Komentarze na temat HQ Trade

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Handel centralny (zwany także hqtrade.io), jest brokerem Forex, kryptowalut i CFD. Czy naprawdę zaleca się HQ Trade, aby dokonać inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o HQ Trade ✅, roszczenia , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2021), i co najważniejsze: Czy to jest HQ Trade? ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy możemy wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wzmianki będące częścią: nie wymienione.

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​opiera się na: to nie jest wymienione.

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany broker to jest bardzo ryzykowne. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez HQ Trade, zauważamy, że oferuje 3 różne rodzaje kont / planów: Konto Brązowe, Konto Złote i Konto Platynowe. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto brązowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial € 250, dźwignia do 1: 100, spread od 0.3 pipsa, oddzielne środki na koncie, handel automatyczny, wsparcie 24/5.

Złote konto Gold: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial € 12.500, dźwignia do 1: 300, spread od 0.5 pipsa, oddzielne środki na koncie, handel automatyczny, wsparcie 24/5.

Konto Platynowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial € 25.000, dźwignia do 1:500, spread od 0.7 pipsa, oddzielone środki na koncie, handel automatyczny, wsparcie 24/5, spersonalizowany pakiet wsparcia.

 

Rodzaje kont HQ Trade
Rodzaje kont HQ Trade

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania Co oferuje HQ Trade to: platforma HQ WebTrader.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla tradera, które HQ Trade udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa HQ Trade
Strona internetowa HQ Trade

Handel centralny zapewnia następujące pomoce lub zasoby traderom lub zainteresowanym stronom: niektóre wykresy na żywo, kalendarz ekonomiczny, analizy, informacje o oferowanych usługach, wyjaśnienie niektórych ważnych pojęć, naprawdę niewiele więcej niż to, naprawdę niewiele więcej niż to.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

🟢 Inne informacje na temat Handel centralny 🟢

⬇️ Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. ⬇️

🌏Strona internetowa: www1.hqtrade.io | hqtrade.cc (aktualizacja 2021)

📞Numer telefonu: nie ma.

📧 E-mail: [email chroniony]| [email chroniony] | [email chroniony] | [email chroniony]

Być może zastanawiasz się, dlaczego dokonujemy przeglądu HQ Trade. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

>>> Ocena włączona Handel centralny <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Handel centralny jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? ⭐ Analiza 2021

Po jego przeanalizowaniu zalecamy zachować ostrożność, ponieważ jest to całkowicie nielegalny broker, który nie jest zarejestrowany ani regulowany przez żaden organ, ponadto szukając opinii o HQ Trade znajdujemy tylko opinie, które są negatywne i ostrzegają przed tym brokerem. Podsumowując: nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność using.

⛔ Uwaga ⛔ : w czerwcu 2021 dodano CNMV Handel centralny do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia ⚠️ CNMV czerwiec 2021 r.

⛔ Uwaga ⛔ : we wrześniu 2021 dodano FCA Handel centralny do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia FCA z września 2021 r

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o HQ Trade? Jakie było twoje doświadczenie?

Reklamuj się z nami

17 komentarze do «HQ Trade: ocena i komentarze»

 1. Dolores odpowiedź

  Kilku łajdaków, kilka twardych twarzy po prostu długich i długich.
  Nie zwracają pieniędzy ani inicjału ani zarobków.
  Próbuję zdobyć pieniądze od maja i jeśli jesteś w robocie, co jeśli nie możesz ich zdobyć w ciągu trzech miesięcy?
  Ze mną pewna Enma Kruger i wczoraj niespodzianka pewna Feredico hahahaha i ja królowa Kuby.
  Nie inwestujmy w hqtrade, który jest bardzo dużym oszustwem.
  Nie polecam nikomu.
  Mam wszystkie nagrane rozmowy i nazwiska jak te Enma Kruger i ten Feredico.
  Podejmę działania w tej sprawie, jeśli uda mi się odzyskać przynajmniej moje 250 euro.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Dolores, dziękuję za komentowanie HQ Trade. Ten broker to oszustwo. Wielu klientów jest w takiej samej sytuacji, nie wysyła im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 2. struktura odpowiedź

  aby wypłacić kapitał, proszą Cię o więcej pieniędzy

  oni są złodziejami

  Jeśli dasz im pieniądze, które mają wypłacić Twój kapitał, to proszą Cię o więcej i tak dalej

  to złodzieje, skurwysyny

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Marco, dziękuję za komentarz na temat HQ Trade. Ten broker to oszustwo. Wielu klientów jest w takiej samej sytuacji, nie wysyła im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 3. Symbol zastępczy dla Juan Manuel Camacho odpowiedź

  Współpracuję z tą Firmą i na razie nie mam z nimi problemów,

 4. Piwi odpowiedź

  Cześć! Upadłem też z 250 euro. Proszą Cię, abyś wpłacił znacznie więcej na konto, nalegają, aby codziennie powtarzać Ci, że osiągnąłeś X wydajności i że musisz to wykorzystać, aby kontynuować inwestowanie. Argumenty, które ci podają, też nie mają sensu… poprosili mnie o wpłacenie 20.000 3.000 euro na konto, chociaż powiedzieli, że zamierzają tylko spekulować z XNUMX na wszelki wypadek.

  Spojrzę na zalecany link, aby sprawdzić, czy istnieje rozwiązanie, aby odzyskać 250 euro

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Piwi, dziękuję za komentarz na temat HQ Trade. Ten broker to oszustwo. Wielu klientów jest w takiej samej sytuacji, nie wysyła im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu powiedzą ci, że przegrałeś, a oni to zachowują.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

  • Jezus odpowiedź

   Witam, straciłem pieniądze, odkąd poświęcili się dawać mi długo i w końcu w żartobliwym planie mówi mi, że może za rok. Mam WhatsApp s dla zainteresowania sinos. Wszystko dobrze, dopóki nie poprosisz o odzyskanie nawet 20 €… Mam dowód. Uważaj, że są oszustami. Twoja domena nones .IO to teraz .CC

 5. Ricardo odpowiedź

  Witam ja też wpadłem w pułapkę mw ukradli 250 euro legalnie powinni zobaczyć ich zwróconą po 14 dniach ale po 1 miesiącu nie zwracają na mnie żadnej uwagi... zgłoś ich i nie dawaj im ani grosza

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Ricardo, dziękuję za komentarz na temat HQ Trade. Ten broker to oszustwo. Wielu klientów jest w takiej samej sytuacji, nie wysyła im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu powiedzą ci, że przegrałeś, a oni to zachowują.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Jose, dziękuję za komentarz na temat HQ Trade. Ten broker to oszustwo. Wielu klientów jest w takiej samej sytuacji, nie wysyła im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu powiedzą ci, że przegrałeś, a oni to zachowują.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

 6. Alberto odpowiedź

  Chciałbym wiedzieć czy jest jakiś sposób na wypłatę pieniędzy, obawiam się, że nie odbiorą moich telefonów, mam tam dużo pieniędzy

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Alberto, dziękuję za komentarz na temat HQ Trade. Ten broker to oszustwo. Wielu klientów jest w takiej samej sytuacji, nie wysyła im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu powiedzą ci, że przegrałeś, a oni to zachowują.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *