✔️ Informacje sprawdzone i zaktualizowane w czerwcu 2024 r. przez Pedro Martínez González

Komentarze GoEverUps
W tej sekcji przeanalizujemy brokera GoEverUps (nazywany również nazwą: goeverups.co), jest brokerem Forex, kryptowalut i CFD. Czy naprawdę poleca się GoEverUps przy dokonywaniu inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o GoEverUps ✅, roszczenia, reklamacje , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2022), i co najważniejsze: Czy to się dzieje? ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

❌ GoEverUps wspomina o byciu część: brak danych na ten temat.

❌ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​jest oparty na Niemcy, ale nie ma na to informacji, dlatego uważamy, że jest to fałszywe dane.

❌ Jeśli przeanalizujemy regulamin brokera, oni wspominają być regulowane przez BaFin i CONSOB, ale jest to całkowicie fałszywe, ponieważ nie ma ich w rejestrach tych organów.

UWAGA: GoEverUps jest brokerem NIEREGULOWANY. ⛔.

📌 PamiętajBrokerzy regulowani są najlepszą (i najbezpieczniejszą) opcją, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowanym brokerem jest bardzo ryzykowna. 📌

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez GoEverUps, zauważyliśmy, że oferuje 4 różne rodzaje opakowań: Konto Mikro, Konto Standardowe, Konto Premium i Konto VIP. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto mikro: minimalny depozyt początkowy w wysokości 250 USD / EUR, spready od 1 pipsa, dźwignia do 1:500, piąte miejsce po przecinku, minimalny lot 0.01, poziom margin call / stop out 40% / 10%.

Konto standardowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości 2.500 USD / EUR, spready od 1 pipsa, dźwignia do 1:300, piąte miejsce po przecinku, minimalny lot 0.01, poziom margin call / stop out 50% / 20%.

Konto premium: minimalny depozyt początkowy w wysokości 25.000 USD / EUR, spready od 0.6 pipsa, dźwignia do 1: 100, piąte miejsce po przecinku, minimalny lot 0.1, poziom margin call / stop out 50% / 20%.

Konto VIP: minimalny depozyt początkowy w wysokości 100.000 USD / EUR, spready od 0.2 pipsa, dźwignia do 1: 100, piąte miejsce po przecinku, minimalny lot 0.1, poziom margin call / stop out 50% / 20%.

Rodzaje kont GoEverUps
Rodzaje kont GoEverUps

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania oferowane przez GoEverUps to: własna platforma.

Zasoby | Stronie internetowej

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla tradera, które GoEverUps udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Witryna GoEverUps
Witryna GoEverUps

GoEverUps zapewnia następujące pomoce lub zasoby dla traderów lub zainteresowanych: kalendarz ekonomiczny, kalkulatory, wykresy na żywo, informacje o oferowanych produktach, dział FAQ, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

🌐 Inne informacje na temat GoEverUps 🌐

🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻

🌏Strona internetowa: goeverups.com

📞Numer telefonu: + 49 69 5669 7776

📧 E-mail: [email chroniony]

Być może zastanawiasz się, dlaczego sprawdziliśmy GoEverUps. Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed podjęciem decyzji o inwestowaniu w firmę inwestycyjną.

Czy jesteś przedstawicielem tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

➡️ Ocena włączona GoEverUps ⬅️

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? GoEverUps jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐Analiza 2022

❌ Po przeanalizowaniu tej firmy radzimy zachować ostrożność, ponieważ jest to firma przykrywka – „offshore”, która próbuje podszywać się pod regulowanego brokera, ale nie jest nigdzie zarejestrowana (lub jest zarejestrowana w raju podatkowym) i też nie ma regulacji (firma nieregulowana). ❌

📛 W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, sugerujemy zachowanie ostrożności. 📛.

⛔ Uwaga ⛔ : w czerwcu 2021 dodano CNMV GoEverUps do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia ⚠️ CNMV czerwiec 2021 r.

⛔ Uwaga ⛔ : w marcu 2023 r. HCMC dodał do GoEverUps do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do porady HCMC z marca 2023 r. ⚠️

Nasza rada: Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora? 

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, czyli prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MIEJ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, a także zostawienia komentarza na naszej stronie internetowej ze swoimi doświadczeniami z tym brokerem.

🔻🔻 Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokerów mogli głosować. 🔻🔻

[identyfikator demokracji=”1827″]
O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

4 komentarze do «GoEverUps: ocena i komentarze»

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj ANONIM, dzięki za komentarz na temat GoEverUps. Ten broker to oszustwo. Bafin (niemiecki regulator finansowy) już ostrzegł przed nimi, za oszustwa i brak regulacji (Zobacz łącze HCMC). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz CZAT lub w FORMULARZU tego linku: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 1. Antonella odpowiedź

  Z pewnością ten broker pojawił się wskazany przez cnmv jako chiringuito, są mi winni 4.000 € Nie mam pojęcia jak je odzyskam

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Antonella, dziękuję za komentowanie GoEverUps. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *