Komentarze GlobalspotFX

W tej sekcji przeanalizujemy brokera GlobalspotFX (zwany również globalspotfx.com), jest brokerem Forex, kryptowalut i CFD. Czy GlobalspotFX naprawdę jest polecany do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję GlobalspotFX. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina przynależność do: Trade Com Ltd.

 

Jeśli chodzi o jego ubicación, broker wspomina, że ​​ma siedzibę w: Anglii (może to być nieprawdziwe, ponieważ nie uznaliśmy, że jest tam regulowane). 

 

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker. 

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez GlobalspotFX, zauważamy, że oferuje 4 różne rodzaje kont/planów: Konto Mikro, Konto Standardowe, Konto Premium i Konto VIP. Zostawiamy obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto mikro: minimalny depozyt początkowy w wysokości 250 $, spread od 1 pipsa, piąte miejsce po przecinku, dźwignia do 1:500, egzekucja typu rynkowego, minimalna wielkość transakcji 0.01 lota, wielkość inkrementu 0.01, maksymalna wielkość transakcji 40 standardowych lotów, maksymalne jednoczesne otwarte zlecenia 150 , margin call / stop out: 40% / 10%, handel telefoniczny, bez prowizji.

Konto standardowe: minimalny depozyt początkowy 500 $, spread od 1 pipsa, piąte miejsce po przecinku, dźwignia do 1: 300, egzekucja typu rynkowego, minimalna wielkość transakcji 0.01 lota, wielkość inkrementu 0.01, maksymalna wielkość transakcji 60 standardowych lotów, maksymalne jednoczesne otwarte zlecenia 250 , margin call / stop out: 50% / 20%, handel telefoniczny, bez prowizji, zarządzanie funduszami.

Konto premium: minimalny depozyt początkowy w wysokości 25,000 0.6 $ / €, spread od 1 pipsa, piąte miejsce po przecinku, dźwignia do 100: 0.1, realizacja typu rynkowego, minimalna wielkość transakcji 0.01 lota, wielkość przyrostu 80, maksymalna wielkość transakcji 300 standardowych lotów, maksymalne jednoczesne otwarcie zlecenia 50, margin call / stop out: 20% / 6%, handel telefoniczny, prowizja 5 $ / XNUMX € za turę za standardowy lot, zarządzanie funduszami.

Konto VIP: Minimalny depozyt początkowy $ / 100,000 0.2 $, spread od 1 pipsa, piąte miejsce po przecinku, dźwignia do 100: 0.1, realizacja typu rynkowego, minimalna wielkość transakcji 0.01 lota, wielkość przyrostu 80, maksymalna wielkość transakcji 150 standardowych lotów, maksymalna liczba jednocześnie otwartych zleceń 50, margin call / stop out: 20% / 6%, handel telefoniczny, prowizja 5 USD / XNUMX EUR za turę za standardowy lot, zarządzanie funduszami

 

Rodzaje kont GlobalspotFX
Rodzaje kont GlobalspotFX

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi że GlobalspotFX oferuje: platformę GlobalspotFX.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla tradera, które GlobalspotFX udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Witryna GlobalspotFX
Witryna GlobalspotFX

GlobalspotFX zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: kalendarz ekonomiczny, kalkulator walutowy, wiadomości i niektóre informacje, naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

| Inne informacje na temat GlobalspotFX |

 

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: globalspotfx.com

Número de teléfono: nie ma.

E-mail: [email chroniony]

 

>>> Ocena włączona GlobalspotFX <<

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma GlobalspotFX jest godna zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

 

Prawda jest taka, że ​​zalecamy ostrożność, ponieważ: jest to nieuregulowany broker, nie wiemy, gdzie tak naprawdę ma swoją siedzibę, szukając opinii o GlobalspotFX nie znaleźliśmy żadnej innej recenzji, uważamy, że jest to nowość broker, bez historii. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

 

Uwaga: we wrześniu 2020 dodano CNMV GlobalspotFX do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia.

 

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

 

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

 

Co myślisz o GlobalspotFX? Jakie było twoje doświadczenie?

 

Reklamuj się z nami

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *