Horizon Invest Komentarze

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Horyzont Zainwestuj (zwany także horizoninvest.cc), jest brokerem Forex i CFD. Czy naprawdę polecamy Horizon Invest, aby dokonać inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o Horizon Invest ✅, roszczenia , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2022), i co najważniejsze: Czy Horizon Invest ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy możemy wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie tej firmy inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wspomina będąc częścią: Longbow Partners LLC.

 

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, pośrednik wspomina, że ​​ma siedzibę w: Saint Vincent i Grenadyny.

 

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker.

 

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany brokerTo bardzo ryzykowne, nie podejmuj takiego ryzyka. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Horizon Invest, zauważyliśmy, że oferuje 4 różne rodzaje kont/planów: Projekt 1, Projekt 2, Projekt 3 i Projekt 4. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Projekt 1: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 5.000, Spread od 1.3 pipsa, dźwignia do 1: 100, tradowanie mikro partii, tMechanizmy Take Profit / Stop Loss, trading jednym kliknięciem, posobisty biznesowy LAN, opcjonalne konto islamskie.

Projekt 2: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 50.000, Spread od 1.3 pipsa, dźwignia do 1: 100, tradowanie mikro partii, tMechanizmy Take Profit / Stop Loss, trading jednym kliknięciem, posobisty plan biznesowy, indywidualny plan zarządzania pieniędzmi i ryzykiem, opcjonalnie konto islamskie.

Projekt 3: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 150.000, Spread od 1.3 pipsa, dźwignia do 1: 100, tradowanie mikro partii, tMechanizmy Take Profit / Stop Loss, trading jednym kliknięciem, posobisty plan biznesowy, indywidualny plan zarządzania pieniędzmi i ryzykiem, opłata za wypłatę, opcjonalne konto islamskie.

Projekt 4: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 500.000, Spread od 1.3 pipsa, dźwignia do 1: 100, tradowanie mikro partii, tMechanizmy Take Profit / Stop Loss, trading jednym kliknięciem, posobista sieć biznesowa, indywidualny plan zarządzania pieniędzmi i ryzykiem, opłata za wypłatę, nielimitowane sesje realne z głównym analitykiem, opcjonalne konto islamskie.

 

Rodzaje rachunków Horizon Invest
Rodzaje rachunków Horizon Invest (1)
Rodzaje rachunków Horizon Invest
Rodzaje rachunków Horizon Invest (2)
Rodzaje rachunków Horizon Invest
Rodzaje rachunków Horizon Invest (3)
Rodzaje rachunków Horizon Invest
Rodzaje rachunków Horizon Invest (4)

Na poniższych obrazach możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć zdjęcie 1 w pełnym rozmiarze, Kliknij tutaj, aby zobaczyć zdjęcie 2 w pełnym rozmiarze, Kliknij tutaj, aby zobaczyć zdjęcie 3 w pełnym rozmiarze y Kliknij tutaj, aby zobaczyć zdjęcie 4 w pełnym rozmiarze

La platforma do działania jakie oferuje Horizon Invest to: platforma MT4.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które Horizon Invest udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa Horizon Invest
Strona internetowa Horizon Invest

Horizon Invest zapewnia handlowcom lub zainteresowanym następujące pomoce lub zasoby: niektóre wykresy na żywo, kalendarz ekonomiczny, analizy, wiadomości, dział FAQ, naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

| Inne informacje na temat Horyzont Zainwestuj |

 

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: horyzontinwest.cc

Número de teléfono: + 43720117014

E-mail: [email chroniony]

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję Horizon Invest. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie. firma inwestycyjna.

>>> Ocena włączona Horyzont Zainwestuj <<

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Horyzont Zainwestuj jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

 

Widząc to wszystko, zalecamy ostrożność, ponieważ: jest to pośrednik, który nie jest regulowany i ma siedzibę w bardzo niebezpiecznym kraju (Saint Vincent i Grenadyny), szukając opinii na temat Horyzont Zainwestuj Znaleźliśmy wiele negatywnych recenzji. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

 

⛔ Uwaga ⛔ : w styczniu 2021 CNMV (Hiszpania) dodała do Horyzont Zainwestuj do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔
➡️ Link do ostrzeżenia CNMV ze stycznia 2021 r.

