✔️ Informacje sprawdzone i zaktualizowane w lutym 2024 r. przez Pedro Martíneza Gonzáleza

W tej sekcji powiemy Ci dlaczego NIE powinieneś inwestować w Gauss LLC. Analizujemy serwis, obserwujemy każdy szczegół i badamy główne cechy, które są brane pod uwagę przy wyborze dobrego brokera takie jak lokalizacja, firma do której należy, jej regulacja, jej reputacja…

W kilku słowach NIE POLECAMY. Poniżej przedstawimy podstawowe informacje o Gauss LLC i powiemy, dlaczego doszliśmy do takiego wniosku:

Podstawowe informacje

🌐 WWWgaussgloballllc.com
🏠 spółka*Firma GAUSS Global LLC
⚖️. Rozporządzenienieregulowany
📧 E-mailkontakt ze strony internetowej
📈 Plataformawłasna platforma
📌 AdresDubai

⚠️ Gauss LLC jest własnością firmy GAUSS Global LLC znajduje się w Dubaju, potencjalnie niebezpieczny raj podatkowy dla swoich klientów ze względu na brak regulacji i brak powagi. Klienci nie są chronieni. Firma znajduje się w bardzo niebezpiecznym miejscu, bądź ostrożny. ⚠️

Rodzaje kont

Teraz przechodzimy do analizy typów kont oferowanych przez Gauss LLC, w tym przypadku zauważamy, że nie oferuje żadnych typów kont.

Informacje w sieci

Globalna witryna GAUSS

Gauss LLC zawiera wyjaśnienia dotyczące oferowanych przez siebie usług, wiadomości i analizy rynkowe, sekcję FAQ i niewiele więcej.

Lista numerów telefonów

W tej chwili nie znaleźliśmy numerów telefonów.

???? Gauss LLC Ostateczna wycena ????

Wreszcie, w kilku słowach, nasza rekomendacja to: NIE INWESTUJ Z Gauss LLC.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, jest to firma finansowa zlokalizowana w miejscu, w którym nie będziesz mieć ochrony przed prawem na wypadek pokrzywdzenia, czyli nie będziesz mógł do nikogo dochodzić, jeśli dojdzie do nieszczęśliwego zdarzenia, takiego jak nagła strata swoich funduszy lub zamknięcie firmy.

W przypadku problemów najprawdopodobniej władze Twojego kraju nie będą w stanie nic zrobić. Jako klient tej firmy nie jesteś chroniony!

Inwestowanie u nieregulowanych brokerów lub brokerów z siedzibą w takich krajach jest bardzo ryzykowne. Najlepiej inwestować u regulowanego brokera z siedzibą w poważnym kraju.

aktualizacje

Wiadomości o Gauss LLC:

data Aktualizacja wiadomości
sierpnia 2022Otrzymujemy dużą liczbę wiadomości od klientów Gauss LLC, którzy twierdzą, że nie mogą wycofać swojego kapitału.
październik 2022Gauss LLC współpracuje z GRY, firma o fatalnej reputacji, z wieloma skargami, już oskarżana przez europejskie organy regulacyjne o oszustwa.

Opinie o los usuarios

Co myślisz o GAUSS Global? Jakie było twoje doświadczenie?

Jaka jest Twoja opinia? Zapraszamy do współpracy i głosowania. Możesz również zostawić komentarz na temat swojego doświadczenia z Gauss LLC.

Na końcu recenzji znajdziesz komentarze klientów.


Jak ubiegać się o pieniądze oszukane przez Gaussa LLC?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odebrać swój kapitał, jeśli zostałeś oszukany, w dalszej części sekcji FAQ znajdziesz nasze porady.

Jak zgłosić Gaussa LLC?

Jeśli czujesz się niezadowolony z usług świadczonych przez firmę i z jakiegoś powodu chcesz to zgłosić, poniżej, w dziale FAQ, znajdziesz najlepszy sposób na zgłoszenie tej firmy.

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę zgłosić Gaussa LLC?

To zależy od tego, gdzie jesteś, powinieneś udać się do organu nadzoru finansowego w swoim kraju. Napisz do nas komentarz do tej recenzji, a my Ci pomożemy.

Czy Gauss LLC to oszustwo – czy to oszustwo?

Tak, uważamy, że Gauss LLC to oszustwo. Otrzymywaliśmy wiadomości od klientów, którzy wspominali o niemożności wycofania swojego kapitału, co dodało innym bardzo negatywnym cechom firmy.

Czy Gauss LLC jest wiarygodny?

Nie. Gauss LLC nie jest wiarygodna, jest bardzo niebezpieczną firmą: 1) ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, 2) ma bardzo złą reputację 3) ma dużo skarg 4) Jest to stosunkowo nowy broker bez stażu pracy. Te cechy sprawiają, że firma jest bardzo zawodna.

Jak odzyskać pieniądze od Gauss LLC?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odzyskać swój kapitał, możesz to zobaczyć tutaj. Szczegółowo wyjaśniamy krok po kroku proces odzyskiwania pieniędzy od oszusta.

Czy istnieją (zalecane) alternatywy dla Gauss LLC?

Tak, oczywiście są lepsze i bezpieczniejsze opcje! Tutaj możesz zobaczyć brokerów, których polecamy: ranking najlepszych brokerów.

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

27 komentarze do «Czy Gauss LLC to oszustwo? 2023 Recenzje»

 1. Ronald Garcia odpowiedź

  Nazywam się Ronald i jestem Peruwiańczykiem, Gauss Global oszukał mnie, ponieważ mogłem zdobyć fundusze, teraz nie mogę, przeszedłem przez 2023 rok bez możliwości zarządzania pieniędzmi, wcześniej miałem numery telefonów i komunikację z dwiema osobami z tej organizacji i teraz nie odbierają wiadomości ani telefonów
  jak się ma pan Henryk Sanchez
  i pan Jezus Rojas. Mam dowód na to, co mówię! Pan PATRICIO POPŁAWSKI
  Chcę tylko odzyskać moje fundusze

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Ronald, to oszuści, muszą być bardzo ostrożni, ukradną wszystkie pieniądze, które u nich zdeponujesz. Dziękujemy za komentarz na temat Gauss LLC (związany z oszustwem Gameas). Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą wyciągnąć od ciebie jak najwięcej pieniędzy kłamstwami, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko sprawiają, że wyglądają i na koniec mówią ci, że przegrali i to trzymają.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *