Gloffix Komentarze

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Gloffix (zwany także gloffix.com), jest brokerem Forex, kryptowalut i CFD. Czy Gloffix jest naprawdę polecany do inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o Gloffix ✅, roszczenia , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2021), i co najważniejsze: Czy to gloffix? ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy możemy wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wymienia przynależność do: Advaniq LTD (Wyspy Marshalla), Key Solutions LTD (Bułgaria).

 

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​opiera się na: Wyspy Marshalla, Bułgaria i Wielka Brytania (prawdopodobnie fałszywe). W regulaminie Gloffix wspominają również, że „umowa będzie regulowana i interpretowana zgodnie z prawem Vanuatu”. 

 

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker.

 

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany broker to jest bardzo ryzykowne. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy rodzaje kont oferowane przez Gloffix, zauważyliśmy, że oferuje 5 różne rodzaje kont/planów: Konto Klasyczne, Konto Srebrne, Konto Złote, Konto VIP i Konto Czarne. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto klasyczne- Minimalny depozyt początkowy 250 € / $, dźwignia 1: 100, codzienne aktualizacje rynku i recenzje.

Konto Srebrne: Minimalny depozyt początkowy w wysokości 2.500 € / $, dźwignia 1: 100, cotygodniowe zalecenia inwestycyjne.

Złote konto Gold: Minimalny depozyt początkowy 25.000 1 € / $, dźwignia 200: XNUMX, codzienne rekomendacje inwestycyjne.

Konto VIP: Minimalny depozyt początkowy € / 100.000 1 $, dźwignia 300: 24, XNUMX-godzinne rekomendacje inwestycyjne.

Czarne konto- Minimalny depozyt początkowy € / $ 200.000 1, dźwignia 400: XNUMX, polecenia na żywo.

Rodzaje kont Gloffix
Rodzaje kont Gloffix

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania oferowany przez Gloffix to: własna platforma.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które Gloffix udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Witryna Gloffix
Witryna Gloffix

Gloffix zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: wyjaśnienie podstawowych pojęć ze świata handlu, informacje o oferowanych produktach, kalendarz ekonomiczny, materiały edukacyjne, naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

🟢 Inne informacje na temat Gloffix 🟢

 

⬇️ Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. ⬇️

🌏 Strona internetowa: gloffix.com

📞Numer telefonu: + 441283896000

📧 E-mail: [email chroniony] | [email chroniony]

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję na Gloffix. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie. firma inwestycyjna.

>>> Ocena włączona Gloffix <<

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Gloffix jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? ⭐ Analiza 2021

 

Po analizie zalecamy ostrożność, ponieważ jest to firma niezarejestrowana i nieregulowana, nie pokazuje na swojej stronie żadnego rodzaju informacji prawnych, dodatkowo szukając więcej informacji o Gloffix natrafiliśmy na dużą liczbę negatywnych recenzji. Podsumowując: nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność using.

 

⛔ Uwaga ⛔ : w maju 2021 dodano CNMV (Hiszpania) Gloffix do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia ⚠️ CNMV z maja 2021 r.

 

⛔ Uwaga ⛔ : w lipcu 2021 dodano FCA Gloffix do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia FCA z maja 2021 r

 

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

 

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

 

Co myślisz o Gloffixie? Jakie było twoje doświadczenie?

 

Reklamuj się z nami

14 komentarze do «Gloffix: ocena i komentarze»

 1. Mikel odpowiedź

  Witam wszystkich, w ogóle nie polecam, nie mogę odzyskać swoich pieniędzy. czy mają swoje biura na Wyspach Marshalla? są oszustami. Działam z e-portfelem i nie otrzymuję nic pozytywnego przy wypłacie.

  Advaniq Sp. Nr rejestracyjny 108015 z zarejestrowanym adresem PO Box 1405, Majuro, Wyspy Marshalla.
  to tylko zapis nieregulacyjny.

  Musisz relacjonować na tych blogach, każde doświadczenie jest cenne dla tych nowych w tym jak my, cholerne przepaści powinny nazywać się joputas. Wygrane tylko na komputerze, nie mogę przelać i mają zaktualizowane wszystkie moje dane.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Milkel, dziękuję za komentowanie Gloffix. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.
   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Jorge, dziękuję za komentowanie Gloffix. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, oni tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.
   CNMV potępił tego brokera, patrz TUTAJ
   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o zapłatę podatków, opłat, legalizacji itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i niczego nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

 2. Leidy Gomez odpowiedź

  Dzień dobry, 17 maja 2021 r. wyszedł alert, że ta firma nie jest legalna

  OSTRZEŻENIE DLA PUBLICZNOŚCI

  CNMV

  Zgodnie z postanowieniami art. 17 ust. XNUMX ustawy o rynku
  Papiery wartościowe (tekst jednolity zatwierdzony Królewskim Dekretem Legislacyjnym 4/2015 z 23 października), Komisja
  Nacional del Mercado de Valores ostrzega, że:

  gloffix .com /
  GLOFFIX
  FIRMA GLOFFIX
  ADVANIQ LTD

  nie jest uprawniony do świadczenia usług inwestycyjnych przewidzianych w art. 140 Ustawy of
  Giełda i usługi pomocnicze przewidziane w lit. a), b), d), f) i g) art. 141 tego
  ta sama zasada, która obejmuje doradztwo inwestycyjne, w odniesieniu do:
  instrumenty, o których mowa w art. 2 wspomnianej ustawy, obejmujące w tym celu operacje:
  na walutach.
  W przypadku jakichkolwiek pytań należy udać się pod numer telefonu 900 535 015 lub odwiedzić stronę CNMV

