Komentarze na temat pokolenia Zoe

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Pokolenie Zoe (zwany także zoe.sonria.com), jest pośrednikiem szkoleń finansowych. Czy naprawdę poleca się generację Zoe do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o Generation Zoe ✅, roszczenia , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2021), i co najważniejsze: Czy pokolenie Zoe ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy możemy wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wzmianki będące częścią: nie wymienione.
 
✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​opiera się na: Argentyna
 
✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker.
 

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany broker to jest bardzo ryzykowne. 📌

Teraz przechodzimy do analizy typy kont oferowane Pokolenie Zoe, w tym przypadku, nie znaleźliśmy informacji co wskazuje na istnienie różnych typów kont.

La platforma do działania To, co oferuje Generation Zoe to: niewymienione.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla handlowców, które Generación Zoe udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Witryna internetowa generacji Zoe
Witryna internetowa generacji Zoe

Pokolenie Zoe zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: wyjaśnienie podstawowych pojęć ze świata handlu, informacje o oferowanych przez nich produktach, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

🟢 Wiadomości o Pokolenie Zoe 🟢

 
Otrzymaliśmy informację o procesie, który paragwajska prokuratura wszczęła przeciwko Zoé w jej biurach w Asunción w Paragwaju. Aby uzyskać więcej informacji, zobacz następujące filmy:


 

🟢 Inne informacje na temat Pokolenie Zoe 🟢

 

⬇️ Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. ⬇️

🌏 Strona internetowa: zoe.sonria.com, instagram.com/generacionzoe1/, instagram.com/zoe.coach1/, zoecapital.com.ar, zoelatam.com.ar, instagram.com/Zoecapital.arg, www.instagram.com/broker. zoe, www.instagram.com/generacion.zoe.capital, zoecomunicaciones.com/zoe-capital/, zoecapital.com.ar, zoe.trading

Niektórzy ludzie promujący Pokolenie Zoe: instagram.com/leonardocositorto/ Leonardo Cositorto y instagram.com/maxjbatista/ Max Batista

📞Numer telefonu: niewymienione

📧 E-mail: niewymienione

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję Generation Zoe. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, przekazujemy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

>>> Ocena włączona Pokolenie Zoe <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Pokolenie Zoe jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? ⭐ Analiza 2021
 
Po analizie zalecamy zachować ostrożność, ponieważ jest to firma niezarejestrowana i nieregulowana, nie pokazuje na swojej stronie internetowej żadnego rodzaju informacji prawnych, ponadto szukając więcej informacji o Generación Zoe znaleźliśmy dużą liczbę negatywnych recenzji . Podsumowując: nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność using.
 
⛔ Uwaga ⛔ : we wrześniu 2021 dodano CNV (Paragwaj) Pokolenie Zoe do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔
➡️ Link do ostrzeżenia CNV z września 2021 r.
 
⛔ Uwaga ⛔ : en septiembre de 2021 SBS (regulador de Perú) añadió a Pokolenie Zoe do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔
➡️ Enlace a la ⚠️ advertencia de septiembre 2021 de SBS
 
⛔ Uwaga ⛔ : w listopadzie 2021 dodano CNV (Argentyna) Pokolenie Zoe do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔
➡️ Link do ostrzeżenia CNV ⚠️ Listopad 2021 r.
 
⛔ Uwaga ⛔ : en noviembre de 2021 hemos notado que diversos periódicos de Latinoamérica hablan sobre Generación Zoe y su mala reputación, como también que reguladores financieros han advertido sobre la empresa. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔
➡️ Periódico de Argentina
➡️ Periódico de Paraguay
 
Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?
 
Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.
 
Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o pokoleniu Zoe? Jakie było twoje doświadczenie?

Reklamuj się z nami

149 komentarze do «Pokolenie Zoe: ocena i komentarze»

 1. Miamor odpowiedź

  Leonardo Nelson Cositorto sale registrado en el AFIP como monotributista, con servicuos de espiritista y lustrabotas.

  https://m.dateas.com/es/persona/leonardo-nelson-cositorto-20215522254

  Ellos dicen tener su empresa Zoe registrada y regulada por IGJ, el hecho es que cualquiera puede registrar su empresa.

  Zoe debe estar registrada en la CNV y no lo está. Un breve video de que es y que hace la CNV, que está en varios países.

  https://youtu.be/dHKtRjxEDVY

  Las carreras de Coach no existen como tal en ninguna universidad legal o válida

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Hola Elver, ¡añadido!, gracias por tu ayuda. El principal estafador se llama Cositorto, el ha montado la estafa de Zoe y sabemos que es un fraude desde el principio. Gracias por comentar sobre Generación Zoe. Esta empresa es una ESTAFA:
   * CNV (Paragwajski Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link CNV).
   * Argentyński CNV również wydał ostrzeżenie dotyczące tych oszustów ((patrz link CNV Argentyna).
   * SBS of Peru również opublikowało ostrzeżenie dotyczące tych oszustów: (Zobacz link SBS Peru).

   Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Możesz wyszukać lidera Leandro Cositorto w google i znajdziesz wszelkiego rodzaju oszustwa związane z tą postacią, wszystkie są oszustami, DUŻO UWAGA !!!

   Przeczytaj najnowsze wiadomości: Wiadomości kryptograficzne y Paragwajska policja zrobiła nalot na biuro Zoe y El Diario (Argentina).

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 2. Agus odpowiedź

  Hola Efan !!! Esas noticias de las que hablas,son en EE UU?? La quiebra es allá?
  que tipo de noticias?
  Tenes algún enlace??
  Dziękuję bardzo !!!

 3. Efain Lorenzo odpowiedź

  Hola, vivo en Estados Unidos y desde aquí me han invitado a participar en Generación ZOE, desde Miami,conozco gente que ha invertido pero ahora con las noticias que están saliendo el que se meta y el que se metió ya perdió su lana, se van a la quiebra y quieren robar lo máximo para tener para los abogados ante las demandas legales que van a tener

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Hola Efain, el principal estafador se llama Cositorto, el ha montado la estafa de Zoe y sabemos que es un fraude desde el principio. Gracias por comentar sobre Generación Zoe. Esta empresa es una ESTAFA:
   * CNV (Paragwajski Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link CNV).
   * Argentyński CNV również wydał ostrzeżenie dotyczące tych oszustów ((patrz link CNV Argentyna).
   * SBS of Peru również opublikowało ostrzeżenie dotyczące tych oszustów: (Zobacz link SBS Peru).

   Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Możesz wyszukać lidera Leandro Cositorto w google i znajdziesz wszelkiego rodzaju oszustwa związane z tą postacią, wszystkie są oszustami, DUŻO UWAGA !!!

   Przeczytaj najnowsze wiadomości: Wiadomości kryptograficzne y Paragwajska policja zrobiła nalot na biuro Zoe

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Marcela, dzięki za pomoc, potrzebujemy więcej ludzi takich jak Ty, aby dostarczyć informacje, które powstrzymają te oszustwa, które dotykają tysiące ludzi. Główny oszust nazywa się Cositorto, założył oszustwo Zoe i od początku wiemy, że jest to oszustwo. Dzięki za komentarz na temat Generation Zoe. Ta firma to oszustwo:
   * CNV (Paragwajski Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link CNV).
   * Argentyński CNV również wydał ostrzeżenie dotyczące tych oszustów ((patrz link CNV Argentyna).
   * SBS of Peru również opublikowało ostrzeżenie dotyczące tych oszustów: (Zobacz link SBS Peru).

   Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Możesz wyszukać lidera Leandro Cositorto w google i znajdziesz wszelkiego rodzaju oszustwa związane z tą postacią, wszystkie są oszustami, DUŻO UWAGA !!!

   Przeczytaj najnowsze wiadomości: Wiadomości kryptograficzne y Paragwajska policja zrobiła nalot na biuro Zoe

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 4. Agus odpowiedź

  Nawet nie myśl o wrzuceniu dolara, są PRZESZKOLONYMI OSZUSTAMI, poprzez swoje kłamstwo coachingowe, które nie jest aprobowane, zaczepiają ludzi tylko po to, by zainwestować, KONIEC jest zawsze taki sam, wpłacają pieniądze i sprowadzają ludzi, którzy wpłacają pieniądze w , cositorto ta sama metoda, z axphone w Meksyku oszukał tysiące ludzi, z samoobsługowym klubem, oszukał więcej ludzi, Batista oszukał perfumami trucho, Federico Aguirre jest kierownikiem biura k41 w Francisco Álvarez, jeszcze jeden oszust, To klub znajomych, który czerpie korzyści z dochodów nowych ludzi, rekrutują nowych oszustów ze szkołą trenerską, nic nie może się dobrze skończyć z tych ludzi, którzy już się nie zmieniają, NIE INWESTUJ, KAPITAŁ ZOE = PIRAMIDAL SCAM

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Agus, zgadza się, główny oszust nazywa się Cositorto, założył oszustwo Zoe i od początku wiemy, że jest to oszustwo. Dzięki za komentarz na temat Generation Zoe. Ta firma to oszustwo. CNV (Paragwajski Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link CNV), a argentyński CNV również wydał ostrzeżenie dotyczące tych oszustów ((patrz link CNV Argentyna). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Możesz wyszukać lidera Leandro Cositorto w google i znajdziesz wszelkiego rodzaju oszustwa związane z tą postacią, wszystkie są oszustami, DUŻO UWAGA !!!

   Przeczytaj najnowsze wiadomości: Wiadomości kryptograficzne y Paragwajska policja zrobiła nalot na biuro Zoe

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 5. Tomas odpowiedź

  Dzień dobry przyjaciele..

  Mam pytanie, jestem z Argentyny i proponują mi inwestycję przez GENERACION ZOE. Chciałbym wiedzieć, co myślisz o tej firmie, ponieważ zbadałem trochę jeden z referencji.. Pan Leonardo COSITORTO (DNI N° 21.552.225), który pojawia się w Veraz jako poziom 5 (niepobieralny) wraz z innym z nich Pan Aguirre Federico, który pojawia się w tej samej sytuacji..

  Mówią, że ten poziom Prawdomówności jest zły i stary.. Ale ostatnio pojechali do Dubaju w podróże służbowe i wrzucają te zdjęcia na swoje Instagramy i na te z Zoe pokazującą pieniądze, więc chciałbym wiedzieć, co mówią o tej firmie ...

  dziękuję bardzo

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Tomas, główny oszust nazywa się Cositorto, założył oszustwo Zoe i od początku wiemy, że jest to oszustwo. Dzięki za komentarz na temat Generation Zoe. Ta firma to oszustwo. CNV (Paragwajski Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link CNV), a argentyński CNV również wydał ostrzeżenie dotyczące tych oszustów ((patrz link CNV Argentyna). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Możesz wyszukać lidera Leandro Cositorto w google i znajdziesz wszelkiego rodzaju oszustwa związane z tą postacią, wszystkie są oszustami, DUŻO UWAGA !!!

   Przeczytaj najnowsze wiadomości: Wiadomości kryptograficzne y Paragwajska policja zrobiła nalot na biuro Zoe

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 6. Pedro Alonso odpowiedź

  Witam, nie rozumiem, dlaczego ci oszuści są zapraszani do tych programów. I więcej do dostawy Martín Fierro.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Pedro, jasne jest, że zapłacili za te nagrody i nie mówią o nich dobrze. Główny oszust nazywa się Cositorto, założył oszustwo Zoe i od początku wiemy, że jest to oszustwo. Dzięki za komentarz na temat Generation Zoe. Ta firma to oszustwo. CNV (Paragwajski Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link CNV), a argentyński CNV również wydał ostrzeżenie dotyczące tych oszustów ((patrz link CNV Argentyna). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Możesz wyszukać lidera Leandro Cositorto w google i znajdziesz wszelkiego rodzaju oszustwa związane z tą postacią, wszystkie są oszustami, DUŻO UWAGA !!!

   Przeczytaj najnowsze wiadomości: Wiadomości kryptograficzne y Paragwajska policja zrobiła nalot na biuro Zoe

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 7. jaskółka oknówka odpowiedź

  dane. Wiceprezesem firmy jest Max Batista notowany w sieciach IG. Był z urugwajskim wpływowym Yao Cabrera, który ma sprawę o gwałt i oszustwo na nieletnich. Max sprzedawał perfumy Trucho. ma tam swoją rodzinę w Zoe, córkę Keylę i szwagra, faceta z kartoteką medyczną. Są partnerami w tym oszustwie ponzi. Uważaj.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Martin, dziękuję za dostarczenie więcej informacji na temat tych oszustów. Główny oszust nazywa się Cositorto, założył oszustwo Zoe i od początku wiemy, że jest to oszustwo. Dzięki za komentarz na temat Generation Zoe. Ta firma to oszustwo. CNV (Paragwajski Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link CNV), a argentyński CNV również wydał ostrzeżenie dotyczące tych oszustów ((patrz link CNV Argentyna). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Możesz wyszukać lidera Leandro Cositorto w google i znajdziesz wszelkiego rodzaju oszustwa związane z tą postacią, wszystkie są oszustami, DUŻO UWAGA !!!

   Przeczytaj najnowsze wiadomości: Wiadomości kryptograficzne y Paragwajska policja zrobiła nalot na biuro Zoe

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 8. Federico Cifuentes odpowiedź

  Są kłamcami i sprzedają gówniane produkty, które psują się w 2 dni, to oszustwo.!!!

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Federico, oszust Cositorto założył oszustwo Zoe i wiemy, że jest to oszustwo od samego początku. Dzięki za komentarz na temat Generation Zoe. Ta firma to oszustwo. CNV (Paragwajski Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link CNV), a argentyński CNV również wydał ostrzeżenie dotyczące tych oszustów ((patrz link CNV Argentyna). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Możesz wyszukać lidera Leandro Cositorto w google i znajdziesz wszelkiego rodzaju oszustwa związane z tą postacią, wszystkie są oszustami, DUŻO UWAGA !!!

   Przeczytaj najnowsze wiadomości: Wiadomości kryptograficzne y Paragwajska policja zrobiła nalot na biuro Zoe

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Miguel, oszust Cositorto założył oszustwo Zoe i wiemy, że jest to oszustwo od samego początku. Dzięki za komentarz na temat Generation Zoe. Ta firma to oszustwo. CNV (Paragwajski Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link CNV), a argentyński CNV również wydał ostrzeżenie dotyczące tych oszustów ((patrz link CNV Argentyna). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Możesz wyszukać lidera Leandro Cositorto w google i znajdziesz wszelkiego rodzaju oszustwa związane z tą postacią, wszystkie są oszustami, DUŻO UWAGA !!!

   Przeczytaj najnowsze wiadomości: Wiadomości kryptograficzne y Paragwajska policja zrobiła nalot na biuro Zoe

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Carlos, bardzo dziękuję za pomoc w aktualizacji informacji o tych przestępcach. Oszust Cositorto założył oszustwo Zoe i od początku wiemy, że jest to oszustwo. Dzięki za komentarz na temat Generation Zoe. Ta firma to oszustwo. CNV (Paragwajski Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link CNV), a argentyński CNV również wydał ostrzeżenie dotyczące tych oszustów ((patrz link CNV Argentyna). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Możesz wyszukać lidera Leandro Cositorto w google i znajdziesz wszelkiego rodzaju oszustwa związane z tą postacią, wszystkie są oszustami, DUŻO UWAGA !!!

   Przeczytaj najnowsze wiadomości: Wiadomości kryptograficzne y Paragwajska policja zrobiła nalot na biuro Zoe

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 9. Juan Torras odpowiedź

  Oszuści Generation Zoe już uciekają do swoich pułapek na myszy, zanim policja ich zamknie !!!

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Juan, oszust Cositorto założył oszustwo Zoe i wiemy, że jest to oszustwo od samego początku. Dzięki za komentarz na temat Generation Zoe. Ta firma to oszustwo. CNV (Paragwajski Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link CNV). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Możesz wyszukać lidera Leandro Cositorto w google i znajdziesz wszelkiego rodzaju oszustwa związane z tą postacią, wszystkie są oszustami, DUŻO UWAGA !!!

   Przeczytaj najnowsze wiadomości: Wiadomości kryptograficzne y Paragwajska policja zrobiła nalot na biuro Zoe

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 10. Beto odpowiedź

  Właśnie dzisiaj do udziału zaprosiła ją koleżanka mojej mamy. Ponieważ syn koleżanki mojej mamy mówi, że prosił go o 1000$ za wejście, zmusił też swojego szwagra do wejścia, ale po przeczytaniu tej informacji powiedziałem mojej starej kobiecie, żeby trzymała się z daleka od tego przekrętu.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Beto, masz rację, że nie wchodzisz to domek z kart, który zaczyna padać, niedługo nie będzie możliwości odzyskania pieniędzy, wszystko zniknie.

   Pozdrowienia.

 11. Agus odpowiedź

  Witam ponownie, zainwestowałem w ZOE kilka miesięcy temu ze względu na znajomego byłem entuzjastycznie nastawiony do pomysłu klasztoru w Kolumbii, widziałem go od tamtej strony, dywidendy zapłaciły mi bilet, ale zawsze miałem co do tego wątpliwości dużo cyrku, od razu pomyślałem, skąd się wziąłem ??? Chcę się zabić!!!Oczywiście moje relacje z koleżanką zmieniły się i zostały całkowicie zniszczone, co podróż nie miała już dla mnie sensu, wczoraj poszłam wycofać swoją inwestycję w urzędach w okolicy, kręcili mnie godzina, zmiana Przesłanie i umowa, oczywiście nie dali mi La Plata, bo to zamknięcie Trustu odbywa się w biurach Nuñeza, jutro pójdę i powiem im, co się dzieje, gdy chcesz odejść z biznesu, więc jeśli ktoś, kto to czyta, ma wątpliwości, NIE INWESTUJ W KAPITAŁ ZOE, NIE UWIERZ W TO, CO MÓWIĄ TWOI ZNAJOMI MNIEJ NIŻ TE LUDZIE, TO JEST OSZUST, SĄ WYSZKOLENI OSZUSTWO, UCZELNIA COACHINGOWA, TO NIE JEST PRAWNE I MYJĄ TWÓJ MÓZG.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Agus, dziękuję za wyjaśnienie swoich doświadczeń z tymi oszustami, chcę być pozytywny, ale nie sądzę, że masz czas na odzyskanie czegokolwiek. Powiesz nam ...

   Pozdrowienia.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Head, jaką funkcję pełnisz w firmie i jak pomaga oszukiwać ludzi? Myślę, że będzie wielu ludzi zainteresowanych tym, jak odzyskać swoje pieniądze teraz, gdy nie zamierzają płacić więcej.

   Pozdrowienia.

 12. Patricio odpowiedź

  Oszustwa szczurów, oszukały mojego brata i mnie, teraz widzimy, dlaczego opóźnienia i pułapki na wypłaty, przestępcy idą do więzienia, to ich miejsce, oszuści z Degeneration Zoe, sds.
  Patricka Reyesa

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Patricku, tutaj powinni być ci przestępcy, którzy wyśmiewają się z ludzi i oszukują ich słownictwem, są ludźmi, którzy manipulują, aby uzyskać pieniądze od innych i zatrzymują je, oferując nieistniejące produkty lub bez rzeczywistej wartości, takie jak Zoe coin Nikt w to nie wierzy, trzeba być bardzo ograniczonym, żeby uwierzyć, że jest to coś warte. Ci, którzy są na czas, proszą o twoje pieniądze, ta firma już się upadnie !!!

   Pozdrowienia.

 13. oszukany przez Leonarda Cositorto odpowiedź

  Witajcie przyjaciele i pozdrawiam oszusta Leonardo Cositorto, który jest jednym z właścicieli i który organizuje wszystko w Generacion Zoe (dla tych, którzy nie wiedzą, wcześniej oszukiwał z Axphone w Meksyku, a Club Autopremio lub Club Auto) już jest znany oszust.

  Właściwą rzeczą jest zgłoszenie tego organom regulacyjnym, jeśli jesteś Argentyńczykiem, najlepiej udać się na policję lub do krajowego organu nadzoru finansowego, tutaj CNV znajduje się link do zgłoszenia tego online https://www.cnv.gov.ar/SitioWeb/Denuncias y https://www.cnv.gov.ar/sitioWeb/reclamos/

  Musimy go razem powstrzymać i wsadzić do więzienia. Nie może być tak, że Argentyńczyk zostawia nas wszystkich w zły sposób i daje nam złe imię! Jest oszustem, który musi siedzieć w więzieniu.

  Ci, którzy stracili pieniądze lub weszli do środka, wycofują się i zgłaszają się już teraz! Dość oszustw !!

  Jeśli ktoś zna miejsce pobytu Leonarda Cositorto, chciałbym mi powiedzieć, ponieważ mnie ukradł, chciałbym z nim porozmawiać. Osobiście.

  pozdrowienia

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj oszustwo, zgadza się, oszust Cositorto założył oszustwo Zoe i wiemy, że jest to oszustwo od samego początku. Dzięki za komentarz na temat Generation Zoe. Ta firma to oszustwo. CNV (Paragwajski Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link CNV). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Możesz wyszukać lidera Leandro Cositorto w google i znajdziesz wszelkiego rodzaju oszustwa związane z tą postacią, wszystkie są oszustami, DUŻO UWAGA !!!

   Przeczytaj najnowsze wiadomości: Wiadomości kryptograficzne y Paragwajska policja zrobiła nalot na biuro Zoe

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 14. LUIS odpowiedź

  Uważaj, już dokonali nalotu na centralę w Paragwaju, Asunción

  Główna siedziba znajduje się w Argentynie, pracują tam brat przyjaciela i jego dziewczyna, ale będą mieli wiele problemów, jeśli kogoś sprowadzą, a potem nie będą mogli odzyskać swojej inwestycji.

  Zostawiam ci linki.

  https://youtu.be/QLi_kTqNl48
  https://youtu.be/EZO1VIRUfrc
  https://youtu.be/mZlv1OCXeeA
  https://youtu.be/d3M5m8w2T6M

  https://mobile.twitter.com/search?q=Zoe%20paraguay&src=typed_query&f=live

  https://www.criptonoticias.com/judicial/policia-paraguay-allano-empresa-criptomoneda-zoe-cash/amp/#click=https://t.co/GiGrTcVUPv

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć LUIS, BARDZO DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE NAM TYMI LINKAMI DO WIADOMOŚCI, KTÓRE JESZCZE BARDZIEJ WYRAŹNIE, ŻE ZOE JEST OSZUSTWEM. Od początku wiemy, że to oszustwo. Dzięki za komentarz na temat Generation Zoe. Ta firma to oszustwo. CNV (Paragwajski Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link CNV). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Możesz wyszukać lidera Leandro Cositorto w google i znajdziesz wszelkiego rodzaju oszustwa związane z tą postacią, wszystkie są oszustami, DUŻO UWAGA !!!

   Przeczytaj najnowsze wiadomości: Wiadomości kryptograficzne y Paragwajska policja zrobiła nalot na biuro Zoe

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 15. Martina odpowiedź

  Witam, słyszałem w filmach na Youtube, co oferuje Generación ZOE. Chociaż czas rozmów jest jak pokaz, to prawda jest taka, że ​​nigdy nie wyjaśniają, dokąd trafiają pieniądze ani w jaki sposób uzyskują zyski. Zawsze mówią o wierze. Wiary marzyć, że moneta gotówkowa ZOE osiągnie 50 dolarów. Może trzeba trochę żyć w rzeczywistości. JEŚLI inwestujesz, wiedz, że pieniądze, które ci dają, są odbierane komuś innemu (może nie obchodzi cię to) i że najprawdopodobniej zapłacą ci przez kilka miesięcy, ale nie odzyskasz inwestycji (to wybucha wcześniej ). Wiedząc o tym, jeśli nadal jesteś zainteresowany, nie narzekaj. Pozdrowienia

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witam Martina, od początku wiemy, że to oszustwo. Dzięki za komentarz na temat Generation Zoe. Ta firma to oszustwo. CNV (Paragwajski Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link CNV). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Możesz wyszukać lidera Leandro Cositorto w google i znajdziesz wszelkiego rodzaju oszustwa związane z tą postacią, wszystkie są oszustami, DUŻO UWAGA !!!

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 16. Agus odpowiedź

  Cześć Carlos, dziękuję bardzo za dostarczenie ważniejszych informacji, bądź Leonardo cositorto, przechodzi przez wszystkie biura zoe, w piątki są prezentacje w zachodniej strefie k 41, ludzie ciągle przychodzą i ci, którzy są już od jakiegoś czasu, są głupi we wszystkim, cyrk, jego tak zwani liderzy są szanowani przez wszystkich i każdy chce być taki jak oni, z wierszem szkoły trenerskiej, który ich uwięził.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Agusie, ludzie czasami trzymają się odrobiny pieniędzy, sławy lub władzy, nie chcą widzieć dalej i to jest znane Cositorto i tym wokół niego i wykorzystują ignorancję ludzi w ogóle. Miejmy nadzieję, że otworzą oczy i zobaczą oszustwo, w które są zaangażowani.

   Pozdrowienia.

 17. Carlos odpowiedź

  Zostawiam Wam trochę informacji o liderze lub jednym z liderów pokolenia zoe i całej tej piramidzie przekrętów czyli pokoleniu zoe, panu Leonardo Cositorto:

  Leonardo Cositorto, jeszcze w 2015 roku miałem firmę podobną do Zoe o nazwie Axphone, wtedy wszystko wyglądało dobrze, wierzyłem w projekt, ale och wielkie rozczarowanie, Leonardo (Argentyna) wrócił do Argentyny (2016) po popełnieniu błędów w swoich decyzjach to doprowadziło Axphone Mexico do bardzo dużego zadłużenia i zabrania pieniędzy, które były na kontach.

  Pan Leonardo Cositorto pożyczył, nie zapowiadając, że odejdzie, i zostawił wiele długów i wielu Meksykanów ze stratami za swoje decyzje. Nieustannie zachęcał do inwestowania w firmę, ukrywając swoje zamiary oszukania wielu osób, nie dbał o to, że statek zatonął, starał się ratować i pozwolić nam wszystkim zatopić się w statku.

  Byli już ludzie, którzy ostrzegali nas przed zachowaniem Leonarda, ponieważ praktyka ta była już stosowana w innych krajach, więcej niż jeden raz, i nie wierzyliśmy, ponieważ Leonardo okazywał uczciwość, ale jest to jego główna broń, budująca pewność siebie i następnie dźgnięcie.

  Pan Leonardo Cositorto (oszust) żegluje pod sztandarem lidera, odnoszącego sukcesy, trenera, przedsiębiorcy, uczciwego, życzliwego, wyrozumiałego, ale w głębi duszy tak nie jest, w głębi duszy jest osobą ambitną, samolubną i zdradziecką, i niekompetentny dla biznesu.

  Uciekaj zamiast zmierzyć się z jego odpowiedzialnością, jeśli spotkasz go po drodze, to twoja decyzja będzie mu wierzyć, nie kieruj się jego kostiumem owcy, gorszy jest zdradziecki wilk.

  Postscriptum: Pan Leonardo Cositorto prowadził również oszustwo Club Autopremio lub Club Auto. Jeśli poszukacie go na oficjalnej stronie Banku Centralnego i/lub Veraza/Equifaza, czeka Was niespodzianka!

  NIE POLECAM INWESTOWANIA W COKOLWIEK ZWIĄZANE Z PANEM COSITORTO, PONIEWAŻ GWARANTUJĘ, ŻE PO CZASIE ZNIKNIE Z PIENIĄDZE WSZYSTKICH, KTÓRZY ZABIERAJĄ PIENIĄDZE, TAK JAK ZROBIŁ W MEKSYKU KILKA LAT I I TAK JEST ZOSTAŁY ZROBIONE W INNYCH KRAJACH. ON JEST OSZUSTEM.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Carlos, od początku wiemy, że to oszustwo. Dzięki za komentarz na temat Generation Zoe. Ta firma to oszustwo. CNV (Paragwajski Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link CNV). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Możesz wyszukać lidera Leandro Cositorto w google i znajdziesz wszelkiego rodzaju oszustwa związane z tą postacią, wszystkie są oszustami, DUŻO UWAGA !!!

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Mar, BARDZO DZIĘKUJĘ ZA TEN WAŻNY WKŁAD !!!, tym z ZOE, NIE WIERZ W NIC !!!, używają wszelkiego rodzaju wymówek, które pomagają im manipulować ludźmi za pomocą kłamstw. Te biznesy, które proponują, są deficytowe, są fikcją, w Zoe manipulują ludźmi. Dzięki za komentarz na temat Generation Zoe. Ta firma to oszustwo. CNV (Paragwajski Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link CNV). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Możesz wyszukać lidera Leandro Cositorto w google i znajdziesz wszelkiego rodzaju oszustwa związane z tą postacią, wszystkie są oszustami, DUŻO UWAGA !!!

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Mar, używają wszelkiego rodzaju wymówek, które pomagają im manipulować ludźmi za pomocą kłamstw. Te biznesy, które proponują, są deficytowe, w Zoe manipulują ludźmi. Dzięki za komentarz na temat Generation Zoe. Ta firma to oszustwo. CNV (Paragwajski Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link CNV). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Możesz wyszukać lidera Leandro Cositorto w google i znajdziesz wszelkiego rodzaju oszustwa związane z tą postacią, wszystkie są oszustami, DUŻO UWAGA !!!

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Gloria, tylko oni dobrze o sobie mówią, aby nadal oszukiwać więcej ludzi, którzy mogą uwierzyć w ich kłamstwa.

   Pozdrowienia.

 18. TamaYO odpowiedź

  Dobry wieczór, moja krewna jest zaangażowana w ZOE jako Trener Ontologiczny i pracuje dla nich, zajmując się finansami i handlem, ale podczas badań odkryłem, że ta sama dziewczyna OFERUJE USŁUGI SEKSUALNE W WYMIANIE PIENIĘDZY, co sprawia, że ​​myślę bardzo źle jej oni umyli głowę MOJEJ SIOSTRY. Martwię się i nie wiem, co z tym zrobić, obawiam się, że ta dziewczyna została oszukana lub jest obecnie oszukiwana i proszą o coraz więcej pieniędzy i nie mając wystarczającej, wybrała tę opcję, aby być w stanie generować dochód i dawać go tym z ZOE

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć TamaYO, używają każdego rodzaju osoby, która im służy do manipulowania ludźmi za pomocą kłamstw. Te firmy, które proponują, są deficytowe, w Zoe manipulują ludźmi. Dzięki za komentarz na temat Generation Zoe. Ta firma to oszustwo. CNV (Paragwajski Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link CNV). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 19. Agus odpowiedź

  Witaj Bernardo, jak to potwierdziłeś?
  Z jakiego kraju wyjeżdżają?
  Teraz publikują światowy konwent trenerów w Cartagenie i wszyscy są szaleni

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Agus, są jak sekta oszustów, to, co robią, nie jest normalne, jest typowe dla brokerów oszustów lub piramid.

   Pozdrowienia.

 20. Bernard odpowiedź

  Mogę potwierdzić, że to oszustwo i że właściciele pakują swoje torby, wkrótce wszystkie pieniądze znikną !!

 21. Agus odpowiedź

  Za bardzo się demaskują, zarządzają Deportivo español i publikują to w olé, założyli klub piłkarski Deportivo ZOE, grają w regionalnym, mają kilka samochodów ZOE, salony samochodowe ZOE Burger i jeszcze kilka biznesów, trudno nie ufać, teraz to Trust, inwestorzy są powiernikami, w ten sposób mówią, że twoje pieniądze są ubezpieczone

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Agus, te biznesy mają deficyt, w Zoe manipulują ludźmi. Dzięki za komentarz na temat Generation Zoe. Ta firma to oszustwo. CNV (Paragwajski Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link CNV). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 22. André odpowiedź

  Z Kolumbii znam wielu ludzi, którzy wpłacają depozyty do Zoe, sprzedają to, co mają, zaciągają pożyczki, wyciągają oszczędności, aby rzekomo zainwestować, mają konto oszczędnościowe o nazwie CONFEDERACION MUNDIAL DE COACHES i sumę, która przypada na To konto, nie wiem, jak wspierają dochód tych pieniędzy przed instytucją finansową, nie wiem kiedy to oszustwo upadnie, ale znam wielu przyjaciół i znajomych, którzy niestety zakochali się w obietnicy łatwych pieniędzy.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć André, dziękuję za komentarz na temat Generation Zoe. Ta firma to oszustwo. CNV (Paragwajski Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link CNV). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 23. NanCR odpowiedź

  Czas kontraktu na wycofanie inwestycji to 3 lata (dlatego zaczynam myśleć o Ponzi albo nie, bo cechą Ponzi jest to, że obiecują szybkie pieniądze)

  Każda wypłata ma prowizję od 3% do 5% całkowitej kwoty wypłaty ze swoich zwrotów

  Aby każdy podjął decyzję, którą widzi najlepiej

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj NanCR, Wiele regulatorów finansowych z różnych krajów już ostrzegało, aby nie inwestować pieniędzy w to oszustwo, Generación Zoe jest oszustwem typu PONZI, dzięki za skomentowanie ich, wygląda bardzo podobnie do oszustwa INTENSE LIFE i zostali aresztowani w Argentynie ostatnio (CZYTAJ WIADOMOŚCI). Ten broker / szkoła to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Możesz wyszukać lidera Leandro Cositorto w google i znajdziesz wszelkiego rodzaju oszustwa związane z tą postacią, wszystkie są oszustami, DUŻO UWAGA !!!
   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o zapłatę podatków, opłat, legalizacji itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i niczego nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć OSCAR, dziękuję za komentarz na temat Generation Zoe. Ta firma to oszustwo. CNV (Paragwajski Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link CNV). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 24. POKÓJ odpowiedź

  Zgłaszają również:
  Spółka ZOE CAPITAL nie jest zarejestrowana w CNV jako pośrednik, a zatem nie może prowadzić działalności związanej z ofertą publiczną zbywalnych papierów wartościowych, innych instrumentów, operacji i czynności przewidzianych w ustawie 26.831 (i mod. ) Rynek kapitałowy, podlegający sankcjom tego organu, jeżeli jest przeprowadzany bez odpowiedniego zezwolenia.

  Jednak w przypadku naruszenia praw, zgodnie z obowiązującymi przepisami i w ramach jurysdykcji CNV, skargę można złożyć do tej Komisji za pośrednictwem formularza internetowego dostępnego pod następującym linkiem: https://www.cnv.gov.ar/SitioWeb/Denuncias. Wspomniana skarga jest zastrzeżona, a skarżący nie bierze udziału w dochodzeniu, więc może zgłosić anonimowo lub uzupełnić swoje dane.

  Mam nadzieję, że któryś z nich będzie Ci służył.
  Ograniczników prędkości OP.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj PAZ, bardzo dziękujemy za dostarczenie tych doskonałych informacji, mamy nadzieję, że pomogą one wielu ludziom nie dać się nabrać na ten PONZI SCAM.

   Pozdrowienia.

 25. POKÓJ odpowiedź

  Witam, zostawiam wam te informacje od Narodowej Komisji Papierów Wartościowych Argentyny.

  Informujemy, że firma Zoe Capital nie jest zarejestrowanym agentem przed Krajową Komisją Papierów Wartościowych (CNV). Możesz zapoznać się z listą agentów upoważnionych przez ten CNV pod adresem https://www.cnv.gov.ar/SitioWeb/RegistrosPublicos.

  Z drugiej strony w sekcji Ochrona Inwestorów na naszej stronie internetowej (https://www.cnv.gov.ar/SitioWeb/ProteccionInversor), w zakładce „Powiadomienia dla inwestorów” będzie można znaleźć postanowienia o natychmiastowym zaprzestaniu jakiejkolwiek publicznej oferty negocjacji oraz wszelkiej nieprawidłowej działalności pośrednictwa w zbywalnych papierach wartościowych wyemitowanych przez tę CNV, a także Ostrzeżenia dotyczące nieregularnych ogłoszonej przez nią oferty publicznej w celu publicznego udostępnienia odpowiednich informacji w celu ochrony interesów inwestorów.

  Podobnie, w tej sekcji można znaleźć międzynarodowe ostrzeżenia dla inwestorów wydawane przez inne krajowe organy regulacyjne rynku kapitałowego, zgrupowane w IOSCO-IOSCO (Międzynarodowa Organizacja Komisji Papierów Wartościowych) i ESMA (Europejski Urząd Nadzoru Giełd i Papierów Wartościowych).

  Z drugiej strony, na mocy uprawnień nadanych przez ustawę nr 26.831 i jej nowelizacje, Krajowa Komisja Papierów Wartościowych, mając na uwadze stałą przesłankę wzmocnienia rynku kapitałowego i ochrony inwestorów, uważa za stosowne zgłaszanie ryzyk związanych z wykorzystaniem nieautoryzowane platformy cyfrowe (https://www.argentina.gob.ar/cnv/proteccion-al-inversor/informacion-relevante).

  To ostrzeżenie wynika z istnienia pewnych platform cyfrowych, które oferują między innymi subskrypcje związane z usługami edukacji finansowej i uczestnictwem w finansowaniu społecznościowym, operacjach Forex, opcjach binarnych, tokenach, kryptowalutach, loteriach, depozytach tokenów z obietnicą dużych zwrotów (staking). z nich są to instrumenty spekulacyjne i o wysokim ryzyku, które w niektórych przypadkach mogą stanowić oszustwo na szkodę inwestorów.

  Zaobserwowano, że platformy te są powszechnie promowane w sieciach społecznościowych najczęściej używanych przez młodych ludzi, takich jak między innymi YouTube, Facebook, Instagram i Twitter.

  Ponadto niektóre z tych platform oferują abonentom plan wynagrodzeń, który wzrasta wraz z dołączaniem nowych uczestników (programy polecające). Zaleca się, aby jeśli na tych platformach nie przeprowadza się wyczerpującej analizy, są one odrzucane i unika się wniosków otrzymywanych w sieciach społecznościowych przez promotorów tych produktów.

  Ze względu na opisy, CNV uważa za konieczne, aby przed dokonaniem przelewu pieniędzy i inwestowaniem w ramach dowolnej platformy oferowanej przez Internet, wziąć pod uwagę następujące zalecenia:
  Uzyskaj możliwie najbardziej obiektywne informacje na temat platform i wszelkich tematów przedstawianych jako pośrednik. Jeżeli informacja ta jest wątpliwa, trudna do uzyskania lub niedostępna, nie sprzyja tam inwestowaniu.
  Pamiętaj, że gdy obietnica zwrotu z inwestycji jest bardzo wysoka, prawdopodobnie oznacza to wysokie ryzyko lub oszustwo;
  Przeczytaj regulamin platformy i zrozum, jak działa inwestycja, która ma zostać zrealizowana;
  Skonsultuj się z CNV, aby dowiedzieć się, czy pośrednicy lub agenci są należycie zarejestrowani;
  Niektóre z nich mogą wiązać się z potencjalnym oszustwem ze względu na przedstawione struktury i promowane instrumenty;
  Sprawdź, czy platforma ma adres w kraju. Ich transnarodowy charakter utrudnia wniesienie roszczenia w przypadku jakichkolwiek niedogodności.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj PAZ, bardzo dziękujemy za dostarczenie tych doskonałych informacji, mamy nadzieję, że pomogą one wielu ludziom nie dać się nabrać na ten PONZI SCAM.

   Pozdrowienia.

  • Agus odpowiedź

   Bardzo przydatne informacje Spokój, bardzo dziękuję, dziś firma jest oferowana jako Trust, a ludzie, którzy inwestują, są powiernikami, mówią, że twoje pieniądze są ubezpieczone, a to daje pewność, że ludzie wchodzą i inwestują, system jest tak samo , ja inwestuję, zarabiasz dywidendy, sprowadzasz ludzi, twoje dywidendy rosną, będąc Trustem, gdzie są zarejestrowani? Kto je reguluje, jak się dowiedzieć, czy teraz, gdy są sprzedawane w ten sposób, są bardziej legalne?

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witam Juan, to oszustwo PONZI, nie wchodź, wszystko stracisz.

   Pozdrowienia.

  • Agus odpowiedź

   Problem polega na tym, kiedy ??? Kiedy to się skończy?Tymczasem nadal otwierają biura, organizują imprezy, są tu od 4 czy 5 lat i kontynuują, bardzo trudno się dowiedzieć, z tematyką uczelni i oferowanej edukacji, czy wszyscy się uzależnili?

   • Polecane brokers.com odpowiedź

    Witaj Agusie, przy tych rzeczach nie możesz podać konkretnej daty, zwykle bankrutują, gdy wpadnie na nich policja lub gdy jest kryzys i wszyscy potrzebują płynności, ale musisz to oszustwo ogłosić, żeby ludzie się na nie nie nabrali oszustwa i jeśli nowi klienci do nich nie wejdą, nie będą w stanie zapłacić starym i upadną.

    pozdrowienia.

  • Agus odpowiedź

   Zazwyczaj chodzę na jedno z ich spotkań, są naprawdę nie do zniesienia, są obrzydliwe, uczciwie zrobiłem minimalną inwestycję, na razie płacą, chcę tylko, żeby upłynął okres czasu, aby zobaczyć, czy na razie wrócą, mam rentowność dopóki nie odzyskam swojej inwestycji, ale znam wiele osób, które chwyciły się za dużo sznurka

 26. John odpowiedź

  coś im się stało
  Narodowa Komisja Papierów Wartościowych (CNV), za pośrednictwem swoich sieci społecznościowych, powiadomiła opinię publiczną o działalności firmy Zoe Capital, która oferuje rynkowi „pakiety inwestycyjne”. W tym zakresie regulator wskazuje, że spółka nie jest zarejestrowana na wniosek CNV, ani nie jest uprawniona do przeprowadzenia oferty publicznej papierów wartościowych w naszym kraju.

  Krajowa Komisja Papierów Wartościowych poinformowała, że ​​od chwili, gdy ww. spółka oferuje publicznie „pakiety inwestycyjne”, bez względu na nazwę, dokonuje oferty publicznej papierów wartościowych na podstawie przepisów ustawy nr 5810/17. Art. 4 przepisów stanowi, że oferta publiczna papierów wartościowych jest ofertą publiczną lub skierowaną do określonych grup, za pomocą dowolnych środków komunikacji lub ofert osobistych, natomiast art. 5 stanowi, że każda publiczna oferta papierów wartościowych będzie wymagała uprzedniego zezwolenia przez CNV.

  W tym sensie wyjaśnił, że Zoe Capital nie jest zarejestrowana w Komisji Papierów Wartościowych ani nie jest uprawniona do przeprowadzenia oferty publicznej papierów wartościowych. Przypomniał też, że tego typu wykroczenia mogą być zagrożone karą do trzech lat więzienia lub grzywną.

  Możesz być zainteresowany

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Juan, dziękuję bardzo za informacje i pomoc, w rzeczywistości są to firmy tego samego typu PIRAMIDAL., Te 2 to oszustwo.

   Pozdrowienia.

  • Ingrith odpowiedź

   Witam, ten wynalazek pochodzi z Argentyny i są już w kilku krajach… .ponieważ są już w Peru wczoraj wieczorem odbyła się konferencja z minimalną liczbą osób, które są częścią tej grupy… i po prostu widząc i wiedząc to zostałem Wątpliwe… ale oferty są… jak dla kogoś, kto desperacko pragnie wygenerować większe dochody w czasie kryzysu… sprawia, że ​​ta osoba wpada w tę formę oszustwa…

  • Dina odpowiedź

   W sierpniu 2021 został zarejestrowany, a dziś podpisano powiernictwo na wejście. Czy ktoś mógłby potwierdzić te informacje?

 27. Kevin odpowiedź

  Naprawdę w to wierzę, ci, którzy biorą udział w takich oszustwach, muszą być typowymi ludźmi, którzy wkraczają do sekt, ludźmi o słabych umysłach, którzy wierzą w jakąkolwiek głupotę, którą im powiesz, większość z nich to marihuana lub crack, jak możesz być tak głupi, żeby wpaść w ten fałsz ???

