Komentarze na temat Hannam & Partners
W tej sekcji przeanalizujemy Hannam i partnerzy (zwany również nazwą: hannampartners.co.uk), to jest Bank Inwestycyjny. Czy firma Hannam & Partners jest naprawdę polecana do inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczna strona? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o Hannam & Partners ✅, roszczenia, reklamacje , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2021), i co najważniejsze: Czy Hannam i Partnerzy ⚠️ bezpieczna strona? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jest to bank regulowany?

✅ Hannam & Partners wspomina o byciu część: H&P Advisory Sp.

 

❌ Jeśli chodzi o twoje ubicación, bank wspomina, że ​​opiera się na Zjednoczone Królestwo, ale nie ma informacji, które by to potwierdzały, dlatego uważamy, że jest to fałszywe dane.

 

❌ Jeśli przeanalizujemy rozporządzenie, widzimy, że wspominają o byciu regulowane przez FCA, ale to nieprawda, wykorzystują dane innej firmy do oszukiwania opinii publicznej i ten sam organ finansowy potępił ten fakt. 

 

UWAGA: Hannam & Partners to firma NIEREGULOWANY. ⛔

 

📌 PamiętajBrokerzy regulowani są najlepszą (i najbezpieczniejszą) opcją, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowanym brokerem jest bardzo ryzykowna. 📌

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Teraz przechodzimy do analizy typy kont oferowane Hannam i partnerzy, w tym przypadku, nie znaleźliśmy informacje wskazujące na istnienie różnych typów kont.

 

La platforma do działania oferowane przez Hannam & Partners to: brak informacji na ten temat.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla handlowców, które Hannam & Partners udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Witryna Hannam & Partners
Witryna Hannam & Partners

Hannam i partnerzy zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: trochę informacji o oferowanych przez Ciebie usługach, nowościach, naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

🌐 Inne informacje na temat Hannam i partnerzy 🌐

 

🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻

🌏Strona internetowa: hannampartners.com

📞Numer telefonu: + 44 (0) 207 183 1493

📧 E-mail: [email chroniony]

Być może zastanawiasz się, dlaczego sprawdzamy Hannam & Partners. Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed podjęciem decyzji o inwestowaniu w firmę inwestycyjną.

Czy jesteś przedstawicielem tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

➡️ Ocena włączona Hannam & Partnerzy

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Hannam i partnerzy jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐Analiza 2021

 

❌ Po przeanalizowaniu tej firmy zalecamy ostrożność, ponieważ jest to firma przykrywka – „offshore” bardzo mało przejrzysta, nie wiemy kto za nią stoi, oferuje zmanipulowane informacje prawne (wykorzystuje dane z innej firmy), jest nieznana przy rejestracji, a także, wbrew temu, w co próbują wierzyć, nie ma regulacji (spółka nieregulowana). ❌

 

📛 W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, sugerujemy zachowanie ostrożności. 📛

 

⛔ Uwaga ⛔ : w czerwcu 2021 dodano FCA Hannam i partnerzy do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia FCA z czerwca 2021 r

 

Nasza rada: Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora? 

 

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, czyli prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MIEJ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, a także zostawienia komentarza na naszej stronie internetowej ze swoimi doświadczeniami z tym brokerem.

 

🔻🔻 Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokerów mogli głosować. 🔻🔻

 

Co myślisz o Hannam & Partners? Jakie było twoje doświadczenie?

 

Reklamuj się z nami

2 komentarze do «Hannam & Partners: Ocena i komentarze»

 1. Daniel J. odpowiedź

  TO OSZUST POTWIERDZONY PRZEZ FCA, CHCIAŁBYM, ŻEBYŚ PRZEKAZAŁ NAM WIĘCEJ INFORMACJI DO ODBIERANIA NASZE PIENIĘDZY

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Daniel, dziękuję za komentarz na temat Hannam & Partners. Ten broker to oszustwo. FCA (UK Financial Regulator) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (patrz link FCA). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *