GoldenStocks Capital Recenzje

Analiza Złotego Kapitału Akcji

➡️ W tej sekcji przeanalizujemy Kapitał Złotych Akcji (zwany także imieniem: goldenstockscapital.com), Chodzi o plik Broker Forex i CFD. Czy naprawdę warto zainwestować w Golden Stocks Capital? Czy lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

To możesz znaleźć następujące elementy: opinie o Golden Stocks Capital ✅, roszczenia, skargi, doświadczenia, analiza najważniejszych cech tej firmy (aktualizacja 2022), a co najważniejsze: Czy Golden Stocks Capital jest bezpieczną stroną? ⛔ Czy możemy zaufać tej firmie? ✅ Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tej recenzji o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

ℹ️ Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

 • Golden Stocks Capital wspomina o byciu częścią Golden Stocks Capital Ltd i GStocks EOOD.
 • Jeśli chodzi o twoją lokalizację, według strony internetowej firma ma biura w Bułgarii i na Wyspach Marshalla, jednak nie znaleźliśmy ważnych informacji, które to potwierdzają, wszystko wskazuje na to, że są to nieprawdziwe dane.
 • Jeśli przeanalizujemy Twoje bezpieczeństwo, zauważamy, że Golden Stocks Capital wspomina o przepisach FSA Seszeli, ale widząc, że ten broker nie występuje w rejestrach tego podmiotu, wnioskujemy, że jest to nic innego jak wprowadzająca w błąd informacja.

UWAGA: Golden Stocks Capital jest brokerem NIEREGULOWANY.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowani, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowanym brokerem jest bardzo ryzykowna. 📌.

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Teraz przechodzimy do analizy typy kont że Golden Stocks Capital oferuje, w tym przypadku zauważamy, że oferuje 5 różnych rodzajów kont:

 • Konto mini: minimalny depozyt początkowy $ 250, dźwignia do 1:50, minimalny lot 0.01, spready od 3 pipsów.
 • Konto standardowe: minimalny depozyt początkowy $ 1.000, dźwignia do 1:75, minimalny lot 0.01, spready od 2.5 pipsów.
 • Konto Edge: minimalny depozyt początkowy $ 5.000, dźwignia do 1:100, minimalny lot 0.01, spready od 2.0 pipsów.
 • Konto premium: minimalny depozyt początkowy $ 40.000, dźwignia do 1:100, minimalny lot 0.01, spready od 1.5 pipsów.
 • Konto profesjonalne: minimalny depozyt początkowy $ 200.000, dźwignia do 1:150, minimalny lot 0.01, spready od 1.1 pipsów.

La platforma do działania że Golden Stocks Capital oferuje: własna platforma.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Tutaj przyjrzymy się różnym zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, którego Golden Stocks Capital udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być wielką zaletą dla brokera.

Strona internetowa GoldenStocks Capital
Strona internetowa Golden Stocks Capital

Golden Stocks Capital zapewnia: pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: krótkie wyjaśnienie oferowanych usług, wykresy na żywo, sekcja FAQ, niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Inny informacja na Kapitał Złotych Akcji

 

🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻.

 • 🌏Strona internetowa: goldenstockscapital.com
 • 📞Numer telefonu: + 35 932 204 153
 • 📧 E-mail: [email chroniony]

Może się zastanawiasz dlaczego recenzujemy Golden Stocks Capital. Zrobiliśmy tę recenzję i ocenę, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z prośbą o rzetelność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomóc inwestorom, dostarczanie klucz informacyjny o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć zanim będziesz skłonny lub nie, inwestując w firmę inwestycja.

Jesteś przedstawiciel tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

Wycena na Kapitał Złotych Akcji

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją: Czy wierzymy, że firma Golden Stocks Capital jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐ Analiza 2022 ⭐

❌ Po zapoznaniu się z tym, radzimy zachować ostrożność, ponieważ jest to firma nielegalna, której celem jest pobieranie pieniędzy od ludzi poprzez oszustwo i oszustwo. Nie jest zbyt przejrzysty, ponieważ nie oferuje informacji prawnych, nie pokazuje danych o jej rejestracji, a także nie ma regulacji (firma nieregulowana). ❌.


W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność.

UWAGA!: w marcu 2022 BaFin (Niemcy) dodane do Złotego Kapitału Akcji do twojej listy oszukańcze firmy finansowe, za działanie bez upoważnienia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ

➡️ Link do ostrzeżenia BaFin z marca 2022 r. ⚠️

UWAGA!: w maju 2022 BaFin dodane do Złotego Kapitału Akcji do twojej listy oszukańcze firmy finansowe, za działanie bez upoważnienia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ

➡️ Link do ostrzeżenia BaFin z maja 2022 r. ⚠️


Nasza rada: zawsze polecamy pracować tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, Czy nie lepiej mieć ochrona dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora?

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulamin brokera, to znaczy, że jest to prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MAJĄ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje autorytet do których w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą złożyć skargę. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania zostaw komentarz na naszej stronie internetowej z Twoim doświadczeniem z tym brokerem.

 

🔻🔻. Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować. 🔻🔻.

 

Co sądzisz o Golden Stocks Capital? Jakie było twoje doświadczenie?

 


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Kapitał Golden Stocks: ocena i recenzje»

 1. Abigail odpowiedź

  okradają każdego, kto wchodzi, trzymaj się z daleka

  bafin.de/SharedDocs/Veroeffentlichungen/DE/Verbrauchermitteilung/unerlaubte/2022/meldung_2022_03_16_goldenstocks_capital.html;jsessionid=0F856EB0FBFA30720E2F66A08A401DA8.1_cid501

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Abigail, dziękuję za komentarz na temat Golden Stocks Capital. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.