Komentarze Garton Invest

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Inwestycja Garton (zwany także gartoninvest.co), jest brokerem kryptowalut. Czy naprawdę poleca się Garton Invest do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

Być może zastanawiasz się, dlaczego dokonaliśmy przeglądu Garton Invest. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, aby zainwestować z firmą inwestycyjną.

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wspomina przynależność do: Mining Surveys Ltd.

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​ma siedzibę w Anglii, ale okazało się, że jest nieprawdziwy.

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany broker, to jest bardzo ryzykowne. 📌

Teraz przechodzimy do analizy typy kont oferowane przez Garton Invest, w tym przypadku zauważamy, że ma 7 różnych rodzajów planów: Plan dla początkujących, Plan średniozaawansowany, Plan zaawansowany, Plan Pro, Wydobycie brązu, Wydobycie srebra i Wydobycie złota.

Plan dla początkujących: Minimalny depozyt początkowy 50 $ BTC, 8% zysku po 24 godzinach, natychmiastowe wypłaty.

Plan pośredni: Minimalny depozyt początkowy 4.500 $ BTC, 16% zysku po 48 godzinach, natychmiastowe wypłaty.

Plan zaawansowany: Minimalny depozyt początkowy 8.000 $ BTC, 30% zysku po 72 godzinach, natychmiastowe wypłaty.

Plan profesjonalny: Minimalny depozyt początkowy 15.000 $ BTC, 50% zysku po 120 godzinach, natychmiastowe wypłaty.

Wydobycie brązu: Minimalny depozyt początkowy 4.000 BTC, 100% zysku po 8 dniach, natychmiastowe wypłaty.

Wydobycie srebra: Minimalny depozyt początkowy 15.000 BTC, 140% zysku po 25 dniach, natychmiastowe wypłaty.

Wydobywanie złota: Minimalny depozyt początkowy 50.000 BTC, 180% zysku po 60 dniach, natychmiastowe wypłaty.


La platforma do działania jakie oferuje Garton Invest to: własna platforma.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które Garton Invest udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa Garton Invest
Strona internetowa Garton Invest

Garton Invest zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub interesariuszom: tylko trochę informacji o oferowanych usługach, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat Inwestycja Garton |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: gartoninvest.co

Número de teléfono: + 44 7451225197 (Whatsapp)

E-mail:[email chroniony]

>>> Ocena włączona Inwestycja Garton <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Inwestycja Garton jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Po przeanalizowaniu tego zalecamy ostrożność, ponieważ jest to całkowicie nielegalny broker, który nie jest zarejestrowany ani regulowany, ponadto szukając opinii na temat Garton Invest, znajdujemy wiele negatywnych i zabawnych na temat tego brokera. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

⛔ Uwaga ⛔ : w styczniu 2021 dodano CNMV Inwestycja Garton do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔
➡️ Link do ostrzeżenia CNMV ze stycznia 2021 r.

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o Garton Invest? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Garton Invest: Ocena i komentarze»

 1. Luis Alberto odpowiedź

  Jedyne, co ta firma dobrze sobie radzi, to kraść, TRZYMAJ SIĘ OD GARTON INVEST. Proszą Cię o pieniądze, dopóki nie masz ich więcej, a potem nigdy Ci ich nie dadzą

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Luis Alberto, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Garton Invest. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, oni tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.