✔️ Informacje sprawdzone i zaktualizowane w grudniu 2023 r. przez Pedro Martíneza Gonzáleza

W tej sekcji powiemy Ci dlaczego NIE powinieneś inwestować w GoArbit. Analizujemy serwis, obserwujemy każdy szczegół i badamy główne cechy, które są brane pod uwagę przy wyborze dobrego brokera takie jak lokalizacja, firma do której należy, jej regulacja, jej reputacja…

W kilku słowach NIE POLECAMY. Poniżej przedstawimy Ci najważniejsze informacje o GoArbit i wyjaśnimy, dlaczego doszliśmy do takiego wniosku:

Podstawowe informacje

🌐 WWWgoarbit.com
🏠 spółkaNieznany (Jenrry Poueriet (Instagram), Maria Alejandra Maldonado (Instagram))
⚖️. RozporządzenieNieregulowany
📧 E-mail[email chroniony]
📈 Plataformanieznany
📌 Adresnieznany

⚠️ GoArbit nie wymienia nawet nazwy prawnej firmy, która ją obsługuje. Klienci nie są chronieni. Firma znajduje się w bardzo niebezpiecznym miejscu, bądź ostrożny. ⚠️

Rodzaje kont

Teraz przejdziemy do analizy rodzajów kont, które oferuje Przejdź do Arbitu, w tym przypadku, nie znaleźliśmy informacji wskazujące na istnienie różnych rodzajów kont.

Informacje w sieci

Strona internetowa GoArbit

GoArbit podaje tylko krótkie wyjaśnienie oferowanych przez siebie usług, niewiele więcej.

Lista numerów telefonów

Do tej pory nie znaleźliśmy numerów telefonów.

???? Ostateczna ocena GoArbit ????

Wreszcie, w kilku słowach, nasza rekomendacja to: NIE INWESTUJ Z GoArbit.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, jest to firma finansowa zlokalizowana w miejscu, w którym nie będziesz mieć ochrony przed prawem na wypadek pokrzywdzenia, czyli nie będziesz mógł do nikogo dochodzić, jeśli dojdzie do nieszczęśliwego zdarzenia, takiego jak nagła strata swoich funduszy lub zamknięcie firmy.

W przypadku problemów najprawdopodobniej władze Twojego kraju nie będą w stanie nic zrobić. Jako klient tej firmy nie jesteś chroniony!

Inwestowanie u nieregulowanych brokerów lub brokerów z siedzibą w takich krajach jest bardzo ryzykowne. Najlepiej inwestować u regulowanego brokera z siedzibą w poważnym kraju.

Recenzja wideo GoArbit

aktualizacje

Wiadomości o GoArbit:

data Aktualizacja wiadomości
kwiecień 2023Zgodnie z otrzymanymi informacjami GOARBIT jest powiązany z firmą/tokenem o nazwie Square Maker i Grupa GoFintech, ze stroną internetową squaremaker.org. PROPONUJEMY OSTROŻNOŚĆ
czerwiec 2023GoArbit jest potępiony przez Organ regulacyjny CNV.

Opinie o los usuarios

Co myślisz o GoArbit? Jakie było twoje doświadczenie?

Jaka jest Twoja opinia? Zapraszamy do współpracy i głosowania. Możesz również zostawić komentarz na temat swoich doświadczeń z GoArbit.

Na końcu recenzji znajdziesz komentarze klientów.


Jak ubiegać się o pieniądze oszukane przez GoArbit

Jak zgłosić GoArbit

Najczęściej zadawane pytania

Jak zgłosić GoArbit?

To zależy od tego, gdzie jesteś, powinieneś udać się do organu nadzoru finansowego w swoim kraju. Napisz do nas komentarz do tej recenzji, a my Ci pomożemy.

Czy GoArbit to oszustwo – czy to oszustwo?

Tak, uważamy, że GoArbit to oszustwo. Otrzymywaliśmy wiadomości od klientów, którzy wspominali o braku możliwości wycofania swojego kapitału, co dodało inne bardzo negatywne cechy firmy.

Czy GoArbit jest godny zaufania?

Nie. GoArbit nie jest godna zaufania, to bardzo niebezpieczna firma: 1) ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, 2) ma bardzo złą reputację 3) ma dużo skarg 4) Jest to stosunkowo nowy broker bez stażu pracy. Te cechy sprawiają, że firma jest bardzo zawodna.

Jak odzyskać pieniądze z GoArbit?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odzyskać swój kapitał, możesz to zobaczyć tutaj. Szczegółowo wyjaśniamy krok po kroku proces odzyskiwania pieniędzy od oszusta.

Czy istnieją (zalecane) alternatywy dla GoArbit?

Tak, oczywiście są lepsze i bezpieczniejsze opcje! Tutaj możesz zobaczyć brokerów, których polecamy: ranking najlepszych brokerów.


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

90 komentarze do «GoArbit: Ocena i komentarze»

 1. ANONYMOUS odpowiedź

  CNV ich potępiła, bądź ostrożny.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj ANONIMOWY, został on również potępiony przez większość światowych organów regulacyjnych. TO Oszuści, BĄDŹCIE BARDZO OSTROŻNI, NIE INWESTUJCIE!!!

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.