Komentarze na temat HFTrading

W tej sekcji przeanalizujemy brokera HFThandel (zwany także hftrading.eu), jest brokerem Forex, kryptowalut i CFD. Czy HFTrading jest naprawdę polecany do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

Być może zastanawiasz się, dlaczego sprawdzamy HFTrading. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wspomina będąc częścią: Spółka CTRL Investments Limited.

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​opiera się na: Australia i Nowa Zelandia.

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera, widzimy, że jest ona regulowana w Nowej Zelandii przez FMA, a w Australii przez ASIC.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany broker to jest bardzo ryzykowne. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez HFTrading, zauważamy, że oferuje 3 różne rodzaje kont/planów: Konto Srebrne, Konto Złote i Konto Platynowe. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto Srebrne: +300 dostępnych aktywów, spread od 1.8 pipsa, dźwignia do 1:200.

Złote konto Gold: +300 dostępnych aktywów, spread od 1.8 pipsa, dźwignia do 1: 400, rabat swap 25%.

Konto Platynowe: +300 dostępnych aktywów, spread od 1.8 pipsa, dźwignia do 1: 500, rabat swap 50%.

Rodzaje kont HFTrading
Rodzaje kont HFTrading

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.


La platforma do działania że HFTrading oferuje: platforma MT4.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które HFTrading udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Witryna HFTrading
Witryna HFTrading

HFTrading zapewnia następującą pomoc lub zasoby inwestorom lub zainteresowanym stronom: niektóre wykresy na żywo, kalendarz ekonomiczny, różne artykuły, samouczki, wiadomości, definicje pojęć związanych z inwestycjami, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat HFThandel |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

🌏Strona internetowa: hftrading.com.au

📞Numer telefonu: + 61 391139456

📧 E-mail: [email chroniony]

>>> Ocena włączona HFThandel <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? HFThandel jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Po przeanalizowaniu tego radzimy zachować ostrożność, ponieważ: chociaż jest to broker regulowany, może być niebezpieczny, ponieważ widzieliśmy kilka przypadków brokerów zarejestrowanych w Australii, którzy zostali oskarżeni o oszukiwanie dużej liczby osób. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o HFTradingu? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «HFTrading: ocena i komentarze»

 1. Miriam odpowiedź

  Nie ufaj im, oszukali mnie 1700 usd i nie mogę ich odzyskać

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Miriam, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z HFTrading. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.