Komentarze na temat Globalcfd

W tej sekcji przeanalizujemy brokera globalcfd (zwany także globalcfd.com), jest brokerem Forex, kryptowalut i CFD. Czy Globalcfd naprawdę poleca się dokonać inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o Globalcfd ✅, roszczenia , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2022), i co najważniejsze: Czy to jest Globalcfd? ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy możemy wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wspomina o byciu częścią: D&D Venture Project Ltd. (brak)

 

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, pośrednik mTwierdzi, że ma siedzibę w Wielkiej Brytanii, ale nie ma potwierdzających danych rejestracyjnych, te informacje są fałszywe.

 

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker.

 

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany broker to jest bardzo ryzykowne. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Globalcfd, zauważamy, że oferuje 3 różne rodzaje kont/planów: Konto mini, konto klasyczne i konto premium. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto mini: minimalny depozyt początkowy $ 500, czat wsparcia online, platformy: MT4 i mobile, bezpłatny e-book, konkurencyjne indywidualne spready i prowizje, dostęp do najnowszych wiadomości i badań rynkowych.

Konto klasyczne: minimalny depozyt początkowy $ 5.000, czat wsparcia online, platformy: MT4 i mobilne, bezpłatny e-book, konkurencyjne indywidualne spready i prowizje, dostęp do najnowszych wiadomości i badań rynku, wsparcie telefoniczne online, sygnały transakcyjne w czasie rzeczywistym, program edukacji handlowej .

Konto premium: minimalny depozyt początkowy $ 20.000, czat pomocy technicznej online, platformy: MT4 i mobilne, bezpłatny e-book, konkurencyjne indywidualne spready i prowizje, dostęp do najnowszych wiadomości i badań rynkowych, pomoc telefoniczna online, sygnały transakcyjne w czasie rzeczywistym, program edukacji handlowej , dostępny zespół Account Executive 24 /7.

Rodzaje kont Globalcfd
Rodzaje kont Globalcfd

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania że Globalcfd oferuje: Platforma MT4.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które Globalcfd udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Witryna Globalcfd
Witryna Globalcfd

globalcfd zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: informacje o oferowanych usługach, wyjaśnienie niektórych ważnych pojęć, naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

🟢 Inne informacje na temat globalcfd 🟢

 

⬇️ Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. ⬇️

🌏Strona internetowa: globalfxcfd.com

📞Numer telefonu: nie ma.

📧 E-mail: [email chroniony]

Być może zastanawiasz się, dlaczego dokonujemy przeglądu Globalcfd. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, przekazujemy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

>>> Ocena włączona globalcfd <<

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? globalcfd jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? ⭐ Analiza 2022

 

Po przeanalizowaniu tego zalecamy zachowanie ostrożności, ponieważ jest to całkowicie nielegalny broker, który w rzeczywistości nie jest zarejestrowany ani regulowany przez żaden organ, ponadto szukając opinii o Globalcfd znajdujemy tylko opinie, które są negatywne i ostrzegają przed tym brokerem. Podsumowując: nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność using.

 

⛔ Uwaga ⛔ : w kwietniu 2021 dodano CONSOB globalcfd do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia CONSOB z kwietnia 2021 r. ⚠️

 

⛔ Uwaga ⛔ : w październiku 2021 dodano CONSOB globalcfd do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia CONSOB z października 2021 r.

 

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

 

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

 

Co myślisz o Globalcfd? Jakie było twoje doświadczenie?

 


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

4 komentarze do «Globalcfd: Ocena i komentarze»

 1. lipiec odpowiedź

  Witam, prawie nie zależy mi na pieniądzach, było mało. Właściwie to chcę zamknąć konto, a oni mi nie pozwolą, nie ufam im, że wpakują mnie w bałagan. Dzwonią wiele razy, zawsze mówię im to samo, żeby zamknąć operacje i konto, a oni nie zwracają uwagi, zawsze pytają dlaczego, mówię im to samo i nie obchodzi ich to.
  Czy istnieje sposób na samodzielne zamknięcie konta? Ignorują to.
  Dzięki, pozdrawiam

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Julio, dziękuję za komentowanie Globalcfd. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 2. Ramona odpowiedź

  Chcę się wycofać, a oni nie pozwalają mi im nie ufać, spróbuję mojego obciążenia zwrotnego

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Ramona, dziękuję za komentowanie Globalcfd. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.