Komentarze na temat Globalix

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Globalix, jest brokerem Forex, CFD i Futures. Czy Globalix naprawdę poleca się dokonać inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

Możesz się zastanawiać, dlaczego zrobiliśmy recenzję Globalix… To dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, publikujemy informacje, które co inwestor powinien wiedzieć przed podjęciem decyzji, czy zainwestować w firmę inwestycyjną. Należy zauważyć, że strona SteadyCapitals jest w języku angielskim.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina o byciu częścią: Trust Company Complex i Globalix Ltd.

Jeśli chodzi o jego ubicación, pośrednik wspomina, że ​​ma siedzibę w: Wyspy Marshalla.

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspomina nic o żadnej regulacji, uważamy, że jest to broker nieuregulowany.

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont które oferuje Globalix, zauważamy, że oferują 4 różne rodzaje kont (lub „plany inwestycyjne”): konto Classic, konto Gold, konto Platinum i konto VIP. Zostawiamy obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto klasyczne: Minimalny depozyt początkowy 250 USD, codzienne przeglądy rynku i podsumowania, samouczki wideo ...

Złote konto Gold: minimalna wpłata początkowa w wysokości 3.000 USD, codzienne przeglądy i podsumowania rynkowe, samouczki wideo, seminaria internetowe i seminaria ...

Konto Platynowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości 15.000 XNUMX USD, codzienne przeglądy rynku i podsumowania, samouczki wideo, seminaria internetowe i seminaria, ogólny menedżer historii, wiadomości i sygnały SMS ...

Konto VIP: minimalny depozyt początkowy w wysokości 50.000 XNUMX USD, codzienne przeglądy i podsumowania rynkowe, samouczki wideo, seminaria internetowe i seminaria, ogólny menedżer historii, wiadomości i sygnały SMS, codzienna analiza premium, obsługa klienta premium ...

Rodzaje kont Globalix
Rodzaje kont Globalix

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi jakie oferuje Globalix to: platforma MT4.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które Globalix udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Witryna Globalix
Witryna Globalix

Globalix zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: sekcja z często zadawanymi pytaniami, glosariusz dla inwestorów, wyjaśnienie podstawowych pojęć świata inwestycji, ebook, wyjaśnienie produktów oferowanych przez Globalix, ...

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Inne informacje o Globalix

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: www.globalix.com – Aktualizacja 1: nowa strona www.globalix.co – Aktualizacja 2: mieć nową stronę internetową https://www.global-x.io/en/home/?lang=en#/ – Aktualizacja 3: globalixx.com

Número de teléfono: +4 (420) 808-99233

E-mail: [email chroniony] Zaktualizowany: [email chroniony]

>>> Ocena Globalix <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma Globalix jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej być ostrożnym, ponieważ: ma siedzibę w niebezpiecznych krajach (Wyspy Marshalla), jest nieuregulowanym brokerem, szukając innych recenzji lub ocen dotyczących Globalix, nie mogliśmy znaleźć praktycznie nic, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to „nowa” firma.

Z tych powodów uważamy, że Globalix nie jest rekomendowanym brokerem. Innymi słowy, zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Aktualizacja 2019: CNMV (hiszpański regulator finansowy) wydał ostrzeżenie przed Globalix.

Aktualizacja nr 2 2019: CONSOB (włoski regulator finansowy) wydał ostrzeżenie przed Globalix.

Aktualizacja nr 3 2019: CONSOB (włoski regulator finansowy) wydał nowe ostrzeżenie przed Globalix.

Aktualizacja grudzień 2019: CNMV (hiszpański regulator finansowy) ostrzega przed Globalix.

Uwaga: w październiku 2020 CONSOB dodany do Globalix do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia.

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.
uważaj na możliwe oszustwo brokerskie

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o Globalixie? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

98 komentarze do «Globalix: Ocena i komentarze»

 1. Luke odpowiedź

  Na początku nie ufałem mojemu chargebackowi, ponieważ myślałem, że to inni oszuści, ale ponieważ nie było innych opcji, podjąłem ryzyko i prawdę, jeśli uda mi się odzyskać pieniądze, które odebrał mi globalix. czuję się lepiej

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Luca, Świetnie !!!, Bardzo dziękuję za ostrzeżenie, jesteśmy bardzo szczęśliwi, że to osiągnąłeś, teraz bądź ostrożny, jeśli zainwestujesz ponownie, sprawdź brokerów, zanim zaufasz jednemu, tutaj mamy ich prawie wszystkich.

   Dla innych, którzy chcą odzyskać swoje pieniądze, powinni spróbować porozmawiać na naszym czacie lub kliknąć ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Jeśli chcesz zobaczyć nasz ranking rekomendowanych brokerów 2021 kliknij TUTAJ

   Pozdrowienia i powodzenia.

 2. Jessica odpowiedź

  Witam, mam na imię Jésica i tworzę stowarzyszenie dla ofiar finansowych chiringuitos.
  Pierwszym krokiem jest zgłoszenie, następnie z reklamacją udaj się do banku z prośbą o wstrzymanie przelewów.
  Jest biuro, które zajmuje się kilkoma przypadkami oszustwa.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Jessico, dziękujemy za komentarze na temat Globalix i zapobieganie oszustwom lub oszustwom w przyszłości, jak możesz zobaczyć na naszej stronie internetowej, dajemy Ci możliwość odzyskania całości lub części pieniędzy za pomocą firmy, która się w tym specjalizuje. okazał się bardzo skuteczny.: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE, POMAGAMY.

   Z drugiej strony, jeśli masz więcej informacji o brokerze lub jeśli wiesz, gdzie znajduje się jego prawdziwa siedziba, skąd wykonywane są połączenia, bardzo pomoże to w zgłoszeniu tego rzekomego brokera.

   Pozdrowienia i powodzenia!

 3. Miguel odpowiedź

  To samo przydarzyło mi się, próbuję odzyskać pieniądze z mojego konta, ale nie odbierają. Czy możesz to zgłosić? prawnik mógłby pomóc? czy można by zatrudnić wśród nich wszystkich prawników-specjalistów?
  Dziękuję bardzo

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Miguel, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Globalix. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz numery, nazwiska osób kontaktowych, e-maile, z których się z Tobą kontaktowano? Prawnik specjalizujący się w tych problemach może być dobrym pomysłem, ponieważ bardzo trudno jest coś osiągnąć przeciwko nieuregulowanym firmom takim jak Globalix.

   pozdrowienia

   • Miguel

    informacje są takie same, jak napisane przez innych. Jeśli wszyscy się tutaj zgodzimy, moglibyśmy wynająć prawnika do obsługi wszystkich naszych spraw. Jaka jest Twoja opinia?

 4. Retro odpowiedź

  Mnie przydarzyło się to samo, zdradzili mnie, straciłem 250 euro.
  Co polecasz mi zrobić? Czy raportowanie naprawdę służy jakiemukolwiek celowi?

  • Sonia odpowiedź

   cześć retro, to pomaga policji mieć precedens, co prawda jest mało prawdopodobne, że policja ich złapie, ale jeśli zostaną złapani, będzie to miało dla nich większe konsekwencje. Ponadto w przypadku znacznej liczby skarg i oszustw policja podejmuje inne działania i wykorzystuje więcej zasobów, aby je znaleźć. Jestem jeszcze jednym oszukanym głupcem.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Retra, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Globalix. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz numery, nazwiska osób kontaktowych, e-maile, z których się z Tobą kontaktowano? Powinieneś skontaktować się z regulatorem finansowym swojego kraju, z którego kraju do nas piszesz?

   pozdrowienia

 5. Anonimo odpowiedź

  Wszedłem na oszukańczą propagandę, która doprowadziła mnie do Bitcoina i doprowadziła do rynku Forex, towarów itp.

  Zablokowałem kartę, ale nie było sposobu i zrobiłem to kilka minut po obejrzeniu ogłoszenia motocyklowego na YouTube.
  Otaczają cię, mówią, że są regulowane i wchodzisz w dynamikę. Po kilku dziwnych rzeczach: operacjach bez zamykania, niemożności wejścia na stronę przez około 16 godzin i dziwnych pozycjach przez brokera, który doradza ci, którzy próbowali tylko bronić pozycji, jestem nie do powstrzymania w momencie konieczności wyłożenia większej ilości pieniędzy. Informuję się i widzę, że CMNv nazywa to finansowym chiringito, dzwonię i każą mi to zgłosić; zwłaszcza włoskie strony, na których wielokrotnie nie mieli dostępu do strony. Odpowiedzią na to było to, że aktualizowali coś i że żaden trader nie był w stanie tego dnia handlować!

  Proszę: Czy wiesz, jakie może to mieć konsekwencje, jeśli nie zostanie Ci wypłacona jedno euro więcej. Mam saldo debetowe w wysokości 1500 euro, ale wszystkie dowody na to, co zostało policzone, a nawet zaniedbanie brokera, który nie kontaktował się ze mną w tygodniach, kiedy w zasadzie nie pozwolili mi stracić pieniędzy….

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Anonim, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Globalix. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz numery, nazwiska kontaktów, e-maile? Uważamy, że to, że nie wprowadzisz więcej pieniędzy, nie powinno mieć konsekwencji.

   pozdrowienia

 6. Iluzja odpowiedź

  No cóż, jestem jeszcze jednym urojeniem tej firmy, po tym wszystkim, co się mówi, tak jak ja... ale motocykl sprzedawałem i inwestuję fortunę, ale też na co dzień rozmawiam z panią. Kiedy mam niby korzyści, chcę wypłacić kwotę, przysyłają mi reportera, ale pieniądze nie przychodzą, nagle inwestycje spadają i mówią mi, że grozi mi utrata kapitału, proszą mnie o więcej pieniądze, ale oprócz utraty depozytów jestem zadłużona w firmie, bo zaciągnęli kredyty w swoim banku i muszę je spłacić… zresztą myślę, że jestem królową głupców
  Czy ktoś może mi pomóc? Dziękuję, zgłoszę to !!!

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Ilusa, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Globalix. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz numery, nazwiska kontaktów, e-maile? Przy zgłaszaniu, z jakiego kraju pochodzisz?

   pozdrowienia

  • Sonia odpowiedź

   Witam, nie oddawaj im niczego, nie mogą Cię zgłosić, bo to co robią jest nielegalne, nigdy nie stawiliby się przed sędzią i prawnikami, to ostatnia rzecz, jaką by zrobili, rzekomy dług wobec nich jest fałszywy, nie wierz im-zapewniam cie

   Nie zabierają Ci więcej pieniędzy - NIE DAWAJ IM JEDNEJ WIĘCEJ PIENIĘDZY

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.