Broker Bux

Komentarze na temat pokolenia Zoe

Analiza dotycząca generacji Zoe

➡️ W tej sekcji przeanalizujemy Pokolenie Zoe (zwany także imieniem: zoe.smile.com), Chodzi o plik szkolenie finansowe. Czy naprawdę poleca się generację Zoe do dokonania inwestycji? Czy lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to jest bezpieczna witryna? jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

To możesz znaleźć następujące elementy: opinie o Generation Zoe ✅, roszczenia, skargi, doświadczenia, analiza najważniejszych cech tej firmy (aktualizacja 2022), a co najważniejsze: Czy Generation Zoe jest bezpieczną stroną? ⛔ Czy możemy zaufać tej firmie? ✅ Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tej recenzji o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

ℹ️ Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

 • Pokolenie Zoe nie wspomina, do której firmy należy.
 • Jeśli chodzi o twoją lokalizację, strona działa z Argentyny.
 • Jeśli przeanalizujemy Twoje bezpieczeństwozauważamy, że Generación Zoe nie ma żadnego rodzaju regulacji.

UWAGA: Generation Zoe to strona NIEREGULOWANY.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowani, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowanym brokerem jest bardzo ryzykowna. 📌.

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Teraz przechodzimy do analizy typy kont oferowane przez Generación Zoe, w tym przypadku nie znaleźliśmy informacji wskazujących na istnienie różnych typów kont.

La platforma do działania To, co oferuje Generation Zoe to: własna platforma.

Zasoby | Stronie internetowej

Tutaj przyjrzymy się różnym zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, którego Generación Zoe udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być wielką zaletą dla brokera.

Witryna internetowa generacji Zoe
Witryna internetowa generacji Zoe

Pokolenie Zoe zapewnia: pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: krótkie wyjaśnienie oferowanych usług, sekcja często zadawanych pytań, niewiele więcej.

Wiadomości o Pokoleniu Zoe

Otrzymaliśmy informację o procesie, który paragwajska prokuratura wszczęła przeciwko Zoé w jej biurach w Asunción w Paragwaju. Aby uzyskać więcej informacji, zobacz następujące filmy:

Nowe wiadomości o Pokoleniu Zoe (luty 2022)

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Inny informacja na Pokolenie Zoe

 

🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻.

 • 🌏Strona internetowa: zoe.smile.com | zoecapital.com.ar | zooelatam.com.ar | zoecomunicaciones.com/zoe-capital | zoecapital.com.ar | zoe.trading | instagram.com/generacionzoe1 | instagram.com/zoe.coach1 | instagram.com/Zoecapital.arg | www.instagram.com/broker.zoe | www.instagram.com/generacion.zoe.capital
 • 📞Numer telefonu: nie ma
 • 📧 E-mail: nie ma
 • Niektórzy ludzie promujący Pokolenie Zoe: instagram.com/leonardositorto/ Leonardo Cositorto i instagram.com/maxjbatista/ Max Batista

Może się zastanawiasz dlaczego recenzowaliśmy Generation Zoe. Zrobiliśmy tę recenzję i ocenę, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z prośbą o rzetelność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomóc inwestorom, dostarczanie klucz informacyjny o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć zanim będziesz skłonny lub nie, inwestując w firmę inwestycja.

Jesteś przedstawiciel tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

Wycena na Pokolenie Zoe

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją: Czy wierzymy, że firma Generation Zoe jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐ Analiza 2022 ⭐

❌ Po zapoznaniu się z nim zalecamy zachowanie ostrożności, ponieważ jest to nielegalna firma, wyraźnie ustanowiony w celu odbierania ludziom pieniędzy poprzez oszustwa i podstępy. Nie jest zbyt przejrzysta, ponieważ nie zawiera informacji prawnych, nie pokazuje danych o jej rejestracji, a także nie ma w niej żadnego rodzaju regulacji (spółka nieregulowana). ❌.


W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność.


UWAGA!: Generación Zoe ma już co najmniej 4 skargi od organów regulacyjnych Ameryki Łacińskiej:

AKTUALIZACJA:  W lutym 2022 r. Interpol i inne władze rozpoczęły poszukiwania osób stojących za Generación Zoe.. AKTUALNE WIADOMOŚCI:

⛔ Uwaga ⛔ : w marcu 2022 dodano CNMV Pokolenie Zoe do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. ⛔ PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia CNMV z marca 2022 r.

UWAGA: w kwietniu 2022 Jeden z przywódców Generación Zoe, Leonardo Cositorto, został aresztowany przez Interpol i przebywa w więzieniu. Następnie artykuły, które potwierdzają te informacje:

Artykuł o Narodzie

Artykuł informacyjny

⚠️ PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⚠️


Nasza rada: zawsze polecamy pracować tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, Czy nie lepiej mieć ochrona dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora?

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulamin brokera, to znaczy, że jest to prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MAJĄ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje autorytet do których w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą złożyć skargę. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania zostaw komentarz na naszej stronie internetowej z Twoim doświadczeniem z tym brokerem.

 

🔻🔻. Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować. 🔻🔻.

 

Co myślisz o pokoleniu Zoe? Jakie było twoje doświadczenie?

 


Broker Bux

Reklamuj się z nami

256 komentarze do «Pokolenie Zoe: ocena i komentarze»

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Jorge Luis, ten oszust w końcu upadł, mamy nadzieję, że sprawiedliwość zamknie go na wiele lat za cały ból, który spowodował wiele rodzin. Dzięki za komentarz na temat Generation Zoe. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko tak to wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Chela, dziękuję za komentowanie Generación Zoe. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko tak to wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 1. Agus odpowiedź

  ZOE, teraz nazywa się SUNRISE COACH, ta sama modalność, ci sami oszuści, bądź ostrożny, czy ktoś mógłby odzyskać swoje pieniądze?

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Agus, mamy informacje, ale i tak bardzo dziękuję za napisanie, zrobimy o nich recenzję, aby wszyscy wiedzieli, że to ten sam przekręt pana Cositorto, który jest uciekinierem przed wymiarem sprawiedliwości.

   Pozdrowienia.

 2. Leonardo Cositorto odpowiedź

  Twój bilet to mesjasz. Pochwal zły czek i dzięki za pochwały od Allaha Uściskaj z niegościnnego miejsca.

   • Agus odpowiedź

    Złapali cositorto, był na Dominikanie!!! Miejmy nadzieję, że menedżerowie ich biur też zaczną upadać, oni też są wspólnikami tego całego oszustwa, menedżerowie zawsze wszystko wiedzieli, są tak samo kryminalni jak cositorto i Batista

    • Polecane brokers.com odpowiedź

     Witaj Agusie, ten oszust w końcu upadł, mamy nadzieję, że sprawiedliwość zamknie go na wiele lat za cały ból, który spowodował. Wiele rodzin, regulatorów i poważnych gazet już podało informacje, aby ostrzec inwestorów, aby nie dawali się nabrać na takie oszustwa jak Pokolenie Zoe.

     Od dawna ostrzegamy o nich, firmy te zwykle znikają z dnia na dzień. Główny oszust nazywa się Cositorto, założył oszustwo Zoe i od początku wiemy, że jest oszustem. Dzięki za komentarz na temat Generation Zoe. Ta firma to oszustwo:

     * CNV (Paragwajski Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link CNV).
     * Argentyński CNV również wydał ostrzeżenie dotyczące tych oszustów ((patrz link CNV Argentyna).
     * SBS of Peru również opublikowało ostrzeżenie dotyczące tych oszustów: (Zobacz link SBS Peru).

     Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

     Możesz wyszukać lidera Leandro Cositorto w google i znajdziesz wszelkiego rodzaju oszustwa związane z tą postacią, wszystkie są oszustami, DUŻO UWAGA !!!

     Przeczytaj najnowsze wiadomości: Wiadomości kryptograficzne y Paragwajska policja zrobiła nalot na biuro Zoe y El Diario (Argentyna) y Dziennik A24 y Naród (Argentyna). zakres. Cositorto poszukiwany przez sprawiedliwość

     Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

     Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

     Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

     Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

     Pozdrowienia.

 3. Leonardo Cositorto odpowiedź

  Witam, każdy kto ma ochotę na koktajl bananowy z mlekiem może go zamówić bezpośrednio u kelnerki lub udać się do baru, aby go zamówić. Oferujemy również łapki z kurczaka z serem cheddar, empanadas de copetin oraz popcornem na słodko lub słono.
  Pozdrowienia

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Leonardo, myślę, że byłeś zbyt sprytny, okradłeś wielu ludzi, zrujnowałeś wiele istnień, zwróciłeś pieniądze, zrób coś dobrego choć raz w życiu.

   Pomyśl o wszystkich szkodach, które spowodowałeś.

   Pozdrowienia.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Gabriela, dziękuję za komentowanie GENERACIÓN ZOE. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Luciana Roldan, dziękuję za komentarz na temat Generación Zoe. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 4. MARU odpowiedź

  PROSZĘ BEZ WZGLĘDU W CO ZAINWESTOWAŁEŚ, JEŚLI PONOSIŁEŚ OPÓŹNIENIE Z PŁATNOŚCIĄ ZGŁOŚ REKLAMACJĘ!!! W ARGENTYNIE SĄ TYLKO 3 REKLAMACJE, TO NIESAMOWITE!!! OBCIĄŻENIE 6 WIĘCEJ WPŁAT NIE ZWRACA CI INWESTYCJI !!!
  STU ZAKONNICY!!!

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj MARU, ważne jest, aby wszyscy, którzy zostali oszukani, złożyli skargę, im więcej skarg, tym lepiej, nie możesz pozwolić, aby pan Cositorto zabrał wszystkie pieniądze od tak wielu osób.

   Pozdrowienia.

 5. Ramon odpowiedź

  dziękuję za pomoc i ostrzeżenie tak wielu osób o tym oszustwie, dziękuję polecanym brokerom i całemu zespołowi za tak wydajną pracę, którą wykonujesz!

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Dzięki Tobie Ramon jesteśmy wdzięczni za Twoje słowa, odrobina dodatkowej motywacji jest zawsze dobra.

   Pozdrowienia.

 6. Sergio odpowiedź

  Witam i dziękuję za informacje, tutaj zostawiam kilka, które złapałem na przeglądaniu.
  Zwyrodnienie Zoe, przestępcy, są na prośbę międzynarodową.
  Gruby Cositorto myśli, że jest mesjaszem, lubi pieniądze bardziej niż Jacobo, Izaak i Sara razem. obrzydliwe.
  Wszyscy zostaliśmy oszukani i bez wątpienia trafimy do firmy zajmującej się odzyskiwaniem obciążeń zwrotnych.

  Infobae: Struktura się zawala, ale Leonardo Cositorto nie poddaje się ani nie ustępuje. Zeszłej nocy, nieco ponad dwie godziny po tym, jak Interpol wydał przeciwko niemu międzynarodowy nakaz aresztowania za oszustwa i nielegalne stowarzyszenia, dyrektor generalny Generación Zoe, organizacji oskarżonej o prowadzenie masowego programu Ponziego, transmitował z podziemia na Zoom i Youtube. Czy zrobił mea culpa? Czy ogłosiłeś, że się poddasz? Wręcz przeciwnie.
  BRUDNY ZŁODZIEJ
  W ciemnym pokoju bez szczegółów, prawdopodobnie z karaibskiej wyspy, Cositorto wypuścił nieco niepokojący mesjanistyczny przekaz, w którym poprosił o „100 dolarów” na sesje „intymnego coachingu”, skrytykował swoich krytyków i potraktował tych, którzy byli letni. statek w czasach ucisku.

  „Przez cały rok uczymy, że przyszłość jest nieprzewidywalna, kiedy takie rzeczy się zdarzają, padają na gliniane stopy, z masła i szukają drogi na skróty. Zapraszam do powrotu na drogę tych, którzy nie mają otwartych drzwi”.
  Hahaha żałosne, z powrotem na drogę Co mówi ten szaleniec?

  Publikuj jak najwięcej, wszystkie te nieuregulowane firmy to kłamstwo.
  Dzięki. Zostawiam ci link, aby trochę poczytać, czy ta kula oszustwa tłuszczu jest mesjaszem?

  https://www.infobae.com/sociedad/policiales/2022/02/22/pidieron-la-quiebra-de-cositorto-el-insolito-nuevo-mensaje-desde-la-clandestinidad-del-ceo-de-generacion-zoe/

  SD.

 7. Adelaide odpowiedź

  Mam nadzieję, że wsadzili oszusta Cositorto do więzienia, obrabował nas wszystkich, którzy uwierzyli w jego kłamstwa!!!

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Adelaida, regulatorzy i poważne gazety podają informacje, które mają ostrzegać inwestorów, aby nie wpadali w oszustwa, takie jak Generation Zoe.

   Od dawna ostrzegamy o nich, firmy te zwykle znikają z dnia na dzień. Główny oszust nazywa się Cositorto, założył oszustwo Zoe i od początku wiemy, że jest oszustem. Dzięki za komentarz na temat Generation Zoe. Ta firma to oszustwo:

   * CNV (Paragwajski Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link CNV).
   * Argentyński CNV również wydał ostrzeżenie dotyczące tych oszustów ((patrz link CNV Argentyna).
   * SBS of Peru również opublikowało ostrzeżenie dotyczące tych oszustów: (Zobacz link SBS Peru).

   Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Możesz wyszukać lidera Leandro Cositorto w google i znajdziesz wszelkiego rodzaju oszustwa związane z tą postacią, wszystkie są oszustami, DUŻO UWAGA !!!

   Przeczytaj najnowsze wiadomości: Wiadomości kryptograficzne y Paragwajska policja zrobiła nalot na biuro Zoe y El Diario (Argentyna) y Dziennik A24 y Naród (Argentyna). zakres. Cositorto poszukiwany przez sprawiedliwość

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Alejo, teraz, gdy oszust, który stworzył to oszustwo, jest poszukiwany na całym świecie, nie sądzę, żeby mógł odzyskać swoje pieniądze, powiedz mu, aby działał szybko i odebrał to JAK NAJSZYBCIEJ, może będzie miał szczęście i wyśle ​​mu link do naszego przegląd, aby przeczytać wszystkie informacje o ZOE.

   Pozdrowienia.

 8. centrum różańca odpowiedź

  Lucas seljkovich prawnik rosario oszusta , główny przywódca rosario , który obiecuje powrót w robocie Zoé , myje ręce , tak to będzie , on i jego n Nerina .

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Rosario, od miesięcy ostrzegaliśmy przed tymi oszustami i wreszcie przywódca oszustwa, pan Cositorto, jest już poszukiwany i przechwytywany na całym świecie. Pokolenie Zoe.

   Pozdrowienia.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Tussi, regulatorzy i poważne gazety nie są oddane rzucaniu kamieniami, przekazują tylko informacje, aby ostrzec inwestorów, aby nie dali się nabrać na takie oszustwa jak Generation Zoe.
   Od dawna ostrzegamy o nich, firmy te zwykle znikają z dnia na dzień. Główny oszust nazywa się Cositorto, założył oszustwo Zoe i od początku wiemy, że jest oszustem. Dzięki za komentarz na temat Generation Zoe. Ta firma to oszustwo:

   * CNV (Paragwajski Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link CNV).
   * Argentyński CNV również wydał ostrzeżenie dotyczące tych oszustów ((patrz link CNV Argentyna).
   * SBS of Peru również opublikowało ostrzeżenie dotyczące tych oszustów: (Zobacz link SBS Peru).

   Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Możesz wyszukać lidera Leandro Cositorto w google i znajdziesz wszelkiego rodzaju oszustwa związane z tą postacią, wszystkie są oszustami, DUŻO UWAGA !!!

   Przeczytaj najnowsze wiadomości: Wiadomości kryptograficzne y Paragwajska policja zrobiła nalot na biuro Zoe y El Diario (Argentyna) y Dziennik A24 y Naród (Argentyna). zakres. Cositorto poszukiwany przez sprawiedliwość

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 9. Tommy oszukał odpowiedź

  Leonardo Cositorto jest nazywany największym szczurem planującym swoje oszustwa Ponzi, do cholery. Nie bądź naiwny, nie zostawiaj ani grosza w rękach tych tłustych przestępców

  Sprawa rozpoczęła się 12 listopada zeszłego roku w wyniku skargi osoby, która zwróciła się o zbadanie domniemanego oszustwa i oszustwa gospodarczego przeciwko skarbowi przez organizację „Generación Zoe”, biorąc pod uwagę, że „pod fasadą domniemanego kultu i fałszywy uniwersytet… oferuje absolwentom kryptowaluty i coaching”.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Tomy, dziękuję za komentarz na temat GENERACIÓN ZOE. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Sofía, dziękuję za komentarz na temat GENERACIÓN ZOE. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 10. Nacho Martin odpowiedź

  Dzień dobry przyjaciele, bardzo dziękuję za informację o odzyskaniu pieniędzy, udało mi się odzyskać inwestycję, której ci złodzieje mi odmówili

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Nacho Martín, Świetnie !!!, Bardzo dziękuję za powiadomienie nas, jesteśmy bardzo szczęśliwi, że to osiągnąłeś, teraz bądź ostrożny, jeśli zainwestujesz ponownie, sprawdź brokerów, zanim zaufasz jednemu, tutaj mamy ich prawie wszystkich, możesz przeczytać swoją recenzję.

   Dla innych, którzy chcą odzyskać swoje pieniądze, powinni spróbować porozmawiać na naszym czacie lub kliknąć ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Jeśli chcesz zobaczyć nasz ranking rekomendowanych brokerów 2021 kliknij TUTAJ

   Pozdrowienia i powodzenia.

 11. Tusi odpowiedź

  I wciąż są ludzie, którzy bronią Pokolenia Zoe, są to oszuści kryminalni, wciąż z ludźmi zostawiającymi pozytywne opinie, idą do więzienia, oszukali wiele osób i najwyraźniej nadal oszukują.
  „W zamian za początkową inwestycję obiecali „zarobki przekraczające 100.000 XNUMX USD miesięcznie bez robienia czegokolwiek”, a dla tych, którzy nie mogli zainwestować, musieli „schwytać pięć lub dziesięć ofiar, które złożyły żądane pieniądze, aby wejść. ”
  Leonardo Cositorto, często przewrotny przestępca: „Pokolenie Zoe”, „pod przykrywką rzekomego kultu i fałszywego uniwersytetu oferuje stopnie naukowe z kryptowalut i coachingu”

  Tutaj zostawiam link do argentyńskiej gazety z ostatnim śledztwem.
  https://www.ambito.com/finanzas/generacion-zoe/imputan-supuesta-estafa-leonardo-cositorto-fundador-n5370872

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Tussi, regulatorzy i poważne gazety nie są oddane rzucaniu kamieniami, przekazują tylko informacje, aby ostrzec inwestorów, aby nie dali się nabrać na takie oszustwa jak Generation Zoe.
   Od dawna ostrzegamy o nich, firmy te zwykle znikają z dnia na dzień. Główny oszust nazywa się Cositorto, założył oszustwo Zoe i od początku wiemy, że jest oszustem. Dzięki za komentarz na temat Generation Zoe. Ta firma to oszustwo:

   * CNV (Paragwajski Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link CNV).
   * Argentyński CNV również wydał ostrzeżenie dotyczące tych oszustów ((patrz link CNV Argentyna).
   * SBS of Peru również opublikowało ostrzeżenie dotyczące tych oszustów: (Zobacz link SBS Peru).

   Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Możesz wyszukać lidera Leandro Cositorto w google i znajdziesz wszelkiego rodzaju oszustwa związane z tą postacią, wszystkie są oszustami, DUŻO UWAGA !!!

   Przeczytaj najnowsze wiadomości: Wiadomości kryptograficzne y Paragwajska policja zrobiła nalot na biuro Zoe y El Diario (Argentyna) y Dziennik A24 y Naród (Argentyna). zakres. Cositorto poszukiwany przez sprawiedliwość

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 12. Jamez odpowiedź

  Witam, nazywam się Jamez, jestem w Zoe od 3 lat, poszło bardzo dobrze, jest to bardzo poważna i odpowiedzialna firma. jasne jest, że wszystko jest montażem sfinansowanym, by ją zniesławić.
  Każde drzewo, które wydaje więcej owoców, rzuca w nie więcej kamieni

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Jamez, poważni regulatorzy i gazety nie są oddane rzucaniu kamieniami, podają tylko informacje, aby ostrzec inwestorów, aby nie dali się nabrać na takie oszustwa jak Generación Zoe.
   Od dawna ostrzegamy o nich, firmy te zwykle znikają z dnia na dzień. Główny oszust nazywa się Cositorto, założył oszustwo Zoe i od początku wiemy, że jest oszustem. Dzięki za komentarz na temat Generation Zoe. Ta firma to oszustwo:

   * CNV (Paragwajski Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link CNV).
   * Argentyński CNV również wydał ostrzeżenie dotyczące tych oszustów ((patrz link CNV Argentyna).
   * SBS of Peru również opublikowało ostrzeżenie dotyczące tych oszustów: (Zobacz link SBS Peru).

   Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Możesz wyszukać lidera Leandro Cositorto w google i znajdziesz wszelkiego rodzaju oszustwa związane z tą postacią, wszystkie są oszustami, DUŻO UWAGA !!!

   Przeczytaj najnowsze wiadomości: Wiadomości kryptograficzne y Paragwajska policja zrobiła nalot na biuro Zoe y El Diario (Argentyna) y Dziennik A24 y Naród (Argentyna).

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witam, ostrzeżenie, bardzo dziękuję za ostrzeżenie! Ukradli za dużo pieniędzy, musimy ostrzec znacznie więcej osób, aby nie oddawali swoich oszczędności tym łajdakom. Dzięki za komentarz na temat Generation Zoe. Ta firma to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko tak to wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Lean, bardzo dziękuję za udostępnienie tego linku! Ukradli za dużo pieniędzy, musimy ostrzec wiele innych osób, aby nie oddawali swoich oszczędności tym łajdakom. Dzięki za komentarz na temat Generation Zoe. Ta firma to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 13. Manuel odpowiedź

  Zapraszają mnie do inwestowania, jestem chrześcijaninem i Biblia nie mówi o spontanicznych milionerach, jak ci obiecują, Bóg nie kłóci się z dobrobytem, ​​ale nie jest tak, jak mówią ci łajdacy, niestety widzę, że to jest stan rzeczy, bo tam inwestuje kilku znajomych, naprawdę nie wiem, jaki jest ich system, bo jest kilka opcji, mówią, że mają robota, który potrafi wydedukować, jak inwestować, nie wierzę im i to smuci mnie też, że chcą udawać, że są kościołem, ich ruina będzie wielka.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Manuel, ukradli za dużo pieniędzy, musimy ostrzec znacznie więcej ludzi, aby nie oddawali swoich oszczędności tym łajdakom. Dzięki za komentarz na temat Generation Zoe. Ta firma to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko tak to wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Coppi, musimy powiadomić policję, masz ich adresy, ukradli za dużo pieniędzy, musimy zaalarmować wiele innych osób, aby nie oddawali swoich oszczędności tym łajdakom. Dzięki za komentarz na temat Generation Zoe. Ta firma to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko tak to wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 14. adri crack odpowiedź

  W tej chwili nie mają płynności, Maxi Batista jeden z właścicieli, trzymał w domu miliony dolarów, według wsparcia Adriel i prawej ręki maxi, grubas mówi, że wszystko się rozpada, ponieważ płacą ci tymi samymi pieniędzmi, które przychodzą w

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Adri, masz ich adresy, ukradli za dużo pieniędzy, musimy zaalarmować dużo więcej osób, aby nie oddawali swoich oszczędności tym łajdakom. Dzięki za komentarz na temat Generation Zoe. Ta firma to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko tak to wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 15. Mati Adriela odpowiedź

  Zwolennicy Zoé kradną dwiema rękami, widzą co kupić poza granicami kraju i głupi ludzie wkładają pieniądze

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Mati, masz absolutną rację, musimy ostrzec o wiele więcej ludzi, aby nie oddawali swoich oszczędności tym łajdakom. Dzięki za komentarz na temat Generation Zoe. Ta firma to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko tak to wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Federico, masz całkowitą rację, musimy ostrzec znacznie więcej osób, aby nie oddawali swoich oszczędności tym łajdakom. Dzięki za komentarz na temat Generation Zoe. Ta firma to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko tak to wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Bolsoi, masz absolutną rację, musimy ostrzec znacznie więcej ludzi, aby nie rozdawali swoich oszczędności tym łajdakom. Dzięki za komentarz na temat Generation Zoe. Ta firma to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko tak to wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 16. Piotr odpowiedź

  Musisz powstrzymać tych oszustów, przekonali wielu ludzi wokół mnie i smutne jest to, że myślą, że zostaną milionerami, robią im pranie mózgu, manipulują nimi, kończą to oszustwo!!!!!!

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Pedro, to prawda, prawda jest taka, że ​​masz absolutną rację, musimy ostrzec o wiele więcej ludzi, aby nie oddawali swoich oszczędności tym łajdakom. Dzięki za komentarz na temat Generation Zoe. Ta firma to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko tak to wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 17. Prezes Zarządu PIRAMIDEX DE ESTAFEX odpowiedź

  WIDZĘ, ŻE JEST TYLE GŁUPICH OSÓB, KTÓRE CHCĄ „ODDAĆ” SWOJE PIENIĄDZE, ŻE JESTEM ZDUMIEWAJĄCY, JAK ŁATWO TO JEST... MYŚLĘ, ŻE ZAMIERZAM STWORZYĆ JEDNĄ Z TYCH „MAŁYCH FIRM” I ZDOBYWAĆ INWESTORÓW Z KŁAMSTWAMI PODOBNYMI ... ZA KAŻDE 1000 DOLARÓW ZAMIERZĘ JE "ZAINWESTOWAĆ" I ODDAJĘ CI 30% (JESTEM ODWAŻNIEJSZA) I TU NADCHODZI DOBRE RZECZ... "DLA KAŻDEGO DZIECKA... PRZEPRASZAM... ZA KAŻDEGO INWESTORA, KTÓREGO ZŁABISZ... WRÓCĘ TY 30% WIĘCEJ!!”

  GITARY —–I REKLAMA
  „BĄDŹ WIĘCEJ! ZOSTAŃ NIEZALEŻNY FINANSOWO!! POCIECHAJ WIĘCEJ... ABY PRZEŻYĆ TO WYJĄTKOWE DOŚWIADCZENIE W ŻYCIU. BĄDŹ LEPSZY! MOŻESZ! JESTEM KRÓLEM CYRKU... PRZEPRASZAM... COACHINGU I CIEBIE SIERPĘ!! WYBACZENIE... ZAMIERZĘ UCZYNIĆ CIĘ LEPSZĄ OSOBĄ, MAGIĄ I MOCĄ MOICH SŁÓW ORAZ MOIM NEUROLIGUISTYCZNYM I PROFESJONALNYM COACHINGIEM ONTOLOGICZNYM (TO OSTATNIE SŁOWO JEST BARDZO WAŻNE, ABY CHWYTAĆ ZŁY...)

  MOJA FIRMA BĘDZIE NAZWANA….PIRAMIDEX DE PELOTUDEX

  WYJAŚNIAM?

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj CEO, hahaha, bardzo dobre wyjaśnienie, prawda jest taka, że ​​masz całkowitą rację i czasami wyjaśnienie tego w tym humorystycznym tonie pomaga lepiej to zrozumieć, mam nadzieję, że w ten sposób będziemy mogli ostrzec znacznie więcej osób, aby nie oddawały swoich oszczędności tym łajdakom . Dzięki za komentarz na temat Generation Zoe. Ta firma to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko tak to wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 18. Pati odpowiedź

  Więź ten złodziej świni Leonardo Cositorto, bezwstydnych oszustów z pokolenia Zoe.

  „Potępili Generación Zoe przed Procelac, podczas gdy rzekome wsparcie złota jego kryptowaluty słabnie
  Organizacja pozarządowa Bitcoin Argentina potępiła Generación Zoe za oszustwa, przechwytywanie nieautoryzowanych oszczędności publicznych i manipulacje na rynku; Urzędnicy Jujuy i San Juan zaprzeczają, że holding ma kopalnie złota w tych prowincjach iz grupy zmienili swoją wersję ”.

  Zobacz link poniżej i nie wpadnij w ręce tych błędów:
  https://www.lanacion.com.ar/economia/denunciaron-a-generacion-zoe-ante-la-procelac-mientras-tambalea-el-supuesto-respaldo-en-oro-de-su-nid12012022/

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Pati, dziękuję za komentarz na temat Generation Zoe. Ta firma to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 19. Javier Correa odpowiedź

  W Kolumbii jest poza kontrolą, mają czelność promować kanały sportowe i ani Dian, ani nadleśnictwa nie robią nic, by ich powstrzymać.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witam Javier, dzięki za pomoc, ostrzegaliśmy o nich od miesięcy, firmy te zwykle znikają z dnia na dzień. Główny oszust nazywa się Cositorto, założył oszustwo Zoe i od początku wiemy, że jest to oszustwo. Dzięki za komentarz na temat Generation Zoe. Ta firma to oszustwo:
   * CNV (Paragwajski Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link CNV).
   * Argentyński CNV również wydał ostrzeżenie dotyczące tych oszustów ((patrz link CNV Argentyna).
   * SBS of Peru również opublikowało ostrzeżenie dotyczące tych oszustów: (Zobacz link SBS Peru).

   Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Możesz wyszukać lidera Leandro Cositorto w google i znajdziesz wszelkiego rodzaju oszustwa związane z tą postacią, wszystkie są oszustami, DUŻO UWAGA !!!

   Przeczytaj najnowsze wiadomości: Wiadomości kryptograficzne y Paragwajska policja zrobiła nalot na biuro Zoe y El Diario (Argentyna).

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 20. Kike odpowiedź

  Nie wiem, kto jest bardziej nieefektywny, sekciarski i gówniany: czy CNV czy Zoe... pamiętaj, że CNV stoi za akcjami i że dzisiaj nie możesz robić CCL ani wysyłać dolarów za granicę, ani babcia nie może wysyłać dolarów z Urugwaju do Argentyny, aby jej wnuczka miała pilną operację...

  Chłopcy: dobrze przeczytajcie warunki, które podpisuje się inwestując pieniądze, upewnijcie się, że mogą je wypłacić w odpowiednim czasie i żadnych problemów.

  Przepisy CNV są ​​względne, ponieważ na przykład historyczny broker RAVA kradnie i przeszukuje, ale pochodzi z regulowanego zakładu, przyjaciela skorumpowanego Constantine'a, który zostawia ci więcej niż czterech, gdy rabujesz cię w „regulowany” sposób.

  PS: Czy zdjęcie doradcy osy, które masz na tej stronie, jest prawdziwe? to jest za dobre

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witam Kike, dzięki za pomoc, ostrzegaliśmy o nich od miesięcy, firmy te zwykle znikają z dnia na dzień. Główny oszust nazywa się Cositorto, założył oszustwo Zoe i od początku wiemy, że jest to oszustwo. Dzięki za komentarz na temat Generation Zoe. Ta firma to oszustwo:
   * CNV (Paragwajski Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link CNV).
   * Argentyński CNV również wydał ostrzeżenie dotyczące tych oszustów ((patrz link CNV Argentyna).
   * SBS of Peru również opublikowało ostrzeżenie dotyczące tych oszustów: (Zobacz link SBS Peru).

   Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Możesz wyszukać lidera Leandro Cositorto w google i znajdziesz wszelkiego rodzaju oszustwa związane z tą postacią, wszystkie są oszustami, DUŻO UWAGA !!!

   Przeczytaj najnowsze wiadomości: Wiadomości kryptograficzne y Paragwajska policja zrobiła nalot na biuro Zoe y El Diario (Argentyna).

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 21. Agus odpowiedź

  Muszą udać się do biur na 41 km dostępu zachodniego w Francisco Álvarez, BS As, Argentyna od piątku 17 ha, robią prezentacje oszukańczego biznesu w całkowicie cyrkowy sposób, śmieją się z tych, którzy pracują uczciwie, tam nowi oszuści w przyszłości padają dzięki temu, że znajdziesz całą nową, wyszkoloną linię oszustów, nowych rekrutów, którzy są obrzydliwi, zapraszają na saguchitos de crumb, masz szampana i tańczysz w otoczeniu podszewek, HDP , czyli mówią „przyjaciele”, odbywa się to w każdy piątek, może w jakiś piątek spotkasz Cositorto, Batistę, Aguirre'a, który jest kierownikiem tego biura.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witam Agus, dzięki za pomoc, ostrzegaliśmy o nich od miesięcy, firmy te zwykle znikają z dnia na dzień. Główny oszust nazywa się Cositorto, założył oszustwo Zoe i od początku wiemy, że jest to oszustwo. Dzięki za komentarz na temat Generation Zoe. Ta firma to oszustwo:
   * CNV (Paragwajski Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link CNV).
   * Argentyński CNV również wydał ostrzeżenie dotyczące tych oszustów ((patrz link CNV Argentyna).
   * SBS of Peru również opublikowało ostrzeżenie dotyczące tych oszustów: (Zobacz link SBS Peru).

   Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Możesz wyszukać lidera Leandro Cositorto w google i znajdziesz wszelkiego rodzaju oszustwa związane z tą postacią, wszystkie są oszustami, DUŻO UWAGA !!!

   Przeczytaj najnowsze wiadomości: Wiadomości kryptograficzne y Paragwajska policja zrobiła nalot na biuro Zoe y El Diario (Argentyna).

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 22. Lucio odpowiedź

  Witam, te pokolenie Zoe to oszuści, nie inwestuj w nich ani grosza, ci przestępcy mnie oszukali i nikt mi nie odpowiada ani nic, zainwestowałem ponad 3000 dolarów, totalne śmieci powinny trafić do więzienia, powinni zabrać ich wszystkich do Izraela tam przychodzą Ci maniacy oszustw Leonardo Cositorto na szubienicę, świnia oszusta. Firmy NIEREGULOWANE i chodź więcej.
  „Kilka tygodni temu Bank Centralny (BCRA) wyszedł, aby ostrzec inwestorów o tych oszustwach i ogłosił, że bada działania tych firm, które przechwytują depozyty i oferują zwroty poprzez operacje z aktywnymi organami, które nie są zgodne z rozsądnymi parametrami w operacje finansowe ”. Celem jest przybliżenie ich i „przeanalizowanie, czy skarga karna dotycząca domniemania oszustwa podobnego do schematów Ponziego jest właściwa”.

  Zostawiam ci link z notatką w argentyńskiej gazecie.
  https://www.lanacion.com.ar/economia/estafa-piramidal-sospechas-por-un-negocio-que-ofrece-ganancias-extraordinarias-y-es-muy-popular-en-nid05012022/
  Dziękuję i nie przestawaj zgłaszać, ponieważ skargi są prawdziwe

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witam Lucio, ostrzegaliśmy o nich od miesięcy, firmy te zwykle znikają z dnia na dzień. Główny oszust nazywa się Cositorto, założył oszustwo Zoe i od początku wiemy, że jest to oszustwo. Dzięki za komentarz na temat Generation Zoe. Ta firma to oszustwo:
   * CNV (Paragwajski Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link CNV).
   * Argentyński CNV również wydał ostrzeżenie dotyczące tych oszustów ((patrz link CNV Argentyna).
   * SBS of Peru również opublikowało ostrzeżenie dotyczące tych oszustów: (Zobacz link SBS Peru).

   Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Możesz wyszukać lidera Leandro Cositorto w google i znajdziesz wszelkiego rodzaju oszustwa związane z tą postacią, wszystkie są oszustami, DUŻO UWAGA !!!

   Przeczytaj najnowsze wiadomości: Wiadomości kryptograficzne y Paragwajska policja zrobiła nalot na biuro Zoe y El Diario (Argentyna).

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witam JAVIER, te firmy zwykle znikają z dnia na dzień. Główny oszust nazywa się Cositorto, założył oszustwo Zoe i od początku wiemy, że jest to oszustwo. Dzięki za komentarz na temat Generation Zoe. Ta firma to oszustwo:
   * CNV (Paragwajski Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link CNV).
   * Argentyński CNV również wydał ostrzeżenie dotyczące tych oszustów ((patrz link CNV Argentyna).
   * SBS of Peru również opublikowało ostrzeżenie dotyczące tych oszustów: (Zobacz link SBS Peru).

   Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Możesz wyszukać lidera Leandro Cositorto w google i znajdziesz wszelkiego rodzaju oszustwa związane z tą postacią, wszystkie są oszustami, DUŻO UWAGA !!!

   Przeczytaj najnowsze wiadomości: Wiadomości kryptograficzne y Paragwajska policja zrobiła nalot na biuro Zoe y El Diario (Argentyna).

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witam, dziękuję za komentowanie i podawanie tych dobrych linków, niestety firmy te zwykle znikają z dnia na dzień. Główny oszust nazywa się Cositorto, założył oszustwo Zoe i od początku wiemy, że jest to oszustwo. Dzięki za komentarz na temat Generation Zoe. Ta firma to oszustwo:
   * CNV (Paragwajski Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link CNV).
   * Argentyński CNV również wydał ostrzeżenie dotyczące tych oszustów ((patrz link CNV Argentyna).
   * SBS of Peru również opublikowało ostrzeżenie dotyczące tych oszustów: (Zobacz link SBS Peru).

   Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Możesz wyszukać lidera Leandro Cositorto w google i znajdziesz wszelkiego rodzaju oszustwa związane z tą postacią, wszystkie są oszustami, DUŻO UWAGA !!!

   Przeczytaj najnowsze wiadomości: Wiadomości kryptograficzne y Paragwajska policja zrobiła nalot na biuro Zoe y El Diario (Argentyna).

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 23. Laura odpowiedź

  Wczoraj przyszło oświadczenie Narodowej Komisji Papierów Wartościowych, w którym odmówiono publikacji, która ukazała się w clarinie, że Zoe rozpoczęła rejestrację w tym podmiocie. Zoe kłamie.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Laura, Pokolenie Zoe od samego początku oszukuje tysiące ludzi, ma grupę, która przez cały dzień pisze nieprawdziwe informacje w sieciach społecznościowych, w postach i na różnych stronach internetowych, ale nie mogą nas oszukać.

   Pozdrowienia.

 24. ricardo odpowiedź

  claudio español wyszedł też z moim bratem Juanem Gabrielem i zostawił go stojącego w kawiarni Aristobulo del valle vicente lopez z obrączką. teraz spotyka się z pewnym pancho del chaco i są zaangażowani w zoe jak gdyby nic

 25. An odpowiedź

  Byłem ofiarą trenera Claudio Española, powiedział mi, że chodzi o coaching, wyszedł ze mną na rok w zalotach i zostawił mnie dla zoe, teraz oferuje zoe wszędzie

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj An, dzięki za komentarz, firmy te zwykle znikają z dnia na dzień. Główny oszust nazywa się Cositorto, założył oszustwo Zoe i od początku wiemy, że jest to oszustwo. Dzięki za komentarz na temat Generation Zoe. Ta firma to oszustwo:
   * CNV (Paragwajski Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link CNV).
   * Argentyński CNV również wydał ostrzeżenie dotyczące tych oszustów ((patrz link CNV Argentyna).
   * SBS of Peru również opublikowało ostrzeżenie dotyczące tych oszustów: (Zobacz link SBS Peru).

   Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Możesz wyszukać lidera Leandro Cositorto w google i znajdziesz wszelkiego rodzaju oszustwa związane z tą postacią, wszystkie są oszustami, DUŻO UWAGA !!!

   Przeczytaj najnowsze wiadomości: Wiadomości kryptograficzne y Paragwajska policja zrobiła nalot na biuro Zoe y El Diario (Argentyna).

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 26. Fran perea odpowiedź

  Sprawiedliwość potrzebuje czasu na zamrożenie kont tych oszustów, te dranie zabiorą wszystkie nasze pieniądze!

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Fran, dzięki za komentarz, firmy te zwykle znikają z dnia na dzień. Główny oszust nazywa się Cositorto, założył oszustwo Zoe i wiemy, że jest oszustem od samego początku. Dzięki za komentarz na temat Generation Zoe. Ta firma to oszustwo:
   * CNV (Paragwajski Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link CNV).
   * Argentyński CNV również wydał ostrzeżenie dotyczące tych oszustów ((patrz link CNV Argentyna).
   * SBS of Peru również opublikowało ostrzeżenie dotyczące tych oszustów: (Zobacz link SBS Peru).

   Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Możesz wyszukać lidera Leandro Cositorto w google i znajdziesz wszelkiego rodzaju oszustwa związane z tą postacią, wszystkie są oszustami, DUŻO UWAGA !!!

   Przeczytaj najnowsze wiadomości: Wiadomości kryptograficzne y Paragwajska policja zrobiła nalot na biuro Zoe y El Diario (Argentyna).

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 27. Enzo odpowiedź

  W Mendozie i Kordobie rozpoczęło się oszustwo. Zainwestowałem w Mendozę i mojego kuzyna w Kordobie.

  W związku z takimi wiadomościami, filmami i forami, Zoe dała nam nieufność i poprosiła o wypłatę naszych pieniędzy. Ale nie chcą go zwrócić.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Enzo, dzięki za komentarz, firmy te zwykle znikają z dnia na dzień. Główny oszust nazywa się Cositorto, założył oszustwo Zoe i wiemy, że jest oszustem od samego początku. Dzięki za komentarz na temat Generation Zoe. Ta firma to oszustwo:
   * CNV (Paragwajski Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link CNV).
   * Argentyński CNV również wydał ostrzeżenie dotyczące tych oszustów ((patrz link CNV Argentyna).
   * SBS of Peru również opublikowało ostrzeżenie dotyczące tych oszustów: (Zobacz link SBS Peru).

   Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Możesz wyszukać lidera Leandro Cositorto w google i znajdziesz wszelkiego rodzaju oszustwa związane z tą postacią, wszystkie są oszustami, DUŻO UWAGA !!!

   Przeczytaj najnowsze wiadomości: Wiadomości kryptograficzne y Paragwajska policja zrobiła nalot na biuro Zoe y El Diario (Argentyna).

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 28. Luis Miguel odpowiedź

  Cris Hail Wyszedłem z szafy, sprzedajesz Zoe na spotkanie z mężczyznami, to gigantyczne oszustwo! Grad oszukuje ludzi, większość znanych mu małżeństw próbuje ukraść mężów !!!

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Luis Miguel, dzięki za komentarz, firmy te zwykle znikają z dnia na dzień. Główny oszust nazywa się Cositorto, założył oszustwo Zoe i wiemy, że jest oszustem od samego początku. Dzięki za komentarz na temat Generation Zoe. Ta firma to oszustwo:
   * CNV (Paragwajski Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link CNV).
   * Argentyński CNV również wydał ostrzeżenie dotyczące tych oszustów ((patrz link CNV Argentyna).
   * SBS of Peru również opublikowało ostrzeżenie dotyczące tych oszustów: (Zobacz link SBS Peru).

   Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Możesz wyszukać lidera Leandro Cositorto w google i znajdziesz wszelkiego rodzaju oszustwa związane z tą postacią, wszystkie są oszustami, DUŻO UWAGA !!!

   Przeczytaj najnowsze wiadomości: Wiadomości kryptograficzne y Paragwajska policja zrobiła nalot na biuro Zoe y El Diario (Argentyna).

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 29. Migue odpowiedź

  leonardo cositorto Oddałem pieniądze z oszustw! Musimy się zebrać i sprawić, by złodziej zwrócił to, co zostało skradzione, zostawia nam Argentyńczyków w zły sposób! oszust, podróżuje oszustami z kraju do kraju

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Migue, dzięki za komentarz, firmy te zwykle znikają z dnia na dzień. Główny oszust nazywa się Cositorto, założył oszustwo Zoe i wiemy, że jest oszustem od samego początku. Dzięki za komentarz na temat Generation Zoe. Ta firma to oszustwo:
   * CNV (Paragwajski Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link CNV).
   * Argentyński CNV również wydał ostrzeżenie dotyczące tych oszustów ((patrz link CNV Argentyna).
   * SBS of Peru również opublikowało ostrzeżenie dotyczące tych oszustów: (Zobacz link SBS Peru).

   Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Możesz wyszukać lidera Leandro Cositorto w google i znajdziesz wszelkiego rodzaju oszustwa związane z tą postacią, wszystkie są oszustami, DUŻO UWAGA !!!

   Przeczytaj najnowsze wiadomości: Wiadomości kryptograficzne y Paragwajska policja zrobiła nalot na biuro Zoe y El Diario (Argentyna).

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 30. Wojciech odpowiedź

  Nie chcą mi zwrócić pieniędzy, już złożyłem prośbę i nie odbierają, dzwonią i usprawiedliwiają ... bardzo dziwne to wszystko, nie wierzą

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witam Adalberto, dzięki za komentarz, firmy te zwykle znikają z dnia na dzień. Główny oszust nazywa się Cositorto, założył oszustwo Zoe i wiemy, że jest oszustem od samego początku. Dzięki za komentarz na temat Generation Zoe. Ta firma to oszustwo:
   * CNV (Paragwajski Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link CNV).
   * Argentyński CNV również wydał ostrzeżenie dotyczące tych oszustów ((patrz link CNV Argentyna).
   * SBS of Peru również opublikowało ostrzeżenie dotyczące tych oszustów: (Zobacz link SBS Peru).

   Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Możesz wyszukać lidera Leandro Cositorto w google i znajdziesz wszelkiego rodzaju oszustwa związane z tą postacią, wszystkie są oszustami, DUŻO UWAGA !!!

   Przeczytaj najnowsze wiadomości: Wiadomości kryptograficzne y Paragwajska policja zrobiła nalot na biuro Zoe y El Diario (Argentyna).

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 31. Efrain odpowiedź

  Leandro Casituerto żyje jak milioner z bandą głupich ludzi, których rabuje tymi kursami i gównianymi produktami, które każą im wierzyć, że są do czegoś dobre, TO KRADZIE TWOJE PIENIĄDZE !!!!!

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Efrain, dzięki za komentarz, firmy te zwykle znikają z dnia na dzień. Główny oszust nazywa się Cositorto, założył oszustwo Zoe i wiemy, że jest oszustem od samego początku. Dzięki za komentarz na temat Generation Zoe. Ta firma to oszustwo:
   * CNV (Paragwajski Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link CNV).
   * Argentyński CNV również wydał ostrzeżenie dotyczące tych oszustów ((patrz link CNV Argentyna).
   * SBS of Peru również opublikowało ostrzeżenie dotyczące tych oszustów: (Zobacz link SBS Peru).

   Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Możesz wyszukać lidera Leandro Cositorto w google i znajdziesz wszelkiego rodzaju oszustwa związane z tą postacią, wszystkie są oszustami, DUŻO UWAGA !!!

   Przeczytaj najnowsze wiadomości: Wiadomości kryptograficzne y Paragwajska policja zrobiła nalot na biuro Zoe y El Diario (Argentyna).

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 32. Angela Valbuena odpowiedź

  MÓJ CHŁOPAK, KTÓRY Z NAMI PRACUJE, MÓWI MI, ŻE PĘDZĄ Z WSZYSTKIMI PIENIĄDZE OD INWESTORÓW, DOSTAŁEM NA OGŁOSZENIE, PONIEWAŻ NIE CHCĘ, ŻE TAK WIELU LUDZI CIERUJE, ZAPEWNIJ ICH SREBRO.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć ANGELA, dzięki za ostrzeżenie, firmy te zwykle znikają z dnia na dzień. Główny oszust nazywa się Cositorto, założył oszustwo Zoe i wiemy, że jest oszustem od samego początku. Dzięki za komentarz na temat Generation Zoe. Ta firma to oszustwo:
   * CNV (Paragwajski Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link CNV).
   * Argentyński CNV również wydał ostrzeżenie dotyczące tych oszustów ((patrz link CNV Argentyna).
   * SBS of Peru również opublikowało ostrzeżenie dotyczące tych oszustów: (Zobacz link SBS Peru).

   Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Możesz wyszukać lidera Leandro Cositorto w google i znajdziesz wszelkiego rodzaju oszustwa związane z tą postacią, wszystkie są oszustami, DUŻO UWAGA !!!

   Przeczytaj najnowsze wiadomości: Wiadomości kryptograficzne y Paragwajska policja zrobiła nalot na biuro Zoe y El Diario (Argentyna).

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 33. Pedro Antonio odpowiedź

  Czyste założenia to to, co się czyta, ale żadne z dowodami oszustw i wiadomościami o tych samych linkach, widziałem tylko, ile płaci wielu, a kształcąc się, zostawiam wam jedną z najnowszych wiadomości z Argentyny.

  https: // www. clarin .com / brandstudio / pokolenie-zoe-coaching-courses-63-000-leaders-habilitation-national-commission-values_0_9fhNgCxQO.html

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Pedro, to jest TREŚĆ SPONSOROWANA, ABY MOŻNA JĄ ZROZUMIEĆ:
   - CLARIN SPRZEDAŁ PRZESTRZEŃ REKLAMOWĄ POKOLENIU OSZUSTWÓW ZOE.
   - POKOLENIE ZOE ZAPŁACIŁO PIENIĄDZE, ABY WYJAŚNIĆ ZA TĘ PRZESTRZEŃ REKLAMOWĄ, ABY ZROBIĆ ARTYKUŁ WYJAŚNIAJĄCY, JAK SĄ FANTASTYCZNE (MANIPULUJĄCE KŁAMSTWAMI).
   - MOŻESZ RÓWNIEŻ ZAMÓWIĆ ARTYKUŁ, ŻE JESTEŚ BARDZO ŁADNA I INTELIGENTNA, ALE WSZYSCY ZNAMY RÓŻNICĘ POMIĘDZY RZECZYWISTYMI WIADOMOŚCIAMI A „TREŚCIAMI SPONSOROWANYMI”.

   Pozdrowienia.

 34. Dario odpowiedź

  witam, w końcu zrozumiałem, jak działają ci oszuści, zapłacili mi własnymi pieniędzmi, to oszustwo ponzi

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Dario, te firmy mają tendencję do znikania z dnia na dzień. Główny oszust nazywa się Cositorto, założył oszustwo Zoe i wiemy, że jest oszustem od samego początku. Dzięki za komentarz na temat Generation Zoe. Ta firma to oszustwo:
   * CNV (Paragwajski Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link CNV).
   * Argentyński CNV również wydał ostrzeżenie dotyczące tych oszustów ((patrz link CNV Argentyna).
   * SBS of Peru również opublikowało ostrzeżenie dotyczące tych oszustów: (Zobacz link SBS Peru).

   Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Możesz wyszukać lidera Leandro Cositorto w google i znajdziesz wszelkiego rodzaju oszustwa związane z tą postacią, wszystkie są oszustami, DUŻO UWAGA !!!

   Przeczytaj najnowsze wiadomości: Wiadomości kryptograficzne y Paragwajska policja zrobiła nalot na biuro Zoe y El Diario (Argentyna).

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Julian, te firmy znikają z dnia na dzień. Główny oszust nazywa się Cositorto, założył oszustwo Zoe i wiemy, że jest oszustem od samego początku. Dzięki za komentarz na temat Generation Zoe. Ta firma to oszustwo:
   * CNV (Paragwajski Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link CNV).
   * Argentyński CNV również wydał ostrzeżenie dotyczące tych oszustów ((patrz link CNV Argentyna).
   * SBS of Peru również opublikowało ostrzeżenie dotyczące tych oszustów: (Zobacz link SBS Peru).

   Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Możesz wyszukać lidera Leandro Cositorto w google i znajdziesz wszelkiego rodzaju oszustwa związane z tą postacią, wszystkie są oszustami, DUŻO UWAGA !!!

   Przeczytaj najnowsze wiadomości: Wiadomości kryptograficzne y Paragwajska policja zrobiła nalot na biuro Zoe y El Diario (Argentyna).

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 35. Juanlo Cebrian odpowiedź

  Kursy są dla osób upośledzonych umysłowo, niczego się nie uczysz, uczysz się tylko marnować czas, czyli słuchając lub czytając wszystko, czego próbują uczyć, czuję się oszukany i zamierzam odebrać wszystkie moje pieniądze, są darmowe kursy w internecie o wiele lepsze niż to, co dają te płatne!

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Juanlo, te firmy zwykle znikają z dnia na dzień. Główny oszust nazywa się Cositorto, założył oszustwo Zoe i wiemy, że jest oszustem od samego początku. Dzięki za komentarz na temat Generation Zoe. Ta firma to oszustwo:
   * CNV (Paragwajski Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link CNV).
   * Argentyński CNV również wydał ostrzeżenie dotyczące tych oszustów ((patrz link CNV Argentyna).
   * SBS of Peru również opublikowało ostrzeżenie dotyczące tych oszustów: (Zobacz link SBS Peru).

   Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Możesz wyszukać lidera Leandro Cositorto w google i znajdziesz wszelkiego rodzaju oszustwa związane z tą postacią, wszystkie są oszustami, DUŻO UWAGA !!!

   Przeczytaj najnowsze wiadomości: Wiadomości kryptograficzne y Paragwajska policja zrobiła nalot na biuro Zoe y El Diario (Argentyna).

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 36. Lorena odpowiedź

  Witaj!
  Zaproponowano mi pracę w oddziale Zoe w Villa María i naprawdę nie wiem, co robić...

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Loreno, możesz iść na rozmowę kwalifikacyjną i przyjąć pracę, ale w zasadzie są oddani oszukiwaniu ludzi, oszukiwaniu i kłamaniu poprzez sprzedaż produktu lub pomysłu, który nie jest prawdziwy, jeśli twoja moralność na to pozwala i poczujesz Dobrze wiedząc, że rujnujesz życie wielu rodzicom i ich dzieciom, będziesz wiedział, co jest dla Ciebie najlepsze.

   Pozdrowienia.

 37. Adrian odpowiedź

  Jak smutno... i codziennie pojawiają się zapowiedzi nowych robotów do ukończenia rejsu, ruszajmy dalej, bla bla bla...

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Adrian, czy możesz podać nam więcej szczegółów na temat tego, co komentujesz?

   Pozdrowienia.

 38. Mario Bermudez odpowiedź

  Zainwestowałem w ZOE i czuję się oszukany, teraz poprosiłem o wypłatę całego mojego kapitału i mi go nie oddają, spróbuj zanim wszystko się zamrozi lub pieniądze znikną !!!

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Mario, te firmy zwykle znikają z dnia na dzień. Główny oszust nazywa się Cositorto, założył oszustwo Zoe i wiemy, że jest oszustem od samego początku. Dzięki za komentarz na temat Generation Zoe. Ta firma to oszustwo:
   * CNV (Paragwajski Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link CNV).
   * Argentyński CNV również wydał ostrzeżenie dotyczące tych oszustów ((patrz link CNV Argentyna).
   * SBS of Peru również opublikowało ostrzeżenie dotyczące tych oszustów: (Zobacz link SBS Peru).

   Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Możesz wyszukać lidera Leandro Cositorto w google i znajdziesz wszelkiego rodzaju oszustwa związane z tą postacią, wszystkie są oszustami, DUŻO UWAGA !!!

   Przeczytaj najnowsze wiadomości: Wiadomości kryptograficzne y Paragwajska policja zrobiła nalot na biuro Zoe y El Diario (Argentyna).

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 39. Moja miłość odpowiedź

  Leonardo Nelson Cositorto jest zarejestrowany w AFIP jako monotributista, świadczący usługi spirytystyczne i czyszczące.

  https://m.dateas.com/es/persona/leonardo-nelson-cositorto-20215522254

  Twierdzą, że ich firma Zoe jest zarejestrowana i regulowana przez IGJ, faktem jest, że każdy może zarejestrować swoją firmę.

  Zoe musi być zarejestrowana w CNV, a nie jest. Krótki film o tym, czym jest i czym zajmuje się CNV w różnych krajach.

  https://youtu.be/dHKtRjxEDVY

  Kariera trenera jako taka nie istnieje na żadnej legalnej lub ważnej uczelni

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Elver, dodałem! Dziękuję za pomoc. Główny oszust nazywa się Cositorto, założył oszustwo Zoe i od początku wiemy, że jest to oszustwo. Dzięki za komentarz na temat Generation Zoe. Ta firma to oszustwo:
   * CNV (Paragwajski Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link CNV).
   * Argentyński CNV również wydał ostrzeżenie dotyczące tych oszustów ((patrz link CNV Argentyna).
   * SBS of Peru również opublikowało ostrzeżenie dotyczące tych oszustów: (Zobacz link SBS Peru).

   Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Możesz wyszukać lidera Leandro Cositorto w google i znajdziesz wszelkiego rodzaju oszustwa związane z tą postacią, wszystkie są oszustami, DUŻO UWAGA !!!

   Przeczytaj najnowsze wiadomości: Wiadomości kryptograficzne y Paragwajska policja zrobiła nalot na biuro Zoe y El Diario (Argentyna).

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 40. Agus odpowiedź

  Cześć Efan !!! Czy te wiadomości, o których mówisz, pochodzą z USA? Czy istnieje bankructwo?
  jakie wiadomości?
  Masz link?
  Dziękuję bardzo !!!

 41. Efain Lawrence odpowiedź

  Witam, mieszkam w Stanach Zjednoczonych i stąd zaprosili mnie do udziału w Generación ZOE z Miami, znam ludzi, którzy zainwestowali, ale teraz z wiadomościami, które nadchodzą, ten, który wchodzi i ten, który dostał w już stracili wełnę, zbankrutowali i chcą ukraść maksimum dla prawników przed prawnymi żądaniami, które będą mieli

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Efain, główny oszust nazywa się Cositorto, założył oszustwo Zoe i od początku wiemy, że jest to oszustwo. Dzięki za komentarz na temat Generation Zoe. Ta firma to oszustwo:
   * CNV (Paragwajski Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link CNV).
   * Argentyński CNV również wydał ostrzeżenie dotyczące tych oszustów ((patrz link CNV Argentyna).
   * SBS of Peru również opublikowało ostrzeżenie dotyczące tych oszustów: (Zobacz link SBS Peru).

   Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Możesz wyszukać lidera Leandro Cositorto w google i znajdziesz wszelkiego rodzaju oszustwa związane z tą postacią, wszystkie są oszustami, DUŻO UWAGA !!!

   Przeczytaj najnowsze wiadomości: Wiadomości kryptograficzne y Paragwajska policja zrobiła nalot na biuro Zoe

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Marcela, dzięki za pomoc, potrzebujemy więcej ludzi takich jak Ty, aby dostarczyć informacje, które powstrzymają te oszustwa, które dotykają tysiące ludzi. Główny oszust nazywa się Cositorto, założył oszustwo Zoe i od początku wiemy, że jest to oszustwo. Dzięki za komentarz na temat Generation Zoe. Ta firma to oszustwo:
   * CNV (Paragwajski Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link CNV).
   * Argentyński CNV również wydał ostrzeżenie dotyczące tych oszustów ((patrz link CNV Argentyna).
   * SBS of Peru również opublikowało ostrzeżenie dotyczące tych oszustów: (Zobacz link SBS Peru).

   Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Możesz wyszukać lidera Leandro Cositorto w google i znajdziesz wszelkiego rodzaju oszustwa związane z tą postacią, wszystkie są oszustami, DUŻO UWAGA !!!

   Przeczytaj najnowsze wiadomości: Wiadomości kryptograficzne y Paragwajska policja zrobiła nalot na biuro Zoe

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 42. Agus odpowiedź

  Weź to, nawet nie myśl o wrzuceniu dolara, oni są PRZESZKOLONYMI OSZUSTAMI, poprzez swoje kłamstwo trenerskie, które nie jest popierane, zaczepiają ludzi tylko po to, by zainwestować, KONIEC jest zawsze taki sam, wkładają pieniądze i przyprowadzają ludzi, którzy umieścić pieniądze , cositorto ta sama historia ta sama metoda, z axphone w Meksyku oszukał tysiące ludzi, z samoobsługowym klubem, oszukał więcej ludzi, Batista oszukał fałszywymi perfumami, Federico Aguirre jest kierownikiem biura k41 w Francisco Álvarez, inny scammer, To klub znajomych, który czerpie korzyści z dochodów nowych ludzi, rekrutują nowych oszustów ze szkołą trenerską, nic nie może się dobrze skończyć z tych ludzi, którzy już się nie zmieniają, NIE INWESTUJ, KAPITAŁ ZOE = PIRAMID SCAM

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Agus, zgadza się, główny oszust nazywa się Cositorto, założył oszustwo Zoe i od początku wiemy, że jest to oszustwo. Dzięki za komentarz na temat Generation Zoe. Ta firma to oszustwo. CNV (Paragwajski Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link CNV), a argentyński CNV również wydał ostrzeżenie dotyczące tych oszustów ((patrz link CNV Argentyna). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Możesz wyszukać lidera Leandro Cositorto w google i znajdziesz wszelkiego rodzaju oszustwa związane z tą postacią, wszystkie są oszustami, DUŻO UWAGA !!!

   Przeczytaj najnowsze wiadomości: Wiadomości kryptograficzne y Paragwajska policja zrobiła nalot na biuro Zoe

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 43. Tomas odpowiedź

  Dzień dobry przyjaciele..

