W tej sekcji powiemy Ci dlaczego NO deberías invertir en IDealTrade. Analizujemy serwis, obserwujemy każdy szczegół i badamy główne cechy, które są brane pod uwagę przy wyborze dobrego brokera takie jak lokalizacja, firma do której należy, jej regulacja, jej reputacja…

W kilku słowach NIE POLECAMY. A continuación te mostraremos información esencial sobre IDealTrade y te diremos porqué llegamos a tal conclusión:

Podstawowe informacje

🌐 WWWidealtrade.co
🏠 spółkaDesconocido
⚖️. RozporządzenieNieregulowany
📧 E-mail[email chroniony]​idealtrade.co
📈 PlataformaIDealTrade
📌 AdresHornweg 1, 6370 Kitzbühel, Austria

⚠️ IDealTrade no menciona el nombre legal de la empresa a la que pertenece y la dirección publicada no corresponde a ninguna. Los clientes se encuentran desprotegidos. ⚠️

Rodzaje kont

IDealTrade no ofrece cuentas diferentes para operar.

Informacje w sieci

Sitio web de Ideal Trade

IDealTrade proporciona una explicación básica sobre los productos financieros que ofrece, noticias y análisis del mercado, calculadora de activos, experiencias personales, realmente no mucho más que esto.

Lista numerów telefonów

W tej chwili nie znaleźliśmy numerów telefonów.

???? Valoración final de IDealTrade ????

Wreszcie, w kilku słowach, nuestra recomendación es: NO INVIERTAS CON IDealTrade.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, jest to firma finansowa zlokalizowana w miejscu, w którym nie będziesz mieć ochrony przed prawem na wypadek pokrzywdzenia, czyli nie będziesz mógł do nikogo dochodzić, jeśli dojdzie do nieszczęśliwego zdarzenia, takiego jak nagła strata swoich funduszy lub zamknięcie firmy.

W przypadku problemów najprawdopodobniej władze Twojego kraju nie będą w stanie nic zrobić. Jako klient tej firmy nie jesteś chroniony!

Inwestowanie u nieregulowanych brokerów lub brokerów z siedzibą w takich krajach jest bardzo ryzykowne. Najlepiej inwestować u regulowanego brokera z siedzibą w poważnym kraju.

aktualizacje

Novedades sobre IDealTrade:

dataAktualizacja wiadomości
październik 2022Denuncia contra IDealTrade de KNF.

Opinie o los usuarios

¿Que piensas de IDealTrade? ¿Cuál ha sido tu experiencia?

Jaka jest Twoja opinia? Te invitamos a colaborar con nosotros y votar. También puedes dejar un comentario sobre tu experiencia con IDealTrade.

Na końcu recenzji znajdziesz komentarze klientów.


Cómo Reclamar Dinero estafado por IDealTrade

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odebrać swój kapitał, jeśli zostałeś oszukany, w dalszej części sekcji FAQ znajdziesz nasze porady.

Cómo Denunciar a IDealTrade

Jeśli czujesz się niezadowolony z usług świadczonych przez firmę i z jakiegoś powodu chcesz to zgłosić, poniżej, w dziale FAQ, znajdziesz najlepszy sposób na zgłoszenie tej firmy.

Najczęściej zadawane pytania

¿Cómo puedo denunciar a IDealTrade?

To zależy od tego, gdzie jesteś, powinieneś udać się do organu nadzoru finansowego w swoim kraju. Napisz do nas komentarz do tej recenzji, a my Ci pomożemy.

¿Es IDealTrade una estafa – es scam?

Sí. Creemos que IDealTrade es Scam. Hemos recibido mensajes de clientes que mencionan no poder retirar su capital, esto sumado a otras características muy negativas de la empresa.

¿Es IDealTrade confiable?

No. IDealTrade no es confiable, es una empresa muy poco segura: 1) ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, 2) ma bardzo złą reputację 3) ma dużo skarg 4) Jest to stosunkowo nowy broker bez stażu pracy. Te cechy sprawiają, że firma jest bardzo zawodna.

¿Cómo recuperar dinero de IDealTrade?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odzyskać swój kapitał, możesz to zobaczyć tutaj. Szczegółowo wyjaśniamy krok po kroku proces odzyskiwania pieniędzy od oszusta.

¿Hay alternativas (recomendadas) a IDealTrade?

Tak, oczywiście są lepsze i bezpieczniejsze opcje! Tutaj możesz zobaczyć brokerów, których polecamy: ranking najlepszych brokerów.


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Czy iDealTrade to oszustwo? 2022 Recenzje»

 1. Paweł odpowiedź

  KNF złożyła reklamację, będę starał się dalej dochodzić należnych mi pieniędzy

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Hola Pawel, gracias por escribir sobre IDealTrade. En la actualidad a este broker se le considera una ESTAFA.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.