Komentarze na temat HQ Trade

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Handel centralny (zwany także hqtrade.io), jest brokerem Forex, kryptowalut i CFD. Czy naprawdę zaleca się HQ Trade, aby dokonać inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o HQ Trade ✅, roszczenia , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2022), i co najważniejsze: Czy to jest HQ Trade? ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy możemy wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wzmianki będące częścią: nie wymienione.

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​opiera się na: to nie jest wymienione.

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany broker to jest bardzo ryzykowne. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez HQ Trade, zauważamy, że oferuje 3 różne rodzaje kont / planów: Konto Brązowe, Konto Złote i Konto Platynowe. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto brązowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial € 250, dźwignia do 1: 100, spread od 0.3 pipsa, oddzielne środki na koncie, handel automatyczny, wsparcie 24/5.

Złote konto Gold: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial € 12.500, dźwignia do 1: 300, spread od 0.5 pipsa, oddzielne środki na koncie, handel automatyczny, wsparcie 24/5.

Konto Platynowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial € 25.000, dźwignia do 1:500, spread od 0.7 pipsa, oddzielone środki na koncie, handel automatyczny, wsparcie 24/5, spersonalizowany pakiet wsparcia.

 

Rodzaje kont HQ Trade
Rodzaje kont HQ Trade

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania Co oferuje HQ Trade to: platforma HQ WebTrader.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla tradera, które HQ Trade udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa HQ Trade
Strona internetowa HQ Trade

Handel centralny zapewnia następujące pomoce lub zasoby traderom lub zainteresowanym stronom: niektóre wykresy na żywo, kalendarz ekonomiczny, analizy, informacje o oferowanych usługach, wyjaśnienie niektórych ważnych pojęć, naprawdę niewiele więcej niż to, naprawdę niewiele więcej niż to.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

🟢 Inne informacje na temat Handel centralny 🟢

⬇️ Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. ⬇️

🌏Strona internetowa: www1.hqtrade.io | hqtrade.cc (aktualizacja 2022)

📞Numer telefonu: nie ma.

📧 E-mail: [email chroniony]| [email chroniony] | [email chroniony] | [email chroniony]

Być może zastanawiasz się, dlaczego dokonujemy przeglądu HQ Trade. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

>>> Ocena włączona Handel centralny <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Handel centralny jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? ⭐ Analiza 2022

Po jego przeanalizowaniu zalecamy zachować ostrożność, ponieważ jest to całkowicie nielegalny broker, który nie jest zarejestrowany ani regulowany przez żaden organ, ponadto szukając opinii o HQ Trade znajdujemy tylko opinie, które są negatywne i ostrzegają przed tym brokerem. Podsumowując: nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność using.

⛔ Uwaga ⛔ : w czerwcu 2021 dodano CNMV Handel centralny do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia ⚠️ CNMV czerwiec 2021 r.

⛔ Uwaga ⛔ : we wrześniu 2021 dodano FCA Handel centralny do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia FCA z września 2021 r

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o HQ Trade? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

27 komentarze do «HQ Trade: ocena i komentarze»

 1. Vicente Ripoll Rodenas odpowiedź

  Witam, dzień dobry, ja również zostałem oszukany przez HQ TRADE, jak wielu z was.Zainwestowałem 250 euro, aby zobaczyć, jak się sprawy mają, na początku zrobili dobrą operację i skończyło się na 670 euro (głupie, że nie miałem wyjąłem je) bo po tygodniu podobno zrobili kolejną operację i straciłem prawie wszystko, ostatni raz widziałem saldo 75 euro i coś, ale już dawno nie byłem w stanie wejść na stronę, to mówi, że i tak nie istnieje, że jeśli jest coś, co możemy zrobić, to jestem w

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Vicente, dziękuję za komentarz na temat HQ Trade. Ten broker to oszustwo. Wielu klientów jest w takiej samej sytuacji jak Ty, nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wrzucają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w koniec mówią ci, że przegrałeś i zachowują to

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Zwycięzca odpowiedź

   Vicente, napisz do mnie na to FORUM

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.