✔️ Informacje sprawdzone i zaktualizowane w lutym 2024 r. przez Pedro Martíneza Gonzáleza

Komentarze na temat brokerów IFX

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Brokerzy IFX (zwany także ifxbrokers.com), jest brokerem Forex, Futures i CFD. Czy naprawdę poleca się IFX Brokers do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

Być może zastanawiasz się, dlaczego dokonaliśmy przeglądu IFX Brokers. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wspomina o byciu częścią: IFX Brokers Holdings (Pty) Ltd.

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​ma siedzibę w: RPA.

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera, widzimy, że jest ona regulowana przez FSCA.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany brokerTo bardzo ryzykowne, nie podejmuj takiego ryzyka. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez IFX Brokers, zauważamy, że oferuje 3 różne rodzaje kont/planów: Rachunek standardowy IFX, Rachunek surowy IFX i Rachunek islamski IFX. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto standardowe IFX: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $100, wszystkie dostępne instrumenty, spready od 0.8 pipsa, minimalny wolumen transakcji 0.01 lota, maksymalny wolumen transakcji 100 lotów, opłaty giełdowe.

Konto IFX Raw: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $250, wszystkie monety, złoto i srebro, spready od 0.3 pipsa, minimalny wolumen transakcji 0.01 lota, maksymalny wolumen transakcji 100 lotów, opłaty giełdowe. Prowizja od 3 USD

Konto islamskie IFX: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $100, wszystkie dostępne instrumenty, spready od 0.8 pipsa, minimalny wolumen transakcji 0.01 lota, maksymalny wolumen transakcji 100 lotów.

 

Rodzaje kont IFX Brokers
Rodzaje kont IFX Brokers

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania oferowane przez IFX Brokers to: platforma MT4.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które IFX Brokers udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa IFX Brokers
Strona internetowa IFX Brokers

IFX Brokers zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: niektóre wykresy, filmy, objaśnienia podstawowych pojęć, informacje o firmie, konto demo, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat Brokerzy IFX |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: ifxbrokers.com

Número de teléfono: + 27 87 944 7273

E-mail: s[email chroniony] (Obsługa klienta) | [email chroniony] (Edukacja) | [email chroniony] (zgodność z przepisami i kwestiami regulacyjnymi) | [email chroniony] (Towarzysze) | [email chroniony] (Reklamacje) | [email chroniony] (Marketing i sprzedaż)

>>> Ocena włączona Brokerzy IFX <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Brokerzy IFX jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Po obejrzeniu tego wszystkiego zalecamy ostrożność, ponieważ: widzieliśmy, że jest to regulowany broker, ale nadal jest to bardzo lekka i niepewna regulacja, która może być bardzo szkodliwa dla inwestorów; Również szukasz opinii na temat Brokerzy IFX Znaleźliśmy wiele negatywnych recenzji ostrzegających o tym brokerze. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o brokerach IFX? Jakie było twoje doświadczenie?
O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Brokerzy IFX: ocena i komentarze»

 1. lipiec odpowiedź

  Ta firma nie pozwoli Ci się wycofać. Zapewniam, że nadal próbuję się wycofać i nie mogę, nie rób tego, podziękujesz mi później. Pozdrowienia.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Julio, dziękuję za napisanie o IFX Brokers. Obecnie ten broker jest uważany za oszustwo.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *