Grupa 500 komentarzy
W tej sekcji przeanalizujemy Grupa 500 (zwany także nazwą: group-500.com), jest pośrednikiem Forex y CFD. Czy Group 500 naprawdę jest polecana do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o Grupie 500 ✅, roszczenia, reklamacje 😡, doświadczenia 📝, analiza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2021), i co najważniejsze: Czy to grupa 500 ⚠️ bezpieczny broker? ⛔ Czy możemy zaufać tej firmie? ✅ Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

❌ Grupa 500 wspomina o byciu część: brak danych na ten temat.

 

❌ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​jest oparty na Szwajcaria, ale nie ma na to informacji, dlatego uważamy, że jest to fałszywe dane.

 

❌ Jeśli przeanalizujemy Twoje regulacja, nie wspominają nic o byciu a regulowany broker lub jego regulacja.

 

UWAGA: Grupa 500 jest brokerem NIEREGULOWANY. ⛔

📌 PamiętajBrokerzy regulowani są najlepszą (i najbezpieczniejszą) opcją, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowanym brokerem jest bardzo ryzykowna. 📌

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Grupę 500, zauważamy, że oferuje 5 różne rodzaje kont: Konto Srebrne, Konto Złote, Konto Platynowe, Konto Podpis i Konto VIP. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto Srebrne: minimalny depozyt w wysokości $ 10.000, całodobowa obsługa klienta, minimalna wielkość transakcji 24.

Złote konto Gold: minimalny depozyt w wysokości $ 25.000, całodobowa obsługa klienta, minimalna wielkość transakcji 24, osobisty opiekun klienta.

Konto Platynowe: minimalny depozyt w wysokości $ 100.000, całodobowa obsługa klienta, minimalna wielkość transakcji 24, osobisty opiekun klienta.

Konto podpisu: minimalny depozyt w wysokości $ 250.000, całodobowa obsługa klienta, dźwignia 24: 5, minimalna wielkość transakcji 1, osobisty menedżer konta.

Konto VIP: minimalny depozyt w wysokości $ 1.000.000, Tylko z zaproszeniem.

 

Grupa 500 typów kont
Grupa 500 typów kont

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania oferty Grupy 500 to: własna platforma.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które Group 500 udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona grupy 500
Strona grupy 500

Grupa 500 zapewnia następujące pomoce lub zasoby dla handlowców lub zainteresowanych: kalendarz ekonomiczny, informacje o oferowanych produktach, dział często zadawanych pytań, naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

🌐 Inne informacje na temat Grupa 500 🌐

 

🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻

🌏Strona internetowa: grupa-500.com

📞Numer telefonu: +447868813187 (Wielka Brytania) | +16479482782 (Kanada) | +41449746228 (Szwajcaria) | +61871401679 (Australia)

📧 E-mail: [email chroniony]

Możesz się zastanawiać, dlaczego dokonaliśmy przeglądu Grupy 500. Dokonaliśmy tego przeglądu i oceny, ponieważ otrzymaliśmy różne wiadomości i komentarze z pytaniem o wiarygodność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed podjęciem decyzji o inwestowaniu w firmę inwestycyjną.

Czy jesteś przedstawicielem tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

➡️ Ocena włączona Grupa 500 ⬅️

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Grupa 500 jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐Analiza 2021

 

❌ Po przeanalizowaniu tej firmy radzimy zachować ostrożność, ponieważ jest to bardzo nieprzejrzysta „offshore” firma-przykrywka, która nie oferuje informacji prawnych, nie jest zarejestrowana (lub jest zarejestrowana w raju podatkowym), a także nie ma regulacji ( firma nieregulowana). ❌

 

⛔ Uwaga : w sierpniu 2021 FCA, brytyjski regulator finansowy, potępił Grupa 500 z powodu nieuczciwych działań.

➡️ Łączyć z ⚠️  Ostrzeżenie FCA sierpień 2021.

 

⛔ Uwaga w sierpniu 2021 r. FINMA, szwajcarski organ nadzoru finansowego, wydał oświadczenie Grupa 500 za nieuczciwe działania.

➡️ Oplatać do ⚠️ Ostrzeżenie z sierpnia 2021 r. przez FINMA. 

 

📛 W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, sugerujemy zachowanie ostrożności. 📛

 

Nasza rada: Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora? 

 

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, czyli prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MIEJ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, a także zostawienia komentarza na naszej stronie internetowej ze swoimi doświadczeniami z tym brokerem.

 

🔻🔻 Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokerów mogli głosować. 🔻🔻

 

Co myślisz o Group500? Jakie było twoje doświadczenie?

 

Reklamuj się z nami

2 komentarze do «Grupa 500: Ocena i komentarze»

 1. Anioł odpowiedź

  Jestem dotknięty tą firmą złodziei, chciałbym, żebyś pomógł mi odzyskać moje pieniądze

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Angel, dziękuję za komentowanie Grupy 500. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *