Komentarze na temat Golden Key Pro

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Golden Key Pro, jest brokerem opcji binarnych. Czy naprawdę polecamy Golden Key Pro do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w firmę?

Broker wspomina będąc częścią: RozwiązaniaCM LTD.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Jeśli chodzi o jego ubicación, broker wspomina, że ​​jest oparty na Sofia, Bułgaria.

Jeśli przeanalizujemy regulamin brokera, pośrednik o tym nie wspomina, uważamy, że jest to broker NIEREGULOWANY.

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Golden Key Pro, zauważyliśmy, że oferuje 6 rodzajów kont: Konto Mikro, Konto Mini, Konto Srebrne, Konto Złote, Konto Diamentowe i Konto VIP.

Konto mikro- Minimalny depozyt początkowy 500 USD, dźwignia do 1:200, miesięczne przeglądy rynku.

Po nim następuje Minikonto- Minimalny depozyt początkowy 2.500 $, dźwignia do 1:200, miesięczne przeglądy rynku, cotygodniowe webinaria na żywo.

Trzeci rodzaj konta to Konto Srebrne- Minimalny depozyt początkowy 10.000 1 $, dźwignia do 200: XNUMX, cotygodniowe przeglądy rynku, cotygodniowe seminaria internetowe na żywo, osobisty menedżer konta.

Czwartym typem konta jest Złote konto Gold- Minimalny depozyt początkowy 50.000 1 $, dźwignia do 200: XNUMX, cotygodniowe przeglądy rynku, cotygodniowe seminaria internetowe na żywo, osobisty menedżer konta, osobisty broker, cotygodniowe sesje jeden do jednego.

To konto jest śledzone przez Konto diamentowe- Minimalny depozyt początkowy 250.000 1 $, dźwignia do 300: XNUMX, codzienne przeglądy rynku, cotygodniowe seminaria internetowe na żywo, osobisty menedżer konta, osobisty broker, codzienne sesje jeden-do-jednego, zaproszenia na wydarzenia VIP.

Ostatnim typem konta jest Konto VIP- Minimalny depozyt początkowy 500.000 1 $, dźwignia do 400: XNUMX, codzienne przeglądy rynku, cotygodniowe seminaria internetowe na żywo, osobisty menedżer konta, osobisty broker, codzienne sesje jeden do jednego, zaproszenia na wydarzenia VIP, bardzo wąskie spready.

Możesz zobaczyć jeszcze więcej funkcji dotyczących typów kont brokera Golden Key Pro na poniższym obrazku, kliknij aqui aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze:

Rodzaje kont Golden Key Pro
Rodzaje kont Golden Key Pro

Te platformy do obsługi że oferty Golden Key Pro to: własna platforma Golden Key Pro (wierzymy, ponieważ nie określają tego).

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla tradera, które Golden Key Pro udostępnia na swojej stronie internetowej.

Strona internetowa Golden Key Pro
Strona internetowa Golden Key Pro

Golden Key Pro zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: wyjaśnienie niektórych podstawowych pojęć w świecie handlu, takich jak analiza fundamentalna, analiza techniczna, zmienność, niewiele więcej.

CarterFS, Easy Line Pro i Golden Key Pro, ta sama firma?

Czy Carterfs, Easy Line Pro i Golden Key Pro to ta sama firma? (dzięki Gregorio za wskazanie podobieństw) Godne uwagi podobieństwa między ich stronami internetowymi:

1- Zwróć uwagę na praktycznie ten sam projekt, ten sam tekst „inwestuj pieniądze z profesjonalistami”, tę samą typografię, którą możesz Spójrz tutaj obraz w pełnym rozmiarze

Carterfs, Easy Line Pro i Golden Key Pro
Carterfs, Easy Line Pro i Golden Key Pro

2- Również na stronie głównej zauważ ten sam tekst, te same ikony i tuż pod obrazem, praktycznie to samo, ponownie witrynę Carterfs, następnie Easy Line Pro, a następnie Golden Key. Spójrz tutaj obraz w pełnym rozmiarze

Carterfs, Easy Line Pro i Golden Key Pro
Carterfs, Easy Line Pro i Golden Key Pro

3- W stopce obu stron internetowych treść i projekt są praktycznie takie same. zrobić kliknij tutaj aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Carterfs, Easy Line Pro i Golden Key Pro
Carterfs, Easy Line Pro i Golden Key Pro

4- Jeśli na przykład ponownie przejdziemy do sekcji „O nas”, treść jest taka sama i projekt jest taki sam, zaczynając od lewej strony internetowej Carterfs, następnie Easy Line Pro i Golden Key Pro. kliknij tutaj aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Carterfs, Easy Line Pro i Golden Key Pro
Carterfs, Easy Line Pro i Golden Key Pro

Możesz przeczytać tutaj nasze recenzja na Carterfs i tutaj możesz przeczytać recenzja o Easy Line Pro.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Inne informacje o Golden Key Pro

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: www.goldenkeypro.com/?lang=es/

Número de teléfono: nie podano

E-mail: [email chroniony]

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma Golden Key Pro jest godna zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Ponieważ uważamy, że Golden Key Pro to ta sama firma (ale pod inną nazwą) co Carterfs, co zostało omówione powyżej w tej sekcji, oraz Carterfs ma bardzo złą reputacjęUważamy, że nie jest godny zaufania, nie polecamy Golden Key Pro Poza tym Golden Key Pro jest brokerem NIEREGULOWANYM.

Aktualizacja ze stycznia 2019: CNMV (hiszpański organ regulacyjny) wydał ostrzeżenie przed Golden Key Pro

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o Golden Key Pro? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

7 komentarze do «Golden Key Pro: ocena i komentarze»

 1. ANTONIO MARIN RUEDA odpowiedź

  Jestem z Malagi, zostałem oszukany przez Golden Key Pro między lutym a marcem, datami, w których z nimi działałem, osiągałem „podobno” spore zyski, jak to widziałem na platformie. 6 kwietnia powiedziałem im, że chcę przestać i poprosić o wypłatę, powiedzieli mi, że nie ma problemu
  od tego dnia nie mogę już z nimi rozmawiać.
  Teraz nie mogę znaleźć wyspecjalizowanych prawników w tej sprawie, poszedłem zgłosić to na Policję, zabrali moje dane i powiedzieli, że poinformują mnie, jak i gdzie złożyć skargę, minął miesiąc i nadal mam brak informacji o tym, jak i gdzie zgłaszać i czy można podjąć działania prawne, które mogą przynieść owoce.
  Czy komuś udało się odzyskać pieniądze?
  Czy ktoś może nas poprowadzić.

  Dziękuję.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Antonio, bardzo dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Golden Key Pro… Czy pamiętasz, jak znalazłeś tę firmę?

   Pozdrowienia.

  • Fran odpowiedź

   dobry

   mają już skargę złożoną w Madrycie. Jest w sądzie instruktażowym 50, a postępowanie (śledztwo) to 2360/17

 2. sanchez odpowiedź

  Swoją drogą, dzięki polecanym brokerom, wykonujesz dobrą robotę i jesteś ujściem dla wielu osób, które mają kłopoty z tymi złodziejami, szkoda, że ​​wcześniej Cię nie znaleźliśmy
  Pozdrowienia i podziękowania

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witam Sanchez, bardzo dziękuję, naszym zadaniem jest przeprowadzenie tego typu przeglądu… Z tego, co komentujesz, zawsze zalecamy zbadanie firmy, przynajmniej trochę, przed zainwestowaniem kapitału.

   Pozdrowienia.

 3. sanchez odpowiedź

  Dzień dobry musimy iść zgłosić się na policję, nie możemy stać w miejscu i żałować, że nas oszukali, nie zobaczymy już pieniędzy więc przynajmniej wiadomo, że ten motłoch istnieje, jeśli nie ma skarg to policja nie mogę nic zrobić, im więcej skarg, tym więcej siły zrobimy
  Zostałem oszukany i mieszkam w Katalonii, ponieważ kiedy poszedłem to zgłosić, powiedzieli mi, że nie było żadnych skarg na to w całej Katalonii !!!
  Mamy w swoich rękach starać się, aby nikomu się to nie przydarzyło, więc zadenuncjować tego, kto tego nie zrobił
  Zostałem oszukany przez Golden Key Pro

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Sanchez, bardzo dziękuję za podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami z Golden Key Pro, ponieważ w twoich komentarzach jest dużo prawdy.

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.