  Mam pytanie, jestem z Argentyny i proponują mi inwestycję przez GENERACION ZOE. Chciałbym wiedzieć, co myślisz o tej firmie, ponieważ zbadałem trochę jeden z referencji.. Pan Leonardo COSITORTO (DNI N° 21.552.225), który pojawia się w Veraz jako poziom 5 (niepobieralny) wraz z innym z nich Pan Aguirre Federico, który pojawia się w tej samej sytuacji..

  Mówią, że ten poziom Prawdomówności jest zły i stary.. Ale ostatnio pojechali do Dubaju w podróże służbowe i wrzucają te zdjęcia na swoje Instagramy i na te z Zoe pokazującą pieniądze, więc chciałbym wiedzieć, co mówią o tej firmie ...

  dziękuję bardzo

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Tomas, główny oszust nazywa się Cositorto, założył oszustwo Zoe i od początku wiemy, że jest to oszustwo. Dzięki za komentarz na temat Generation Zoe. Ta firma to oszustwo. CNV (Paragwajski Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link CNV), a argentyński CNV również wydał ostrzeżenie dotyczące tych oszustów ((patrz link CNV Argentyna). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Możesz wyszukać lidera Leandro Cositorto w google i znajdziesz wszelkiego rodzaju oszustwa związane z tą postacią, wszystkie są oszustami, DUŻO UWAGA !!!

   Przeczytaj najnowsze wiadomości: Wiadomości kryptograficzne y Paragwajska policja zrobiła nalot na biuro Zoe

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 44. Pedro sam odpowiedź

  Witam, nie rozumiem, dlaczego ci oszuści są zapraszani do tych programów. I więcej do dostawy Martín Fierro.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Pedro, jasne jest, że zapłacili za te nagrody i nie mówią o nich dobrze. Główny oszust nazywa się Cositorto, założył oszustwo Zoe i od początku wiemy, że jest to oszustwo. Dzięki za komentarz na temat Generation Zoe. Ta firma to oszustwo. CNV (Paragwajski Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link CNV), a argentyński CNV również wydał ostrzeżenie dotyczące tych oszustów ((patrz link CNV Argentyna). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Możesz wyszukać lidera Leandro Cositorto w google i znajdziesz wszelkiego rodzaju oszustwa związane z tą postacią, wszystkie są oszustami, DUŻO UWAGA !!!

   Przeczytaj najnowsze wiadomości: Wiadomości kryptograficzne y Paragwajska policja zrobiła nalot na biuro Zoe

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 45. jaskółka oknówka odpowiedź

  dane. Wiceprezesem firmy jest Max Batista notowany w sieciach IG. Był z urugwajskim wpływowym Yao Cabrera, który ma sprawę o gwałt i oszustwo na nieletnich. Max sprzedawał fałszywe perfumy. Ma tam swoją rodzinę w Zoe, córkę Keylę i szwagra, faceta z kryminalną przeszłością. Są partnerami w tym oszustwie ponzi. Uważaj.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Martin, dziękuję za dostarczenie więcej informacji na temat tych oszustów. Główny oszust nazywa się Cositorto, założył oszustwo Zoe i od początku wiemy, że jest to oszustwo. Dzięki za komentarz na temat Generation Zoe. Ta firma to oszustwo. CNV (Paragwajski Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link CNV), a argentyński CNV również wydał ostrzeżenie dotyczące tych oszustów ((patrz link CNV Argentyna). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Możesz wyszukać lidera Leandro Cositorto w google i znajdziesz wszelkiego rodzaju oszustwa związane z tą postacią, wszystkie są oszustami, DUŻO UWAGA !!!

   Przeczytaj najnowsze wiadomości: Wiadomości kryptograficzne y Paragwajska policja zrobiła nalot na biuro Zoe

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 46. Federico Cifuentes odpowiedź

  Są kłamcami i sprzedają gówniane produkty, które psują się w 2 dni, to oszustwo.!!!

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Federico, oszust Cositorto założył oszustwo Zoe i wiemy, że jest to oszustwo od samego początku. Dzięki za komentarz na temat Generation Zoe. Ta firma to oszustwo. CNV (Paragwajski Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link CNV), a argentyński CNV również wydał ostrzeżenie dotyczące tych oszustów ((patrz link CNV Argentyna). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Możesz wyszukać lidera Leandro Cositorto w google i znajdziesz wszelkiego rodzaju oszustwa związane z tą postacią, wszystkie są oszustami, DUŻO UWAGA !!!

   Przeczytaj najnowsze wiadomości: Wiadomości kryptograficzne y Paragwajska policja zrobiła nalot na biuro Zoe

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Miguel, oszust Cositorto założył oszustwo Zoe i wiemy, że jest to oszustwo od samego początku. Dzięki za komentarz na temat Generation Zoe. Ta firma to oszustwo. CNV (Paragwajski Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link CNV), a argentyński CNV również wydał ostrzeżenie dotyczące tych oszustów ((patrz link CNV Argentyna). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Możesz wyszukać lidera Leandro Cositorto w google i znajdziesz wszelkiego rodzaju oszustwa związane z tą postacią, wszystkie są oszustami, DUŻO UWAGA !!!

   Przeczytaj najnowsze wiadomości: Wiadomości kryptograficzne y Paragwajska policja zrobiła nalot na biuro Zoe

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Carlos, bardzo dziękuję za pomoc w aktualizacji informacji o tych przestępcach. Oszust Cositorto założył oszustwo Zoe i od początku wiemy, że jest to oszustwo. Dzięki za komentarz na temat Generation Zoe. Ta firma to oszustwo. CNV (Paragwajski Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link CNV), a argentyński CNV również wydał ostrzeżenie dotyczące tych oszustów ((patrz link CNV Argentyna). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Możesz wyszukać lidera Leandro Cositorto w google i znajdziesz wszelkiego rodzaju oszustwa związane z tą postacią, wszystkie są oszustami, DUŻO UWAGA !!!

   Przeczytaj najnowsze wiadomości: Wiadomości kryptograficzne y Paragwajska policja zrobiła nalot na biuro Zoe

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 47. John Torres odpowiedź

  Oszuści Generation Zoe już uciekają do swoich pułapek na myszy, zanim policja ich zamknie !!!

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Juan, oszust Cositorto założył oszustwo Zoe i wiemy, że jest to oszustwo od samego początku. Dzięki za komentarz na temat Generation Zoe. Ta firma to oszustwo. CNV (Paragwajski Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link CNV). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Możesz wyszukać lidera Leandro Cositorto w google i znajdziesz wszelkiego rodzaju oszustwa związane z tą postacią, wszystkie są oszustami, DUŻO UWAGA !!!

   Przeczytaj najnowsze wiadomości: Wiadomości kryptograficzne y Paragwajska policja zrobiła nalot na biuro Zoe

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 48. Beto odpowiedź

  Właśnie dzisiaj do udziału zaprosiła ją koleżanka mojej mamy. Ponieważ syn koleżanki mojej mamy mówi, że poprosił ją o 1000 dolarów na wejście, zmusił też swojego szwagra do wejścia, ale po przeczytaniu tych informacji powiedziałem mamie, żeby trzymała się z daleka od tego przekrętu.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Beto, masz rację, że nie wchodzisz to domek z kart, który zaczyna padać, niedługo nie będzie możliwości odzyskania pieniędzy, wszystko zniknie.

   Pozdrowienia.

 49. Agus odpowiedź

  Witam ponownie, zainwestowałem w ZOE kilka miesięcy temu dla znajomego, byłem podekscytowany pomysłem zjazdu w Kolumbii, tak to widziałem, dywidenda zapłaciła mi bilet, ale zawsze miałam tyle wątpliwości cyrk, od razu pomyślałem, skąd mam ??? Chcę się zabić!!!oczywiście relacje z moim przyjacielem zmieniły się i zostały całkowicie zniszczone, co sprawiło, że podróż przestała mieć dla mnie sens, wczoraj poszedłem wycofać swoją inwestycję w biurach w okolicy, trzymali mnie w pobliżu godzinę, zmieniając wiadomość i umowę, oczywiście nie dali mi La Plata, bo to zamknięcie Trustu odbywa się w biurach Nuñez, jutro pójdę i powiem im, co się dzieje, gdy chcesz się wycofać z biznesu, więc jeśli ktoś, kto to czyta, ma wątpliwości NIE INWESTUJ W ZOE CAPITAL, NIE UWIERZ W NIC, CO MÓWIĄ TWOI ZNAJOMI, A MNIEJ TE LUDZI, TO JEST OSZUST, SĄ WYSZKOLONYMI OSZUSTWAMI, UNIWERSYTETEM COACHINGU, TO NIE JEST LEGALNE I MYJĄ MÓZGI TY.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Agus, dziękuję za wyjaśnienie swoich doświadczeń z tymi oszustami, chcę być pozytywny, ale nie sądzę, że masz czas na odzyskanie czegokolwiek. Powiesz nam ...

   Pozdrowienia.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Head, jaką funkcję pełnisz w firmie i jak pomaga oszukiwać ludzi? Myślę, że będzie wielu ludzi zainteresowanych tym, jak odzyskać swoje pieniądze teraz, gdy nie zamierzają płacić więcej.

   Pozdrowienia.

 50. Patricio odpowiedź

  Oszustwa szczurów, oszukały mojego brata i mnie, teraz widzimy, dlaczego opóźnienia i pułapki na wypłaty, przestępcy idą do więzienia, to ich miejsce, oszuści z Degeneration Zoe, sds.
  Patricka Reyesa

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Patricku, tutaj powinni być ci przestępcy, którzy wyśmiewają się z ludzi i oszukują ich słownictwem, są ludźmi, którzy manipulują, aby uzyskać pieniądze od innych i zatrzymują je, oferując nieistniejące produkty lub bez rzeczywistej wartości, takie jak Zoe coin Nikt w to nie wierzy, trzeba być bardzo ograniczonym, żeby uwierzyć, że jest to coś warte. Ci, którzy są na czas, proszą o twoje pieniądze, ta firma już się upadnie !!!

   Pozdrowienia.

 51. oszukany przez Leonarda Cositorto odpowiedź

  Witajcie przyjaciele i pozdrawiam oszusta Leonardo Cositorto, który jest jednym z właścicieli i który organizuje wszystko w Generacion Zoe (dla tych, którzy nie wiedzą, wcześniej oszukiwał z Axphone w Meksyku, a Club Autopremio lub Club Auto) już jest znany oszust.

  Właściwą rzeczą jest zgłoszenie tego organom regulacyjnym, jeśli jesteś Argentyńczykiem, najlepiej udać się na policję lub do krajowego organu nadzoru finansowego, tutaj CNV znajduje się link do zgłoszenia tego online https://www.cnv.gov.ar/SitioWeb/Denuncias y https://www.cnv.gov.ar/sitioWeb/reclamos/

  Musimy go razem powstrzymać i wsadzić do więzienia. Nie może być tak, że Argentyńczyk zostawia nas wszystkich w zły sposób i daje nam złe imię! Jest oszustem, który musi siedzieć w więzieniu.

  Ci, którzy stracili pieniądze lub weszli do środka, wycofują się i zgłaszają się już teraz! Dość oszustw !!

  Jeśli ktoś zna miejsce pobytu Leonarda Cositorto, chciałbym mi powiedzieć, ponieważ mnie ukradł, chciałbym z nim porozmawiać. Osobiście.

  pozdrowienia

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj oszustwo, zgadza się, oszust Cositorto założył oszustwo Zoe i wiemy, że jest to oszustwo od samego początku. Dzięki za komentarz na temat Generation Zoe. Ta firma to oszustwo. CNV (Paragwajski Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link CNV). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Możesz wyszukać lidera Leandro Cositorto w google i znajdziesz wszelkiego rodzaju oszustwa związane z tą postacią, wszystkie są oszustami, DUŻO UWAGA !!!

   Przeczytaj najnowsze wiadomości: Wiadomości kryptograficzne y Paragwajska policja zrobiła nalot na biuro Zoe

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 52. LUIS odpowiedź

  Uważaj, już dokonali nalotu na centralę w Paragwaju, Asunción

  Główna siedziba znajduje się w Argentynie, pracują tam brat przyjaciela i jego dziewczyna, ale będą mieli wiele problemów, jeśli kogoś sprowadzą, a potem nie będą mogli odzyskać swojej inwestycji.

  Zostawiam ci linki.

  https://youtu.be/QLi_kTqNl48
  https://youtu.be/EZO1VIRUfrc
  https://youtu.be/mZlv1OCXeeA
  https://youtu.be/d3M5m8w2T6M

  https://mobile.twitter.com/search?q=Zoe%20paraguay&src=typed_query&f=live

  https://www.criptonoticias.com/judicial/policia-paraguay-allano-empresa-criptomoneda-zoe-cash/amp/#click=https://t.co/GiGrTcVUPv

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć LUIS, BARDZO DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE NAM TYMI LINKAMI DO WIADOMOŚCI, KTÓRE JESZCZE BARDZIEJ WYRAŹNIE, ŻE ZOE JEST OSZUSTWEM. Od początku wiemy, że to oszustwo. Dzięki za komentarz na temat Generation Zoe. Ta firma to oszustwo. CNV (Paragwajski Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link CNV). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Możesz wyszukać lidera Leandro Cositorto w google i znajdziesz wszelkiego rodzaju oszustwa związane z tą postacią, wszystkie są oszustami, DUŻO UWAGA !!!

   Przeczytaj najnowsze wiadomości: Wiadomości kryptograficzne y Paragwajska policja zrobiła nalot na biuro Zoe

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 53. Martina odpowiedź

  Witam, słyszałem w filmach na Youtube, co oferuje Generación ZOE. Chociaż czas rozmów jest jak pokaz, to prawda jest taka, że ​​nigdy nie wyjaśniają, dokąd trafiają pieniądze ani w jaki sposób uzyskują zyski. Zawsze mówią o wierze. Wiary marzyć, że moneta gotówkowa ZOE osiągnie 50 dolarów. Może trzeba trochę żyć w rzeczywistości. JEŚLI inwestujesz, wiedz, że pieniądze, które ci dają, są odbierane komuś innemu (może nie obchodzi cię to) i że najprawdopodobniej zapłacą ci przez kilka miesięcy, ale nie odzyskasz inwestycji (to wybucha wcześniej ). Wiedząc o tym, jeśli nadal jesteś zainteresowany, nie narzekaj. Pozdrowienia

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witam Martina, od początku wiemy, że to oszustwo. Dzięki za komentarz na temat Generation Zoe. Ta firma to oszustwo. CNV (Paragwajski Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link CNV). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Możesz wyszukać lidera Leandro Cositorto w google i znajdziesz wszelkiego rodzaju oszustwa związane z tą postacią, wszystkie są oszustami, DUŻO UWAGA !!!

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 54. Agus odpowiedź

  Cześć Carlos, dziękuję bardzo za dostarczenie ważniejszych informacji, bądź Leonardo cositorto, przechodzi przez wszystkie biura zoe, w piątki są prezentacje w zachodniej strefie k 41, ludzie ciągle przychodzą i ci, którzy są już od jakiegoś czasu, są głupi we wszystkim, cyrk, jego tak zwani liderzy są szanowani przez wszystkich i każdy chce być taki jak oni, z wierszem szkoły trenerskiej, który ich uwięził.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Agusie, ludzie czasami trzymają się odrobiny pieniędzy, sławy lub władzy, nie chcą widzieć dalej i to jest znane Cositorto i tym wokół niego i wykorzystują ignorancję ludzi w ogóle. Miejmy nadzieję, że otworzą oczy i zobaczą oszustwo, w które są zaangażowani.

   Pozdrowienia.

 55. Carlos odpowiedź

  Zostawiam Wam trochę informacji o liderze lub jednym z liderów pokolenia zoe i całej tej piramidzie przekrętów czyli pokoleniu zoe, panu Leonardo Cositorto:

  Leonardo Cositorto, jeszcze w 2015 roku miałem firmę podobną do Zoe o nazwie Axphone, wtedy wszystko wyglądało dobrze, wierzyłem w projekt, ale och wielkie rozczarowanie, Leonardo (Argentyna) wrócił do Argentyny (2016) po popełnieniu błędów w swoich decyzjach to doprowadziło Axphone Mexico do bardzo dużego zadłużenia i zabrania pieniędzy, które były na kontach.

  Pan Leonardo Cositorto pożyczył, nie zapowiadając, że odejdzie, i pozostawił po sobie wiele długów i wielu Meksykanów ze stratami z powodu swoich decyzji. Nieustannie zachęcał do inwestowania w firmę ukrywając swoje zamiary oszukania wielu osób, nie dbał o to, że statek zatonął, starał się ratować i pozwolić nam wszystkim zatopić się w statku.

  Byli już ludzie, którzy ostrzegali nas przed zachowaniem Leonarda, ponieważ praktyka ta była już stosowana w innych krajach, więcej niż jeden raz, i nie wierzyliśmy, ponieważ Leonardo okazywał uczciwość, ale jest to jego główna broń, budująca pewność siebie i następnie dźgnięcie.

  Pan Leonardo Cositorto (oszust) żegluje pod sztandarem lidera, odnoszącego sukcesy, trenera, przedsiębiorcy, uczciwego, życzliwego, wyrozumiałego, ale w głębi duszy tak nie jest, w głębi duszy jest osobą ambitną, samolubną i zdradziecką, i niekompetentny dla biznesu.

  Uciekaj zamiast zmierzyć się z jego odpowiedzialnością, jeśli spotkasz go po drodze, to twoja decyzja będzie mu wierzyć, nie kieruj się jego kostiumem owcy, gorszy jest zdradziecki wilk.

  Postscriptum: Pan Leonardo Cositorto prowadził również oszustwo Club Autopremio lub Club Auto. Jeśli poszukacie go na oficjalnej stronie Banku Centralnego i/lub Veraza/Equifaza, czeka Was niespodzianka!

  NIE POLECAM INWESTOWANIA W COKOLWIEK ZWIĄZANE Z PANEM COSITORTO, PONIEWAŻ GWARANTUJĘ, ŻE PO CZASIE ZNIKNIE Z PIENIĄDZE WSZYSTKICH, KTÓRZY ZABIERAJĄ PIENIĄDZE, TAK JAK ZROBIŁ W MEKSYKU KILKA LAT I I TAK JEST ZOSTAŁY ZROBIONE W INNYCH KRAJACH. ON JEST OSZUSTEM.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Carlos, od początku wiemy, że to oszustwo. Dzięki za komentarz na temat Generation Zoe. Ta firma to oszustwo. CNV (Paragwajski Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link CNV). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Możesz wyszukać lidera Leandro Cositorto w google i znajdziesz wszelkiego rodzaju oszustwa związane z tą postacią, wszystkie są oszustami, DUŻO UWAGA !!!

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Mar, BARDZO DZIĘKUJĘ ZA TEN WAŻNY WKŁAD !!!, tym z ZOE, NIE WIERZ W NIC !!!, używają wszelkiego rodzaju wymówek, które pomagają im manipulować ludźmi za pomocą kłamstw. Te biznesy, które proponują, są deficytowe, są fikcją, w Zoe manipulują ludźmi. Dzięki za komentarz na temat Generation Zoe. Ta firma to oszustwo. CNV (Paragwajski Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link CNV). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Możesz wyszukać lidera Leandro Cositorto w google i znajdziesz wszelkiego rodzaju oszustwa związane z tą postacią, wszystkie są oszustami, DUŻO UWAGA !!!

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Mar, używają wszelkiego rodzaju wymówek, które pomagają im manipulować ludźmi za pomocą kłamstw. Te biznesy, które proponują, są deficytowe, w Zoe manipulują ludźmi. Dzięki za komentarz na temat Generation Zoe. Ta firma to oszustwo. CNV (Paragwajski Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link CNV). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Możesz wyszukać lidera Leandro Cositorto w google i znajdziesz wszelkiego rodzaju oszustwa związane z tą postacią, wszystkie są oszustami, DUŻO UWAGA !!!

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Gloria, tylko oni dobrze o sobie mówią, aby nadal oszukiwać więcej ludzi, którzy mogą uwierzyć w ich kłamstwa.

   Pozdrowienia.

 56. ROZMIAR odpowiedź

  Dobry wieczór, moja krewna jest zaangażowana w ZOE jako Trener Ontologiczny i pracuje dla nich, zajmując się finansami i handlem, ale podczas badań odkryłem, że ta sama dziewczyna OFERUJE USŁUGI SEKSUALNE W WYMIANIE PIENIĘDZY, co sprawia, że ​​myślę bardzo źle jej oni umyli głowę MOJEJ SIOSTRY. Martwię się i nie wiem, co z tym zrobić, obawiam się, że ta dziewczyna została oszukana lub jest obecnie oszukiwana i proszą o coraz więcej pieniędzy i nie mając wystarczającej, wybrała tę opcję, aby być w stanie generować dochód i dawać go tym z ZOE

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć TamaYO, używają każdego rodzaju osoby, która im służy do manipulowania ludźmi za pomocą kłamstw. Te firmy, które proponują, są deficytowe, w Zoe manipulują ludźmi. Dzięki za komentarz na temat Generation Zoe. Ta firma to oszustwo. CNV (Paragwajski Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link CNV). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 57. Agus odpowiedź

  Witaj Bernardo, jak to potwierdziłeś?
  Z jakiego kraju wyjeżdżają?
  Teraz publikują światowy konwent trenerów w Cartagenie i wszyscy są szaleni

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Agus, są jak sekta oszustów, to, co robią, nie jest normalne, jest typowe dla brokerów oszustów lub piramid.

   Pozdrowienia.

 58. Bernard odpowiedź

  Mogę potwierdzić, że to oszustwo i że właściciele pakują swoje torby, wkrótce wszystkie pieniądze znikną !!

 59. Agus odpowiedź

  Za bardzo się demaskują, zarządzają Deportivo español i publikują to w olé, założyli klub piłkarski Deportivo ZOE, grają w regionalnym, mają kilka samochodów ZOE, salony samochodowe ZOE Burger i jeszcze kilka biznesów, trudno nie ufać, teraz to Trust, inwestorzy są powiernikami, w ten sposób mówią, że twoje pieniądze są ubezpieczone

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Agus, te biznesy mają deficyt, w Zoe manipulują ludźmi. Dzięki za komentarz na temat Generation Zoe. Ta firma to oszustwo. CNV (Paragwajski Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link CNV). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 60. André odpowiedź

  Z Kolumbii znam wielu ludzi, którzy wpłacają depozyty do Zoe, sprzedają to, co mają, zaciągają pożyczki, wyciągają oszczędności, aby rzekomo zainwestować, mają konto oszczędnościowe o nazwie CONFEDERACION MUNDIAL DE COACHES i sumę, która przypada na To konto, nie wiem, jak wspierają dochód tych pieniędzy przed instytucją finansową, nie wiem kiedy to oszustwo upadnie, ale znam wielu przyjaciół i znajomych, którzy niestety zakochali się w obietnicy łatwych pieniędzy.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć André, dziękuję za komentarz na temat Generation Zoe. Ta firma to oszustwo. CNV (Paragwajski Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link CNV). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 61. NanCR odpowiedź

  Czas kontraktu na wycofanie inwestycji to 3 lata (dlatego zaczynam myśleć o Ponzi albo nie, bo cechą Ponzi jest to, że obiecują szybkie pieniądze)

  Każda wypłata ma prowizję od 3% do 5% całkowitej kwoty wypłaty ze swoich zwrotów

  Aby każdy podjął decyzję, którą widzi najlepiej

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj NanCR, Wiele regulatorów finansowych z różnych krajów już ostrzegało, aby nie inwestować pieniędzy w to oszustwo, Generación Zoe jest oszustwem typu PONZI, dzięki za skomentowanie ich, wygląda bardzo podobnie do oszustwa INTENSE LIFE i zostali aresztowani w Argentynie ostatnio (CZYTAJ WIADOMOŚCI). Ten broker / szkoła to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Możesz wyszukać lidera Leandro Cositorto w google i znajdziesz wszelkiego rodzaju oszustwa związane z tą postacią, wszystkie są oszustami, DUŻO UWAGA !!!
   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o zapłatę podatków, opłat, legalizacji itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i niczego nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć OSCAR, dziękuję za komentarz na temat Generation Zoe. Ta firma to oszustwo. CNV (Paragwajski Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link CNV). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 62. POKÓJ odpowiedź

  Zgłaszają również:
  Spółka ZOE CAPITAL nie jest zarejestrowana w CNV jako pośrednik, a zatem nie może prowadzić działalności związanej z ofertą publiczną zbywalnych papierów wartościowych, innych instrumentów, operacji i czynności przewidzianych w ustawie 26.831 (i mod. ) Rynek kapitałowy, podlegający sankcjom tego organu, jeżeli jest przeprowadzany bez odpowiedniego zezwolenia.

  Jednak w przypadku naruszenia praw, zgodnie z obowiązującymi przepisami i w ramach jurysdykcji CNV, skargę można złożyć do tej Komisji za pośrednictwem formularza internetowego dostępnego pod następującym linkiem: https://www.cnv.gov.ar/SitioWeb/Denuncias. Wspomniana skarga jest zastrzeżona, a skarżący nie bierze udziału w dochodzeniu, więc może zgłosić anonimowo lub uzupełnić swoje dane.

  Mam nadzieję, że któryś z nich będzie Ci służył.
  Ograniczników prędkości OP.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj PAZ, bardzo dziękujemy za dostarczenie tych doskonałych informacji, mamy nadzieję, że pomogą one wielu ludziom nie dać się nabrać na ten PONZI SCAM.

   Pozdrowienia.

 63. POKÓJ odpowiedź

  Witam, zostawiam wam te informacje od Narodowej Komisji Papierów Wartościowych Argentyny.

  Informujemy, że firma Zoe Capital nie jest zarejestrowanym agentem przed Krajową Komisją Papierów Wartościowych (CNV). Możesz zapoznać się z listą agentów upoważnionych przez ten CNV pod adresem https://www.cnv.gov.ar/SitioWeb/RegistrosPublicos.

  Z drugiej strony w sekcji Ochrona Inwestorów na naszej stronie internetowej (https://www.cnv.gov.ar/SitioWeb/ProteccionInversor), w zakładce „Powiadomienia dla inwestorów” będzie można znaleźć postanowienia o natychmiastowym zaprzestaniu wszelkich ofert publicznych do negocjacji oraz wszelkich nieprawidłowych czynności pośrednictwa w zbywalnych papierach wartościowych wyemitowanych przez tę CNV, a także Ostrzeżenia dotyczące nieregularnych ogłaszanych przez nią ofert publicznych w celu publicznego udostępnienia istotnych informacji w celu ochrony interesów inwestorów.

  Podobnie, w tej sekcji można znaleźć międzynarodowe ostrzeżenia dla inwestorów wydawane przez inne krajowe organy regulacyjne rynku kapitałowego, zgrupowane w IOSCO-IOSCO (Międzynarodowa Organizacja Komisji Papierów Wartościowych) i ESMA (Europejski Urząd Nadzoru Giełd i Papierów Wartościowych).

  Z drugiej strony, na mocy uprawnień nadanych przez ustawę nr 26.831 i jej nowelizacje, Krajowa Komisja Papierów Wartościowych, kierując się stałą przesłanką wzmocnienia rynku kapitałowego i ochrony inwestującego społeczeństwa, uważa za stosowne zgłaszanie ryzyk związanych z wykorzystaniem nieautoryzowane platformy cyfrowe (https://www.argentina.gob.ar/cnv/proteccion-al-inversor/informacion-relevante).

  To ostrzeżenie wynika z istnienia pewnych platform cyfrowych, które oferują między innymi subskrypcje związane z usługami edukacji finansowej i uczestnictwem w finansowaniu społecznościowym, operacjach Forex, opcjach binarnych, tokenach, kryptowalutach, loteriach, depozytach tokenów z obietnicą dużych zwrotów (staking). z nich są to instrumenty spekulacyjne i o wysokim ryzyku, które w niektórych przypadkach mogą stanowić oszustwo na szkodę inwestorów.

  Zaobserwowano, że platformy te są powszechnie promowane w sieciach społecznościowych najczęściej używanych przez młodych ludzi, takich jak między innymi YouTube, Facebook, Instagram i Twitter.

  Ponadto niektóre z tych platform oferują abonentom plan wynagrodzeń, który wzrasta wraz z dołączaniem nowych uczestników (programy polecające). Zaleca się, aby jeśli na tych platformach nie przeprowadza się wyczerpującej analizy, są one odrzucane i unika się wniosków otrzymywanych w sieciach społecznościowych przez promotorów tych produktów.

  Ze względu na opisy, CNV uważa za konieczne, aby przed dokonaniem przelewu pieniędzy i inwestowaniem w ramach dowolnej platformy oferowanej przez Internet, wziąć pod uwagę następujące zalecenia:
  Uzyskaj możliwie najbardziej obiektywne informacje na temat platform i wszelkich tematów przedstawianych jako pośrednik. Jeżeli informacja ta jest wątpliwa, trudna do uzyskania lub niedostępna, nie sprzyja tam inwestowaniu.
  Pamiętaj, że gdy obietnica zwrotu z inwestycji jest bardzo wysoka, prawdopodobnie oznacza to wysokie ryzyko lub oszustwo;
  Przeczytaj regulamin platformy i zrozum, jak działa inwestycja, która ma zostać zrealizowana;
  Skonsultuj się z CNV, aby dowiedzieć się, czy pośrednicy lub agenci są należycie zarejestrowani;
  Niektóre z nich mogą wiązać się z potencjalnym oszustwem ze względu na przedstawione struktury i promowane instrumenty;
  Sprawdź, czy platforma ma adres w kraju. Ich transnarodowy charakter utrudnia wniesienie roszczenia w przypadku jakichkolwiek niedogodności.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj PAZ, bardzo dziękujemy za dostarczenie tych doskonałych informacji, mamy nadzieję, że pomogą one wielu ludziom nie dać się nabrać na ten PONZI SCAM.

   Pozdrowienia.

  • Agus odpowiedź

   Bardzo przydatne informacje Spokój, bardzo dziękuję, dziś firma jest oferowana jako Trust, a ludzie, którzy inwestują, są powiernikami, mówią, że twoje pieniądze są ubezpieczone, a to daje pewność, że ludzie wchodzą i inwestują, system jest tak samo , ja inwestuję, zarabiasz dywidendy, sprowadzasz ludzi, twoje dywidendy rosną, będąc Trustem, gdzie są zarejestrowani? Kto je reguluje, jak się dowiedzieć, czy teraz, gdy są sprzedawane w ten sposób, są bardziej legalne?

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witam Juan, to oszustwo PONZI, nie wchodź, wszystko stracisz.

   Pozdrowienia.

  • Agus odpowiedź

   Problem polega na tym, kiedy ??? Kiedy to się skończy?Tymczasem nadal otwierają biura, organizują imprezy, są tu od 4 czy 5 lat i kontynuują, bardzo trudno się dowiedzieć, z tematyką uczelni i oferowanej edukacji, czy wszyscy się uzależnili?

   • Polecane brokers.com odpowiedź

    Witaj Agusie, przy tych rzeczach nie możesz podać konkretnej daty, zwykle bankrutują, gdy wpadnie na nich policja lub gdy jest kryzys i wszyscy potrzebują płynności, ale musisz to oszustwo ogłosić, żeby ludzie się na nie nie nabrali oszustwa i jeśli nowi klienci do nich nie wejdą, nie będą w stanie zapłacić starym i upadną.

    pozdrowienia.

  • Agus odpowiedź

   Zazwyczaj chodzę na jedno z ich spotkań, są naprawdę nie do zniesienia, są obrzydliwe, uczciwie zrobiłem minimalną inwestycję, na razie płacą, chcę tylko, żeby upłynął okres czasu, aby zobaczyć, czy na razie wrócą, mam rentowność dopóki nie odzyskam swojej inwestycji, ale znam wiele osób, które chwyciły się za dużo sznurka

 64. John odpowiedź

  coś im się stało
  Narodowa Komisja Papierów Wartościowych (CNV), za pośrednictwem swoich sieci społecznościowych, powiadomiła opinię publiczną o działalności firmy Zoe Capital, która oferuje rynkowi „pakiety inwestycyjne”. W tym zakresie regulator wskazuje, że spółka nie jest zarejestrowana na wniosek CNV, ani nie jest uprawniona do przeprowadzenia oferty publicznej papierów wartościowych w naszym kraju.

  Krajowa Komisja Papierów Wartościowych poinformowała, że ​​od chwili, gdy ww. spółka oferuje publicznie „pakiety inwestycyjne”, bez względu na nazwę, dokonuje oferty publicznej papierów wartościowych na podstawie przepisów ustawy nr 5810/17. Art. 4 przepisów stanowi, że oferta publiczna papierów wartościowych jest ofertą publiczną lub skierowaną do określonych grup, za pomocą dowolnych środków komunikacji lub ofert osobistych, natomiast art. 5 stanowi, że każda publiczna oferta papierów wartościowych będzie wymagała uprzedniego zezwolenia przez CNV.

  W tym sensie wyjaśnił, że Zoe Capital nie jest zarejestrowana w Komisji Papierów Wartościowych ani nie jest uprawniona do przeprowadzenia oferty publicznej papierów wartościowych. Przypomniał też, że tego typu wykroczenia mogą być zagrożone karą do trzech lat więzienia lub grzywną.

  Możesz być zainteresowany

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Juan, dziękuję bardzo za informacje i pomoc, w rzeczywistości są to firmy tego samego typu PIRAMIDAL., Te 2 to oszustwo.

   Pozdrowienia.

  • Ingrith odpowiedź

   Witam, ten wynalazek tarczy pochodzi z Argentyny i jest już kilka krajów… no cóż, są już w Peru.Wczoraj wieczorem odbyła się konferencja z minimum ludzi tworzących tę grupę…i po prostu widząc i wiedząc o tym zostawiło mnie mam wątpliwości… ale oferty są… jak dla kogoś, kto desperacko pragnie wygenerować więcej dochodów w tym czasie kryzysu… sprawia, że ​​ta osoba wpada w tego rodzaju oszustwo…

  • Dina odpowiedź

   W sierpniu 2021 został zarejestrowany, a dziś podpisano powiernictwo na wejście. Czy ktoś mógłby potwierdzić te informacje?

 65. Kevin odpowiedź

  Naprawdę w to wierzę, ci, którzy biorą udział w takich oszustwach, muszą być typowymi ludźmi, którzy wkraczają do sekt, ludźmi o słabych umysłach, którzy wierzą w jakąkolwiek głupotę, którą im powiesz, większość z nich to marihuana lub crack, jak możesz być tak głupi, żeby wpaść w ten fałsz ???

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Kevin, Generación Zoe jest oszustwem typu PONZI, dziękuję za komentarz na ich temat, wygląda bardzo podobnie do oszustwa INTENSE LIFE i niedawno zostali aresztowani w Argentynie (CZYTAJ WIADOMOŚCI). Ten broker / szkoła to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Możesz wyszukać lidera Leandro Cositorto w google i znajdziesz wszelkiego rodzaju oszustwa związane z tą postacią, wszystkie są oszustami, DUŻO UWAGA !!!
   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o zapłatę podatków, opłat, legalizacji itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i niczego nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 66. chrystus odpowiedź

  Witam, jak się masz? bądźcie czujni, ponieważ kilku członków ZOE pochodzi z IML, kolejnej próby oszustwa, która ma miejsce na całym świecie. Oczywiście ich nazwiska się nie pojawiają, ale jeśli mogę powiedzieć, że trener Maxi Batista był odpowiedzialny za pranie mózgu przed wejściem, to nie miałem pojęcia, jak działają inwestycje. I jest to ten sam, który integruje dziś personel Zoe.
  jedyne inwestycje, które potrafią zrobić, to włożyć pieniądze w gry binarne i spróbować szczęścia.
  Nic więcej. Zrób znacznie więcej badań.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Chryste, bardzo dziękuję za podanie swojego adresu, bardzo dziękuję za pomoc wielu osobom, które mogą dotrzeć pod ten adres w Buenos Aires, w odzyskaniu pieniędzy od tych oszustów. Generación Zoe jest oszustwem typu PONZI, dzięki za komentowanie ich, wygląda bardzo podobnie do oszustwa INTENSE LIFE, a ostatnio zostali aresztowani w Argentynie (CZYTAJ WIADOMOŚCI). Ten broker / szkoła to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Możesz wyszukać lidera Leandro Cositorto w google i znajdziesz wszelkiego rodzaju oszustwa związane z tą postacią, wszystkie są oszustami, DUŻO UWAGA !!!
   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o zapłatę podatków, opłat, legalizacji itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i niczego nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 67. Paola odpowiedź

  Witaj Antonello. Tak, mają cały system obniżania linii w wiadomościach typu „sekciarskiego”. Mieszanka duchowości, technik manipulacji psychologicznych i religii. Jeśli mają nawet kościół,!! Ten duch Corsitorto (czy jakkolwiek się nazywa) zawsze to publikuje. Niesamowite, że im wierzą

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Paola, dziękuję za pisanie, niestety jest wiele osób, które łatwo manipulować i nie wiedzą dobrze o tym, co jest oferowane i nabierają się na te oszustwa.

   Pozdrowienia.

 68. Walter Gomez odpowiedź

  Cześć. Jeśli odwołujesz się do mnie, powtarzam, zaproponowali mi wejście… i muszę podjąć decyzję. Mam nadzieję, że opowiesz mi o prawdziwych pozytywnych i negatywnych doświadczeniach… Dziękuję za zapytanie.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witam Walter, to wszystko oszustwo ze schematem PONZI, nie daj się zwieść, te zwroty nie istnieją, to oszustwo.

   Pozdrowienia.

 69. Antysekt odpowiedź

  Takim corsitorto Leonardo Nelsona, pojawia się oficjalny biuletyn orzecznictwa w sprawach karnych w sprawach gospodarczych, oskarżenie o uchylanie się od płacenia podatków, nie wiem czy to ten sam, który nazywa siebie nauczycielem czy liderem... Jednocześnie , w "datkach" strona raportów figurujących w działalności przed AFIP z usługami: astrologii, spirytualizmu, usług towarzyskich i czyszczenia butów.
  Ludzie, którzy oddają mu swoje pieniądze… co się dzieje? Naprawdę chcę zrozumieć, jak dana osoba dochodzi do tego punktu

 70. Antysekt odpowiedź

  Oczywiście przez rok lub 2 będą płacić tym, którzy byli tam od roku… pieniędzmi nowych Adeptów, to znaczy, jeśli para prosi o zapłatę, zapłacą mu, w większość jest 2 lub 3, które nie mogą przekonać ich do reinwestowania… Teraz są w moim mieście i kwestia pieniędzy nie przeraża mnie tak bardzo jak kwestia DUCHOWOŚCI, w antropologii wiemy, że bardzo uduchowieni ludzie zwykle nie są zbyt racjonalni ze względu na kwestia „ślepej wiary”… Zasadniczo rozdają pieniądze, aby poczuć się CZĘŚĆ czegoś, mieć coś do zrobienia lub spotkać się z… Polecam terapię i prawdziwych przyjaciół. Pozdrowienia.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Anon, bardzo dziękuję za podanie swojego adresu, bardzo dziękuję za pomoc wielu osobom, które będą mogły dotrzeć pod ten adres w Buenos Aires, w odzyskaniu pieniędzy od tych oszustów. Generación Zoe jest oszustwem typu PONZI, dzięki za komentowanie ich, wygląda bardzo podobnie do oszustwa INTENSE LIFE, a ostatnio zostali aresztowani w Argentynie (CZYTAJ WIADOMOŚCI). Ten broker / szkoła to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Możesz wyszukać lidera Leandro Cositorto w google i znajdziesz wszelkiego rodzaju oszustwa związane z tą postacią, wszystkie są oszustami, DUŻO UWAGA !!!
   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o zapłatę podatków, opłat, legalizacji itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i niczego nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 71. Silvio odpowiedź

  Mam nadzieję, że to się do czegoś przyda, bądź bardzo ostrożny, ta firma to fikcja, tylko marnują Twój czas, kazali mi skontaktować się z potężnym brazylijskim górnikiem, wcale nie, prawie go oszukali, chcąc dać mu kolorowe lustra, prawnik firmy szarlatan, który zmarnuje twój czas, jeśli skontaktujesz się z ważnymi osobami w celu prowadzenia interesów, zrobimy to od razu. Z powrotem po brudną dupę, którą mają

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Silvio, wszystkie informacje na ich temat są przydatne, bardzo dziękuję za skomentowanie swojego doświadczenia, Generación Zoe jest oszustwem typu PONZI, dzięki za skomentowanie ich, wygląda bardzo podobnie do oszustwa INTENSE LIFE i zostali aresztowani w Argentyna niedawno (CZYTAJ WIADOMOŚCI). Ten broker / szkoła to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Możesz wyszukać lidera Leandro Cositorto w google i znajdziesz wszelkiego rodzaju oszustwa związane z tą postacią, wszystkie są oszustami, DUŻO UWAGA !!!
   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o zapłatę podatków, opłat, legalizacji itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i niczego nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 72. Jorge odpowiedź

  To jest moje doświadczenie z Zoe ,,, mam nadzieję, że służy innym.
  Po zapisaniu się do mnie natarczywie kontaktowali się ze mną i sugerowali, żebym zaczynał od niskich kwot (zainwestowałem 450 dolarów), proponowali rentowność powyżej 7% miesięcznie, potem przysłali mi podsumowanie z pewnymi zyskami, wszystko wirtualne, potem zachęcali ja i poprosiłem o minimalną inwestycję w dolarach, aby zarobić wyższe procenty i lepszą rentowność, zainwestowałem 7000 dolarów więcej. Po 4 miesiącach i ze względu na wahania rynkowe ?? Straciłem wszystko, co zainwestowałem, a oni chcą pobierać ode mnie prowizje i podatki.
  Następnie proponują, abym wziął kredyt na inwestycje w inne papiery wartościowe lub opłacił prowizje?Poprosiłem ich o zwrot inwestycji i nie odpowiadają na żadne maile, a podane mi numery telefonów nie odpowiadają. Jestem bardzo zmartwiony.
  Proszę o informacje.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Jorge, bardzo dziękuję za skomentowanie twojego doświadczenia, Generación Zoe jest oszustwem typu PONZI, dziękuję za komentowanie ich, wygląda bardzo podobnie do oszustwa INTENSE LIFE i niedawno zostali aresztowani w Argentynie (CZYTAJ WIADOMOŚCI). Ten broker / szkoła to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Możesz wyszukać lidera Leandro Cositorto w google i znajdziesz wszelkiego rodzaju oszustwa związane z tą postacią, wszystkie są oszustami, DUŻO UWAGA !!!
   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o zapłatę podatków, opłat, legalizacji itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i niczego nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Leandro odpowiedź

   Witaj Jorge, czy możesz mi podać swój numer telefonu komórkowego? Więc piszę do ciebie przez WhatsApp

 73. FacuR odpowiedź

  To oszustwo, teraz nie płacą, przywódca Wenezueli w Argentynie nie pobrał tego, co obiecał, mówi, że osiągasz rangę, a oni obniżają to oszustwo, super oszustwo

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj FacuR, bardzo dziękuję za twój wspaniały wkład, Generación Zoe jest oszustwem typu PONZI, dziękuję za komentowanie ich, wygląda bardzo podobnie do oszustwa INTENSE LIFE i zostali niedawno aresztowani w Argentynie (CZYTAJ WIADOMOŚCI). Ten broker / szkoła to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Możesz wyszukać lidera Leandro Cositorto w google i znajdziesz wszelkiego rodzaju oszustwa związane z tą postacią, wszystkie są oszustami, DUŻO UWAGA !!!
   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o zapłatę podatków, opłat, legalizacji itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i niczego nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Martina Brennesa odpowiedź

   Mam koleżankę, która pracuje dla tych Zoe i mówi, że firma jest w bałaganie, że oni tylko starają się zbierać pieniądze i że w nic nie inwestują, że płacą klientom pieniędzmi od siebie w częściach i jak nie dostają to, co robią za nowe pieniądze, to oszustwo, to tylko grzmi i wszyscy idą do piekła ... !!!

 74. Allvaro Posada odpowiedź

  Trzeba być bardzo naiwnym, żeby uwierzyć, że ta firma będzie płacić 7.5% miesięcznie odsetek na zawsze...
  (ciekawostka ta rentowność to prawie 5-krotność średniej rentowności generowanej przez fundusz Warrent Buffet, najlepszego inwestora w historii)
  proszę o zdrowy rozsądek... gdyby mogli skutecznie generować tę rentowność w sposób realny i legalny, nie szukaliby twoich 400 dolarów, przy takiej rentowności każdy fundusz inwestycyjny zainwestowałby kilka milionów dolarów i voila...
  Szukają twoich 400 dolarów, żebyś miał pewność, płacą ci, każą ci reinwestować, że procent składany będzie milionerem za kilka lat, a kiedy masz pewność siebie i zarobiłeś 1000 to wtedy wielu jest zachęcanych, idą po pożyczkę w wysokości 5.000 dolarów i do widzenia ... wiedzą, że kiedy ukradną twoje pieniądze, nie będziesz miał prawa wystąpić przeciwko nim, ich prawnicy będą ich chronić, a jeśli trafią do więzienia, twoje pieniądze przepadną, a kiedy wyjdą za 3 za 5 lat, staną się milionerami z pieniędzmi, które ukradli tysiącom ludzi, którzy nabrali się na ich kłamstwa.
  Teraz, jeśli masz pieniądze, które chcesz stracić... i nie masz nic przeciwko temu, że pieniądze, które ci zapłacą, zostały skradzione komuś innemu... zrób to, ale nie zapraszaj nikogo, imię i reputacja są najcenniejszą rzeczą, jaką masz.
  To nie jedyny... nie będzie ostatni, ci oszuści zmieniają nazwę firmy co 2 lub 3 lata wcześniej, ale żadna nie trwa... a jeśli przez pomyłkę komuś powiedziałeś a te osoby nie zapłacę ci, będziesz tym, kto zareaguje lub straci przyjaźń, a znam przypadki, w których zagrażają twojej rodzinie lub zagrażają twojemu biznesowi.
  Zbadaj telexfree, me coin, gladiacoin, qbitech, perski bank, forex finance, w skrócie istnieją tysiące przykładów firm, które obiecały to samo, a dziś jest tylko pamięć o milionach oszukanych.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Alvaro, bardzo dziękuję za twój wspaniały wkład, Generación Zoe jest oszustwem typu PONZI, dziękuję za komentowanie ich, wygląda bardzo podobnie do oszustwa INTENSE LIFE i niedawno zostali aresztowani w Argentynie (CZYTAJ WIADOMOŚCI). Ten broker / szkoła to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Możesz wyszukać lidera Leandro Cositorto w google i znajdziesz wszelkiego rodzaju oszustwa związane z tą postacią, wszystkie są oszustami, DUŻO UWAGA !!!
   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o zapłatę podatków, opłat, legalizacji itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i niczego nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 75. struktura odpowiedź

  dzień dobry mi również próbowałem uchwycić rzekomego eksperta pokolenia zoe Leonardo Cositorto - Ontological Coaching

  Wydaje mi się szarlatanem, zoe tego samego pokolenia… ale odpowiedz mi, skąd mają pochodzić zyski? Dają ci 2-godzinną rozmowę lub wideo, ale nigdy tego nie wyjaśniają. Przechodzę od tego typu oszustw. Pozdrowienia

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Marco, Generación Zoe jest oszustwem typu PONZI, dziękuję za komentarz na ich temat, wygląda bardzo podobnie do oszustwa INTENSE LIFE i niedawno zostali aresztowani w Argentynie (CZYTAJ WIADOMOŚCI). Ten broker / szkoła to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Możesz wyszukać lidera Leandro Cositorto w google i znajdziesz wszelkiego rodzaju oszustwa związane z tą postacią, wszystkie są oszustami, DUŻO UWAGA !!!
   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o zapłatę podatków, opłat, legalizacji itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i niczego nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 76. pregunta odpowiedź

  Dla tych, którzy chcą poznać swoją lokalizację, przynajmniej lokalizację w Bogocie Kolumbia, jest na Carrera 11 80 45

  Mówię to, ponieważ mam w to zaangażowanych kilku krewnych, nie ufam temu, wygląda to jak piramida i już ostrzegłem moich krewnych, ale wielu to nie obchodzi. Mam tylko nadzieję, że się mylę i że nie jest to kolejna piramida oszustwa, chociaż ma wszystkie znamiona tego, że jest jeszcze jednym oszustwem.

  pozdrowienia

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witam, Generación Zoe jest oszustwem typu PONZI, dzięki za komentowanie ich, wygląda to bardzo podobnie do oszustwa INTENSE LIFE, a ostatnio zostali aresztowani w Argentynie (CZYTAJ WIADOMOŚCI). Ten broker / szkoła to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Możesz wyszukać lidera Leandro Cositorto w google i znajdziesz wszelkiego rodzaju oszustwa związane z tą postacią, wszystkie są oszustami, DUŻO UWAGA !!!
   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o zapłatę podatków, opłat, legalizacji itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i niczego nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 77. pregunta odpowiedź

  Dzień dobry mam pytanie o takie pokolenie zoe i jego rzetelność, żeby wiedzieć czy to bezpieczna firma czy nie

  Czytaj Będę wdzięczny za odpowiedź, tutaj w Peru działa GENERACION ZOE, oferując oprocentowanie 7.5 proc. miesięcznie, przyczyniłem się do testu z ponad 1000 dolarów trochę więcej niż miesiąc temu i dziś wpłacili odpowiadającą pierwszemu miesiąc, moja Konsultacja jest w przypadku oszustwa, do którego podmiotu mogę się zwrócić z Peru.

  Następnym pytaniem jest człowiek, który twierdzi, że jest BROKEREM, to Leonardo Cositorto, jak mówi, jest ontologicznym coachingiem. nie wiemy, czy mu ufać, czy nie.

  Dziękuję za odpowiedź i przesyłam pozdrowienia z Peru.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witam, Generación Zoe jest oszustwem typu PONZI, dzięki za komentowanie ich, wygląda to bardzo podobnie do oszustwa INTENSE LIFE, a ostatnio zostali aresztowani w Argentynie (CZYTAJ WIADOMOŚCI). Ten broker / szkoła to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o zapłatę podatków, opłat, legalizacji itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i niczego nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

   • Polecani brokerzy odpowiedź

    Witaj Gabriel, bardzo dziękuję za pytanie, Generación Zoe to OSZUSTWO PONZI, dzięki za skomentowanie ich, wygląda to bardzo podobnie do OSZUSTWA INTENSE LIFE i zostali niedawno aresztowani w Argentynie (CZYTAJ WIADOMOŚCI). Ten broker / szkoła to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

    Możesz wyszukać lidera Leandro Cositorto w google i znajdziesz wszelkiego rodzaju oszustwa związane z tą postacią, wszystkie są oszustami, DUŻO UWAGA !!!
    Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o zapłatę podatków, opłat, legalizacji itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i niczego nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

    Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

    Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

    Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

    Pozdrowienia.

  • czarny kot odpowiedź

   cześć, jak sobie radzisz z pokoleniem zoe? czy nadal ci płacą? lub oszukali cię.-dziękuję

 78. Willa Armando odpowiedź

  Tutaj wspominają o instagramie. com / generacionzoe1 /? hl = es "📊 Miesięczny dochód 7,50% 😱"

  I nie mówię tego, umieszczają to na własnym instagramie

  gdyby mogli mieć taką rentowność, 7,50% miesięcznie nie musieliby oferować swoich kursów ani produktów ... chodzi o to, że nic, co mówią, nie ma sensu, to pokazuje, że są kłamcami ...

   • Polecani brokerzy odpowiedź

    Witaj Nestor, Generación Zoe jest oszustwem PONZI, dziękuję za komentarz na ich temat, wygląda to bardzo podobnie do oszustwa INTENSE LIFE, a niedawno zostali aresztowani w Argentynie (CZYTAJ WIADOMOŚCI). Ten broker / szkoła to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

    Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o zapłatę podatków, opłat, legalizacji itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i niczego nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

    Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

    Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

    Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

    Pozdrowienia.

 79. Andres odpowiedź

  Firma, która rozwija się tak szybko i oferuje wysoki poziom rentowności, twierdzi, że to dzięki kryptowalutom (kiedy świat kryptowalut znajduje się w wyraźnym kryzysie), gdzie jej liderzy kończą się sekwencyjnie i pokazują się w BMW X3?
  Kto tam inwestuje i wierzy, że jest tam legalnie, jest idiotą.
  Z kolei Pokolenie Zoe posiada statut, który można znaleźć w dzienniku urzędowym zadeklarowanego kapitału w wysokości 200.000 tys. pesos. Niezbyt dobry rower, który kupujesz z tym…. I nazywają to poważną firmą inwestycyjną? Poza tym nigdzie nie wspominają o inwestycjach, mówią o byciu firmą zajmującą się nieruchomościami….
  Ludzie dali się oszukać, te zostały wymazane w ciągu maksymalnie 2 lat i zostawiają wszystkich bez płacenia.
  Nie ma tam nikogo, kto rozumie, skąd pochodzi tyle pieniędzy…. Czy będzie prane ??? Nos, wyciągnij wnioski.
  I uważaj, wszystkie te informacje znajdują się w sieciach, w ich filmach, w oficjalnym biuletynie i na ich stronach na Instagramie.
  Liderem jest tam Leandro Cositorto, facet ze świetnymi wynikami oszustw.
  Szukaj z tą nazwą, a informacja pojawi się sama. Nie kieruj się tym, co powiedziałem.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Andres, Generación Zoe to oszustwo typu PONZI, dziękuję za komentarz, wygląda bardzo podobnie do oszustwa INTENSE LIFE i niedawno zostali aresztowani w Argentynie (CZYTAJ WIADOMOŚCI). Ten broker / szkoła to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Możesz wyszukać lidera Leandro Cositorto w google i znajdziesz wszelkiego rodzaju oszustwa związane z tą postacią, wszystkie są oszustami, DUŻO UWAGA !!!
   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o zapłatę podatków, opłat, legalizacji itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i niczego nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj George, bardzo dziękuję za kierunek, w którym jesteś bardzo odważny, a ten świat potrzebuje więcej ludzi takich jak ty, jest więcej ludzi z uczciwością i poczuciem sprawiedliwości jak ten, który pokazujesz, w mapach google nie jest bardzo jasne, jaki budynek to jest, jeśli jesteś tak uprzejmy, będziemy wdzięczni, jeśli możesz nam powiedzieć i jeśli masz nazwiska kierowników sprzedaży, biura lub właściciela, znacznie lepiej.

   Przede wszystkim dzięki!

 80. PIOTR LOPEZ odpowiedź

  DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ZA KOMENTARZE DOTYCZĄCE GENERACION ZOE, TO JEST OSZUST PIRAMIDOWY

  POZDROWIENIA PRZYJACIÓŁ

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć PEDRO, dziękuję za pisanie. Generación Zoe to oszustwo, dzięki za komentowanie ich, wygląda to podobnie do oszustwa INTENSE LIFE, a niedawno zostali aresztowani w Argentynie (CZYTAJ WIADOMOŚCI). Ten broker / szkoła to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o zapłatę podatków, opłat, legalizacji itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i niczego nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • James Delbourne odpowiedź

   Cóż, prawda jest taka, że ​​ludzie są oszukiwani, wiem, bo mam relacje z właścicielami i już myśleli o tym, jak sprawić, aby wszystkie pieniądze zniknęły i zbankrutowały firmę, bardzo ostrożni!!!!, będą nie być w stanie nikogo żądać!!

 81. Gabriela odpowiedź

  Oszustwo, piramidalny system anarów! Wygraj 2 lub 3, którzy są generatorami tego całego systemu. Powinna istnieć kontrola, ponieważ wykorzystują ludzi, którzy chcą inwestować. Ludzie, którzy naprawdę chcą zainwestować duże pieniądze, nie robią tego tutaj, dlaczego tak jest?

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Gabrielo, dziękuję za komentarz na temat Generación Zoe, wygląda to jak oszustwo INTENSE LIFE i niedawno zostali aresztowani w Argentynie (CZYTAJ WIADOMOŚCI). Ten broker / szkoła to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o zapłatę podatków, opłat, legalizacji itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i niczego nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 82. George rodriguez odpowiedź

  Byłaby to dobra opinia kogoś, kto już tam jest i co dostaje, jakie fizyczne strony mają w przypadku takiego roszczenia, słyszałem od krewnych, którzy mają nawet samolot, czy to prawda? Jedynym sposobem na zarabianie pieniędzy, który znam, jest praca. Nie sądzę, żeby tak dużo dawali, jak to się stało w Kolumbii z DMG.
  Jeśli promotor jest tutaj, aby wszystko zgłosić.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć George, dziękuję za komentarz na temat Generación Zoe, wygląda to jak oszustwo INTENSE LIFE i niedawno zostali aresztowani w Argentynie (CZYTAJ WIADOMOŚCI). Ten broker / szkoła to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o zapłatę podatków, opłat, legalizacji itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i niczego nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Brian odpowiedź

   Uważam, że pokolenie zoe to oszustwo, nie ma tam prawdziwego biznesu, to totalne oszustwo !!!

   • Polecani brokerzy odpowiedź

    Cześć Brian, Generación Zoe jest oszustwem typu PONZI, dziękuję za komentarz na ich temat, wygląda bardzo podobnie do oszustwa INTENSE LIFE, a niedawno zostali aresztowani w Argentynie (CZYTAJ WIADOMOŚCI). Ten broker / szkoła to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

    Możesz wyszukać lidera Leandro Cositorto w google i znajdziesz wszelkiego rodzaju oszustwa związane z tą postacią, wszystkie są oszustami, DUŻO UWAGA !!!
    Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o zapłatę podatków, opłat, legalizacji itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i niczego nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

    Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

    Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

    Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

    Pozdrowienia.

 83. facu odpowiedź

  witam, pokolenie zoe nawet nie mencoina, gdzie ma bazę ... potem narzekają na oszustwa, ale dają pieniądze firmie z piramidy, która nawet nie umieszcza lokalizacji ... nie narzekaj na oszustwa, jeśli dają pieniądze pierwszą osobę, z którą się spotykają i proponują zarobić pieniądze w zamian za…. twoje pieniądze ... oczywiście

  Są to klasyczne oszustwa, które płacą, aż pewnego dnia właściciel zniknie z pieniędzmi wszystkich inwestorów, bądź ostrożny i otwórz oczy

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć facu, dziękuję za komentarz na temat Generación Zoe, wygląda to jak oszustwo INTENSE LIFE i niedawno zostali aresztowani w Argentynie (CZYTAJ WIADOMOŚCI). Ten broker / szkoła to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o zapłatę podatków, opłat, legalizacji itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i niczego nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

    • Paola odpowiedź

     Witaj Antonello. Tak, mają cały system obniżania linii w wiadomościach typu „sekciarskiego”. Mieszanka duchowości, technik manipulacji psychologicznych i religii. Jeśli mają nawet kościół,!! Ten duch Corsitorto (czy jakkolwiek się nazywa) zawsze to publikuje. Niesamowite, że im wierzą

 84. Valentina odpowiedź

  Witam, inwestuje z nimi krewny i jestem bardzo podejrzliwy co do świetnej rentowności, jaką oferują. Jeśli masz więcej informacji, daj mi znać! Przekazuje pieniądze do firmy zoe spa handlowej koleiny

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Valentina, dziękuję za komentarz na temat Generación Zoe, wygląda to jak oszustwo INTENSE LIFE i niedawno zostali aresztowani w Argentynie (CZYTAJ WIADOMOŚCI). Ten broker / szkoła to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o zapłatę podatków, opłat, legalizacji itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i niczego nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Nico, dziękuję za komentarz na temat Generation Zoe. Ten broker / szkoła to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o zapłatę podatków, opłat, legalizacji itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i niczego nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

   • Daniel odpowiedź

    Cześć, inwestuję w pokolenie, Zoe ma kilka lokalizacji, do biur jeżdżę w stolicy Núñez i Moreno.

    • Polecani brokerzy odpowiedź

     Witaj Danielu, bez względu na to, ile biur ma Generación Zoe, jest to oszustwo, dziękuję za komentowanie ich, wygląda bardzo podobnie do oszustwa INTENSE LIFE i zostali niedawno aresztowani w Argentynie (CZYTAJ WIADOMOŚCI). Ten broker / szkoła to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

     Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o zapłatę podatków, opłat, legalizacji itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i niczego nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

     Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

     Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

     Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

     Pozdrowienia.

    • ANDREA odpowiedź

     Witam, nadal tam inwestujesz, jak się masz? Zaprosili mnie do udziału i mam pewne wątpliwości….. a na jak długo zawarliście umowę, aby móc wycofać swoją inwestycję? Czekam na odpowiedź, dziękuję.

     Andrea

     • Walter Gomez

      Cześć. Jeśli odwołujesz się do mnie, powtarzam, zaproponowali mi wejście… i muszę podjąć decyzję. Mam nadzieję, że opowiesz mi o prawdziwych pozytywnych i negatywnych doświadczeniach… Dziękuję za zapytanie.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.