Komentarze na temat opcji Gemini

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Opcja Bliźniąt (zwany także geminioption.com), jest brokerem Forex i kryptowalut. Czy opcja Gemini jest naprawdę polecana do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję opcji Gemini. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, aby zainwestować z firmą inwestycyjną.

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wspomina będąc częścią: Xr spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​ma siedzibę w Stanach Zjednoczonych, ale ta informacja nie jest prawdziwa, ponieważ nie jest tam regulowana.

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera, nie wspomina nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany brokerTo bardzo ryzykowne, nie podejmuj takiego ryzyka. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Gemini Option, zauważyliśmy, że oferuje 4 różne rodzaje kont/planów: Konto Srebrne, Konto Złote, Konto Max Gold i Konto Diamentowe. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto Srebrne: Minimalny depozyt początkowy $ 500, 5% bonus komercyjny, pełny dostęp do wszystkich funkcji, ponad 75 aktywów, wypłaty w mniej niż 24 godziny, dzienny zwrot 20%. Czas trwania: 2 miesiące

Złote konto Gold: Minimalny depozyt początkowy $ 1.000, 10% bonus komercyjny, pełny dostęp do wszystkich funkcji, ponad 75 aktywów, wypłaty w mniej niż 24 godziny, dzienny zwrot 30%. Czas trwania: 1 miesiąc

Konto Max Gold Gold: Minimalny depozyt początkowy $ 11.000, 15% premia komercyjna, pełny dostęp do wszystkich funkcji, ponad 75 aktywów, wypłaty w mniej niż 24 godziny, 40% dziennego zwrotu. Czas trwania: 15 dni

Konto diamentowe: Minimalny depozyt początkowy $ 50.000, 20% premia komercyjna, pełny dostęp do wszystkich funkcji, ponad 75 aktywów, wypłaty w mniej niż 24 godziny, 55% dziennego zwrotu. Czas trwania: 10 dni

Rodzaje kont opcji Gemini
Rodzaje kont opcji Gemini

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania że oferuje Gemini Option: nie wspomniano, a własna platforma.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, które Gemini Option udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa opcji Gemini
Strona internetowa opcji Gemini

Gemini Option zapewnia następujące pomoce lub zasoby dla handlowców lub interesariuszy: niektóre wykresy na żywo, informacje o firmie, sekcja FAQ, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat Opcja Bliźniąt |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: geminioption.com

Número de teléfono: + 44 7830 345259

E-mail: [email chroniony]

>>> Ocena włączona Opcja Bliźniąt <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Opcja Bliźniąt jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Widząc to wszystko, radzimy zachować ostrożność, ponieważ: jest to broker, który nie jest regulowany i nie wiemy, gdzie tak naprawdę jest jego siedziba; szukając opinii na temat Opcja Bliźniąt Znaleźliśmy wiele negatywnych recenzji ostrzegających o tym brokerze. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

⛔ Uwaga ⛔ : w marcu 2021 dodano CNMV Opcja Bliźniąt do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia ⚠️ na marzec 2021 z CNMV

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o opcji Gemini? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Opcja Gemini: ocena i komentarze»

 1. Ryszard Paweł odpowiedź

  Byłem pierwszym klientem coindeskoption. Bezczelne oszustwo. Nigdy nie udało nam się uzyskać tak zwanych niesamowitych dywidend. Stworzyli Geminioption i kazali nam przejść z coindeskoption na Geminioption, aby odzyskać pieniądze. Postać, która twierdzi, że nazywa się Clinton Wallace, znowu sprzedała nam rower i znowu mnie oszukali. Oto telefony, z którymi współpracuje w wassap: +48732121688
  +447403352120. Nie wiem czy któryś z nich jest z telegramu. Mam nadzieję, że ci to służy. Jeśli zainwestowałeś, postaraj się jak najszybciej ubiegać się o świadczenia. Dadzą im długo.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Ricardo, dziękuję za komentarz na temat opcji Gemini. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.