Komentarze GTCM

W tej sekcji przeanalizujemy brokera GTCM (zwanego też gtcm.com), jest brokerem Forex, ETF i CFD. Czy GTCM naprawdę jest zalecane do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

Być może zastanawiasz się, dlaczego sprawdzamy GTCM. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina będąc częścią: Depaho spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

Jeśli chodzi o jego ubicación, broker wspomina, że ​​ma siedzibę na Cyprze.

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera, widzimy, że jest regulowany przez CySEC i FSCA.


Pamiętaj, że aby dokonać bezpiecznej inwestycji, najlepszą (i najbezpieczniejszą) opcją są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Zamiast tego podczas pracy z nieuregulowany broker, istnieje znacznie większe ryzyko utraty zainwestowanego kapitału, w przypadku gdy firma zbankrutuje lub, jak to zwykle bywa, niechętnie zwraca pieniądze.

Aby dowiedzieć się więcej o regulaminie zapraszamy do zapoznania się z następny link.

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez GTCM, zauważyliśmy, że oferuje 6 różne rodzaje kont/planów: Konto podstawowe, Konto Discovery, Konto Srebrne, Konto Złote, Konto Diamentowe i Konto VIP. Zostawiamy obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto podstawowe: minimalny depozyt początkowy 200 USD, bezpłatny e-book, bezpłatne szkolenie, menedżer konta osobistego, handel jednym kliknięciem, alerty, autochartist.

Konto odnajdywania: Minimalny depozyt początkowy w wysokości 2.000 USD, bezpłatny e-book, bezpłatne szkolenie, osobisty menedżer konta, handel jednym kliknięciem, alerty, autochartist, 10% zniżki od ceny.

Konto Srebrne: Minimalny depozyt początkowy w wysokości 5.000 USD, bezpłatny e-book, bezpłatne szkolenie, osobisty menedżer konta, handel jednym kliknięciem, alerty, autochartist, 20% zniżki od ceny.

Złote konto Gold: Minimalny depozyt początkowy w wysokości 10.000 30 USD, bezpłatny e-book, bezpłatne szkolenie, osobisty menedżer konta, handel jednym kliknięciem, alerty, autochartist, 17% rabatu cenowego, XNUMX% rabatu na reinwestycję.

Konto diamentowe: Minimalny depozyt początkowy w wysokości 15.000 40 USD, bezpłatny e-book, bezpłatne szkolenie, osobisty menedżer konta, informacje poufne, handel jednym kliknięciem, alerty, autochartist, 20% zniżki od ceny, XNUMX% zniżki na reinwestycję.

Konto VIP: Minimalny depozyt początkowy w wysokości 30.000 50 USD, bezpłatny e-book, bezpłatne szkolenie, osobisty menedżer konta, informacje poufne, handel jednym kliknięciem, alerty, autochartist, 33% zniżki od ceny, XNUMX% zniżki na reinwestycję.

Rodzaje kont GTCM
Rodzaje kont GTCM (1)
Rodzaje kont GTCM
Rodzaje kont GTCM (2)

Na poniższych obrazach możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć zdjęcie 1 w pełnym rozmiarze yKliknij tutaj, aby zobaczyć zdjęcie 2 w pełnym rozmiarze

Las platformy do obsługi oferowane przez GTCM to: platforma WebPROfit GTCM.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które GTCM udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Witryna GTCM
Witryna GTCM

GTCM zapewnia handlowcom lub interesariuszom następujące pomoce lub zasoby: niektóre wykresy na żywo, kalendarz ekonomiczny, aktualizacje rynkowe, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat OWZ |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: gtcm.com

Número de teléfono: +390294756883 | +357 22 300 500 | +357 22 300 542

E-mail: [email chroniony]

>>> Ocena włączona OWZ <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma GTCM jest godna zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Prawda jest taka, że ​​zalecamy ostrożność, ponieważ: jest to broker regulowany, ale niestety jest to regulacja, która w wielu przypadkach może być niebezpieczna, jej siedziba znajduje się w kraju niebezpiecznym do inwestowania (Cypr). Sugerujemy zachowanie ostrożności.

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o GTCM? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «GTCM: Ocena i komentarze»

 1. Maria Alejandra odpowiedź

  Zapraszają mnie do inwestowania, ale nie chcę, żeby kradli moje pieniądze lub oszukiwali. Możesz mi pomóc? Błogosławieństwa.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj María Alejandra, dziękuję za napisanie o GTCM. Obecnie ten broker jest uważany za oszustwo.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.