 

⛔ Uwaga ⛔ : w lutym 2021 dodano FMA (Austria) Horyzont Zainwestuj do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔
➡️ Link do ostrzeżenia FMA z lutego 2021 r. ⚠️

 

⛔ Uwaga ⛔ : w maju 2021 dodano FSMA (Belgia) Horyzont Zainwestuj do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔
➡️ Link do ostrzeżenia FSMA z maja 2021 r. ⚠️

 

⛔ Uwaga ⛔ : w maju 2021 dodano BaFin (Niemcy) Horyzont Zainwestuj do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia BaFin z maja 2021 r. ⚠️

 

⛔ Uwaga ⛔ : we wrześniu 2021 dodano HCMC (Grecja) Horyzont Zainwestuj do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia HCMC z września 2021 r. ⚠️

 
⛔ Uwaga ⛔ : Broker Horizon Invest współpracuje z Fundusz pomostowyObie firmy mają fatalną reputację, skargi i ostrzeżenia różnych organów regulacyjnych. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

 

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

 

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

 

Co myślisz o Horizon Invest? Jakie było twoje doświadczenie?

 


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

35 komentarze do «Horizon Invest: Ocena i komentarze»

 1. wciągnik odpowiedź

  Cześć,
  Jestem kolejną ofiarą oszustwa HORIZONT INVEST.
  Skontaktowali się ze mną telefonicznie i zainwestowałem 250 euro.
  Moja doradczyni miała na imię Anna, bardzo piękna, pytała o moją sytuację, rodzinę...itd
  Zmusił mnie do zainwestowania 1000 euro więcej przez COINBASE. Kiedy go zainwestowałem, ten doradca zniknął i umieścili mnie z innym, trochę niezdarnym, wkrótce zmienili mojego doradcę, zwanego MARCO. Oczywiście pierwsza, Anna, całkowicie zniknęła.
  Za te pieniądze zwiększyłem swoje konto do prawie 8000 euro. Proszą mnie o zamknięcie konta dla podatków w wysokości 21% pieniędzy, które tam są, co nie jest moje, ponieważ postawili BONUS 2000.
  W skrócie mówią, że muszę zapłacić 1.500 euro, aby móc zamknąć konto i odzyskać pieniądze.
  Oczywiście nie mam zamiaru tego robić, ale chciałbym móc to zgłosić lub cokolwiek, aby nie oszukiwali większej liczby osób.
  Dziękuję bardzo i pozdrawiam

  Izarra

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj izarr, nie płać tych podatków, które ci mówią, nie wierz w nic, myśl, że wysłane pieniądze nie zostaną ci zwrócone, nie inwestuj więcej, stracisz wszystko. Dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Horizon Invest. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.
   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Czas jest ważny, im mniej czekasz, tym lepiej.

   pozdrowienia

 2. Raul Solis odpowiedź

  Witam, dzień dobry, mój przypadek polega na tym, że inwestuję początkowe 250 euro plus 500, po czym na stronie widziałem ich wzrost i w historii handlu widać, że wszystkie operacje brokera były widoczne, przy okazji że nazywa się Aila i ma bardzo dobrą ofertę, w tym czasie w kwietniu konto było na 1800 euro i powiedziała mi, że włoży 2000 swojego konta na rozpoczęcie projektu, przy czym transfer w Bitcoin / dolar zawsze rósł i spadające zyski na początku kilka a potem 50 czy 1300 euro, chodzi o to, że po zakończeniu projektu na koncie pojawiło się 8000 euro, byłem zadowolony, a on skontaktował się ze mną mailowo i kazał sprawdzić po południu a kiedy wchodzę na konto to było saldo 55000 50000 dolarów, przestraszyłem się, skontaktowała się ze mną pocztą i wysłała mi pdf ze wszystkimi wykonanymi ruchami, ale tam powiedziała mi, że odblokować konto i wypłacić pieniądze z które 5000 9000 i 25000 to jej, musiałem zapłacić stawkę XNUMX euro, a potem daje mi szansę zapłacić połowę, odblokować XNUMX XNUMX i z tą drugą połową zapłaty, nie mam możliwości zebrania tych pieniędzy, i poprosiłem o jego tożsamość lub coś, co udowodni mi, kto prosi o tę stawkę podatku i mówi mi, że jest to ekscytujące międzynarodowe wydarzenie, i wtedy byłby na moim koncie i nadal się loguję na moje konto, nie zablokowało mnie, ale wskazuje i nalega, że ​​im więcej czasu mija, tym większą stawkę mogliby mnie obciążyć i czytając te recenzje, już mi to nie daje tyle zaufania, nie wiem czy sam wejść i zmienić kod dostępu.Problem w tym, że nie widzę żadnej pozytywnej recenzji, a nie wiem co robić mam ten pdf którego nie znam jeśli to jest poprawne operacje to każdy ruch, tutaj nikt tego nie komentuje
  Jeśli wysłali to Aila.Abate to ma na imię... Nie wiem czy zdarzyło mu się tak jak ja, a ja mu kazałem poczekać tydzień na mnie...

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Raúl, nie wierz w nic, pomyśl, że wysłane pieniądze nie zostaną Ci zwrócone, nie inwestuj więcej, stracisz wszystko. Dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Horizon Invest. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.
   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Czas jest ważny, im mniej czekasz, tym lepiej.

   pozdrowienia

  • Izzar odpowiedź

   Witaj Raulu Solis,
   Co zrobiłeś z Horizon Invest?
   Rozwiązałeś coś?

 3. pablo odpowiedź

  Witam, bardzo dobrze, właśnie zostałem oszukany przez tę platformę, dziś zabrali mi 2200 euro
  Zacząłem od inwestycji w wysokości 250 euro i w ciągu miesiąca zarobiłem tylko 2800 euro i nie mogłem wypłacić tego, co powiedział mi doradca Federico, że zainwestuje w BTC, zrobił to i zarobił 10.000 2200 euro, powiedział mi że aby go wypłacić musiałem zapłacić prowizję w wysokości 7 euro i dziś rano zrobiłem to, aby wypłacić pieniądze, które kazał mi kupić BTC przez Coinbase i przelałem je na konto horyzont w momencie dokonywania przelewu powiedział mi, że oddzwoni i nie oddzwoni ponownie powiedział, że przelew został już zrobiony dobrze nie otrzymałem żadnego rachunku do tej pory i minęło 3 godzin i nic nie otrzymałem, jedyne, że pieniądze dotrą do mnie konto za 2200 dni i teraz wchodzę na platformę i nie pozwala mi wpisać hasła.Niepoprawnie napisałem do niego,podłączył się i ani mnie nie czytał, ani nie odpowiadał Musiałem zastawić dużo pracy rzeczy do być w stanie zebrać pieniądze, bo w ten sposób nie zostawią Ci XNUMX euro na noc
  Mam nadzieję, że zwrócą pieniądze

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Pablo, Twoje wyjaśnienie jest bardzo pomocne, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Horizon Invest. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.
   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Czas jest ważny, im mniej czekasz, tym lepiej.

   pozdrowienia

 4. FILAR odpowiedź

  Witam wszystkich, jestem kolejnym dotkniętym przez HORIZON INVEST, są oszustami, zarobili kilka dochodów od pierwszego tygodnia grudnia 2020 r., Zatrzymali wszystkie moje oszczędności, logicznie weszli za moją zgodą, ponieważ ufam im, że użyli DOWOLNEGO DESKA, aby uzyskać BTC miałem Na innych platformach tak, że skupiam się tylko na nich, kwota mniej więcej 22, ooo EURO, po 2 miesiącach od otwarcia konta powiedział mi, że skoro mnie docenił, brokerzy mieli okazję raz rok do pracy z BOTAMI, które każą podnosić swoje krótkoterminowe inwestycje, a potem wycofywać zyski, chodzi o to, że czułem się dziwnie, ale nadal ufałem, bo były już kilka miesięcy i były wiarygodne, a leczenie było bardzo przyjazne wśród wszystkich rzadkość, ale w przeszłości 2 kwietnia 2021 nazywam się DANTE EL SUPESTO TRADER i powiedział mi w momencie wypłaty i że muszę zapłacić 25% zysków, aby wyczyścić konto, więc pozostałem zimny, ponieważ w żadnym momencie otwarciePowiedzieli mi, że aby zwolnić, będę musiał zapłacić z góry za zwolnienie, logicznie rzecz biorąc, jeśli powiedzą mi, że tego nie akceptuję, a ona powiedziała mi, że mi powiedziała, więc powiedziałem jej, że nie można zdobyć tych pieniędzy, powiedziała mi, żebym zdobył przynajmniej połowę, że pomoże mi zwolnić konto z innym kontem, które miał w środku i że po zwolnieniu mu je zwróci, więc teraz masz otwarte dwie pożyczki dla tego syna P…. OSZUST, jak tylko dostałem pożyczkę, powiedział mi, że musimy to zrobić przez BINANCE Z KAŻDYM BIURKIEM, WYKONAŁ WSZYSTKIE RUCHY z mojego banku na BINANCE i z mojego konta Binance do portfela HORIZON, ale traktował mnie inaczej. Zły osti, ponieważ transakcja w Binance trwała półtorej godziny i myślę, że to go zdenerwowało, gdy ją osiągnąłem, powiedział mi między dzisiaj a jutro, że masz pieniądze w portfelu platformy i skutecznie je dokładam zyski, ale nie wpłacił tego jako przychód na moje konto, a od następnego dnia 13 KWIETNIA zablokowałem 2 telefony, które mam od DANTE TRADERA, próbowałem komunikować się Z ELISS, że dzwonił do mnie KOMERCENT i sprzedali mi tę blokadę, tych oszustów trzeba ukarać i odzyskujemy pieniądze, podobno wykorzystują ludzi pracy, którzy ufają i staramy się mieć coś lepszego i ci zimni i złodziejaszcy pojawiają się bez skrupułów, żeby cię ukraść i zostawić i Dług do rdzenia, to są nazwiska i numery telefonów komórkowych jednego z oszustów HORIZON INVEST podobno z LONDYNU:
  HANDLOWY DANTE: +44 7376 694375
  + 44 7436044212
  KOMERCYJNY ELISS: + 370 648 50749. [email chroniony]

  * Nawiasem mówiąc, drobiazg na tydzień przed tym, jak powiedział mi, że nadszedł czas, aby wycofać się i zwolnić konto, ten drań DANTE, który wie, czy to jego prawdziwe imię, tak jak tamten, powiedział mi: ¨ Miałem sprawdzono bazę danych moich klientów Myślę, że jest starym kolegą i dzwonią do nich, aby powiedzieć, że JA DANTE ich okradam, a mam kilku, którzy zamknęli ich konta, więc proszę, jeśli ktoś dzwoni z innego brokera, nie wierz im¨, więc spójrz na film, który umieściliśmy.
  NAJGORSZE JEST TO, ŻE POPROSIŁ MNIE O POLECANIE I ZROBIŁEM TO I CZUJĘ SIĘ ŚMIERTELNA, BO NIE BYŁEM TYLKO POCIĄGNIĘTY.
  Mam nadzieję, że zapłacisz za te oszustwa.
  Mam nadzieję, że to zostanie rozwiązane i nikt się na to nie nabierze

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj PILAR, Twoje wyjaśnienie jest bardzo pomocne, dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Horizon Invest. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.
   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Czas jest ważny, im mniej czekasz, tym lepiej.

   pozdrowienia

 5. Katherine odpowiedź

  Witam, mam na imię Katherine i zostałam oszukana... Zadzwonili do mnie, aby przekazać mi informacje o tego typu biznesie, o inwestowaniu na giełdzie, bo w tej chwili nie pracuję i wydawało mi się to dobrą alternatywą. Jak mógłbym spróbować zebrać kwotę, o którą poprosili mnie, abym wszedł ...
  Byłem 2 tygodnie z Brokerem o imieniu Erick i jego numerem telefonu +44 7442 901994 .. co mi poradziło… Ale zanim skończyłem drugi tydzień trenowania… kiedy chciałem ponownie wejść na platformę NIE MOGŁEM TEGO ZROBIĆ… zmienili się moje hasło. Cóż, za każdym razem, gdy wchodziliśmy, widział hasło przez ANYDESK (aplikację pomocy zdalnej).
  Kiedy próbowałem się z nim porozumieć, po tak wielu naleganiach…. odpowiedział tylko, że strona jest w trakcie konserwacji. I nigdy więcej nie odpowiedział.
  Nie jest możliwe, aby poświęcili się tylko oszustwom tak wielu ludzi… którzy tylko chcą pracować i uczciwie zarabiać, nie krzywdząc nikogo.
  Proszę o zwrot moich pieniędzy.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Katherine, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Horizon Invest. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.
   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Czas jest ważny, im mniej czekasz, tym lepiej.

   pozdrowienia

 6. N. Villar odpowiedź

  Wygląda na to, że jestem kolejnym na liście oszukanych…. co inni użytkownicy komentują w momencie wypłaty, proszą o kolejną płatność, aby móc „odblokować” pieniądze. Dla mnie śmierdzi jak oszustwo. Przynajmniej zainwestowałem w nich tylko minimum, ale równie wściekłe jest to, że tak po prostu zatrzymują twoje pieniądze. Właściwym rozwiązaniem byłoby ich zgłoszenie.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj N. Villar, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Horizon Invest. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.
   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Czas jest ważny, im mniej czekasz, tym lepiej.

   pozdrowienia

 7. Oszukany odpowiedź

  Cześć! W moim przypadku skontaktowałem się z nimi w październiku 2020 r. W sprawie reklamy Google, a potem zadzwonili do mnie. Wpisz 250 euro, w którym uczestniczyła pewna Eliss, a następnie tą, która dzwoniła do mnie do dzisiejszego ranka, była Sofia. Zdarzyło mi się dokładnie tak samo jak poprzednie. Kiedy chciałem wypłacić pieniądze, powiedzieli mi, że muszę zapłacić 100 € za zmianę w banku z Bitcoina na euro. Powiedziałem im, że nie, że zlikwidowali moje konto, że nie chcę nic wiedzieć o tej inwestycji, a oni powiedzieli mi, że NIE mogę jej anulować. W porównaniu z innymi straciłem niewiele pieniędzy, ale chcę tylko mieć pewność, że nie mam z nimi nic wspólnego lub że mogą dostać się na moje konto, ponieważ podałem im dane do pierwszego przelewu. Mam nadzieję, że sprawiedliwość zadziała i nie wyrządzą więcej szkód. Wszystkiego najlepszego

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Scammed, spróbuj odzyskać pieniądze, możesz. Dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Horizon Invest. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.
   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Czas jest ważny, im mniej czekasz, tym lepiej.

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.