✔️ Informacje sprawdzone i zaktualizowane w kwietniu 2024 r. przez Pedro Martíneza Gonzáleza

Komentarze GfxRoyal

W tej sekcji przeanalizujemy brokera GfxRoyal (zwanego również gfxroyal.com), jest brokerem Forex, CFD i kryptowalut. Czy naprawdę poleca się GfxRoyal do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

Być może zastanawiasz się, dlaczego recenzujemy GfxRoyal. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie. firma inwestycyjna.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wymienia przynależność do spółek: Capital Letter GmbH i Capital Letter LTD.

Jeśli chodzi o jego ubicación, Broker wspomina, że ​​ma siedzibę w: Niemczech i na Wyspach Marshalla, chociaż jeśli faktycznie ma siedzibę w Niemczech, powinien być regulowany przez niemieckiego regulatora, co nie ma miejsca i sprawia, że ​​myślimy, że faktycznie nie ma siedziby w Niemczech. 

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspomina nic o byciu regulowanym brokerem, więc uważamy, że jest to nieregulowany broker. 

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez GfxRoyal, zauważyliśmy, że oferują 5 różne rodzaje kont/planów: Konto Explorer, Konto Podstawowe, Konto Srebrne, Konto Złote i Konto Platynowe. Zostawiamy obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto Odkrywcy- Minimalny depozyt początkowy 500 $, wsparcie 24/7, 30% bonus powitalny.

Konto podstawowe- Minimalny depozyt początkowy 2.500 $, wsparcie 24/7, 50% bonus powitalny, osobisty analityk, sesja wprowadzająca z analitykiem, cotygodniowe przeglądy rynku.

Konto Srebrne- Minimalny depozyt początkowy 10.000 24 $, wsparcie 7/75, XNUMX% bonus powitalny, osobisty analityk, comiesięczna sesja wprowadzająca z analitykiem, cotygodniowe przeglądy rynku.

Złote konto Gold- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 25.000 24 $, wsparcie 7/100, XNUMX% bonus powitalny, osobisty analityk, cotygodniowa sesja wprowadzająca z analitykiem, cotygodniowe recenzje rynku, inteligentne zarządzanie pieniędzmi, cotygodniowe recenzje rynku.

Konto Platynowe- Minimalny depozyt początkowy 100.000 24 $, wsparcie 7/150, bonus powitalny 5%, długoterminowy plan finansowy z analitykiem, cotygodniowe sesje z analitykiem, cotygodniowy przegląd rynku, do XNUMX chronionych transakcji od analityka konta, linia bezpośrednia.

Rodzaje kont GfxRoyal
Rodzaje kont GfxRoyal

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi że GfxRoyal oferuje: wierzymy, że jest to własna platforma GfxRoyal.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które GfxRoyal udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Witryna GfxRoyal
Witryna GfxRoyal

GfxRoyal zapewnia następującą pomoc lub zasoby inwestorom lub zainteresowanym stronom: niektóre wykresy na żywo, wyjaśnienie podstawowych pojęć ze świata inwestycji, niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat gfxroyal |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: gfxroyal.com

Número de teléfono: niewymienione

E-mail: [email chroniony]

>>> Ocena włączona gfxroyal <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma GfxRoyal jest godna zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej być ostrożnym, ponieważ: jest to nieuregulowany broker, ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, szukając opinii o GfxRoyal, znajdujemy głównie negatywne recenzje, hiszpański regulator finansowy CNMV ma oznaczył GfxRoyal jako chiringuito finansowe. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

⛔ Uwaga ⛔ : we wrześniu 2020 dodano CONSOB gfxroyal do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔
➡️ Link do ostrzeżenia CONSOB z września 2020 r. ⚠️

⛔ Uwaga ⛔ : w styczniu 2021 dodano FSMA (Belgia) gfxroyal do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔
➡️ Link do ostrzeżenia FSMA ze stycznia 2021 r. ⚠️

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

[identyfikator demokracji=”388″]
O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «GfxRoyal: Ocena i komentarze»

 1. Evelyn odpowiedź

  Ta firma to mistyfikacja. Zapewniam, że nie pozwolili mi się wycofać, nie rób tego, później mi podziękujesz. Pozdrowienia.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Evelyn, dziękuję za napisanie o GfxRoyal. Obecnie ten broker jest uważany za oszustwo.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *