Broker Bux

Komentarze do Iconic Capital

 

➡️ W tej sekcji przeanalizujemy Ikoniczna stolica (zwany także imieniem: iconiccapital.market), jest pośrednikiem Forex i CFD. Czy Iconic Capital naprawdę jest polecany do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

To możesz znaleźć następujące elementy: opinie o Iconic Capital ✅, roszczenia, reklamacje 😡, doświadczenia 📝, analiza 📊 najważniejszych cech tej firmy (aktualizacja 2022), i co najważniejsze: Czy Iconic Capital ⚠️ jest bezpieczną stroną? ⛔ Czy możemy zaufać tej firmie? ✅ Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.


Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 


ℹ️ Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Ikoniczna stolica wspomina o byciu częścią: musująca Grupa LTD.

❌ Jeśli chodzi o twoje ubicación, firma ma siedzibę w Saint Vincent i Grenadyny według strony internetowej, ale nie ma ważnych informacji na potwierdzenie tego, Wierzymy, że to jest fałszywa informacja.

❌ Jeśli przeanalizujemy Twoje bezpieczeństwo, zauważamy, że Iconic Capital nie posiada żadnego rodzaju regulacji.

UWAGA: Iconic Capital jest brokerem NIEREGULOWANY. ⚠.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowani, ponieważ muszą spełniają bardzo rygorystyczne wymagania. Współpraca z nieuregulowanym brokerem to bardzo ryzykowne. 📌.

 

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Teraz przejdziemy do analizy rodzajów kont, które oferuje Ikoniczna stolica, w tym przypadku, obserwujemy, że oferuje 3 różne rodzaje planów.

Konto brązowe: minimalny depozyt początkowy $ 500.

Konto Złote: minimalny depozyt początkowy $ 10000.

Konto diamentowe: minimalny depozyt początkowy $ 200.000.

La platforma do działania że Iconic Capital oferuje: Meta Trader.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Tutaj przyjrzymy się różnym zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, który Ikoniczna stolica udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udostępniane na stronie mogą być świetny punkt na korzyść brokera.

Witryna Iconic Capital
Witryna Iconic Capital

Ikoniczna stolica zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: krótkie wyjaśnienie o oferowanych przez nią usługach, niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Inny informacja na Ikoniczna stolica

 

🔻 Zostawimy Ci coś więcej niż informacja w przypadku, gdy chcesz skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻

🌏Strona internetowa: iconiccapital.world | iconiccapital.market | iconiccapital.io

📞Numer telefonu: +34 93 271 51 33 | +74 95 374 47 24

📧 E-mail: [email chroniony] | [email chroniony]

Może się zastanawiasz dlaczego sprawdziliśmy Iconic Capital. Zrobiliśmy tę recenzję i ocenę, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z prośbą o rzetelność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomóc inwestorom, dostarczanie klucz informacyjny o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć zanim będziesz skłonny lub nie, inwestując w firmę inwestycja.

Jesteś przedstawiciel tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

 

Wycena na Ikoniczna stolica

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją: Czy wierzymy, że firma Iconic Capital jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐ Analiza 2022 ⭐

Po zapoznaniu się z nim zalecamy być ostrożnym, ponieważ to jest nielegalna firma, wyraźnie określone dla branie pieniędzy od ludzi poprzez oszustwo i oszustwo. Jest bardzo mało przejrzysty, cóż to nie oferuje informacje prawne, nie pokazuj dane o Twojej rejestracji plus brak regulacji (firma nieregulowana). ❌


📛 W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność. 📛

UWAGA!: w marcu 2022 CNMV dodano ikoniczną stolicę do twojej listy oszukańcze firmy finansowe, za działanie bez upoważnienia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ

➡️ Link do ostrzeżenia CNMV z marca 2022 r.


 

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulamin brokera, to znaczy, że jest to prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MAJĄ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje autorytet do których w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą złożyć skargę. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania zostaw komentarz na naszej stronie internetowej z Twoim doświadczeniem z tym brokerem.

 

🔻🔻 Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokerów mogli głosować. 🔻🔻 

 

Co myślisz o Iconic Capital? Jakie było twoje doświadczenie?

 


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

103 komentarze do «Iconic Capital: ocena i recenzje»

 1. marynarka odpowiedź

  no me quieren devolver mi dinero, es un broker estafador, no hacen más que robar a todos los clientes que consiguen engañar con sus anuncios trampa!!!!

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Hola Marin, Iconic miente desde el primer momento, te manipulan, NADA DE LO QUE DICEN PASARÁ, el dinero que enviaste no te lo devolverán nunca, tienes que rescatarlo tu, no envíes nada de documentación, irá en contra tuya a la hora de reclamar el dinero. Gracias por comentar sobre Iconic Capital. Este broker es una ESTAFA. La CNMV (Regulador Financiero de España) ya ha advertido sobre ellos, por fraude y no estar regulados (Zobacz link CNMV). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 2. Asuncion odpowiedź

  me han robado mi futuro y el de mis hijos, todos mis ahorros, son unos hijos de puta estafadores, voy a buscarlos y encontrarlos y no acabará bien…

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Hola Asunción, es mentira todo lo que te dicen, te están manipulando, NADA DE LO QUE DICEN PASARÁ, el dinero que enviaste no te lo devolverán nunca, tienes que rescatarlo tu, no envíes nada de documentación, irá en contra tuya a la hora de reclamar el dinero. Gracias por comentar sobre Iconic Capital. Este broker es una ESTAFA. La CNMV (Regulador Financiero de España) ya ha advertido sobre ellos, por fraude y no estar regulados (Zobacz link CNMV). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 3. Yuleidy odpowiedź

  Witam, dobry wieczór otworzyłem u nich konto i prawda była niesamowitym zyskiem.Na początku miałem dziewczynę, która mi doradziła, a potem pewnego dnia zniknęła, potem skontaktował się ze mną chłopak i powiedział, że muszę wypłacić swoje zysków przekaż numer konta do wpłaty, o którą proszę w dniu 02-08-2022, a dziś dzwonią do mnie, aby powiedzieć, że pieniądze są wstrzymane i że muszę zapłacić 6% podatek, który muszę wpłacić przed 12 sierpnia 2022 r. lub wyślą raport.
  Oto informacje, które mi przysłali:

  proszę dokonać wpłaty do 12 sierpnia 2022 roku.
  jeden z naszych agentów przeprowadzi Cię przez proces, jeśli nie dokonasz płatności w terminie, co tydzień zostanie naliczone 1.3% więcej. po zapłaceniu podatków potrącone środki zostaną przelane na konto kryptograficzne Pani

  wyśle ​​wniosek do wewnętrznego urzędu podatkowego Twojego kraju w związku z oszustwem finansowym popełnionym przez obywatela Chile, a środki przepadną na rzecz państwa
  zapłata podatku dochodowego musi być dokonana w imieniu nominalnego beneficjenta przelewem kryptograficznym.

  Co powinienem zrobić w tej sprawie, obawiam się, że powiedzą, że wyślą raport o oszustwie do moich pobożnych.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Yuleidy, wszystko, co ci mówią, to kłamstwo, chcą cię przestraszyć, abyś zapłacił, manipulują tobą, NIC, o czym mówią, nie stanie się, pieniądze, które wysłałeś, nigdy nie zostaną ci zwrócone, musisz je sam wykupić, zrób nie wysyłaj żadnych dokumentów, będzie to przeciwko Tobie przy ubieganiu się o pieniądze. Dziękujemy za komentowanie Iconic Capital. Ten broker to oszustwo. CNMV (Financial Regulator of Spain) już o nich ostrzegał, ze względu na oszustwa i brak regulacji (Zobacz link CNMV). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Jorge, nie wysyłaj żadnych dokumentów, będzie to przeciwko tobie przy ubieganiu się o pieniądze. Dziękujemy za komentowanie Iconic Capital. Ten broker to oszustwo. CNMV (Financial Regulator of Spain) już o nich ostrzegał, ze względu na oszustwa i brak regulacji (Zobacz link CNMV). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 4. Szeba-2 odpowiedź

  WITAM, DZIĘKUJĘ, UDAŁO SIĘ ODZYSKAĆ ​​KAPITAŁ, NAPRAWDĘ DZIĘKUJĘ, BARDZO DZIĘKUJĘ!

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Seba, FANTASTYCZNIE!!!, jaką radość sprawiasz nam, jeszcze jeden kto to osiągnął, od teraz jeśli zdecydujesz się zainwestować, zbadaj brokerów przed przekazaniem karty, na naszej stronie znajdziesz ich wszystkich, przeczytaj recenzję i znalezione komentarze.

   Jeśli padłeś ofiarą tego samego oszustwa, znasz już drogę do odzyskania, skontaktuj się z CHAT lub kliknij tutaj:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Jeśli szukasz naszych rekomendacji kliknij TUTAJ

   Pozdrowienia i powodzenia.

 5. Marta odpowiedź

  Witam, dzisiaj upadłem 🙁 Włożyłem tylko 150 euro i proszę o natychmiastowy zwrot, powiedzieli mi tak, ale za to muszę wysłać dowód osobisty i fakturę i oczywiście... nie nie ufam... robię? Wyślę to do ciebie? Powiedzieli mi, że aby wymienić moje 150 euro, muszę otworzyć konto Coinbase i tak zrobiłem… ale nie wiem, czy robią to, aby przyprawić mnie o zawrót głowy, czy co, mam numery telefonów, nazwiska i nagrane rozmowy i Mam też wiadomość, że Mauro zapewnia mnie, że to nie oszustwo… proszę, musisz mi powiedzieć, czy muszę zdigitalizować dokumenty, o które mnie proszą, czy też zrezygnuję z 150
  euro. Dziękuję Ci

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Marta, nie wysyłaj żadnych dokumentów, będzie to przeciwko Tobie przy odbiorze pieniędzy. Dziękujemy za komentowanie Iconic Capital. Ten broker to oszustwo. CNMV (Financial Regulator of Spain) już o nich ostrzegał, ze względu na oszustwa i brak regulacji (Zobacz link CNMV). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 6. George Smith odpowiedź

  Witam, w styczniu rozpocząłem współpracę z ICONIC Capital, wpłacając 500 euro, wykonałem operacje i wszystko było w porządku, stopniowo kapitał rósł. Poprosili mnie o dokonanie dużej wpłaty w wysokości 20.000 25.000 lub 1250 150 euro, na co oczywiście odmówiłem. Ale w końcu zgodziłem się na wpłatę poniżej 1000 euro i zwiększyłem swój kapitał, wypłaciłem 7000 euro, aby zobaczyć, jak to działa. Wszystko w porządku, chociaż procedura była nieco zagmatwana przez cyfrowy portfel (Coinbase), podekscytowałem się i włożyłem kolejne XNUMX euro. Pod koniec lutego na koncie miałem ponad XNUMX euro. I nagle zniknęli. Zwykłego kontaktu nie miałem już numeru, ani e-maili, ani niczego... W marcu postanowiłem złożyć skargę na policję (Hiszpania) przynajmniej po to, aby moja skarga została nagrana, aby pomóc przyszłym ludziom.

  Co ciekawe, teraz znowu skontaktowali się ze mną i jeśli moje konto jest bardzo dobre, mogę zarobić znacznie więcej i bla bla bla.

  Kiedy powiedziałem, że chcę wypłacić pieniądze, aby sprawdzić, czy zadziałało, powiedzieli mi o zapłaceniu 19% podatku od pieniędzy, które mam na koncie, że jeśli nie zdeponuję tego w moim cyfrowym portfelu, nie mogę go odzyskać .

  Już wystarczająco zgrzeszyłem będąc niewinnym i uważam, że moje 2750 euro zostało utracone i logicznie rzecz biorąc, nie zamierzam niczego wpłacać.
  Poprosiłem ich o przesłanie mi tej procedury na piśmie i nie zawracają sobie głowy, że jest w Internecie, że jest to sprawa publiczna... krótko mówiąc, moja wiadomość jest taka, aby ludzie na tym forum wiedzieli, że ICONO CAPITAL to oszustwo.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Jorge, dziękuję za komentarz na temat Iconic Capital. Ten broker to oszustwo. CNMV (Financial Regulator of Spain) już o nich ostrzegał, ze względu na oszustwa i brak regulacji (Zobacz link CNMV). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 7. Paqui odpowiedź

  Mam halucynacje!!! Przydarzyło mi się to dwa dni temu i boję się, ponieważ teraz ten facet Jaime prosi mnie przez wiadomości o zdjęcia kart bankowych i więcej dokumentacji.
  Proszę, czy to jest prawdziwe?

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Paqui, nie wysyłaj niczego, nie będziesz w stanie odzyskać swojego kapitału, to oszuści.

   Pozdrowienia.

   • Paqui odpowiedź

    Dzięki za radę, tak zrobiłem i ten człowiek ciągle dzwoni i wysyła bardzo niefortunne i źle brzmiące wiadomości, blokuję je, ale mają wiele numerów telefonów, z Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Londynu itp.
    Bardzo dziękuję za twoją poradę.

    pozdrowienia

    • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

     Cześć Paqui, możesz również powiedzieć, że nagrywasz rozmowę, aby przedstawić ją jako dowód policji i że już ich ścigają i powiedz mu, że wiesz, że imię, które ci podaje, jest fałszywe, powiedz mu, że już masz jego na serio, ale policja się tym zajmie.

     Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.