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Kevin, Generación Zoe jest oszustwem typu PONZI, dziękuję za komentarz na ich temat, wygląda bardzo podobnie do oszustwa INTENSE LIFE i niedawno zostali aresztowani w Argentynie (CZYTAJ WIADOMOŚCI). Ten broker / szkoła to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Możesz wyszukać lidera Leandro Cositorto w google i znajdziesz wszelkiego rodzaju oszustwa związane z tą postacią, wszystkie są oszustami, DUŻO UWAGA !!!
   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o zapłatę podatków, opłat, legalizacji itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i niczego nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 28. chrystus odpowiedź

  Witam, jak się masz? bądźcie czujni, ponieważ kilku członków ZOE pochodzi z IML, kolejnej próby oszustwa, która ma miejsce na całym świecie. Oczywiście ich nazwiska się nie pojawiają, ale jeśli mogę powiedzieć, że trener Maxi Batista był odpowiedzialny za pranie mózgu przed wejściem, to nie miałem pojęcia, jak działają inwestycje. I jest to ten sam, który integruje dziś personel Zoe.
  jedyne inwestycje, które potrafią zrobić, to włożyć pieniądze w gry binarne i spróbować szczęścia.
  Nic więcej. Zrób znacznie więcej badań.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Chryste, bardzo dziękuję za podanie swojego adresu, bardzo dziękuję za pomoc wielu osobom, które mogą dotrzeć pod ten adres w Buenos Aires, w odzyskaniu pieniędzy od tych oszustów. Generación Zoe jest oszustwem typu PONZI, dzięki za komentowanie ich, wygląda bardzo podobnie do oszustwa INTENSE LIFE, a ostatnio zostali aresztowani w Argentynie (CZYTAJ WIADOMOŚCI). Ten broker / szkoła to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Możesz wyszukać lidera Leandro Cositorto w google i znajdziesz wszelkiego rodzaju oszustwa związane z tą postacią, wszystkie są oszustami, DUŻO UWAGA !!!
   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o zapłatę podatków, opłat, legalizacji itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i niczego nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 29. Paola odpowiedź

  Witaj Antonello. Tak, mają cały system drop-line w wiadomościach typu „sekciarskiego”. Mieszanka duchowości, technik manipulacji psychologicznych i religii. Jeśli mają nawet kościół, !! Duch Corsitorto (czy jakkolwiek to się nazywa) jest zawsze publiczny. Niesamowite, że im wierzą

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Paola, dziękuję za pisanie, niestety jest wiele osób, które łatwo manipulować i nie wiedzą dobrze o tym, co jest oferowane i nabierają się na te oszustwa.

   Pozdrowienia.

 30. Walter Gomez odpowiedź

  Cześć. Jeśli odwołujesz się do mnie, powtarzam, zaproponowali mi wejście… i muszę podjąć decyzję. Mam nadzieję, że opowiesz mi o prawdziwych pozytywnych i negatywnych doświadczeniach… Dziękuję za zapytanie.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witam Walter, to wszystko oszustwo ze schematem PONZI, nie daj się zwieść, te zwroty nie istnieją, to oszustwo.

   Pozdrowienia.

 31. Antysekt odpowiedź

  Takim corsitorto Leonardo Nelsona, pojawia się oficjalny biuletyn orzecznictwa w sprawach karnych w sprawach gospodarczych, oskarżenie o uchylanie się od płacenia podatków, nie wiem czy to ten sam, który nazywa siebie nauczycielem czy liderem... Jednocześnie , w "datkach" strona raportów figurujących w działalności przed AFIP z usługami: astrologii, spirytualizmu, usług towarzyskich i czyszczenia butów.
  Ludzie, którzy oddają mu swoje pieniądze… co się dzieje? Naprawdę chcę zrozumieć, jak dana osoba dochodzi do tego punktu

 32. Antysekt odpowiedź

  Oczywiście za rok lub 2 zapłacą tym, którzy są tam od roku… pieniędzmi nowych Adeptów, czyli jeśli para prosi o zapłatę, zapłacą im, najwyżej są 2 lub 3 którzy nie mogą przekonać do reinwestowania... Teraz są w moim mieście i kwestia pieniędzy nie przeraża mnie tak bardzo jak kwestia DUCHOWOŚCI, w antropologii wiemy, że bardzo uduchowieni ludzie zwykle nie są zbyt racjonalni z powodu tej kwestii "ślepej wiary"... W zasadzie rozdają sznurek, żeby poczuć CZĘŚĆ czegoś lub mieć do czynienia lub z kim się spotkać... Polecam terapię i prawdziwych przyjaciół. Pozdrowienia.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Anon, bardzo dziękuję za podanie swojego adresu, bardzo dziękuję za pomoc wielu osobom, które będą mogły dotrzeć pod ten adres w Buenos Aires, w odzyskaniu pieniędzy od tych oszustów. Generación Zoe jest oszustwem typu PONZI, dzięki za komentowanie ich, wygląda bardzo podobnie do oszustwa INTENSE LIFE, a ostatnio zostali aresztowani w Argentynie (CZYTAJ WIADOMOŚCI). Ten broker / szkoła to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Możesz wyszukać lidera Leandro Cositorto w google i znajdziesz wszelkiego rodzaju oszustwa związane z tą postacią, wszystkie są oszustami, DUŻO UWAGA !!!
   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o zapłatę podatków, opłat, legalizacji itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i niczego nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

 33. Silvio odpowiedź

  Mam nadzieję, że to się do czegoś przyda, bądź bardzo ostrożny, ta firma to fikcja, tylko marnują Twój czas, kazali mi skontaktować się z potężnym brazylijskim górnikiem, wcale nie, prawie go oszukali, chcąc dać mu kolorowe lustra, prawnik firmy szarlatan, który zmarnuje twój czas, jeśli skontaktujesz się z ważnymi osobami w celu prowadzenia interesów, zrobimy to od razu. Z powrotem po brudną dupę, którą mają

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Silvio, wszystkie informacje na ich temat są przydatne, bardzo dziękuję za skomentowanie swojego doświadczenia, Generación Zoe jest oszustwem typu PONZI, dzięki za skomentowanie ich, wygląda bardzo podobnie do oszustwa INTENSE LIFE i zostali aresztowani w Argentyna niedawno (CZYTAJ WIADOMOŚCI). Ten broker / szkoła to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Możesz wyszukać lidera Leandro Cositorto w google i znajdziesz wszelkiego rodzaju oszustwa związane z tą postacią, wszystkie są oszustami, DUŻO UWAGA !!!
   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o zapłatę podatków, opłat, legalizacji itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i niczego nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

 34. Jorge odpowiedź

  To jest moje doświadczenie z Zoe ,,, mam nadzieję, że służy innym.
  Po zapisaniu się do mnie natarczywie kontaktowali się ze mną i sugerowali, żebym zaczynał od niskich kwot (zainwestowałem 450 dolarów), proponowali rentowność powyżej 7% miesięcznie, potem przysłali mi podsumowanie z pewnymi zyskami, wszystko wirtualne, potem zachęcali ja i poprosiłem o minimalną inwestycję w dolarach, aby zarobić wyższe procenty i lepszą rentowność, zainwestowałem 7000 dolarów więcej. Po 4 miesiącach i ze względu na wahania rynkowe ?? Straciłem wszystko, co zainwestowałem, a oni chcą pobierać ode mnie prowizje i podatki.
  Następnie proponują, abym wziął kredyt na inwestycje w inne papiery wartościowe lub opłacił prowizje?Poprosiłem ich o zwrot inwestycji i nie odpowiadają na żadne maile, a podane mi numery telefonów nie odpowiadają. Jestem bardzo zmartwiony.
  Proszę o informacje.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Jorge, bardzo dziękuję za skomentowanie twojego doświadczenia, Generación Zoe jest oszustwem typu PONZI, dziękuję za komentowanie ich, wygląda bardzo podobnie do oszustwa INTENSE LIFE i niedawno zostali aresztowani w Argentynie (CZYTAJ WIADOMOŚCI). Ten broker / szkoła to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Możesz wyszukać lidera Leandro Cositorto w google i znajdziesz wszelkiego rodzaju oszustwa związane z tą postacią, wszystkie są oszustami, DUŻO UWAGA !!!
   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o zapłatę podatków, opłat, legalizacji itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i niczego nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

  • Leandro odpowiedź

   Witaj Jorge, czy możesz mi podać swój numer telefonu komórkowego? Więc piszę do ciebie przez WhatsApp

 35. FacuR odpowiedź

  To oszustwo, teraz nie płacą, przywódca Wenezueli w Argentynie nie pobrał tego, co obiecał, mówi, że osiągasz rangę, a oni obniżają to oszustwo, super oszustwo

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj FacuR, bardzo dziękuję za twój wspaniały wkład, Generación Zoe jest oszustwem typu PONZI, dziękuję za komentowanie ich, wygląda bardzo podobnie do oszustwa INTENSE LIFE i zostali niedawno aresztowani w Argentynie (CZYTAJ WIADOMOŚCI). Ten broker / szkoła to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Możesz wyszukać lidera Leandro Cositorto w google i znajdziesz wszelkiego rodzaju oszustwa związane z tą postacią, wszystkie są oszustami, DUŻO UWAGA !!!
   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o zapłatę podatków, opłat, legalizacji itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i niczego nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

  • Martina Brennesa odpowiedź

   Mam koleżankę, która pracuje dla tych Zoe i mówi, że firma jest w bałaganie, że oni tylko starają się zbierać pieniądze i że w nic nie inwestują, że płacą klientom pieniędzmi od siebie w częściach i jak nie dostają to, co robią za nowe pieniądze, to oszustwo, to tylko grzmi i wszyscy idą do piekła ... !!!

