Goldstein Invest Komentarze

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Goldstein Invest (zwany także goldstein-invest.com), jest brokerem Forex, kryptowalut i CFD. Czy Goldstein Invest jest naprawdę zalecany do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o Goldstein Invest ✅, roszczenia , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2021), i co najważniejsze: Czy Goldstein Invest ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy możemy wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wymienia przynależność do: Goldstein Invest Ltd.

 

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, pośrednik wspomina, że ​​ma siedzibę w: Wyspy Marshalla.

 

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: wspominają o byciu regulowanym przez CySEC i FCA, ale jest to całkowicie fałszywe, Goldstein Invest nie jest regulowany ani nadzorowany przez żaden organ.

 

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany broker to jest bardzo ryzykowne. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Goldstein Invest, zauważamy, że oferuje 4 różne rodzaje kont/planów: Konto Mini, Konto Standardowe, Konto Złote i Konto Platynowe. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Minikonto: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 500, zmienny spread, dźwignia do 1:50, dozwolony hedging, całodobowe wsparcie na żywo, minimalny wolumen transakcji 24 lota, ochrona przed ujemnym saldem, pierwsze 0.01 transakcji wolnych od ryzyka.

Konto standardowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 5.001, zmienny spread, dźwignia do 1:50, dozwolony hedging, całodobowe wsparcie na żywo, minimalny wolumen transakcji 24 lota, ochrona przed ujemnym saldem, pierwsze 0.01 transakcji wolnych od ryzyka.

Złote konto Gold: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 50.000, zmienny spread, dźwignia do 1:50, dozwolony hedging, całodobowe wsparcie na żywo, minimalny wolumen transakcji 24 lota, ochrona przed ujemnym saldem, pierwsze 0.01 transakcji wolnych od ryzyka.

Konto Platynowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 150.000, zmienny spread, dźwignia do 1:50, dozwolony hedging, całodobowe wsparcie na żywo, minimalny wolumen transakcji 24 lota, wsparcie dla transakcji VIP, ochrona przed ujemnym saldem, pierwsze 0.01 transakcji bez ryzyka.

Rodzaje rachunków Goldstein Invest
Rodzaje rachunków Goldstein Invest

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi jakie oferuje Goldstein Invest to: platformy MT4 y Sirix.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które Goldstein Invest udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa Goldstein Invest
Strona internetowa Goldstein Invest

Goldstein Invest zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: informacje o oferowanych usługach, wyjaśnienie niektórych ważnych pojęć, naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

🟢 Inne informacje na temat Goldstein Invest 🟢

 

⬇️ Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. ⬇️

🌏Strona internetowa: goldstein-invest.com

📞Numer telefonu: + 44 07985590944

📧 E-mail: [email chroniony]

Być może zastanawiasz się, dlaczego dokonaliśmy przeglądu Goldstein Invest. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

>>> Ocena włączona Goldstein Invest <<

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Goldstein Invest jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? ⭐ Analiza 2021

 

Po przeanalizowaniu tego zalecamy zachować ostrożność, ponieważ jest to broker, który nie jest regulowany i znajduje się w kraju bardzo niebezpiecznym dla tego typu działań (Wyspy Marshalla), dodatkowo szukając opinii o Goldstein Invest znajdujemy wiele, że są negatywne i ostrzegają o tym brokerze. Podsumowując: nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność using.

 

⛔ Uwaga ⛔ : w kwietniu 2021 FMA (Austria) dodane do Goldstein Invest do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia FMA z kwietnia 2021 r. ⚠️

 

⛔ Uwaga ⛔ : w sierpniu 2021 r. BAFIN, niemiecki regulator finansowy, donosił Goldstein Invest za nieuczciwe działania.

➡️ Łączyć z ⚠️ Ostrzeżenie z sierpnia 2021 r. przez BAFIN.

 

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

 

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

 

Co myślisz o Goldstein Invest? Jakie było twoje doświadczenie?

 

Reklamuj się z nami

2 komentarze do «Goldstein Invest: Ocena i komentarze»

 1. Jesica odpowiedź

  Mam bardzo złe doświadczenia, proszę powiedzieć, że są szanse na odzyskanie moich pieniędzy

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Jesica, dziękuję za komentarz na temat Goldstein Invest. Ten broker to oszustwo. Wielu klientów jest w takiej samej sytuacji, nie wysyła im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu powiedzą ci, że przegrałeś, a oni to zachowują.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *