W tej sekcji powiemy Ci dlaczego NIE powinieneś inwestować w GTS Financial. Analizujemy serwis, obserwujemy każdy szczegół i badamy główne cechy, które są brane pod uwagę przy wyborze dobrego brokera takie jak lokalizacja, firma do której należy, jej regulacja, jej reputacja…

W kilku słowach NIE POLECAMY. Poniżej przedstawimy Wam najważniejsze informacje o GTS Financial i wyjaśnimy, dlaczego doszliśmy do takiego wniosku:

Podstawowe informacje

🌐 WWWgtsfinancial.net
🏠 spółkaGTS FINANSOWA sp. z o.o.
⚖️. RozporządzenieNieregulowany
📧 E-mail[email chroniony]
📈 PlataformaFINANSOWE GTS
📌 AdresDesconocido

⚠️ GTS Financial nie podaje publicznie dokładnych danych o firmie. Wszystko wskazuje na to, że używają fałszywych informacji. Klienci nie są chronieni. ⚠️

Rodzaje kont

GTS Financial nie oferuje użytkownikom wielu kont.

Informacje w sieci

Witryna finansowa GTS

GTS Financial zapewnia podstawowe wyjaśnienia dotyczące oferowanych produktów finansowych, wykresy na żywo, alerty, niektóre kalkulatory finansowe, niewiele więcej.

Lista numerów telefonów

+ 1 (917) 2319910

???? Ostateczna wycena finansowa GTS ????

Wreszcie, w kilku słowach, nasza rekomendacja to: NIE INWESTUJ Z GTS Financial.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, jest to firma finansowa z nieznaną lokalizacją, nie będziesz miał ochrony prawnej na wypadek pokrzywdzenia, to znaczy nie będziesz mógł domagać się odszkodowania w przypadku wystąpienia nieszczęśliwego zdarzenia, takiego jak nagła strata swoich funduszy lub zamknięcie firmy.

W przypadku problemów najprawdopodobniej władze Twojego kraju nie będą w stanie nic zrobić. Jako klient tej firmy nie jesteś chroniony!

Inwestowanie u nieregulowanych brokerów lub brokerów z siedzibą w takich krajach jest bardzo ryzykowne. Najlepiej inwestować u regulowanego brokera z siedzibą w poważnym kraju.

aktualizacje

Wiadomości o GTS Financial:

dataAktualizacja wiadomości
Wrzesień 2022Skarga przeciwko GTS Financial z Regulator finansowy BaFin

Opinie o los usuarios

Co myślisz o GTS Financial? Jakie było twoje doświadczenie?

Jaka jest Twoja opinia? Zapraszamy do współpracy i głosowania. Możesz również zostawić komentarz na temat swoich doświadczeń z GTS Financial.

Na końcu recenzji znajdziesz komentarze klientów.


Jak ubiegać się o pieniądze oszukane przez GTS Financial?

Jak raportować dane finansowe GTS

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę zgłosić GTS Financial?

To zależy od tego, gdzie jesteś, powinieneś udać się do organu nadzoru finansowego w swoim kraju. Napisz do nas komentarz do tej recenzji, a my Ci pomożemy.

Czy GTS Financial to oszustwo – czy to oszustwo?

Tak, uważamy, że GTS Financial to oszustwo. Otrzymywaliśmy wiadomości od klientów, którzy wspominali o braku możliwości wycofania swojego kapitału, co dodało inne bardzo negatywne cechy firmy.

Czy GTS Financial jest wiarygodny?

Nie. GTS Financial nie jest wiarygodna, jest bardzo niebezpieczną firmą: 1) ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, 2) ma bardzo złą reputację 3) ma dużo skarg 4) Jest to stosunkowo nowy broker bez stażu pracy. Te cechy sprawiają, że firma jest bardzo zawodna.

Jak odzyskać pieniądze z GTS Financial?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odzyskać swój kapitał, możesz to zobaczyć tutaj. Szczegółowo wyjaśniamy krok po kroku proces odzyskiwania pieniędzy od oszusta.

Czy istnieją (zalecane) alternatywy dla GTS Financial?

Tak, oczywiście są lepsze i bezpieczniejsze opcje! Tutaj możesz zobaczyć brokerów, których polecamy: ranking najlepszych brokerów.


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Czy GTS Financial to oszustwo? 2022 Recenzje»

 1. Maria Stiffel Roht odpowiedź

  BaFin złożył skargę na wszystkie oszustwa popełnione w Niemczech i innych krajach, bądź ostrożny

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Mari Stiffel, dziękuję za komentarz na temat GTS Financial. Ten broker to oszustwo. Bafin (niemiecki regulator finansowy) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link BAFIN). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz CZAT lub w FORMULARZU tego linku: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

   ---

   Witaj Mari Stiffel, vielen Dank für Ihren Kommentar zu GTS Financial. Dieser Broker ist ein Betrug. Vor ihnen hat die Bafin (Bundesanstalt für Finanzdienstleistungsaufsicht) bereits wegen Betrugs und Unregulierung gewarnt (Siehe BAFIN-Link). Senden Sie ihnen kein Geld, sie wollen mit Lügen so viel Geld wie möglich bekommen, die Operationen sind nicht echt, sie bringen das Geld nicht auf den Markt, sie lassen es nur so aussehen und am Ende sagen sie Ihnen, dass Sierloren haben und sie halten jest.

   Wenn Sie Ihr Geld abheben möchten, verlangen sie mehr, um Steuern, Gebühren, Legalisierungen usw. zu zahlen. Tun Sie es nicht Es ist ein klares Zeichen dafür, dass sie Ihr Geld stehlen wollen und sie werden nichts zurückgeben, selbst wenn Sie bezahlen.

   Wenn Sie weitere Informationen über das Unternehmen haben, bitten wir Sie, diese mit uns zu teilen, insbesondere wenn es sich um Informationen handelt, von denen Sie glauben, dass sie anderen Menschen durch eine Investition in dieses Unternehmen hel.

   Haben Sie Namen von Beratern, Telefonnummern, E-Mail-Adressen, von denen sie Sie kontaktiert haben? Erinnern Sie sich, wie Sie überhaupt auf diesen Broker gestoßen sind?

   Um Ihr Geld zurückzuerhalten, versuchen Sie es in unserem CHAT oder in Form dieses Linki: HOLEN SIE IHR GELD EIN

   Grüße.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.