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Leidy, dziękuję za komentowanie Gloffix. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.
   CNMV potępił tego brokera, patrz TUTAJ
   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o zapłatę podatków, opłat, legalizacji itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i niczego nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

 3. prywatny odpowiedź

  Witam, dołączam do tych, którzy nie mogą się wycofać

  Bardzo się boję, bo to dla mnie bardzo duża suma

  Nie chciałbym go stracić, ale przy komentarzach, które przeczytałem na temat gloffix mój doradca zachowuje się tak samo jak tutaj wspomniałem i wtedy nie wiem co robić

  Chcę pieniądze, ale boję się o nie poprosić, a wtedy powiedzą mi, że wszystko stracone

  Co polecasz mi zrobić? Dziękuję Ci

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witam prywatnie, poproś o to, wątpię, czy coś zwrócą, spróbuj cofnąć płatności lub porozmawiaj z naszym CZATEM. Dzięki za komentowanie Gloffix. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o zapłatę podatków, opłat, legalizacji itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i niczego nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

 4. Leidy Gomez odpowiedź

  Dzień dobry,

  Potrzebuję twojej pilnej pomocy i wskazówek...

  Pozdrawiam wszystkich, zwrócili się do mnie jako do firmy, która rozwiąże wszystkie moje problemy, zacząłem od 250 USD później, widziałem ich recenzje i poprosiłem na piśmie o wycofanie, ponieważ nie wzbudzają zaufania, zadzwonili do mnie i powiedzieli mi, że spokojni, że przydzielili mi 100% doradcę, w którym wyjaśnią mi, jak wygląda proces i gdzie zacznę wygrywać i zobaczę wyniki, które rozpoczęły się w kwietniu po tym, jak zacząłem komunikować się z doradcą Gloffix, który określił się jako dyrektorze, że była możliwość otwarcia pozycji i mógłbym wygrać, to wydamy 2500 zł, zaczęliśmy wygrywać według nich, że w ich aplikacji wstawili liczby, abyś był entuzjastycznie nastawiony (BONUSY WEDŁUG TYCH), a potem powoli doradca stał się jak mój przyjaciel, bo codziennie rozmawialiśmy i otwieraliśmy stanowiska, dlaczego nie wiem, jak sobie z tym poradzić i przez niewinność pozwoliłem się zaangażować.

  Potem zadzwonił do mnie, że musi wysyłać coraz więcej pieniędzy z psychologią finansową i wszedłem do gry Gloffix 11 maja, zadzwonił do mnie, że otworzył pozycję i przegrywa wszystkie moje pieniądze, które musiał przekazać 1000 USD, aby się ustabilizować i w jego przypadku poprosić o zamknięcie mojego konta i przeniesienie na inne konto na rok, gdzie opóźniłem sprawę i poprosiłem mnie tylko o wysyłkę i wysyłkę, ponieważ wymaga tego dział finansowy i dzięki temu, aby uniknąć strat dzisiaj otrzymuję e-mail od Gloffix stanu mail : Żądanie dodatkowej marży powiedział jego problem, że całkowicie straciłem pieniądze i że zaprosili mnie do przekazania więcej tam, gdzie nerwy ludzi idzie kraść w ten sposób i oszukiwać ludzi

  Proszę, nikt nie umieszcza Twoich danych, będę pracował jako inżynier systemowy i nie mam dużo pieniędzy, ale będę walczył o sprawiedliwość i stworzę stronę na rzecz dochodzenia sprawiedliwości i zwrócą mi 4750 USD Robię nie prosić o nic innego, bo jestem uczciwą osobą i czy to było wygrane czy przegrane to tylko wewnętrzne kierownictwo Gloffixa i nie wierzono w nic i więcej, żeby wszystko stracić z dnia na dzień.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Leidy, niestety jest wielu brokerów, którzy działają w ten sam sposób, wszyscy są oszustami, wątpię, czy coś zwrócą, spróbują cofnąć płatności. Dzięki za komentowanie Gloffix. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o zapłatę podatków, opłat, legalizacji itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i niczego nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Pancho, dziękuję za komentowanie Gloffix. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o zapłatę podatków, opłat, legalizacji itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i niczego nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

  • Leidy Gomez odpowiedź

   Dzień dobry Pacho

   Byłem również ofiarą Gloffixa, jeśli możesz się ze mną skontaktować, łączymy się, mam nadzieję, że odzyskasz swoje pieniądze, jestem tam od ponad 15 dni i nic mi nie powiedzieli, że pieniądze przepadły na rynku, tam nie ma nikogo, kto mógłby mi pomóc.

   • Polecani brokerzy odpowiedź

    Cześć Leidy, niestety wątpię, czy cokolwiek zwrócą, dzięki za komentowanie Gloffix. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

    Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o zapłatę podatków, opłat, legalizacji itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i niczego nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

    Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

    Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

    Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
    https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

    Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *