Komentarze GI-Brokera

W tej sekcji przeanalizujemy brokera o nazwie GI-Broker, broker forex i CFD.

Broker jest własnością HighSky Brokers, as, a co do twojego ubicación, broker ma siedzibę w Pradze, stolicy Czech.

GI-Broker wspomina, że ​​jest zarejestrowany w Praskim Rejestrze Handlowym. Nie wspomina o żadnym rodzaju regulacji.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowany przez GI-Broker, zapewnia zasadniczo 4 rodzaje kont: Konto Klasyczne, Konto Premium, Konto Delux oraz Konto Infinity.

Konto klasyczne: minimalny depozyt od 0 do 19.999 XNUMX USD, bezpłatny e-book, bezpłatny kurs online i doradca eksperta.

Po nim następuje Konto premium: minimalny depozyt między 20.000 79.999 $ a 3 XNUMX $, bezpłatny e-book, bezpłatny kurs online, plan spłat w pierwszym miesiącu, XNUMX sygnały transakcyjne, refinansowanie zwrotu inwestycji, a także zapewniony zostanie ekspert.

Trzeci rodzaj konta to Konto Deluxe: minimalny depozyt od 80.000 249.999 USD do 3 6 USD, bezpłatny e-book, bezpłatny kurs online, 30 plany spłat w pierwszym miesiącu, XNUMX sygnałów transakcyjnych, XNUMX% refinansowanie zwrotu z inwestycji, a także zapewniony zostanie doradca ekspercki.

Ostatnim typem konta jest Konto nieskończoności: minimalny depozyt musi być równy lub większy niż 250.000 6 USD, bezpłatny e-book, bezpłatny kurs online, 40 planów spłat w pierwszym miesiącu, zapewnione zostaną nieograniczone sygnały transakcyjne, można również zażądać refinansowania inwestycji o XNUMX%, a także zostanie zapewniony doradca ekspercki.

Możesz zobaczyć jeszcze więcej funkcji dotyczących typów kont na poniższym obrazku:

Rodzaje kont GI-Broker
Niektóre specyfikacje dotyczące typów kont GI-Broker

Te platformy do obsługi jakie oferuje broker to: platforma MT4 (MetaTrader 4) oraz PROfit.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla tradera, które broker GI-Broker zapewnia swoim klientom na swojej stronie internetowej.

Strona internetowa GI-Brokera
Strona internetowa GI-Brokera

GI-Broker zapewnia następujące pomoce lub zasoby: wyjaśnienia podstawowych pojęć dotyczących platform handlowych i inwestycyjnych, różne wskaźniki analizy technicznej, ceny aktywów, sekcję z wiadomościami o rynkach finansowych i tradycyjny kalendarz ekonomiczny.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Inne informacje o brokerze GI-Broker

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z brokerem lub zobaczyć jego stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: pl.gibroker.com

Número de teléfono: (+420) 222 767 111 i + 420 225 850 280

E-mail: [email chroniony] y [email chroniony]

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją broker GI-Broker jest godny zaufania, ale zalecamy ostrożność Dlaczego? Ponieważ nie znaleźliśmy żadnych komentarzy na temat brokera w Internecie, więc uważamy, że jest to stosunkowo nowy broker.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby inwestorzy i użytkownicy mogli głosować na brokera.

Co myślisz o GI-Brokerze? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Broker GI»

 1. Felipe odpowiedź

  Ta firma nie płaci. Jeszcze nie dostałem zapłaty, nie rób tego, podziękujesz mi później. Pozdrowienia.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Felipe, dzięki za napisanie o GI-Broker. Obecnie ten broker jest uważany za oszustwo.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.