Komentarze HXI FX

W tej sekcji przeanalizujemy brokera HXI-FX (zwany także hexinfx.com), jest brokerem Forex i CFD. Czy naprawdę zaleca się HXI FX do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

Być może zastanawiasz się, dlaczego sprawdziliśmy HXI FX. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, aby zainwestować z firmą inwestycyjną.

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wzmianki będące częścią: nie wymienione.

 

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, wzmianki brokera na podstawie: nie wymienione.

 

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker.

 

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany brokerTo bardzo ryzykowne, nie podejmuj takiego ryzyka. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowanych przez HXI FX, zauważamy, że nie ma informacji wskazujących na istnienie różnych rodzajów kont.

La platforma do działania jakie oferuje HXI FX to: platforma MT4.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla tradera, które HXI FX udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa HXI FX
Strona internetowa HXI FX

HXI FX zapewnia następujące pomoce lub zasoby dla handlowców lub interesariuszy: niektóre wykresy na żywo, wiadomości, wyjaśnione podstawowe pojęcia, naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

| Inne informacje na temat HXI-FX |

 

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: hexinfx.com

Número de teléfono: nie ma.

E-mail: [email chroniony]

 

>>> Ocena włączona HXI-FX <<

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? HXI-FX jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

 

Po obejrzeniu tego zalecamy ostrożność, ponieważ: jest nielegalnym brokerem, nie jest regulowany, nie wiemy do jakiej firmy należy ani gdzie znajduje się jego siedziba, ponieważ nie zadaje sobie nawet trudu oferowania warunków. Szukając opinii na temat HXI FX znajdujemy kilka, które są negatywne i ostrzegają przed tym brokerem. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

 

⛔ Uwaga ⛔ : w kwietniu 2021 dodano CNMV HXI-FX do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia CNMV z kwietnia 2021 r.

 

⛔ Uwaga ⛔ : Otrzymaliśmy wiadomości od klientów zapewniające, że HXI FX jest ściśle powiązany z DMGM, nielegalny i niesławny broker, który oszukał wiele osób, jest nawet ostrzegany przez władze.

 

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

 

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

 

Co myślisz o HXI FX? Jakie było twoje doświadczenie?

 

Reklamuj się z nami

2 komentarze do «HXI FX (HENGXIN FX): Ocena i komentarze»

 1. Rushuass odpowiedź

  Nie polecam tego brokera.

  1. Otrzymałem ofertę od kogoś z HengxinFX o imieniu Chen Fei, aby zainwestować w hexinfx.com, a następnie zostaniesz poproszony przez jej obsługę klienta HengxinFX o zdeponowanie pieniędzy.
  2. Zaczęła dawać Ci codziennie Signal Trade. Oczywiście jej transakcja sygnałowa była słuszna i działała w 100% w MT4. Na tym etapie zaoszczędzisz swoje pieniądze.
  3. W ciągu jednego dnia zmusiła cię do przyłączenia się do Big Signal Trade. Dała sygnał do handlu i ile partii należy KUPIĆ / SPRZEDAĆ. Na tym etapie Twój depozyt otrzyma wezwanie do uzupełnienia depozytu zabezpieczającego. To znaczy, że w ogóle straciłeś pieniądze. Mam 2x MC.
  4. Piszę tutaj, aby uzyskać odpowiedź od hexinfx.com, ponieważ odeszła z moim funduszem i swoimi obietnicami.
  5. Jeśli hexinfx.com to przeczyta, proszę o kontakt pod adresem [email chroniony]

  # hexinfx.com
  #chenfei
  #hengxin fx
  #Hengxin International Corp Trading Ltd

  -----------------------
  Nie polecam tego brokera.

  1. Otrzymałem ofertę od kogoś z firmy HengxinFX o imieniu Chen Fei, aby zainwestować w hexinfx.com, a następnie dział obsługi klienta HengxinFX przedstawi Ci możliwość wpłaty pieniędzy.
  2. Zaczęła codziennie dawać Ci Signal Trade. Oczywiście twój handel sygnałami był poprawny i działał w 100% na MT4. Na tym etapie zaoszczędzisz swoje pieniądze.
  3. W ciągu jednego dnia zmusiła go do przyłączenia się do Big Signal Trade. Dała sygnały handlowe i ile KUPIĆ / SPRZEDAĆ. Na tym etapie Twój depozyt otrzyma wezwanie do uzupełnienia depozytu. Źle, że straciłeś pieniądze. Mam 2x MC.
  4. Piszę tutaj, aby otrzymać odpowiedź od hexinfx.com, ponieważ wyjechała z moimi danymi i obietnicami.
  5. Jeśli hexinfx.com to przeczyta, czy możesz się ze mną skontaktować pod adresem? [email chroniony]?

  # hexinfx.com
  #chenfei
  #hengxin fx
  #Hengxin International Corp Trading Ltd

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Rushuass, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z HXI FX (HENGXIN FX), JEŚLI WYSYŁASZ PIENIĄDZE, STRACISZ JE !!!. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:

   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia
   -----------------------
   Witaj Rushuass, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z HXI FX (HENGXIN FX), JEŚLI WYSYŁASZ PIENIĄDZE, JEŚLI STRACISZ !!! Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestując w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:

   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Namaste

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *