Komentarze na temat GrahamFE

W tej sekcji przeanalizujemy brokera GrahamFE (zwanego również grahamfe.com), jest brokerem Forex, kryptowalut i CFD. Czy GrahamFE jest naprawdę zalecany do inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

Możesz się zastanawiać, dlaczego zrobiliśmy recenzję GrahamFE. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina o byciu częścią: GrahamFE FinServices LTD i Elit Property Vision LTD.

Jeśli chodzi o jego ubicación, pośrednik wspomina, że ​​ma siedzibę w: Bułgarii. 

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspomina nic o posiadaniu regulacji, więc uważamy, że jest to nieuregulowany broker. 

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez GrahamFE, zauważyliśmy, że oferują 6 różne rodzaje kont/planów: Konto Mikro, Konto Mini, Konto Srebrne, Konto Złote, Konto Diamentowe i Konto VIP. Zostawiamy obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto mikro- Minimalny depozyt początkowy 250 USD, dźwignia do 1:200, marża kredytu do 10%, comiesięczne przeglądy rynku.

Minikonto- Minimalny depozyt początkowy 2.500 USD, dźwignia do 1:200, marża kredytu do 25%, miesięczne przeglądy rynku, cotygodniowe seminaria internetowe.

Srebrny Kurs- Minimalny depozyt początkowy 10.000 1 $, dźwignia do 200:35, marża pożyczki do XNUMX%, cotygodniowe przeglądy rynku, cotygodniowe seminaria internetowe, osobisty menedżer konta.

Złote konto Gold- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 50.000 1 $, dźwignia do 200:50, do XNUMX% marży pożyczki, cotygodniowe seminaria internetowe, osobisty menedżer konta, osobisty analityk, osobiste sesje handlowe.

Konto diamentowe- Minimalny depozyt początkowy 250.000 1 $, dźwignia do 300: 75, do XNUMX% marży pożyczki, codzienny przegląd rynku, osobisty menedżer konta, osobisty analityk, cotygodniowe seminaria internetowe, codzienne sesje handlowe, zaproszenia na wydarzenia VIP.

Konto VIP- Minimalny depozyt początkowy 500.000 1 $, dźwignia do 400: 100, do XNUMX% marży pożyczki, codzienny przegląd rynku, osobisty menedżer konta, osobisty analityk, cotygodniowe seminaria internetowe, codzienne sesje handlowe, zaproszenia na wydarzenia VIP.

Rodzaje kont GrahamFE
Rodzaje kont GrahamFE

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi jakie oferuje GrahamFE to: platforma GrahamFE.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które GrahamFE udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Strona GrahamFE
Strona GrahamFE

GrahamFE zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: wyjaśnienie produktów finansowych GrahamFE, niektóre wykresy na żywo, wyjaśnienie podstawowych pojęć dotyczących świata inwestowania, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat GrahamFE |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: www.grahamfe.com

Número de teléfono: + 44 586247525

E-mail: [email chroniony]

>>> Ocena włączona GrahamFE <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy uważamy, że firma GrahamFE jest godna zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej być ostrożnym, ponieważ: jest to nieuregulowany broker, ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, szukając innych opinii o GrahamFE, znaleźliśmy dużą liczbę negatywnych recenzji, CNMV (hiszpański regulator) oznaczył GrahamFE jako pasek finansowy. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

⛔ Uwaga ⛔ : w październiku 2020 dodano CONSOB GrahamFE do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. Sugerujemy SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔.
➡️ Link do ostrzeżenia CONSOB z października 2020 r.
Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o GrahamFE? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «GrahamFE: Ocena i komentarze»

 1. Rafael Francisco Consuegra Valderrama odpowiedź

  Witam, ci "panowie" oszukali mnie 2000 € ... ... najpierw namawiają cię niewielką kwotą, potem proszą o więcej. Na szczęście nie przyjęli pożyczki z banku, jeśli nie oszukali mnie 10000 3 euro. Wszystko było idealne przez 4 lub XNUMX miesiące, aż wszyscy zniknęli. Bez poczty, bez telefonów, bez możliwości skontaktowania się z kimkolwiek …….Proszę nie wpaść w pułapkę. Jeśli ktoś z tej strony chce udzielić Ci więcej wyjaśnień, skontaktuj się ze mną pocztą….

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Rafael, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z GrahamFE. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.