Komentarze na temat Himilce Invest Solutions

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Himilce Invest Solutions (zwany również himilceinvest.com), jest brokerem handlu algorytmicznego. Czy naprawdę poleca się Himilce Invest Solutions do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję Himilce Invest Solutions. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, przekazujemy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina przynależność do: Himilce Invest Solutions.

Jeśli chodzi o jego ubicación, broker wspomina, że ​​ma siedzibę na Cyprze. 

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowaną firmą, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker. 

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowanych przez Himilce Invest Solutions zauważamy, że tak naprawdę nie dostarczają one informacji o posiadaniu różnych rodzajów kont.

Platformy do działania jakie oferuje Himilce Invest Solutions to: wierzymy, że własna platforma Himilce Invest Solutions.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które Himilce Invest Solutions udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa Himilce Invest Solutions
Strona internetowa Himilce Invest Solutions

Himilce Invest Solutions zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: wyjaśnienie podstawowych pojęć ze świata tradingu, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat Himilce Invest Solutions |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: himilceinvest.com/

Número de teléfono: + 34 622 411 433

E-mail: [email chroniony]

>>> Ocena włączona Himilce Invest Solutions <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma Himilce Invest Solutions jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej być ostrożnym, ponieważ: jest to broker nieuregulowany, ma siedzibę w niebezpiecznych krajach (Cypr), szukając innych opinii o Himilce Invest Solutions nie mogliśmy znaleźć żadnej, co czyni nas myślę, że to jest „nowa” firma. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

Aktualizacja grudzień 2019: CNMV (hiszpański regulator finansowy) ostrzega przed Himilce Invest Solutions

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co sądzisz o Himilce Invest Solutions? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Himilce Invest Solutions: Ocena i komentarze»

 1. Dominic odpowiedź

  Dzień dobry, współpracowałem z Himilce Invest i trzeba z nimi uważać... Wpłaciłem około 5000 euro, aby zobaczyć, jak to działa. Działają jako konto PAMM, nie są autoryzowane i dlatego Cypr robi to z brokerem FXPrimus, innym o wątpliwej reputacji. W każdym razie miałem bardzo negatywne doświadczenia, nie polecam żadnej z tych firm, przynajmniej z mojego doświadczenia doświadczenie było bardzo negatywne.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Dominic, dziękuję za podzielenie się swoim doświadczeniem z Himilce Invest Solutions. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz numery, nazwiska kontaktów, e-maile? Zalecamy również pozostawienie swoich doświadczeń w sekcja dotycząca FXPrimus.

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.