Komentarze na temat handlu grawitacyjnego
W tej sekcji przeanalizujemy brokera Handel grawitacyjny (zwany również nazwą: gravity-trade.com), jest pośrednikiem Forex y CFD. Czy Gravity Trade jest naprawdę polecany do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o Gravity Trade ✅, roszczenia, reklamacje , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2021), i co najważniejsze: Czy to handel grawitacyjny? ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅ Gravity Trade wspomina o byciu część: Inure Consulting Sp.

 

❌ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​jest oparty na Dominika.

 

❌ Jeśli przeanalizujemy regulamin brokera, nie wspominaj nic o byciu regulowany broker lub jego regulacja.

 

UWAGA: Gravity Trade jest brokerem NIEREGULOWANY. ⛔

 

📌 PamiętajBrokerzy regulowani są najlepszą (i najbezpieczniejszą) opcją, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowanym brokerem jest bardzo ryzykowna. 📌

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Gravity Trade, zauważyliśmy, że oferuje 3 różne rodzaje kont: Konto Mikro, Konto Standardowe i Konto Tradera. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto mikro: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 250, 9 walut, dźwignia 1:200, marża od 3 punktów, ponad 25 narzędzi handlowych, bonusy do 30%, ubezpieczenie konta do 10%, 5 darmowych sygnałów miesięcznie.

Konto standardowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 500, 4 klasy aktywów, dźwignia 1:200, marża od 3 punktów, ponad 50 narzędzi handlowych, bonusy do 35%, ubezpieczenie konta do 35%, 10 darmowych sygnałów miesięcznie.

Konto tradera: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 1.000, 4 klasy aktywów, dźwignia 1:100, marża od 3 punktów, ponad 50 narzędzi handlowych, bonusy do 50%, ubezpieczenie konta do 40%, 15 darmowych sygnałów miesięcznie.

 

Rodzaje kont Gravity Trade
Rodzaje kont Gravity Trade

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania oferowane przez Gravity Trade to: Platformy GT-Trader MT5.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które Gravity Trade udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Witryna handlu grawitacyjnego
Witryna handlu grawitacyjnego

Handel grawitacyjny zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: trochę informacji o produktach, które oferujesz, trochę analiz, sekcja FAQ, naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

🌐 Inne informacje na temat Handel grawitacyjny 🌐

 

🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻

🌏Strona internetowa: grawitacja-trade.com

📞Numer telefonu: nie ma.

📧 E-mail: [email chroniony]

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję Gravity Trade. Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed podjęciem decyzji o inwestowaniu w firmę inwestycyjną.

Czy jesteś przedstawicielem tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

➡️ Ocena włączona Handel grawitacyjny ⬅️

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Handel grawitacyjny jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐Analiza 2021

 

❌ Po przeanalizowaniu tego zalecamy zachować ostrożność, ponieważ jest to broker, który nie jest regulowany i znajduje się w bardzo niebezpiecznym kraju dla tego typu działań, ponadto szukając opinii o Gravity Trade znajdujemy wiele negatywnych i ostrzec o tym brokerze .. ❌

 

📛 W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, sugerujemy zachowanie ostrożności. 📛

 
⛔ Uwaga ⛔ : Otrzymaliśmy wiadomości od klientów zapewniające, że Handel grawitacyjny utrzymuje bliskie relacje z Partnerzy SBN, brokera o złej reputacji, który złożył przeciwko niemu liczne skargi, oskarżając go o oszukanie użytkowników. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔
 
Nasza rada: Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora? 

 

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, czyli prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MIEJ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, a także zostawienia komentarza na naszej stronie internetowej ze swoimi doświadczeniami z tym brokerem.

 

🔻🔻 Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokerów mogli głosować. 🔻🔻

 

Co myślisz o Gravity Trade? Jakie było twoje doświadczenie?

 

Reklamuj się z nami

22 komentarze do «Gravity Trade: ocena i komentarze»

 1. Maximiliano Antunez odpowiedź

  Nie miałem też dobrego doświadczenia, do tej pory nie udało mi się wypłacić pieniędzy i nie sądzę, że mi się uda, nie wchodzę z tymi oszustami, wszystko stracone, zaświadczam.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Maximiliano, dziękuję za komentarz na temat Gravity Trade. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji na temat firmy, prosimy o udostępnienie ich nam, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę, takie jak adres, z którego dzwonią sprzedawcy oszustów.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 2. oszukany przez roberto martori odpowiedź

  🚨 UWAGA NIEBEZPIECZNE OSZUSTWO 🚨

  Roberto Martori dziękuję za okłamanie mnie w twarz. Obiecałeś mi zysk. Obiecałeś mi wypłaty. Teraz, gdy chcę się wycofać Gdzie jesteś? Syn suczki…. to mało. Jesteś złodziejem.

  🚨🚨 Przyjaciele ALERT !! 🚨🚨 Gravity Trade to oszustwo, niestety oszukali mnie, żeby im zaufać, z jakiegoś powodu nie zwróciłem uwagi na komentarze, które tutaj zamieszczają. I postanowiłem im zaufać. Może dlatego, że są dobrzy w słowach (kłamstwach). Może dlatego, że są dobrzy w obiecywaniu ci pieniędzy.

  🚨 UWAGA NIEBEZPIECZNE OSZUSTWO 🚨

  Wiesz co? Mogą pokazać ci miliardy dolarów, euro i funtów na gównianej platformie inwestycyjnej, ale co z tego, jeśli nie możesz wypłacić wkładu… ani grosza z tych pieniędzy?

  🚨 UWAGA NIEBEZPIECZNE OSZUSTWO 🚨

  Pozdrowienia dla oszusta Roberto Martori, profesjonalnego oszusta.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj oszukany, dzięki za komentowanie Gravity Trade. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji na temat firmy, prosimy o udostępnienie ich nam, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę, takie jak adres, z którego dzwonią sprzedawcy oszustów.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 3. oszukany odpowiedź

  Witam, zainwestowałem w Gravity trade 250 usd i poprosili mnie o dużo informacji zdjęcia mojej karty zdjęcie, które miało wyjść ze zdjęciem mnie z dowodem osobistym i frazą od JOINMAMY CHCĘ wiem, co mogę zrobić i czy moje pieniądze są zapisane w banku
  wszystkie e-maile i linki, które zostały do ​​mnie wysłane

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć, dziękuję za komentarz na temat Gravity Trade. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji na temat firmy, prosimy o udostępnienie ich nam, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę, takie jak adres, z którego dzwonią sprzedawcy oszustów.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 4. Pablo Andres odpowiedź

  Witam, zainwestowałem w handel Gravity i poprosili mnie o dużo informacji, zdjęcia mojej karty, zdjęcie, które miało wyjść ze zdjęciem mnie z dowodem osobistym i frazą z JOINMAMY, CHCĘ ZNAĆ co mogę zrobić i czy moje pieniądze zostaną zaoszczędzone w bsnco

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Paul, dziękuję za komentarz na temat Gravity Trade. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji na temat firmy, prosimy o udostępnienie ich nam, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę, takie jak adres, z którego dzwonią sprzedawcy oszustów.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 5. Oszukany odpowiedź

  Zostałem oszukany przez handel grawitacyjny, Pan Alessandro Suárez skontaktował się ze mną i aby dokonać wypłaty powiedział mi, że muszę płacić podatki

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Scammed, dziękuję za komentarz na temat Gravity Trade. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji na temat firmy, prosimy o udostępnienie ich nam, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę, takie jak adres, z którego dzwonią sprzedawcy oszustów.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 6. Martin Reategui odpowiedź

  Nadal jestem w grze inwestycyjnej i poprosił mnie o 2500 $ na opłacenie ubezpieczenia kapitału, wtedy zacząłem ponownie recenzować handel Gravity, ponieważ przed inwestycją na początku nie znalazłem informacji o tej firmie, inne niż jego strona internetowa .
  Teraz, gdy poprosili mnie o więcej pieniędzy, wracam do przeglądu informacji i znalazłem to miejsce, i tak, Roberto Martori jest moim doradcą, bardzo się martwię, ponieważ informacje opublikowane przez Jean Pierre'a są dokładnymi danymi od Roberto Martori .. .

  Co mogę z tym zrobić, aby odzyskać pieniądze?

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Martin, powiedz, że kontrolujesz pieniądze swojego ojca na kwotę 45.000 80 USD i myślałeś, aby je zainwestować, ale najpierw chcesz poznać szybkość zwrotów lub wypłat, poproś o 2% tego, co wysłałeś i trzymaj kciuki, powiedz, że pieniądze wyślesz mu jak tylko zobaczysz, że szybko wróci, bo możliwe, że twój ojciec będzie ich potrzebował za XNUMX tygodnie. Dziękujemy za komentowanie Gravity Trade. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji na temat firmy, prosimy o udostępnienie ich nam, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę, takie jak adres, z którego dzwonią sprzedawcy oszustów.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 7. CHARO odpowiedź

  Szanowni Państwo, chciałem skonsultować się w sprawie handlu grawitacyjnego odkąd zainwestowałem, a teraz proszą mnie o wypłatę prowizji za zwrot pieniędzy, dodatkowo mówią, że zablokowali moje konto, ponieważ chciałem wypłacić wszystkie moje pieniądze.

  JESTEŚCIE OSZUSTWAMI I CZY STRACIŁEM PIENIĄDZE?

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć CHARO, dziękuję za komentarz na temat Gravity Trade. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji na temat firmy, prosimy o udostępnienie ich nam, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę, takie jak adres, z którego dzwonią sprzedawcy oszustów.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj johanna, dopóki nie wyślesz pieniędzy, trudno coś się wydarzyć.

   Pozdrowienia.

 8. Jean Pierre odpowiedź

  Cześć, właśnie dokonałem wpłaty na handel grawitacyjny. Oczywiście widzę, że istnieją precedensy. Skutecznie próbuje manipulować sytuacją, zobowiązując się do wpłaty wyższej kwoty. wpłacić 400.00 dolarów dll.
  Udostępniam linki, to jest link przedni, który łączy Cię z platformą Gravity-trade: UXBpartners.com jest Mistrzem.

  https:// uxbpartners .com/checkout-affiliate
  https:// clients.gravity-trade .com/es/sign-in
  https:// gravity-trade .com/
  https:// uxbpartners .com/checkout-affiliate
  e-mail: [email chroniony] .com
  +447776310274 odpowiada na imię Raquel Ramirez (Rusa-Hispona)
  +447341036566 ”” Roberto Martori (kierownik ds. księgowości międzynarodowej)
  Mam nadzieję, że uda Ci się wyśledzić liczby – miejmy nadzieję, że uda Ci się znaleźć te osoby.
  Nie zapominaj, że to życie oferuje wiele możliwości, jednak dobre imię konkuruje tam, gdzie chcesz. uściski Mam nadzieję, że nie jesteś ofiarą tych oszustów. Mam nadzieję, że te informacje zostaną rozpowszechnione. Aby nie spadły niczego nie podejrzewając ...

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Jean Pierre, dziękuję za komentarz na temat Gravity Trade. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji na temat firmy, prosimy o udostępnienie ich nam, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę, takie jak adres, z którego dzwonią sprzedawcy oszustów.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 9. Joanna Valderas odpowiedź

  W ciągu 6 miesięcy z tym brokerem działam i do tej pory nie byłem w stanie dokonać wypłat i nie oddają mi pieniędzy ... szczury !!

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Joan, dziękuję za komentarz na temat Gravity Trade. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji na temat firmy, prosimy o udostępnienie ich nam, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę, takie jak adres, z którego dzwonią sprzedawcy oszustów.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

 10. Oszukany odpowiedź

  Zdecydowanie zostałem oszukany, nie mogę wypłacić pieniędzy, robią mi wiele wymówek

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Scammed, dziękuję za komentarz na temat Gravity Trade. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji na temat firmy, prosimy o udostępnienie ich nam, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę, takie jak adres, z którego dzwonią sprzedawcy oszustów.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *