedzibą w poważnym kraju.

aktualizacje

Wiadomości o IG Markets:

data Aktualizacja wiadomości
lipiec 2023Otrzymujemy dużą liczbę wiadomości od klientów IG Markets, którzy twierdzą, że nie mogą wypłacić swojego kapitału.

Opinie o los usuarios

[identyfikator demokracji=”7988″]

Jaka jest Twoja opinia? Zapraszamy do współpracy i głosowania. Możesz także zostawić komentarz na temat swoich doświadczeń z IG Markets.

Na końcu recenzji znajdziesz komentarze klientów.


Jak ubiegać się o pieniądze oszukane przez IG Markets

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odebrać swój kapitał, jeśli zostałeś oszukany, w dalszej części sekcji FAQ znajdziesz nasze porady.

Jak zgłosić rynki IG

Jeśli czujesz się niezadowolony z usług świadczonych przez firmę i z jakiegoś powodu chcesz to zgłosić, poniżej, w dziale FAQ, znajdziesz najlepszy sposób na zgłoszenie tej firmy.

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę zgłosić rynki IG?

To zależy od tego, gdzie jesteś, powinieneś udać się do organu nadzoru finansowego w swoim kraju. Napisz do nas komentarz do tej recenzji, a my Ci pomożemy.

Czy IG Markets to oszustwo – czy to oszustwo?

Tak, uważamy, że IG Markets to oszustwo. Otrzymaliśmy wiadomości od klientów, którzy wspominali o braku możliwości wycofania swojego kapitału, co dodało jeszcze jednej bardzo negatywnej charakterystyki spółki.

Czy IG Markets jest godny zaufania?

Nie. IG Markets nie jest godna zaufania, to bardzo niebezpieczna firma: 1) ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, 2) ma bardzo złą reputację 3) ma dużo skarg 4) Jest to stosunkowo nowy broker bez stażu pracy. Te cechy sprawiają, że firma jest bardzo zawodna.

Jak odzyskać pieniądze od IG Markets?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odzyskać swój kapitał, możesz to zobaczyć tutaj. Szczegółowo wyjaśniamy krok po kroku proces odzyskiwania pieniędzy od oszusta.

Czy istnieją (zalecane) alternatywy dla IG Markets?

Tak, oczywiście są lepsze i bezpieczniejsze opcje! Tutaj możesz zobaczyć brokerów, których polecamy: ranking najlepszych brokerów.

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.