W tej sekcji powiemy Ci dlaczego NIE powinieneś inwestować w Go4rex. Analizujemy serwis, obserwujemy każdy szczegół i badamy główne cechy, które są brane pod uwagę przy wyborze dobrego brokera takie jak lokalizacja, firma do której należy, jej regulacja, jej reputacja…

W kilku słowach NIE POLECAMY. Poniżej przedstawimy Ci najważniejsze informacje o Go4rex i wyjaśnimy, dlaczego doszliśmy do takiego wniosku:

Podstawowe informacje

🌐 WWWgo4rex.pl
🏠 spółkaFX Capital Ltd i Karjuk Ltd
⚖️. RozporządzenieFSA (Seszele)
📧 E-mail[email chroniony]
📈 PlataformaMetaTrader 4 (MT4)
📌 AdresApartament C, Orion Mall Palm Street, Victoria Mahe, Seszele

⚠️ Właścicielem Go4rex jest firma FX Capital Ltd znajduje się na Seszelach, potencjalnie niebezpieczny raj podatkowy dla swoich klientów ze względu na brak regulacji i brak powagi. Klienci nie są chronieni. Firma znajduje się w bardzo niebezpiecznym miejscu, bądź ostrożny. ⚠️

Rodzaje kont

Teraz przeanalizujemy rodzaje kont, które oferuje Go4rex, w tym przypadku obserwujemy, że oferuje 5 różnych rodzajów kont:

Typ kontaMinimalny depozyt początkowy
Basic$ 250
Brąz$ 1.000
srebrny$ 2.500
złoto$ 10.000
Platyna$ 25.000

Informacje w sieci

Strona internetowa Go4rex

Go4rex zawiera podstawowe wyjaśnienia dotyczące oferowanych przez siebie produktów finansowych, sekcję edukacyjną, słowniczek, indeks aktywów, wiadomości rynkowe choć w języku angielskim, kalendarz ekonomiczny również w języku angielskim, alerty, niektóre kalkulatory finansowe, niewiele więcej.

Lista numerów telefonów

 • Argentyna, Buenos Aires +541152190320
 • Chile, Santiago +56229381506
 • Kolumbia, Bogota +5715086171
 • Salwador, San Salwador +50321131757
 • Meksyk, Meksyk +525541703865
 • Panama +5078337905
 • Paragwaj +59598005410012
 • Peru, Lima +5117063278
 • Wielka Brytania +442038078564
 • Urugwaj +5984054565

???? Ocena końcowa Go4rex ????

Wreszcie, w kilku słowach, nasza rekomendacja to: NIE INWESTUJ Z Go4rex.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, jest to firma finansowa zlokalizowana w miejscu, w którym nie będziesz mieć ochrony przed prawem na wypadek pokrzywdzenia, czyli nie będziesz mógł do nikogo dochodzić, jeśli dojdzie do nieszczęśliwego zdarzenia, takiego jak nagła strata swoich funduszy lub zamknięcie firmy.

W przypadku problemów najprawdopodobniej władze Twojego kraju nie będą w stanie nic zrobić. Jako klient tej firmy nie jesteś chroniony!

Inwestowanie u nieregulowanych brokerów lub brokerów z siedzibą w takich krajach jest bardzo ryzykowne. Najlepiej inwestować u regulowanego brokera z siedzibą w poważnym kraju.

Recenzja wideo Go4rex

aktualizacje

Wiadomości o Go4rex:

dataAktualizacja wiadomości
czerwiec 2022Skarga przeciwko Go4rex od organu nadzoru finansowego: Nadzór Bankowy (Regulator Finansowy Ekwadoru).
sierpnia 2022Otrzymujemy dużą liczbę wiadomości od klientów Go4rex, którzy twierdzą, że nie mogą wycofać swojego kapitału.

Opinie o los usuarios

Co myślisz o Go4rexie? Jakie było twoje doświadczenie?

Jaka jest Twoja opinia? Zapraszamy do współpracy i głosowania. Możesz także zostawić komentarz na temat swojego doświadczenia z Go4rex.

Na końcu recenzji znajdziesz komentarze klientów.


Jak odebrać pieniądze oszukane przez Go4rex?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odebrać swój kapitał, jeśli zostałeś oszukany, w dalszej części sekcji FAQ znajdziesz nasze porady.

Jak zgłosić go4rex

Jeśli czujesz się niezadowolony z usług świadczonych przez firmę i z jakiegoś powodu chcesz to zgłosić, poniżej, w dziale FAQ, znajdziesz najlepszy sposób na zgłoszenie tej firmy.

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę zgłosić Go4rex?

To zależy od tego, gdzie jesteś, powinieneś udać się do organu nadzoru finansowego w swoim kraju. Napisz do nas komentarz do tej recenzji, a my Ci pomożemy.

Czy Go4rex to oszustwo – czy to oszustwo?

Tak, wierzymy, że Go4rex to oszustwo. Otrzymywaliśmy wiadomości od klientów, którzy wspominali o braku możliwości wycofania swojego kapitału, co dodało inne bardzo negatywne cechy firmy.

Czy Go4rex jest godny zaufania?

Nie. Go4rex nie jest godny zaufania, to bardzo niebezpieczna firma: 1) ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, 2) ma bardzo złą reputację 3) ma dużo skarg 4) Jest to stosunkowo nowy broker bez stażu pracy. Te cechy sprawiają, że firma jest bardzo zawodna.

Jak odzyskać pieniądze od Go4rex?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odzyskać swój kapitał, możesz to zobaczyć tutaj. Szczegółowo wyjaśniamy krok po kroku proces odzyskiwania pieniędzy od oszusta.

Czy istnieją (zalecane) alternatywy dla Go4rex?

Tak, oczywiście są lepsze i bezpieczniejsze opcje! Tutaj możesz zobaczyć brokerów, których polecamy: ranking najlepszych brokerów.


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

711 komentarze do «Go4rex: ocena i recenzje»

 1. Othniel odpowiedź

  Jak godny polecenia jest bitcoin 360 Ai, wpisałem to w wyszukiwarce i jak się zarejestrowałem ale zrobiłem pierwszą wpłatę to operator nalegał abym zrobił to przelewem ale zauważyłem że tam gdzie się zalogowałem nie mówił tego samego nazwa jak ją uruchomiłem i zapytałem operatora, a ona powiedziała mi, że nazwa platformy to Go4rex, a następnie nie wykonałem przelewu, ale jestem zainteresowany wiedzą o bitcoin 360 ai

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Otniel, dzięki za napisanie o Bitcoin 360 Ai. Obecnie ten broker jest uważany za oszustwo.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 2. Miguela Arturo Larína odpowiedź

  Dobry wieczór, nazywam się Miguel Larin, zainwestowałem w tę platformę iw końcu, ponieważ nie miałem więcej środków do zainwestowania, wysłali mnie do audytora firmy, który nazywał się Petersson, poprosił mnie o 4.025 dolarów na w stanie zdeponować 25 000.00 z 50,000.00 XNUMX, które zarobił, ta platforma jest oszustwem, a najgorszym przypadkiem jest to, że wykorzystuje zdjęcia prezesa tego, co zarabia na każdej inwestycji,

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Miguel Arturo, oni są oszustami, zawsze próbują cię oszukać, od momentu wejścia do wyjścia, są przestępcami.

   Pozdrowienia.

 3. Zoila Ortega odpowiedź

  Chcę wiedzieć, co stało się z pieniędzmi pana Juana Quinde'a miesiąc temu zdeponowałem 650 $ i do tej pory wzywają do zwrotu kapitału i zarobków

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Zoila, mogę ci powiedzieć, że niestety nigdy nie zwrócą twoich pieniędzy, są oszustami, zyski są przez nich sztucznie tworzone, a następnie proszą cię o okup za twoje własne pieniądze, tworzą je, a pieniądze nigdy nie zostaną zostać ci zwrócone, nawet jeśli zapłacisz to, co mówią, to jeszcze jedno oszustwo.

   Dzięki za komentowanie Go4rex. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 4. daniel odpowiedź

  To niesamowite, nie biorę na siebie odpowiedzialności za dowiedzenie się, zanim zainwestuję jeszcze więcej w tych czasach. W lutym zacząłem z Go4Rex i od tego momentu zacząłem inwestować, zmieniła się moja sytuacja ekonomiczna i potrzebowałem zysków lub pieniędzy, w które zainwestowałem, aby móc utrzymać rodzinę, ale tak się nie stało, do dziś nie wróciły mi jedno peso, zawsze proszą mnie o pieniądze na zwrot: na opłacenie przepustek bankowych, czy znaczków, albo że był błąd z mojej strony itp. Jestem zdesperowany i najgorszy z siebie oszukany… Mam, według na konto prawie 100 tysięcy dolarów i potrzebuję ich teraz

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Danielu, nigdy ci tego nie dadzą, że pieniądze tak naprawdę nie istnieją, są oszustami, sztucznie kreują zyski, a potem proszą cię o okup za własne pieniądze, tworzą je i pieniądze będą nigdy nie zostanie Ci zwrócony, nawet jeśli zapłacisz To, co mówią, to tylko kolejne oszustwo.

   Dzięki za komentowanie Go4rex. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.