Komentarze Goldvera
W tej sekcji przeanalizujemy brokera Goldver (zwany również nazwą: goldver.com), jest brokerem Forex i CFD. Czy Goldver jest naprawdę polecany do inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o Goldver ✅, roszczenia, reklamacje , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2021), i co najważniejsze: Czy to złoto? ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅ Goldver wspomina o byciu część: Goldbay Limited.

 

❌ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​ma opierać się na: Wyspy Marshalla.

 

❌ Jeśli przeanalizujemy regulamin brokera, nie wspominaj nic o byciu regulowany broker lub jego regulacja.

 

UWAGA: Goldver jest brokerem NIEREGULOWANY. ⛔

 

📌 PamiętajBrokerzy regulowani są najlepszą (i najbezpieczniejszą) opcją, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowanym brokerem jest bardzo ryzykowna. 📌

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Goldver, zauważamy, że oferuje 6 różne rodzaje kont: Konto Mini, Konto Brązowe, Konto Srebrne, Konto Złote, Konto Platynowe i Konto Diamentowe. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto mini: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 250, hNarzędzia do zarządzania ryzykiem, opiekun klienta, dźwignia do 1:200, kredyt marżowy do 15%.

Konto brązowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 1.000, narzędzia do zarządzania ryzykiem, opiekun klienta, dźwignia do 1:200, pożyczka z marżą do 25%, budowanie portfela.

Konto Srebrne: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 5.000, narzędzia do zarządzania ryzykiem, opiekun konta, dźwignia do 1:200, pożyczka z marżą do 35%, budowanie portfela, miesięczny handel z brokerem.

Złote konto Gold: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 25.000, narzędzia do zarządzania ryzykiem, account manager, dźwignia do 1:300, pożyczka z marżą do 50%, budowanie portfela, tygodniowy handel z brokerem, fFala ochrony inwestycji, wycofanie priorytetu.

Konto Platynowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 100.000, narzędzia do zarządzania ryzykiem, account manager, dźwignia do 1:300, pożyczka z marżą do 75%, budowanie portfela, tygodniowy handel z brokerem, fFundusz ochrony inwestycji, wypłata priorytetowa, opiekun konta.

Konto diamentowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 450.000, narzędzia do zarządzania ryzykiem, account manager, dźwignia do 1:400, pożyczka z marżą do 100%, budowanie portfela, tygodniowy handel z brokerem, fFundusz ochrony inwestycji, wypłata priorytetowa, opiekun konta, wyższe wynagrodzenie.

Rodzaje kont Goldver
Rodzaje kont Goldver

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania jakie oferuje Goldver to: Platforma WebTrader.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które Goldver udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa Goldver
Strona internetowa Goldver

Goldver zapewnia następujące pomoce lub zasoby dla handlowców lub zainteresowanych stron: wykresy na żywo, trochę informacji o produktach, które oferujesz, naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

🌐 Inne informacje na temat Goldver 🌐

 

🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻

🌏Strona internetowa: goldver.com

📞Numer telefonu: + 420255719040

📧 E-mail:  [email chroniony]

Możesz się zastanawiać, dlaczego recenzujemy Goldvera. Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed podjęciem decyzji o inwestowaniu w firmę inwestycyjną.

Czy jesteś przedstawicielem tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

➡️ Ocena włączona Goldver

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Goldver jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐Analiza 2021

 

❌ Po przeanalizowaniu tego zalecamy zachować ostrożność, ponieważ jest to broker, który nie jest regulowany i znajduje się w bardzo niebezpiecznym kraju dla tego typu działań (Wyspy Marshalla), dodatkowo szukając opinii o Goldver znajdujemy wiele które są negatywne i ostrzegają przed tym brokerem. ❌

 

📛 W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, sugerujemy zachowanie ostrożności. 📛

 

⛔ Uwaga ⛔ : w czerwcu 2021 dodano FSI Goldver do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia FSI z czerwca 2021 r.

 

Nasza rada: Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora? 

 

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, czyli prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MIEJ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, a także zostawienia komentarza na naszej stronie internetowej ze swoimi doświadczeniami z tym brokerem.

 

🔻🔻 Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokerów mogli głosować. 🔻🔻

 

Co myślisz o Goldverze? Jakie było twoje doświadczenie?

 

Reklamuj się z nami

2 komentarze do «Goldver: Ocena i komentarze»

 1. Viktor odpowiedź

  ALARM! FSI JUŻ OSTRZEGŁA PRZED TYM BROKEREM, ŻE TO OSZUST NIE PODEJDUJ, SZUKAMY ROZWIĄZANIA NA ODZYSKANIE NASZYCH PIENIĘDZY, CZY MOŻESZ NAM POMÓC?

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Viktor, dzięki za komentowanie Goldvera. Ten broker to oszustwo. FSI (Szwedzki Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Patrz łącze FSI). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *