Komentarze Goldbachinvest
W tej sekcji przeanalizujemy Goldbachinwest (zwany również nazwą: goldbachinvest.com), jest pośrednikiem Forex, Criptomonedas y CFD. Czy Goldbachinvest naprawdę jest rekomendowany do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o Goldbachinvest ✅, roszczenia, reklamacje 😡, doświadczenia 📝, analiza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2021), i co najważniejsze: Czy goldbachinvest ⚠️ bezpieczny broker? ⛔ Czy możemy zaufać tej firmie? ✅ Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

❌ Goldbachinvest wspomina o byciu część: Gold Bach Invest LIMITED.

 

❌ Jeśli chodzi o twoje ubicación, firma ma siedzibę w Wyspy Marshalla.

 

❌ Jeśli przeanalizujemy Twoje bezpieczeństwozaobserwowaliśmy, że Goldbachinvest nie posiada żadnych regulacji.

 

UWAGA: Goldbachinwest jest brokerem NIEREGULOWANY. ⚠

 

📌 PamiętajBrokerzy regulowani są najlepszą (i najbezpieczniejszą) opcją, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowanym brokerem jest bardzo ryzykowna. 📌

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Teraz przejdziemy do analizy rodzajów kont, które oferuje Goldbachinwest, w tym przypadku, obserwujemy, że oferuje 7 różne rodzaje kont. Zostawimy Ci obraz z dodatkowymi informacjami na temat każdego rodzaju konta.

Konto podstawowe: minimalny depozyt początkowy $ 200, darmowy e-book, darmowe szkolenie, osobisty opiekun konta, insider handlowy.

Konto odnajdywania: minimalny depozyt początkowy $ 2.000, darmowy e-book, darmowe szkolenie, osobisty opiekun konta, insider handlowy.

Konto Srebrne: minimalny depozyt początkowy $ 5.000, darmowy e-book, darmowe szkolenie, osobisty opiekun konta, insider handlowy.

Konto Złote: minimalny depozyt początkowy $ 10.000, darmowy e-book, darmowe szkolenie, osobisty opiekun konta, insider handlowy.

Konto premium: minimalny depozyt początkowy $ 15.000, darmowy e-book, darmowe szkolenie, osobisty opiekun konta, insider handlowy.

Konto VIP: minimalny depozyt początkowy $ 30.000, darmowy e-book, darmowe szkolenie, osobisty opiekun konta, insider handlowy.

Konto VIP +: minimalny depozyt początkowy $ 50.000, darmowy e-book, darmowe szkolenie, osobisty opiekun konta, insider handlowy.

Rodzaje kont Goldbachinvest
Rodzaje kont Goldbachinvest

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania jakie oferuje Goldbachinvest to: MetaTrader 4.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Tutaj przyjrzymy się różnym zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, którego Goldbachinvest udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa Goldbachinvest
Strona internetowa Goldbachinvest

Goldbachinwest zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: wyjaśnienie rynków, na których działa, sekcja często zadawanych pytań, niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

🌐 Inne informacje na temat Goldbachinwest 🌐

 

🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻

🌏Strona internetowa: goldbachinvest.com

📞Numer telefonu: + 44 1213 14 3345

📧 E-mail: [email chroniony]

Być może zastanawiasz się, dlaczego recenzujemy Goldbachinvest. Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed podjęciem decyzji o inwestowaniu w firmę inwestycyjną.

Czy jesteś przedstawicielem tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

➡️ Ocena włączona Goldbachinvest

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Goldbachinwest jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐Analiza 2021

 

❌ Po sprawdzeniu radzimy zachować ostrożność, ponieważ jest to wyraźnie ugruntowana firma, która pobiera pieniądze od ludzi poprzez oszustwo i oszustwo. Jest bardzo nieprzejrzysty, ponieważ prawie nie zawiera informacji prawnych, jest zarejestrowany w raju podatkowym i jakby tego było mało, brakuje mu też regulacji (spółka nieregulowana). ❌

 

📛 W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, sugerujemy zachowanie ostrożności. 📛

 

⛔ Uwaga ⛔ : we wrześniu 2021 dodano CNMV Goldbachinwest do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia CNMV z września 2021 r.

 


Nasza rada: zawsze polecamy pracować tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, Czy nie lepiej mieć ochrona dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora?

 

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, czyli prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MIEJ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, a także zostawienia komentarza na naszej stronie internetowej ze swoimi doświadczeniami z tym brokerem.

 

🔻🔻 Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokerów mogli głosować. 🔻🔻

 

Co myślisz o Goldbachinvest? Jakie było twoje doświadczenie?

 

Reklamuj się z nami

2 komentarze do «GoldBachInvest: Ocena i komentarze»

 1. Enzo Fernández odpowiedź

  CNMV WYSŁAŁ JE NA SWOJĄ CZARNĄ LISTĘ, NIE MOGĘ GO USUNĄĆ POTRZEBUJĘ POMOCY

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Enzo Fernandez, dziękuję za komentarz na temat GoldBachInvest. Ten broker to oszustwo. CNMV (Hiszpański Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link CNMV). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *