Idź Markety Komentarze

W tej sekcji przeanalizujemy Idź Rynki (zwany również nazwą: gomarkets.eu), jest pośrednikiem Forex y CFD. Czy naprawdę poleca się Go Markets, aby dokonać inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o Go Markets ✅, roszczenia, reklamacje , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2021), i co najważniejsze: Czy to Go Rynki ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅ Go Markets wspomina o byciu część: Go Markets Sp.

 

❌ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​jest oparty na Cypr.

 

❌ Jeśli przeanalizujemy Twoje Go Markets Ltd jest licencjonowana i regulowana na Cyprze przez CySEC.

 

UWAGA: Go Markets ma regulację SŁABA JAKOŚĆ. ⛔

 

📌 PamiętajBrokerzy regulowani są najlepszą (i najbezpieczniejszą) opcją, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowanym brokerem jest bardzo ryzykowna. 📌

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Go Markets, zauważyliśmy, że oferuje 2 różne rodzaje kont: Konto standardowe i Konto Go Plus +. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto standardowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial 100, dostępne spready od 1.1 pipsa, ponad 60 instrumentów handlowych.

Idź Plus + konto: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial € 250, prowizja € 2 na stronę na standardowy lot, ponad 60 instrumentów handlowych, spready od 0.0 pipsów, dedykowany opiekun konta.

 

Rodzaje kont Go Markets
Rodzaje kont Go Markets

Na poniższych obrazach możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze

Las platformy do obsługi jakie oferty Go Markets to: platforma MT4.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które Go Markets udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa Go Markets
Strona internetowa Go Markets

Idź Rynki zapewnia następujące pomoce lub zasoby dla handlowców lub interesariuszy: niektóre wykresy na żywo, kalendarz ekonomiczny, wiadomości, artykuły informacyjne, naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

🌐 Inne informacje na temat Idź Rynki🌐

 

🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻

🌏Strona internetowa: gomarkets.eu

📞Numer telefonu: +61 3 8566 7680 (międzynarodowy) / 1800 88 55 71 (Australia) / +357 25023910 (Cypr) / +44 203 637 7618 (Wielka Brytania)

📧 E-mail: [email chroniony] - [email chroniony]

Być może zastanawiasz się, dlaczego recenzujemy Go Markets. Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed podjęciem decyzji o inwestowaniu w firmę inwestycyjną.

Czy jesteś przedstawicielem tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

➡️ Wycena na Idź Rynki ⬅️

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Idź Rynki jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐Analiza 2021

 

❌ Po przeanalizowaniu tej firmy radzimy zachować ostrożność, ponieważ: jest to broker regulowany przez podmiot, który uważamy za niebezpieczny, ma siedzibę w niebezpiecznym kraju do inwestowania (Cypr), podczas wyszukiwania opinii o Go Markets zrobiliśmy nie znaleźć żadnej innej recenzji, uważamy, że jest to nowy broker, bez historii. ❌

 

📛 W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, sugerujemy zachowanie ostrożności. 📛

 

Uwaga: według wiadomości od klientów Go Markets jest powiązany z FX88, nieuczciwym brokerem, który został oskarżony o oszukanie wielu osób.

 

 

Nasza rada: Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora? 

 

 

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, czyli prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MIEJ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, a także zostawienia komentarza na naszej stronie internetowej ze swoimi doświadczeniami z tym brokerem.

 

🔻🔻 Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokerów mogli głosować. 🔻🔻

 

Co myślisz o Go Markets? Jakie było twoje doświadczenie?

 

Reklamuj się z nami

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *