Komentarze na temat handlu w Wielkiej Brytanii

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Handluj w Wielkiej Brytanii (zwany także gbtradefx.com), jest brokerem Forex i CFD. Czy naprawdę zaleca się GB Trade FX do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

Być może zastanawiasz się, dlaczego dokonaliśmy przeglądu GB Trade FX. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wzmianki będące częścią: nie wymienione.

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, wzmianki brokera na podstawie: nie wymienione.

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany broker to jest bardzo ryzykowne. 📌

Teraz przechodzimy do analizy typy kont oferowanych przez GB Trade FX, w tym przypadku widzimy, że masz Konto Rzeczywiste, Konto Demo i Konto Islamskie. W ramach konta rzeczywistego możesz wybierać między Konto podstawowe, Złote konto Gold y Konto Platynowe, chociaż nie podaje szczegółów każdego z nich.


La platforma do działania że oferta GB Trade FX to: platforma MT4.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które GB Trade FX udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa GB Trade FX
Strona internetowa GB Trade FX

GB Trade FX zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: informacje o oferowanych usługach, wyjaśnienie niektórych ważnych pojęć, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat Handluj w Wielkiej Brytanii |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

🌏Strona internetowa: gbtradefx.com

📞Numer telefonu: + 442037690734

📧 E-mail: [email chroniony]

>>> Ocena włączona Handluj w Wielkiej Brytanii <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Handluj w Wielkiej Brytanii jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Po przeanalizowaniu tego zalecamy zachowanie ostrożności, ponieważ jest to całkowicie nielegalny broker, który nie jest zarejestrowany ani regulowany, ponadto szukając opinii o GB Trade FX znajdujemy tylko opinie, które są negatywne i są zabawne na temat tego brokera. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

⛔ Uwaga ⛔ : w lutym 2021 dodano CONSOB Handluj w Wielkiej Brytanii do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔
➡️ Link do ostrzeżenia CONSOB z lutego 2021 r. ⚠️

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o GB Trade FX? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

6 komentarze do «GB Trade FX: Ocena i komentarze»

 1. Daniele odpowiedź

  Dobrze, jak mogę sprawdzić, czy broker będzie regulował i czy platforma jest prawdziwa, prawda? Sprzedałem finiscono sul mercato (z Meta Trader 4) oppure nie?

  Platforma to „Trader Room GB 24”

  dzięki

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Daniele, masz stronę internetową, wygląda na oszustwo, ale chciałbym ją dobrze zweryfikować.

   Pozdrowienia.

 2. Jose odpowiedź

  To kolejna firma oszustwa nie upadnie, kazali mi stracić 1500 dolarów na swoich kłamstwach, tchórzach i złodziejach

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Jose, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z GB Trade FX. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

  • Chiara odpowiedź

   Ho chiesto loro tylko informazioni, moje chiamo w kontynuacji mówi, że ćwiczę do celu, tylko po to, aby zobaczyć, czy jest to należne, ma messo in chiaro, że nie zamierzam inwestować, ponieważ można zobaczyć praktykę do bramki, jeśli Nie mam danych konsensusu i podpisanej nulla? Jak mogłem uniknąć licznych chiare persistenti? Grazie dell' aiuto.

   • Polecanibrokerzy.com

    Witaj Chiara, dobrze zrobisz nie inwestując z nimi, będziesz zdenerwowany, gdy zobaczysz, że kradną wszystkie twoje pieniądze lub przypadkowo tracą wszystko w jednej operacji.

    Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.