 36. Allvaro Posada odpowiedź

  Trzeba być bardzo naiwnym, żeby uwierzyć, że ta firma będzie płacić 7.5% miesięcznie odsetek na zawsze...
  (ciekawostka ta rentowność to prawie 5-krotność średniej rentowności generowanej przez fundusz Warrent Buffet, najlepszego inwestora w historii)
  proszę o zdrowy rozsądek... gdyby mogli skutecznie generować tę rentowność w sposób realny i legalny, nie szukaliby twoich 400 dolarów, przy takiej rentowności każdy fundusz inwestycyjny zainwestowałby kilka milionów dolarów i voila...
  Szukają twoich 400 dolarów, żebyś miał pewność, płacą ci, każą ci reinwestować, że procent składany będzie milionerem za kilka lat, a kiedy masz pewność siebie i zarobiłeś 1000 to wtedy wielu jest zachęcanych, idą po pożyczkę w wysokości 5.000 dolarów i do widzenia ... wiedzą, że kiedy ukradną twoje pieniądze, nie będziesz miał prawa wystąpić przeciwko nim, ich prawnicy będą ich chronić, a jeśli trafią do więzienia, twoje pieniądze przepadną, a kiedy wyjdą za 3 za 5 lat, staną się milionerami z pieniędzmi, które ukradli tysiącom ludzi, którzy nabrali się na ich kłamstwa.
  Teraz, jeśli masz pieniądze, które chcesz stracić... i nie masz nic przeciwko temu, że pieniądze, które ci zapłacą, zostały skradzione komuś innemu... zrób to, ale nie zapraszaj nikogo, imię i reputacja są najcenniejszą rzeczą, jaką masz.
  To nie jedyny... nie będzie ostatni, ci oszuści zmieniają nazwę firmy co 2 lub 3 lata wcześniej, ale żadna ostatnia... a jeśli przez pomyłkę komuś powiedziałeś a te osoby nie zapłacę ci, będziesz tym, kto zareaguje lub straci przyjaźń, a znam przypadki, w których zagrażają twojej rodzinie lub zagrażają twojemu biznesowi.
  Zbadaj telexfree, me coin, gladiacoin, qbitech, perski bank, forex finance, w skrócie istnieją tysiące przykładów firm, które obiecały to samo, a dziś jest tylko pamięć o milionach oszukanych.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Alvaro, bardzo dziękuję za twój wspaniały wkład, Generación Zoe jest oszustwem typu PONZI, dziękuję za komentowanie ich, wygląda bardzo podobnie do oszustwa INTENSE LIFE i niedawno zostali aresztowani w Argentynie (CZYTAJ WIADOMOŚCI). Ten broker / szkoła to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Możesz wyszukać lidera Leandro Cositorto w google i znajdziesz wszelkiego rodzaju oszustwa związane z tą postacią, wszystkie są oszustami, DUŻO UWAGA !!!
   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o zapłatę podatków, opłat, legalizacji itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i niczego nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

 37. struktura odpowiedź

  dzień dobry mi również próbowałem uchwycić rzekomego eksperta pokolenia zoe Leonardo Cositorto - Ontological Coaching

  Wydaje mi się szarlatanem, zoe tego samego pokolenia… ale odpowiedz mi, skąd mają pochodzić zyski? Dają ci 2-godzinną rozmowę lub wideo, ale nigdy tego nie wyjaśniają. Przechodzę od tego typu oszustw. Pozdrowienia

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Marco, Generación Zoe jest oszustwem typu PONZI, dziękuję za komentarz na ich temat, wygląda bardzo podobnie do oszustwa INTENSE LIFE i niedawno zostali aresztowani w Argentynie (CZYTAJ WIADOMOŚCI). Ten broker / szkoła to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Możesz wyszukać lidera Leandro Cositorto w google i znajdziesz wszelkiego rodzaju oszustwa związane z tą postacią, wszystkie są oszustami, DUŻO UWAGA !!!
   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o zapłatę podatków, opłat, legalizacji itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i niczego nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

 38. pregunta odpowiedź

  Dla tych, którzy chcą poznać swoją lokalizację, przynajmniej lokalizację w Bogocie Kolumbia, jest na Carrera 11 80 45

  Mówię to, ponieważ mam w to zaangażowanych kilku krewnych, nie ufam temu, wygląda to jak piramida i już ostrzegłem moich krewnych, ale wielu to nie obchodzi. Mam tylko nadzieję, że się mylę i że nie jest to kolejna piramida oszustwa, chociaż ma wszystkie znamiona tego, że jest jeszcze jednym oszustwem.

  pozdrowienia

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witam, Generación Zoe jest oszustwem typu PONZI, dzięki za komentowanie ich, wygląda to bardzo podobnie do oszustwa INTENSE LIFE, a ostatnio zostali aresztowani w Argentynie (CZYTAJ WIADOMOŚCI). Ten broker / szkoła to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Możesz wyszukać lidera Leandro Cositorto w google i znajdziesz wszelkiego rodzaju oszustwa związane z tą postacią, wszystkie są oszustami, DUŻO UWAGA !!!
   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o zapłatę podatków, opłat, legalizacji itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i niczego nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

 39. pregunta odpowiedź

  Dzień dobry mam pytanie o takie pokolenie zoe i jego rzetelność, żeby wiedzieć czy to bezpieczna firma czy nie

  Czytaj Będę wdzięczny za odpowiedź, tutaj w Peru działa GENERACION ZOE, oferując odsetki w wysokości 7.5 proc. miesięcznie, przyczyniłem się do próby z ponad 1000 dolarów nieco ponad miesiąc temu i dziś wpłacili odpowiednią kwotę za pierwszy miesiąc , moja Konsultacja jest w przypadku oszukania, do jakiego podmiotu mogę zwrócić się z Peru.

  Następnym pytaniem jest człowiek, który twierdzi, że jest BROKEREM, to Leonardo Cositorto, jak mówi, jest ontologicznym coachingiem. nie wiemy, czy mu ufać, czy nie.

  Dziękuję za odpowiedź i przesyłam pozdrowienia z Peru.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witam, Generación Zoe jest oszustwem typu PONZI, dzięki za komentowanie ich, wygląda to bardzo podobnie do oszustwa INTENSE LIFE, a ostatnio zostali aresztowani w Argentynie (CZYTAJ WIADOMOŚCI). Ten broker / szkoła to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o zapłatę podatków, opłat, legalizacji itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i niczego nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

   • Polecani brokerzy odpowiedź

    Witaj Gabriel, bardzo dziękuję za pytanie, Generación Zoe to OSZUSTWO PONZI, dzięki za skomentowanie ich, wygląda to bardzo podobnie do OSZUSTWA INTENSE LIFE i zostali niedawno aresztowani w Argentynie (CZYTAJ WIADOMOŚCI). Ten broker / szkoła to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

    Możesz wyszukać lidera Leandro Cositorto w google i znajdziesz wszelkiego rodzaju oszustwa związane z tą postacią, wszystkie są oszustami, DUŻO UWAGA !!!
    Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o zapłatę podatków, opłat, legalizacji itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i niczego nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

    Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

    Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

    Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
    https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

    Pozdrowienia.

  • czarny kot odpowiedź

   cześć, jak sobie radzisz z pokoleniem zoe? czy nadal ci płacą? lub oszukali cię.-dziękuję

 40. Willa Armando odpowiedź

  Tutaj wspominają o instagramie. com / generacionzoe1 /? hl = es "📊 Miesięczny dochód 7,50% 😱"

  I nie mówię tego, umieszczają to na własnym instagramie

  gdyby mogli mieć taką rentowność, 7,50% miesięcznie nie musieliby oferować swoich kursów ani produktów ... chodzi o to, że nic, co mówią, nie ma sensu, to pokazuje, że są kłamcami ...

   • Polecani brokerzy odpowiedź

    Witaj Nestor, Generación Zoe jest oszustwem PONZI, dziękuję za komentarz na ich temat, wygląda to bardzo podobnie do oszustwa INTENSE LIFE, a niedawno zostali aresztowani w Argentynie (CZYTAJ WIADOMOŚCI). Ten broker / szkoła to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

    Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o zapłatę podatków, opłat, legalizacji itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i niczego nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

    Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

    Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

    Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
    https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

    Pozdrowienia.

 41. Andres odpowiedź

  Firma, która rozwija się tak szybko i oferuje wysoki poziom rentowności, twierdzi, że to dzięki kryptowalutom (kiedy świat kryptowalut znajduje się w wyraźnym kryzysie), gdzie jej liderzy kończą się sekwencyjnie i pokazują się w BMW X3?
  Kto tam inwestuje i wierzy, że jest tam legalnie, jest idiotą.
  Z kolei Pokolenie Zoe posiada statut, który można znaleźć w dzienniku urzędowym zadeklarowanego kapitału w wysokości 200.000 tys. pesos. Niezbyt dobry rower, który kupujesz z tym…. I nazywają to poważną firmą inwestycyjną? Poza tym nigdzie nie wspominają o inwestycjach, mówią o byciu firmą zajmującą się nieruchomościami….
  Ludzie dali się oszukać, te zostały wymazane w ciągu maksymalnie 2 lat i zostawiają wszystkich bez płacenia.
  Nie ma tam nikogo, kto rozumie, skąd pochodzi tyle pieniędzy…. Czy będzie prane ??? Nos, wyciągnij wnioski.
  I uważaj, wszystkie te informacje znajdują się w sieciach, w ich filmach, w oficjalnym biuletynie i na ich stronach na Instagramie.
  Liderem jest tam Leandro Cositorto, facet ze świetnymi wynikami oszustw.
  Szukaj z tą nazwą, a informacja pojawi się sama. Nie kieruj się tym, co powiedziałem.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Andres, Generación Zoe to oszustwo typu PONZI, dziękuję za komentarz, wygląda bardzo podobnie do oszustwa INTENSE LIFE i niedawno zostali aresztowani w Argentynie (CZYTAJ WIADOMOŚCI). Ten broker / szkoła to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Możesz wyszukać lidera Leandro Cositorto w google i znajdziesz wszelkiego rodzaju oszustwa związane z tą postacią, wszystkie są oszustami, DUŻO UWAGA !!!
   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o zapłatę podatków, opłat, legalizacji itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i niczego nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj George, bardzo dziękuję za kierunek, w którym jesteś bardzo odważny, a ten świat potrzebuje więcej ludzi takich jak ty, jest więcej ludzi z uczciwością i poczuciem sprawiedliwości jak ten, który pokazujesz, w mapach google nie jest bardzo jasne, jaki budynek to jest, jeśli jesteś tak uprzejmy, będziemy wdzięczni, jeśli możesz nam powiedzieć i jeśli masz nazwiska kierowników sprzedaży, biura lub właściciela, znacznie lepiej.

   Przede wszystkim dzięki!

 42. PEDRO LOPEZ odpowiedź

  DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ZA KOMENTARZE DOTYCZĄCE GENERACION ZOE, TO JEST OSZUST PIRAMIDOWY

  POZDROWIENIA PRZYJACIÓŁ

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć PEDRO, dziękuję za pisanie. Generación Zoe to oszustwo, dzięki za komentowanie ich, wygląda to podobnie do oszustwa INTENSE LIFE, a niedawno zostali aresztowani w Argentynie (CZYTAJ WIADOMOŚCI). Ten broker / szkoła to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o zapłatę podatków, opłat, legalizacji itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i niczego nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

  • James Delbourn odpowiedź

   Cóż, prawda jest taka, że ​​ludzie są oszukiwani, wiem, bo mam relacje z właścicielami i już myśleli o tym, jak sprawić, aby wszystkie pieniądze zniknęły i zbankrutowały firmę, bardzo ostrożni!!!!, będą nie być w stanie nikogo żądać!!

 43. Gabriela odpowiedź

  Oszustwo, piramidalny system anarów! Wygraj 2 lub 3, którzy są generatorami tego całego systemu. Powinna istnieć kontrola, ponieważ wykorzystują ludzi, którzy chcą inwestować. Ludzie, którzy naprawdę chcą zainwestować duże pieniądze, nie robią tego tutaj, dlaczego tak jest?

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Gabrielo, dziękuję za komentarz na temat Generación Zoe, wygląda to jak oszustwo INTENSE LIFE i niedawno zostali aresztowani w Argentynie (CZYTAJ WIADOMOŚCI). Ten broker / szkoła to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o zapłatę podatków, opłat, legalizacji itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i niczego nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

 44. George rodriguez odpowiedź

  Byłaby to dobra opinia kogoś, kto już tam jest i co dostaje, jakie fizyczne strony mają w przypadku takiego roszczenia, słyszałem od krewnych, którzy mają nawet samolot, czy to prawda? Jedynym sposobem na zarabianie pieniędzy, który znam, jest praca. Nie sądzę, żeby tak dużo dawali, jak to się stało w Kolumbii z DMG.
  Jeśli promotor jest tutaj, aby wszystko zgłosić.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć George, dziękuję za komentarz na temat Generación Zoe, wygląda to jak oszustwo INTENSE LIFE i niedawno zostali aresztowani w Argentynie (CZYTAJ WIADOMOŚCI). Ten broker / szkoła to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o zapłatę podatków, opłat, legalizacji itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i niczego nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

  • Brian odpowiedź

   Uważam, że pokolenie zoe to oszustwo, nie ma tam prawdziwego biznesu, to totalne oszustwo !!!

   • Polecani brokerzy odpowiedź

    Cześć Brian, Generación Zoe jest oszustwem typu PONZI, dziękuję za komentarz na ich temat, wygląda bardzo podobnie do oszustwa INTENSE LIFE, a niedawno zostali aresztowani w Argentynie (CZYTAJ WIADOMOŚCI). Ten broker / szkoła to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

    Możesz wyszukać lidera Leandro Cositorto w google i znajdziesz wszelkiego rodzaju oszustwa związane z tą postacią, wszystkie są oszustami, DUŻO UWAGA !!!
    Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o zapłatę podatków, opłat, legalizacji itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i niczego nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

    Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

    Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

    Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

    Pozdrowienia.

 45. facu odpowiedź

  witam, pokolenie zoe nawet nie mencoina, gdzie ma bazę ... potem narzekają na oszustwa, ale dają pieniądze firmie z piramidy, która nawet nie umieszcza lokalizacji ... nie narzekaj na oszustwa, jeśli dają pieniądze pierwszą osobę, z którą się spotykają i proponują zarobić pieniądze w zamian za…. twoje pieniądze ... oczywiście

  Są to klasyczne oszustwa, które płacą, aż pewnego dnia właściciel zniknie z pieniędzmi wszystkich inwestorów, bądź ostrożny i otwórz oczy

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć facu, dziękuję za komentarz na temat Generación Zoe, wygląda to jak oszustwo INTENSE LIFE i niedawno zostali aresztowani w Argentynie (CZYTAJ WIADOMOŚCI). Ten broker / szkoła to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o zapłatę podatków, opłat, legalizacji itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i niczego nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

    • Paola odpowiedź

     Witaj Antonello. Tak, mają cały system drop-line w wiadomościach typu „sekciarskiego”. Mieszanka duchowości, technik manipulacji psychologicznych i religii. Jeśli mają nawet kościół, !! Duch Corsitorto (czy jakkolwiek to się nazywa) jest zawsze publiczny. Niesamowite, że im wierzą

 46. Valentina odpowiedź

  Witam, inwestuje z nimi krewny i jestem bardzo podejrzliwy co do świetnej rentowności, jaką oferują. Jeśli masz więcej informacji, daj mi znać! Przekazuje pieniądze do firmy zoe spa handlowej koleiny

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Valentina, dziękuję za komentarz na temat Generación Zoe, wygląda to jak oszustwo INTENSE LIFE i niedawno zostali aresztowani w Argentynie (CZYTAJ WIADOMOŚCI). Ten broker / szkoła to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o zapłatę podatków, opłat, legalizacji itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i niczego nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Nico, dziękuję za komentarz na temat Generation Zoe. Ten broker / szkoła to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o zapłatę podatków, opłat, legalizacji itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i niczego nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

   • Daniel odpowiedź

    Cześć, inwestuję w pokolenie, Zoe ma kilka lokalizacji, do biur jeżdżę w stolicy Núñez i Moreno.

    • Polecani brokerzy odpowiedź

     Witaj Danielu, bez względu na to, ile biur ma Generación Zoe, jest to oszustwo, dziękuję za komentowanie ich, wygląda bardzo podobnie do oszustwa INTENSE LIFE i zostali niedawno aresztowani w Argentynie (CZYTAJ WIADOMOŚCI). Ten broker / szkoła to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

     Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o zapłatę podatków, opłat, legalizacji itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i niczego nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

     Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

     Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

     Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
     https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

     Pozdrowienia.

    • ANDREA odpowiedź

     Witam, nadal tam inwestujesz, jak się masz? Zaprosili mnie do udziału i mam pewne wątpliwości….. a na jak długo zawarliście umowę, aby móc wycofać swoją inwestycję? Czekam na odpowiedź, dziękuję.

     Andrea

     • Walter Gomez

      Cześć. Jeśli odwołujesz się do mnie, powtarzam, zaproponowali mi wejście… i muszę podjąć decyzję. Mam nadzieję, że opowiesz mi o prawdziwych pozytywnych i negatywnych doświadczeniach… Dziękuję za zapytanie.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *