Komentarze na temat rynków Ibell

 

➡️ W tej sekcji przeanalizujemy Rynki Ibell (zwany także imieniem: ibellmarkets.com), jest pośrednikiem Forex, Futures y CFD. Czy naprawdę poleca się Ibell Markets do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

To możesz znaleźć następujące elementy: opinie o Ibell Markets ✅, roszczenia, reklamacje 😡, doświadczenia 📝, analiza 📊 najważniejszych cech tej firmy (aktualizacja 2022), i co najważniejsze: Czy Ibell Markets ⚠️ jest bezpieczną stroną? ⛔ Czy możemy zaufać tej firmie? ✅ Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.


Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 


ℹ️ Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Rynki Ibell wspomina będąc częścią: brak informacji na ten temat.

❌ Jeśli chodzi o twoje ubicación, firma ma siedzibę w Saint Vincent i Grenadyny.

❌ Jeśli przeanalizujemy Twoje bezpieczeństwo, zauważamy, że Ibell Markets nie posiada żadnego rodzaju regulacji.

UWAGA: Ibell Markets jest brokerem NIEREGULOWANY. ⚠.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowani, ponieważ muszą spełniają bardzo rygorystyczne wymagania. Współpraca z nieuregulowanym brokerem to bardzo ryzykowne. 📌.

 

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Teraz przejdziemy do analizy rodzajów kont, które oferuje Rynki Ibell, w tym przypadku, obserwujemy, że oferuje 3 różne rodzaje kont:

Konto uczestnika: minimalny depozyt początkowy $ 100, dźwignia do 1:200, minimalny lot 0.01, osobisty menedżer konta, spready do 2.5 pipsa.

Konto standardowe: minimalny depozyt początkowy $ 100, dźwignia do 1:200, minimalny lot 0.01, osobisty menedżer konta, spready do 2.5 pipsa.

Konto Elite / ECN: minimalny depozyt początkowy $ 100, dźwignia do 1:200, minimalny lot 0.01, osobisty menedżer konta, spready do 2.5 pipsa.

La platforma do działania oferowane przez Ibell Markets to: platforma MetaTrader 5.

Zasoby | Stronie internetowej

Tutaj przyjrzymy się różnym zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, który Rynki Ibell udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udostępniane na stronie mogą być świetny punkt na korzyść brokera.

Strona internetowa Ibell Markets
Strona internetowa Ibell Markets

Rynki Ibell zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: krótkie wyjaśnienie oferowanych usług, wiadomości rynkowe i analizy, często zadawane pytania, niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Inny informacja na Rynki Ibell

🔻 Zostawimy Ci coś więcej niż informacja w przypadku, gdy chcesz skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻

🌏Strona internetowa: ibellmarkets.com

📞Numer telefonu: Cypr: + 357-22-010301 | Stany Zjednoczone: + 971-561621320 | Wielka Brytania + 44-7480-721696

📧 E-mail: [email chroniony]

Może się zastanawiasz dlaczego sprawdziliśmy Ibell Markets. Zrobiliśmy tę recenzję i ocenę, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z prośbą o rzetelność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomóc inwestorom, dostarczanie klucz informacyjny o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć zanim zaczniesz chudnąć, czy nie, inwestując w firmę inwestycyjną.

Jesteś przedstawiciel tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

Wycena na Rynki Ibell

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją: Czy wierzymy, że firma Ibell Markets jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐ Analiza 2022 ⭐

Po zapoznaniu się z nim zalecamy być ostrożnym, ponieważ to jest nielegalna firma, wyraźnie określone dla branie pieniędzy od ludzi poprzez oszustwo i oszustwo. Jest bardzo mało przejrzysty, jej siedziba znajduje się w uznany raj podatkowy, dlatego jego regulacja jest praktycznie zero. ❌

📛 W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność. 📛


Nasza rada: zawsze polecamy pracować tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, Czy nie lepiej mieć ochrona dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora?

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulamin brokera, to znaczy, że jest to prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MAJĄ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje autorytet do których w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą złożyć skargę. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania zostaw komentarz na naszej stronie internetowej z Twoim doświadczeniem z tym brokerem.

🔻🔻 Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokerów mogli głosować. 🔻🔻 


Co myślisz o Ibell Markets? Jakie było twoje doświadczenie?

Reklamuj się z nami

2 komentarze do «Rynki Ibell: ocena i komentarze»

 1. uczciwy towar odpowiedź

  Czy ktoś odzyskał pieniądze? Zainwestowałem 900 €, a kiedy próbowałem wypłacić, uniemożliwili mi

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Justo Merchan, dziękuję za komentowanie Ibell Markets. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *